امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
دیگی که واسه من ( پلی استیشن ) نجوشه،سر سگ توش بجوشه:D
با شرایط فعلی تفاوتی بین کال او و دث استرندینگ برای من نیست:>
ویرایش:البته خودم بازی رو پیش خرید کردما:D
ویرایش دوم : بازی مالتی پلتفرم دیگه این همه بگیر و ببند و هایپ نداره که

من درک نمیکنم اصلا این چه حرفیه؟ تروله یا جدی میفرمایید شما؟
بازی مالتی پلتفرم نمیشه هایپ داشته باشه؟ همین COD هایپ نداشته یعنی؟ یا مثلا RDR2؟ آخه چیزی از دوستانی که PS4 دارند کم نشده که بازی داره برای PC با تاخیر میاد، فقط یک جماعت دیگه خوشحال میشند! به شدت منتظر فردا هستم ببینم بازی چه میکنه من میگم 89-91 میشه یا شاید 92! کلا ترجیح میدادم گزینه 90-92 داشته باشیم!

سوال پیش اومد در مورد هایپ بازی مولتی و انحصاری ، باید بگم ، مولتی با کیفیت مثل فیلم خاک بر سری میمونه !!! بازی انحصاری مثل زید فابریک . هر جفتش لذت داره اما این کجا و آن کجا !!! هر چقدرم متاشون بر بالا عیار و کیفیت و لذتش می‌ره بالاتر !!!

البته این موضوع جنبه های دیگه ای هم داره ، مثل علاقه به ناشر یا استودیو ! مثلا برای من سونی ناشر مورد علاقمه، با موفقیت بازی هاش حال میکنم ، درست مثل کسی که با موفقیت بازی های یوبی سافت یا فرام سافتور خوشحال میشه، ولی از اونجا که سونی پلتفرم داره ، اکثرشون انحصاری هستن خواه نا خواه!

بازی کرده باشی یا نه مهم نیست ، سه از همشون بهتره !

مثالتون عالی بود! :D
من که توجیه شدم و دیگه حرفی ندارم!
ایشالا فیلمی که فردا برامون ترتیب داده شده اونقدرا ..... نباشه، بعدا کنار فابریک باشیم ذهنمون یاد چیزه دیگه! :D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از اونجایی از کوجیما این چند ماه به عنوان یه دروغگو، ادم کثیف، اوورریتد و بی استعداد یاد شده گفتم قبل اومدن نمرات بازی یه یادآوری هم بکنیم از کارنامه استاد:D

Hideo Kojima's Metacritic track record:

MGS1: 94
MGS2: 96
MGS3: 91
MGS4: 94
MGS5: 93

منتقدهای احمق
MGS3 از بقیشون بهتره بعد اون وقت متاش از همشون کمتره... Just How? :|
(البته نظرمو خییییلی جدی نگیرید، MGS4 رو راستش بازی نکردم)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
سوال پیش اومد در مورد هایپ بازی مولتی و انحصاری ، باید بگم ، مولتی با کیفیت مثل فیلم خاک بر سری میمونه !!! بازی انحصاری مثل زید فابریک . هر جفتش لذت داره اما این کجا و آن کجا !!! هر چقدرم متاشون بر بالا عیار و کیفیت و لذتش می‌ره بالاتر !!!

البته این موضوع جنبه های دیگه ای هم داره ، مثل علاقه به ناشر یا استودیو ! مثلا برای من سونی ناشر مورد علاقمه، با موفقیت بازی هاش حال میکنم ، درست مثل کسی که با موفقیت بازی های یوبی سافت یا فرام سافتور خوشحال میشه، ولی از اونجا که سونی پلتفرم داره ، اکثرشون انحصاری هستن خواه نا خواه!

منتقدهای احمق

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

البته ۲ و ۳ رقابت خیلی نزدیکی دارن باهم:D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
می‌دونین چی برام جالبه؟ این که از روی یه تریلر میاین میگین شبیه‌ساز پیاده رویه. اونم نسبت به کسی که تو شخصیت اصلی sons of liberty حسابی زد تو ذوقتون و رایدن اورد جای اسنیک بدون اینکه انتظارش رو داشته باشین

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
از اونجایی از کوجیما این چند ماه به عنوان یه دروغگو، ادم کثیف، اوورریتد و بی استعداد یاد شده گفتم قبل اومدن نمرات بازی یه یادآوری هم بکنیم از کارنامه استاد:D

نمرات MGS کاملا با سلیقه من جور در میان:D به نظر من بهترین MGS با اختلاف MGS2 هست، چون بهترین داستان این سری و یکی از بهترین داستان هایی که کلا تو زندگیم شنیدم رو داره (تو همه مدیوم ها). بعدش هم MGS4 که یه چیز ابر استثنایی هست اصلا و به نظر من از حیث کارگردانی با اختلاف شماره یک دنیای بازی هاست. انقدری من کارگردانی سینماتیک های بازی رو دوست دارم که تقریبا هر هفته یکبار بیشترشون رو توی یوتوب میبینم. بخصوص Opening بازی، سکانس مبارزه رایدن و ومپ، سکانس معرفی B&B و اون قسمت مایکروویو.

امیدوارم DS هم از نظر داستانی به همون عظمت و خفنیت MGS2 و از حیث کارگردانی سینماتیک ها در سطح MGS4 باشه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چقدر در رو هستن اینا ، همین که از متا شوتشون نکردن بیرون یکی از عجایب غیر قابل کشفه!!!یعنی بعد از تام ویکی مضخرف ترین پدیده ای هستن که متا به خودش دیده
خبر خوب... سونی اصن به Slant Magazine این جور که معلومه کد Death Stranding رو نداده :)):))
بریم برا متای 97 و زدن رکورد BotW و RDR2

View attachment 121104

متا انقدر دنبال نکردم جز یک سر بزنم ببینم همون پست اول فوقش کی چیکار کرده الان نمیدونم این کیه میشه یکی بگه این کیه ؟

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
منتقدهای احمق

البته MGS 3 متاش 94
121153

-----------------------------------------------
Annotation 2019-10-31 230039.jpg

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منتقدهای احمق
نمرات MGS کاملا با سلیقه من جور در میان:D به نظر من بهترین MGS با اختلاف MGS2 هست، چون بهترین داستان این سری و یکی از بهترین داستان هایی که کلا تو زندگیم شنیدم رو داره (تو همه مدیوم ها). بعدش هم MGS4 که یه چیز ابر استثنایی هست اصلا و به نظر من از حیث کارگردانی با اختلاف شماره یک دنیای بازی هاست. انقدری من کارگردانی سینماتیک های بازی رو دوست دارم که تقریبا هر هفته یکبار بیشترشون رو توی یوتوب میبینم. بخصوص Opening بازی، سکانس مبارزه رایدن و ومپ، سکانس معرفی B&B و اون قسمت مایکروویو.

امیدوارم DS هم از نظر داستانی به همون عظمت و خفنیت MGS2 و از حیث کارگردانی سینماتیک ها در سطح MGS4 باشه.

به شخصه نمیدونم چطور میشه کسی عاشق MGS باشه و نبرد باس با بیگ باس و صحنه های ocelot کاری نکرده باشه عاشقش بشی که اول نباشه :
1. MGS3
چطور میشه عاشق MGS باشه اشک نریخته باشه در کنارش نخندیده باشی و لحظه ورودت به shadow moses تمام مو های بدنت سیخ نشده باشه و صحنه های سینماتیک و عاشقانه MGS 4 براش دوم نباشه :
2. MGS4
چطور میشه عالشق MGS باشی عاشق گری فاکس نباشی که همش منتظر باشی با شخصت اون بازی کنی و اخرش بهت metal gear rising قالب کنن و صحنه های Sniper Wolf اشکت در نیاورده باشه و لحظه مبارزه با سایکو منتیس برات خاطره نباشه و سوم نباشه .(اوه یادم رفت بهترین صحنه بازی خورده شدن کارت ورودی قرمز توسط موش در بازی . =)))
3. MGS1
دیگه نیازی نیست از خوبی های MGS 2 بگم . :D
4. MGS2

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
بریم به سمت خواب ؛ فردا 11 اینا پاشم و با هر اومدن هر نمره حس و حال ماهایی که بشدت با بازی حال کردیم اینشکلی باشه ایشالا .:D
زودتر ایمان بیارید خلاصه ؛ یا بزنید تو سر و کله هم .
هر چی خیر ِ ..

121158

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

مگه شما عکسایی که کوجیما از روزای اول بعد جدایی از کونامی گذاشت رو ندیدی؟ اینا نمرات بازیو با همین مظلوم نمایی ها در میارن بابا چقد ساده این شما. :D تکلیف نمرات از همین الان مشخصه دیگه، یا بازی اونقدر بده که هیشکی امتیاز خوبی نمیده، یا بازم بازی همونقدر بده ولی منتقدا دلشون به حال کوجیما میسوزه امتیاز میدن. :D

پ.ن: حالا جدا از شوخی هرکی از این دو جبهه (یا به قول ماکان سه جبهه!) که کل این مدت داشتن طرف مقابل رو ترول میکردن فردا دیگه به ته خط میرسن و بالاخره یه طرف باید بپذیره که داشته اشتباه میزده، حالا چه خودم، چه اون دسته ای که میگفتن بازی اصن +90 بگیر نیست و زور اضافی نزنید! :D

پ.ن2: آقا امبارگو ساعت 9:30 برداشته میشه یا 10:30؟ این خبرگزاری های داخلی که ماشالا هرکدوم یه چیز میگن منم کارم توی تبدیل ساعت افتضاحه.

• Like
Reactions: arash1996

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ای

این آنلاین متال ۳ نیست
بخش آنلاین بهش اضافه شده بود ولی دلیل این که بهتر از نسخه اصلی تغییر دوربینش که سوم شخص هم بهش اضافه شده بود به خاطر محیط های mgs3 که بزرگتر از قبلیا بود بهتر جواب میداد.
----------------------------------------
MGS2 واقعا آندرریتد بود به خاطر رایدن خیلی هیتر پیدا کرد و الا بزرگترین و خفن ترین جامپ گرافیکی تکنیکی تو دوران خودش بود. نظر من

MGS3>MGS2>MGS1>MGSPW>MGS4>MGS5>MG2>MG1

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996 and Z-fan

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad

بهترین بازی استاد کمترین نمررو گرفته .....
من احساس میکنم زیر ۹۰ میشه با اینکه عاشق کوجیمام چون یحتمل امتیاز بالا پایین زیاد داشته باشه

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
بعیده متای بالای نود سه چهار بگیره چون سبوش طوریه که مطمعنا یسری منتقد حال نمیکنن با بازی بنظرم بالای هشتاد و پنج بگیره عالی کار کرده چون بازی پیچیده و عجیب غریبیه.در کل از اون بازیاسست که حد دسط نداره یا خیلی باههش حال میکنی یا کلا یه ساعت بزنی بازی کلا دیگه میبوسی میذاری کنار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر