امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به به! :-"

یه کاری کنیم امیر اکیبا و علیرضا تو این تاپیک نیان :D سرشون رو گرم کنید ، این تاپیکو بهشون نشون ندید :D
فعلا که سایت ترکیده...به زور صفحات لود میشن، خودتون بگید اون پست پرده کی همدستتونه چنین کرده با سایت؟ :-"

دارم منظره ای رو تصور می کنم که توش امیر آکیبا داره با قمه امیروان رو دنبال می کنه
نه بابا... قمه م کجا بود:-"
ولی ... @.amirone یکم بوک مارک بیار ببینیم چه خبره:-" ترجیحا از پست های خودت بوک مارک بیار، چون پست های جالب ترین:D (خودمونیم...حالا دیدید من خودی بودم و شما غیر خودی؟ :-" جبهه من و سونی یکی شد...اعلام برائتمون رو زودتر اعلام کردیم:-" )

حالا وضع سایت بهتر بشه، حال و احوال اون یکی دو نفر دیگه هم میپرسم:-"
اما خودمونیم...از دمیج کنترل ها هم گه پایین تر شد! چه کردید واقعا؟ :-"

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
بازی تا این لحظه ۱۳ تا امتیاز کامل یعنی ۱۰ داره که مفهومش مشخصه!‌ :D
در مجموع هم ۴۰ تا نقد ۹ به بالا هست!‌ ۹ به بالا طبق هر متر و معیاری یعنی خیلی خوب و عالی. یعنی بیشتر از نصف منتقدها اعتقاد دارن بازی خیلی خوب، عالی و فوق‌العاده هست!
۱۶ تای دیگه هم بین ۸ و ۹ دادن که این هم در بدترین حالت یعنی خوب به بالا.
۱۳ تا هم زیر ۸ دادن تا این لحظه.
یعنی کسی که با حال و هوای این بازی حال کنه، ازش خوشش میاد و ممکنه حتی عاشقش هم بشه! اگه اهلش نباشه هم باید به زور تموم کنه یا حتی بازی رو پرت کنه توی سطل آشغال و یه تُف هم روش بندازه و آتیشش بزنه! :D یه سری هم اون وس
دیگه این وسط به اون‌هایی که از بازی خوششون اومده تیکه میندازین و میگین ما که از قبل می‌دونستیم به درد نمی‌خوره و کسی حرفمون رو گوش نمی‌کرد و این چیزا، یه بحث دیگه هست! :D چون بازی «به درد نخور» قاعدتاً این همه امتیاز بالای ۸ نمیگیره و ۴۰ تا منتقد هم بهش ۹ به بالا نمیدن!
صحبت های شما مثل همیشه کاملا صحیح :D
اما‌ این حجمه بنظر بخاطر قابل مقایسه نبودن خدای صنعت گیم ینی مستر کوجیما با هیچ نابغه دیگه حتی کن لوین یا استدیو های دیگه مثل راکستار و سی دی پراجکت یا مابقی نخبه ها که حتما تو متا بهتر عمل کردن اما بنا به نظر فداییان جان بر کف استاد هیچ خدایی با این خدا قابل مقایسه نیست این صحبت ها با این متای خیلی خوب و کلی متای ده و نه به بالا اما در نهایت با متای خیلی خوب نشون میده استدیو با اولین خروجیش نتیجه خیلی خوبی داشته اما اصلا با‌ شاهکارها نباید مقایسه بشه و هم رده در نظر گرفته بشه
خوب در مقایسه با نگاهایی که بسمت cyberpunk هست حتی در صورت در نظر گرفتن پلتفروم های مقصد باز هم اصلا قابل قیاس نیستن اما بنسبت ی استدیو تازه تاسیس و رزومه تیم میشه خیلی امیدوار بود حتی به اینده استدیو

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
اینم مث گرز شد.
پس بیایید با هم صلح کنیم

گیرز ازینا نداشت اخه :D

wn5p_annotation_2019-11-01_115257.png

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
متای ۸۴ اگه عالی محسوب می شه پس متای ۹۵ با ده یازده نمره اختلاف در میانگین ! چی محسوب می شه ؟ تا کی دوست دارید خودتونو گول بزنید ؟

از اولین نمایش ها و معرفی های گیم‌پلی بازی خیلی از ماها نگران شده بودیم . اساسا فلسفه گیم و ارتباط پلیر با بازی بر اساس گیم پلی هست . چیزی که متاسفانه تو این بازی هیچ توجهی به جذابیتش نشده و تو متن اکثر نقد ها بهش اشاره شده . بازی فیلم‌نیست که فقط بشینیم و تریلر تماشا کنیم ! گیم‌پلی حوصله سر بر می شه شدیدا و ماموریت ها جذابیت نداره . وقتی ۳۰ ساله داریم‌گیم بازی می کنیم و از تریلرهای ماموریت های این بازی خندمون می گیره ! مثل روز مشخصه که نمی تونه یه بازی پرفکت بالای ۹۰ تحویلمون بده . اونم از کارگردانی که اینقدر ماموریت و باس فایت خفن برامون ساخته تو سری متال گیر که توقع ازش خیلی خیلی بالاست . من خودم ۸۶ تا ۸۸ زده بودم ولی متاسفانه از اونم پایین تر شد .

p.s : کوجیما هم‌ مثل میکامی نشون داد که مقداری به استراحت و تغییر تفکراتش احتیاج داره ! دور دورشون نیست متاسفانه ! ۶۰ دلار سیو شد ! 60 هزار تومن ظرفیت ۱ میگیریم به احترام اسمش و خاطراتش :D

مدیوم محاسبه نمرات متاکریتیک به این صورت هست که +80 Great حساب میشه یعنی خیلی خوب یا عالی. +70 هم Good !
+90 هم فوق العاده محسوب میشه. حالا شما اگه متوجه نیستی و میخوای برای حرفای بی ربطتت مخاطب پیدا کنی مشکل بنده نیست.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من که تو بازی دنبال داستان و موزیک و کاتسین خوبم ، صددرصد با این بازی حال خواهم کرد و احتمالا عاشقش میشم .
چون به شدت بازی سینمایی دوست دارم و به نظرم مدیوم اصلی کوجیما ، سینماست نه گیم. از طرفی به نظرم بیشتر سازنده‌ها باید از این جو اپن وورلد ساختن خارج شن و برن بازی‌های خطی خوبی که یه زمانی میساختن رو دوباره بسازن . و یک چیزی ، چند وقته برای من سواله.
کوجیما تو ۳ سال با یک گروه ۸۰ نفره ، یک بازی اپن وورلد ساخت که ده ساعت تازه طول میکشه تا شروع شه.
ازونور nd با ۵۰۰ نفر ۴ ساله یه بازی خطی داره میسازه که نهایتا ۲۰ ساعت باشه و هر روزم تاخیر میخوره.
من درک نمی‌کنم چرا اینطوریه.
۴ تا درخت تو کویر میذاره اسمش رو میذارید اپن ورلد؟ ماموریت هایی هم که اون‌ ۴۰ ساعت گیم پلی رو پر میکنه تنوعشون میرسه از “برو تو اون کمپ اون دو نفرو بکش” به “برو تو اون کمپ اون رو دستگیر کن”.
به اپن ورلد توهین نکنید.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نترسید کاریتون ندارم :D
با اینکه این چند وقته به خاطر گفتن نظر شخصیم خیلی مورد توهین و تهدید قرار گرفتم ولی بازم امیدوارم وقتی بازی رو تجربه میکنید، جزو اونایی باشید که به بازی 10 دادن.
تو تاپیک بازی که حرف میزدیم ، من پیش بینیم رو زدم 85-88 >:) همت کنه یدونه بیاد بالا ، میره تو محدوده انتظار من . این تاپیک هم داستانش فرق داشت :D ولی واقعا انتظار نمره 3 یا 4 نداشتم :D
به شخصه فکر میکنم من جزو اونایی ام که به بازی 10 دادن ، حالا تا تجربه نکنم نمیشه گفت ولی حس عجیبی به بازی دارم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هر کی این دوستمون رو پیداش کرد ، سلام منو بهش برسونه

و همچنان امیدوارم بدون در نظر گرفتن نمرات خودش بره و بازی مورد علاقش واقع بشه و ازش لذت ببره

............
خطر کولبری از شرق به غرب امریکا از بیخ گوشم گذشت ، پیش به سوی نایت سیتی:clap:

البته یه توفق تو میدگارد داریم ، هایپ

g0bd_shadymindlessimago-small.gif

این خوشحالی از اینکه بازی نمرات خوبی نگرفته و خوب نشده (لاقل در بخش متا) ، که نه شما بلکه خیلی های دیگه مخصوصا سونی فن ها اونم از دیروز پریروز رو واقعا متوجه نمیشم ؟! اینکه یک بازی نتونه توی نمرات موفق بشه واقعا چه خوشحالی داره ؟! اینکه تهش بگین من درست گفتم ؟ یا چون مولتی پلتفرم شد یکهویی بگین بهتر کم شد ؟! یا مثلا برای تخریب کوجیما ؟! به هر حال چندتا حالت که بیشتر نداره.کوجیما هم یکی از افراد مهم صنعت گیمه چه مخالفش باشیم چه موافقش ، اما اینکه مسخره کنی و خوشحال بشی از فیل شدن نمرات واقعا یک چیزه دیگست !!!

واقعا یک سری رفتارها که آدم میبینه اصلا به سن کسی که پست رو گذاشته شک می کنه ! ناموسا میانگین سنی اینجا زور بزنه +16 باشه به این طرز رفتارها ! همه یا دارن میگن دیدی من گفتم فلان میشه یا اون یکی میگه "کوجیما بهتره از صعنت گیم کلا کناره گیری کنه" ...

یکم بزرگ شین !!!

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
3DJuegos 9/10
Death Stranding Review - Gold Award voor een wandelsimulator

Post Arcade (National Post) 9/10
Death Stranding review: The post-apocalypse delivery man simulation you didn’t know you needed

GamePro Germany 8.9
Death Stranding im Test - Eine meisterhafte Fetch Quest

Meristation 8/10
Death Stranding, análisis: los lazos que nos unen - MeriStation

VG24/7 - 3/5
Death Stranding review - interesting, incredibly pretty, and kind of dull - VG247

If you do manage to hold out, you will be rewarded with flashes of brilliance, it’s just that those flashes are buried as deep as the core story is buried in the endless dialogue. And as profound as it wants to be, this is still a game in which you can equip and unequip your penis so you can piss out Red Bull. The good stuff is waiting for you beyond that piss, beyond the shit grenades, beyond that Ride with Norman Reedus advert unceremoniously plastered into a game universe where I didn’t see a single television set. It’s just a test of attrition.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
۴ تا درخت تو کویر میذاره اسمش رو میذارید اپن ورلد؟ ماموریت هایی هم که اون‌ ۴۰ ساعت گیم پلی رو پر میکنه تنوعشون میرسه از “برو تو اون کمپ اون دو نفرو بکش” به “برو تو اون کمپ اون رو دستگیر کن”.
به اپن ورلد توهین نکنید.
کاملا حرفتونو قبول دارم. من خودم یکی از منتقدای سرسخت متال وی بودم . ولی اون بازی یه برتری ای نسبت به این یکی داشت ظاهرا. اونم اینه که اون بازی خود گیم‌پلی و الماناش شاهکار بود و از محیط پوچ و لول دیزاین مزخرف ضربه دید . ولی این یکی جدا از لول دیزاین مزخرف . به نظر نمیرسه گیم پلی عمیقی داشته باشه یا الماناش خوب باشن.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
کاری به این ندارم که کوجیما کیه و چیکار کرده . یا اینکه این بازی همه پسند هست یا نیست . ولی یه خورده ثبات نظر داشته باشید . طرف بدون اینکه بازی کنه و با دیدن متای 84 ، تاکید می کنم 84 ! اومده میگه این بازی و حتی خوب بهش نمیشه گفت . یا یکی دیگه میگه خوب از اولش معلوم بود بازی چرت و پرته و فلان و بهمان ... انصافا اگه در نظر بگیریم بازی صرفا یه سری فچ کوئست بدون هیچ خلاقیت و صرفا شبیه ساز نامه رسونی و کولبری باشه با توجه به حرف دوستان ... متای 84 این وسط چی میگه . ( شخصا متا تو میزان لذتم از بازی مورد علاقم تاثیر نمی ذاره ولی دوست دارم بازی مورد علاقم بالاخره متای بالاهم بگیره ) . 84 برای یه بازی که صرفا تمرکزش روی گیمپلیه مثل گیرز 5 عالیه . واسه یه شبیه ساز کولبری میشه فاجعه ؟ خدایی چند چندیم با خودمون . خیلی ازین دوستانی که بدون بازی کردن دارن بازی و میکوبن . متای اکثر بازیهای مورد علاقه شون همین حول و حوش و شایدم کمتره . از ولفنشتاین نیو اوردر گرفته با متای 81 تا گراویتی راش ، تا nier و ... انصافا اگه یه بازی با حال و هوامون سازگاری نداره . بی خودی رو مخ بقیه نریم . بازیهای مورد علاقه ی خودتون که تمرکزشون روی گیمپلیه متای کمتر ازین بازی گرفته . این که به قول خودتون گیمپلی هم نداره چجوری متاش این شکلی شده ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خدا رو شکر نمرات اومد و تکلیف بازی مشخص شد و حداقل میدونیم دیگه ریخت یه سری رو توی تاپیک بازی نمیبینیم چون نمیخوان بازی کنن:D و عین بچه آدم در مورد خود بازی صحبت خواهیم کرد :D
بهترین سنگر سکوته

121199

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
129
نام
soheil
وقتی همه جا گفتن و خودمونم تو نمایشا دیدیم بازی گیم پلی درست و حسابی نداره رو چه حسابی یه سری منتقدا به بازی ده دادن شما خدای عشق شخصیت پردازیو داستانو کاتسینم باشین وقتی گیم پلی تکراری و خسته کننده است نهایتا به بازی می تونین هشت و نیم یا نه بدین من فکر می کنم این چنتا ده فقط سر فن بازیه کوجیماست و شایدم زیرمیزی وگرنه هیچ منطقه دیگه یی نمی تونه داشته باشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
منم نظرم رو اول بازی کردنه

ولی جدا باید از خط اوپن ورلد میزد بیرون
اصن کار راحتی نیست اوپن ورلد خفن زدن جدا
کلا سبک روایت داستان کوجیما به نظرم به OW نمیخوره! حالا MGS V شاید اگر متنوع تر میشد فرق میکرد و بهش میومد کمی، ولی اینو که من قبلا هم گفتم بستر داستانی و OWش یه مقدار زیادی برام تناقض داره! مگر اینکه داستان کلا چیز دیگه ای باشه!

حالا جدای از این حرف ها، همون MGS V بهترین مراحلش، مراحل خطیش بودن:-"
و بازی های قبلی کوجیما هم که خطی بودن (+458ساعت کات سین) به نظرم خیلی جذاب تر میزدن! :-"

کلا امیدوارم بازی بعدی کوجیما خطی باشه و دیگه سمت OW نره ، بازی ترسناک ( PT ) هم نسازه:-" یه چی بسازه منم دوست داشته باشم:-" یا حداقل مثل MGS که از مکا به طور کلی متنفرم...یه چی بسازه که جذب بشم:-" (البته به ترسناک هیچ جوره جذب نمیشم:| )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر