امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
ببخشید شما بازی کردید اونوقت چنین نظری دارید؟

نه گیم پلی هاشو دیدم و اینقدر تا حالا بازی انجام دادم که از روی دیدن گیم پلی هم بشه به کیفیت بازی پی برد
البته این بازی از نظر گرافیکی فوق العاده هست ولی توی بخش گیم پلی بدجوری ضعف داره به نظرم
در کل این که بازی لیاقت متا ۸۳ رو نداره نظر شخصی منه و شما اگه باهاش حال میکنی میتونی نمره ۱۰۰ بهش بدی یا هر نمره ای که به نظرت مناسبه براش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
نقد بلاخره باید بار فنی هم داشته باشه و کسی که تو نقدش به بازی ۳.۵ میده و می‌نویسه دث زباله ای غیر قابل تجدید هست که نباید توسعه دهنده ها پول بابت این بازی ها بدن اصلا نمیشه گفت آقا تو آزادی برداشت اینجوری بدی بیا از اول تا آخر فحش بده
گیر اصلیشون به همون گیم پلی بوده اونم اینجا دوستان اصلا حواسشون نیست متای بهترین بازی های مشابه (گرافیک ادونچرها و اینتراکتیو مووی ها) رو چنده
و کم نمره دادن هم ناشی از اینه که نمیخوان به سلیقه کسایی که این سبکو دوست دارن احترام بذارن... من بازیهای گیم پلی دار هم خیلی علاقه دارم و اصلا فن نینتندو هم هستم که سازنده این بازیاست
ولی بازیهای اینتراکتیو مووی و گرافیک ادونچر هم علاقه دارم. همه هم متاشون رو 7 و 8 میچرخه خوباشون
من هنوز بازیو نگرفتم و اصلا هم یوتیوب اینا نرفتم و نمیرم تا خودم بازی نکنم، ولی اینطور که دوستان میگن سبکش مثل همون دست بازیاست که گفتم و داستان محوره نه گیم پلی محور (البته شایدم تعریف درستی نباشه ولی اینم مثل اونها هسته اصلیش گیم پلی نیست انگار)

• Like
Reactions: D.ace

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
اقای کوجیما اصلا مال ow ساختن نیستی یعنی استعداشو نداری تو رو به روح هر خر مقدس جاپنی بزگرد سر خطی بازی درس کردن به عنوان دلسوزت میگم

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
همونقدری که کسی که به ds نمره ۱۰ داده آزاد و مختاره کسی که به ds نمره ۴ داده هم آزاد و مختاره
هر کدوم برداشت خودشون از رعایت معیارهای استاندارد تعریف شده در بازی رو کردند
بله کاملا آزاد و مختاره... اما این امتیازات دیگه معتبر نیست و نمیشه مثل شما بهش استناد کرد چون نظر شخصیه
کل حرف من این بود که دادن امتیاز 2/5 به DS یعنی اینکه این منتقد استانداردها رو اصلا مدنظر قرار نداده و فقط خواسته بازی رو بکوبه
نزدیک بودن یک امتیاز به نظر شخصی شما دلیل بر درست بودنش نیست...
الان از نظر شما این نقد و بررسی معتبره اما من این موضوع رو قبول ندارم

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
چیزی که از اول مشخص بود این بود که بازی نظرات صفر و صدی زیاد داره. همه هم تصدیق میکردن. بازی اومد و دیدیم واقعا هم همینطوره.
ولی در حرکتی جالب، یه سری سعی دارن نظرات صفری رو حذف و فقط صدی هارو قبول کنن.
دوست عزیزی که میگی بازی هیچ جوره نباید 3 و 4 بگیره ، خب منم میتونم بگم با این همه ایراد گیم پلی که همه گرفتن از بازی قطعا لیاقت نمره کاملم نداره!!! پس اونا از کوجیما پول گرفتن کامل بدن. ولی نمیگم. چون بازی نقد کردن، املا نوشتن نیست...
صرف نظر از موارد مثبت و منفی، نمره بیانگر یه نتیجه گیری کلی از بازیه. بپذیرید که سلایق فرق داره. کاااملا محتمله بازی هایی که از نظر شما شاهکارن از نظر 4 نفر دیگه "زباله" باشن. توهم توطعه هم نداشته باشید.
جاینت بامب سایت کوچیک و تازه کاری نیست. دیدم ضریب بالایی هم داره و تاثیر زیادی هم رو متا گذاشت.
اصلا جاینت بامب رو قبول ندارد؟ خب edge رو چی؟
منتقد بعد 40 ساعت و گذروندن 80 درصد بازی برگشته گفته مشخص نیست اصلا حوصله اش بکشه تموم کنه یا نه. خب انتظار چه نمره ای دارید از این مجله به شد معتبر که اتفاقا اصلا هم مهربون نیست تو نمره دادن؟

این حرفا دلیلی بر بد یا خوب بودن بازی نیست ها! شاید خودم اگه بازی کنم عاشق اتمسفرش بشم ولی تکلیف خودتونو مشخص کنید. یا بگید کلا متا براتون مهم نیست. که کاملا هم منطقیه و خیلیا هم مثل شما فکر میکنند. یا اگه براتون مهمه کل پکیج رو بپذیرید. نمیشه یه بار با افتخار بگید بازی 15 تا نمره کامل داره و یه بار بگید اون 3 و 4 از مایکروسافت پول گرفتن.

بله کاملا آزاد و مختاره... اما این امتیازات دیگه معتبر نیست و نمیشه مثل شما بهش استناد کرد چون نظر شخصیه
کل حرف من این بود که دادن امتیاز 2/5 به DS یعنی اینکه این منتقد استانداردها رو اصلا مدنظر قرار نداده و فقط خواسته بازی رو بکوبه
نزدیک بودن یک امتیاز به نظر شخصی شما دلیل بر درست بودنش نیست...
الان از نظر شما این نقد و بررسی معتبره اما من این موضوع رو قبول ندارم
دقیقا هرکی میتونه نظرشو داشته باشه. منم میتونم نظرم این باشه اونی که کامل داده هم هدفش صرفا تمجید کورکورانه بوده.
خب درسته اینجوری؟ صرفا نمراتی که بر وفق مراد هستن رو قبول کنیم؟
هم اون 3 نمره بدون غرض بوده(حداقل تا زمانی که خلافش ثابت نشه) هم اون نمره 10.
نمره دادن به بازی مثل دیکته تصحیح کردن نیست. نمیشه یه چک لیست بزاری به نام "استاندارد" و از رو اون نکات مختلف بازی رو علامت بزنی و تهش بر اساس تعداد غلط ها نمره بدی. اگه تصورتون اینه کلا دارید اشتباه میکنید راجب نمره نقد!!!
ممکنه یه بازی پر از باگ باشه ولی وقتی تموم شد، منتقد وقتی به کلیت کار نگاه میکنه، از نظرش ارزش نمره کامل رو داشته باشه.

این همه تلاش برا خراب کردن اوننتا سایتی که پایین دادن رو نمیفهمم واقعا!
خب از روز روشن تر بود که نمرات همینجوری خواهند بود!
حالا یکی میگفت متای نهایی میشه 88 یکی میگفت 80! ولی میدونستیم نظرات همینجوری متناقض خواهند بود.
چیش عجیبه؟
بازی رم مطمئنا خیلی ها براشون میشه بهترین بازی تاریخ. خیلی ها شاید 5 ساعت به زور تحمل کنن. هر دو گروهم نظرشون محترمه.
بازم میگم:
یا کلا بگید برا این بازی خاص یا به طور کلی، متا براتون مهم نیست. یا اگه مهمه، کل پکیج رو بپذیرید. این حرفا که فلانی پول گرفته و ... خداییش خیلی تکراری شده.
(این جمله اخر خطاب به شما نبودا. کلی گفتم. خطاب به هرکسی که چنین تفکری داره)

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
چیزی که از اول مشخص بود این بود که بازی نظرات صفر و صدی زیاد داره. همه هم تصدیق میکردن. بازی اومد و دیدیم واقعا هم همینطوره.
ولی در حرکتی جالب، یه سری سعی دارن نظرات صفری رو حذف و فقط صدی هارو قبول کنن.
دوست عزیزی که میگی بازی هیچ جوره نباید 3 و 4 بگیره ، خب منم میتونم بگم با این همه ایراد گیم پلی که همه گرفتن از بازی قطعا لیاقت نمره کاملم نداره!!! پس اونا از کوجیما پول گرفتن کامل بدن. ولی نمیگم. چون بازی نقد کردن، املا نوشتن نیست...
صرف نظر از موارد مثبت و منفی، نمره بیانگر یه نتیجه گیری کلی از بازیه. بپذیرید که سلایق فرق داره. کاااملا محتمله بازی هایی که از نظر شما شاهکارن از نظر 4 نفر دیگه "زباله" باشن. توهم توطعه هم نداشته باشید.
جاینت بامب سایت کوچیک و تازه کاری نیست. دیدم ضریب بالایی هم داره و تاثیر زیادی هم رو متا گذاشت.
اصلا جاینت بامب رو قبول ندارد؟ خب edge رو چی؟
منتقد بعد 40 ساعت و گذروندن 80 درصد بازی برگشته گفته مشخص نیست اصلا حوصله اش بکشه تموم کنه یا نه. خب انتظار چه نمره ای دارید از این مجله به شد معتبر که اتفاقا اصلا هم مهربون نیست تو نمره دادن؟

این حرفا دلیلی بر بد یا خوب بودن بازی نیست ها! شاید خودم اگه بازی کنم عاشق اتمسفرش بشم ولی تکلیف خودتونو مشخص کنید. یا بگید کلا متا براتون مهم نیست. که کاملا هم منطقیه و خیلیا هم مثل شما فکر میکنند. یا اگه براتون مهمه کل پکیج رو بپذیرید. نمیشه یه بار با افتخار بگید بازی 15 تا نمره کامل داره و یه بار بگید اون 3 و 4 از مایکروسافت پول گرفتن.
کلا حرفای این عده از دوستان هیچ گونه منطقی پشتش نیست....چون به بازی محبوب من کم دادن پس غیر قابل قبولن(ولی به اونایی که 10 و بیشتر از میانگین نمره دادن هیچ ایرادی نمی گیرن :D)
تازه همین جاینت بامب به خیلی از بازیهای سونی نمره کامل داده از جمله tlou و هورایزن .....انگار اونجا وظیفش بوده 10 بده و اینجا چون 4 داده یهو شده ضد سونی و جهت دار(یه جوری هم میگن عقده داشته و کم داده انگار دلیل و توضیحی نداشته متن نقد و یهویی گفته سلام ds خر است پس نمره 4 خداحافظ :D)

کلا تا بوده تایپکای امتیازات بازی برای هر پلتفرمی همین بوده....تا عادت کنن به مفهوم میانگین و آزاد بودن معیارسنجی و نمره دهی برای منتقدا ما پیر میشیم

.

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
گیر اصلیشون به همون گیم پلی بوده اونم اینجا دوستان اصلا حواسشون نیست متای بهترین بازی های مشابه (گرافیک ادونچرها و اینتراکتیو مووی ها) رو چنده
و کم نمره دادن هم ناشی از اینه که نمیخوان به سلیقه کسایی که این سبکو دوست دارن احترام بذارن... من بازیهای گیم پلی دار هم خیلی علاقه دارم و اصلا فن نینتندو هم هستم که سازنده این بازیاست
ولی بازیهای اینتراکتیو مووی و گرافیک ادونچر هم علاقه دارم. همه هم متاشون رو 7 و 8 میچرخه خوباشون
من هنوز بازیو نگرفتم و اصلا هم یوتیوب اینا نرفتم و نمیرم تا خودم بازی نکنم، ولی اینطور که دوستان میگن سبکش مثل همون دست بازیاست که گفتم و داستان محوره نه گیم پلی محور (البته شایدم تعریف درستی نباشه ولی اینم مثل اونها هسته اصلیش گیم پلی نیست انگار)
به نظر منم این بازی اگه کوجیما یکم رو همون طراحی ماموریت ها و گیم پلی وقت بیشتری می است عملا یک چیز فوق العاده تر میشد ولی خب تو 3 سال خواسته جمع کنه کار رو و میدونستم نقد ها احتمالا خیلی متضاد میشن همین تلاشم بازی بیش و پایه خیلی خوبی داره که 67 تا نقد مثبت گرفته فقط همون بحث گیم پلی اش هست

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
خب از روز روشن تر بود که نمرات همینجوری خواهند بود!
از خیلی وقت پیش گفته بودم که نمرات عجیب زیاد می‌بینیم از DS...
چون این بازی یک IP جدیده و دنیای جدیدی رو ارائه میده...و برای ی عده عالیه و برای یک عده نیست...

این موضوع در نقد ها هم وجود داره و نمره 2/5 میبینیم ، نمره‌ی 10 هم می‌بینیم...
من نه با 2/5 کار دارم نه با 10
فقط میگم اینکه بخاد بازی از روی این نمرات قضاوت بشه اصلا درست نیست... و البته که نیازی به پیر شدن هم نیست!!!
فقط امیدوارم این نظرات شخصی بر روی تجربۀ فردی شما تاثیر نزاره و باعث نشه به بازی سطحی نگاه کنید. بدرود

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
از خیلی وقت پیش گفته بودم که نمرات عجیب زیاد می‌بینیم از DS...
چون این بازی یک IP جدیده و دنیای جدیدی رو ارائه میده...و برای ی عده عالیه و برای یک عده نیست...

این موضوع در نقد ها هم وجود داره و نمره 2/5 میبینیم ، نمره‌ی 10 هم می‌بینیم...
من نه با 2/5 کار دارم نه با 10
فقط میگم اینکه بخاد بازی از روی این نمرات قضاوت بشه اصلا درست نیست... و البته که نیازی به پیر شدن هم نیست!!!
فقط امیدوارم این نظرات شخصی بر روی تجربۀ فردی شما تاثیر نزاره و باعث نشه به بازی سطحی نگاه کنید. بدرود
آفرین. منم همینو میگم.
حالا اینکه کسی به نمرات اهمیت بده یا نه به خودش مربوطه.
منم بازی رو قضاوت نکردم. هنوز فرصت تجربه اش رو نداشتم ولی میگم همونطور که نمرات 10 محترمه، نمره 9 گیم اسپات و 6 ای جی ان و 4 جاینت بمب هم محترمه.
پایینا رو به عقده ای بودن و جهت گرفتن از بقیه و ... متهم نکنیم.

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من فقط یه چیزیو تو کتم نمیره
تمام این تریلرهایی که ما میدیدیم نوید یه بازی مرموز و داستان سنگین و عجیب رو میداد
حتی جورج میلر هم تحت تاثیر قرارگرفته بود
ولی تا به اینجا منتقدا داستان بازی رو زیاد خفن نمیدونن و اینکه دنیای بازی اینجوریام مرموز و عجیب نییست
درسته؟
کسی بازیو تموم کرده؟

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
فک نکنم از من فن تر و روانی تر و عاشق تر برای کوجیما وجود داشته باشه :D بازی رو هم که از جمعه صبح بازی میکنم ، اتفاقا بسیار هم عاشق بازی ام و کلا روانی این بازی شدم و شاهکاره تا اینجا
اما به کسایی که نمره پایین دادن و حال نکردن و به هر دلیلی بازی رو کوبیدن ، کاملا میشه حق داد :D چون بازی شرایطی رو داره که کاملا مشخصه یک سری حال نکنن باهاش .
هم میشه گیر داد که چرا فلانی ۶.۵ دادی ، هم میشه گیر داد آقا چرا ۱۰ دادی :D

البته که روی صحبتم فقط با اونایی هست که تجربه کردن بازی رو ، نه اینکه صرفا میان ترول میکنن و مزه پرونی :D

ولی بازی تا اینجا ، برای شخص خود من تجربه فوق العاده ای بوده

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
فک نکنم از من فن تر و روانی تر و عاشق تر برای کوجیما وجود داشته باشه :D بازی رو هم که از جمعه صبح بازی میکنم ، اتفاقا بسیار هم عاشق بازی ام و کلا روانی این بازی شدم و شاهکاره تا اینجا
اما به کسایی که نمره پایین دادن و حال نکردن و به هر دلیلی بازی رو کوبیدن ، کاملا میشه حق داد :D چون بازی شرایطی رو داره که کاملا مشخصه یک سری حال نکنن باهاش .
هم میشه گیر داد که چرا فلانی ۶.۵ دادی ، هم میشه گیر داد آقا چرا ۱۰ دادی :D

البته که روی صحبتم فقط با اونایی هست که تجربه کردن بازی رو ، نه اینکه صرفا میان ترول میکنن و مزه پرونی :D

ولی بازی تا اینجا ، برای شخص خود من تجربه فوق العاده ای بوده
آورين نظر (اعتراف شوخي) زيبايي بود =D>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر