امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خبر خوب... سونی اصن به Slant Magazine این جور که معلومه کد Death Stranding رو نداده :)):))
بریم برا متای 97 و زدن رکورد BotW و RDR2

View attachment 121104
چقدر در رو هستن اینا ، همین که از متا شوتشون نکردن بیرون یکی از عجایب غیر قابل کشفه!!!یعنی بعد از تام ویکی مضخرف ترین پدیده ای هستن که متا به خودش دیده

• Like
Reactions: vivanred

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
عاشق اعتماد‌ به‌ نفستونم که توی نظرسنجی گزینه‌ی 99-98 هست ولی زیر 80 نیست :D
ولی خوبه...ایشالا همین هایپ بالا جواب بده و فردا تاپیک پر از خوشحالی باشه و منم مجبور نباشم بیام اینجا ترولتون کنم >:)
نه دیگه داداش شما نمیتونی در هیچ حالت ترول کنی دیگه D:
بخصوص بعد از اینکه شایعه شده ۴۰٪ بودجه رو سونی داده اما بقیش رو کوجیما با وام و بدبختی و قرض و کار کارگری به دست آورده :D

کری شما زمانی اعتبار داشت که بنا به بودجه نامحدود ختم میشد :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
نه دیگه داداش شما نمیتونی در هیچ حالت ترول کنی دیگه D:
بخصوص بعد از اینکه شایعه شده ۴۰٪ بودجه رو سونی داده اما بقیش رو کوجیما با وام و بدبختی و قرض و کار کارگری به دست آورده :D

کری شما زمانی اعتبار داشت که بنا به بودجه نامحدود ختم میشد :D
ببین چقدر بودجه میخواسته که حمایت کامل سونی جوابگو نبوده و بقیه‌اش رو از جاهای دیگه جور کرده...از نامحدود هم یکمی اون ور تر :D
ولی درسته...
استاد خیلی سختی کشیده و توی یه اتاق کوچیک فقط با نورمن و یه جلد کتاب The Postman بازی رو به اینجا رسونده و هر اتفاقی بیفته چیزی از ارزش‌هاش کم نمیشه :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
ببین چقدر بودجه میخواسته که حمایت کامل سونی جوابگو نبوده و بقیه‌اش رو از جاهای دیگه جور کرده...از نامحدود هم یکمی اون ور تر :D
ولی درسته...
استاد خیلی سختی کشیده و توی یه اتاق کوچیک فقط با نورمن و یه جلد کتاب The Postman بازی رو به اینجا رسونده و هر اتفاقی بیفته چیزی از ارزش‌هاش کم نمیشه :D
ببین من داستان کامل خوندم اسپویل شده برام. داستان همونقدری شبیه postman که گوزن شبیه شقایق :D بودجه نامحدود و postman جواب نمیده یه چیز دیگه پیدا کن :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
داستان بازیو خوندی؟ :|:|:|:|
آره ۶۰ ۷۰ درصدش میدونم:( نتونستم جلو خودم بگیرم و به نظرم یکی از مایندفاک ترین چیزایی بود که تا حالا خوندم پلات توییست هاشم صد برابر بهتر از v هست

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
حالا كه ديگه انحصاري نيست جذابيت نداره تاپيك امتيازش :D
كلا واسه همين تاپيك بازي هم از رمق افتاد :D
ضربه سنگيني بود:D
_______
وقتي rpg باشع و كوجيما پشتش همين يعني مينيمم ٩٠.
گیرزم انحصاری نیست پ چطوری تاپیکش جذاب بود :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
اگر امتیاز بالا بود که خب ظاهرا شما قراره کاری کنید که ترولها نیان بازیسنتر ولی این فقط یک طرف قضیه هست
اگر امتیازات پایین بود ممکنه من کاری کنم که همون عزیزان نیان بازیسنتر یعنی کاملا بستگی به خودشون داره
راستش جایی تعهد ندادیم که هی رو اعصاب ملت رژه برن و کسی برخوردی نکنه.
ضمن اینکه همه میدونن اخرین کسی که ممکنه سونی فن یا کوجیما فن باشه منم :D

کلا Death Stranding خیلی بازی عجیبیه، البته از این جهت که تا الان تو این ان سالی که تو بازیسنتر بودم ندیده بودم اینطور منتظر باشن فن های یه بازی رو بترکونن:D

یعنی الان اینجا سه گروه دست به اسلحه ایستادن منتظر برداشته شدن امبارگون، اول فن های مایکرو که کم بودن امتیازهای DS فرصت مناسبی برای ترول بک همه ترول هایی هست که این نسل شدن، بخصوص سر تاپیک Gears 5، گروه دوم فن های سونی که با DS حال نمیکنن و حالا که برای PC هم میاد بیشتر هیتر شدن، و گروه سوم فن های بازی که البته با کسی کار نداشتن اما انقدر تو این دو ماه اخیر فحش خوردیم و این شبیه ساز کولبری و شبیه ساز نامه رسونی (و مزخرفات مشابهش) رو شنیدیم که امتیازای بازی بالا بشه هولوکاست راه میندازیم:D

کلا لحظات جالبیه:D هر چند دهه یکبار یه گیمر میتونه منتظر امدن امتیازهای IP جدید کوجیما باشه:D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آخرین باری که در این حد منتظر بودم ببینم یه بازی چیکار میکنه، سال ۲۰۱۳ بود و The Last of Us! :D
در هر صورت بازی رو می‌گرفتم، ولی خیلی دوست داشتم ببینم ND بعد از U2&3 چه کرده و دومین IP خفن خودش در اون نسل رو تحویل ملت میده یا نه (یادش بخیر شرط‌بندی یکی از بچه‌ها که آخرش آواتار استاد اسدی گذاشت! :D).
الان هم اگه میانگین Death Stranding زیر ۲۵ بشه هم می‌گیرمش، چون نمیشه از داستان‌پردازی کوجیما و سورپرایزهای خفنش و ریزه‌کاری‌های عجیبش توی گیم‌پلی گذشت، ولی باز خیلی منتظرم ببینم نظر منتقدها چیه.
همچنان حدس می‌زنم امتیازها خیلی بالا و پایین باشه و هم کلی امتیاز خفن ببینیم و هم تعداد زیادی امتیاز پایین که از پیاده‌روی خسته شدن و پاشون تاول زده یا حس می‌کنن کوجیما مسخره‌شون کرده و باید بهش ۴ بدن تا حساب کار دستش بیاد و بفهمه اصلا اشتباهی وارد صنعت بازی شده و از این صحبت‌ها! :D
این تریلر بازی هم که لامصب دست از سر ما برنمی‌داره! انقدر دیدمش که دیگه حالم داره بهم می‌خوره، ولی باز میگم یه بار دیگه باید ببینمش! :| به قدری کارگردانی تریلر و ترکیب تصاویر و موسیقی عالیه که توی همین فاصله‌ی کوتاه از اومدنش رفته توی Top 5 بیشترین تعداد تماشای تریلر در عمر بنده!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
کلا Death Stranding خیلی بازی عجیبیه، البته از این جهت که تا الان تو این ان سالی که تو بازیسنتر بودم ندیده بودم اینطور منتظر باشن فن های یه بازی رو بترکونن:D

یعنی الان اینجا سه گروه دست به اسلحه ایستادن منتظر برداشته شدن امبارگون، اول فن های مایکرو که کم بودن امتیازهای DS فرصت مناسبی برای ترول بک همه ترول هایی هست که این نسل شدن، بخصوص سر تاپیک Gears 5، گروه دوم فن های سونی که با DS حال نمیکنن و حالا که برای PC هم میاد بیشتر هیتر شدن، و گروه سوم فن های بازیه که البته با کسی کار نداشتن اما انقدر تو این دو ماه اخیر فحش خوردیم و این شبیه ساز کولبری و شبیه ساز نامه رسونی (و مزخرفات مشابهش) رو شنیدیم که امتیازای بازی بالا بشه هولوکاست راه میندازیم:D

کلا لحظات جالبیه:D هر چند دهه یکبار یه گیمر میتونه منتظر امدن امتیازهای IP جدید کوجیما باشه:D
گروه بندیت دقیقا درست بود:D

• Like
Reactions: arash1996

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
همچنان حدس می‌زنم امتیازها خیلی بالا و پایین باشه و هم کلی امتیاز خفن ببینیم و هم تعداد زیادی امتیاز پایین که از پیاده‌روی خسته شدن و پاشون تاول زده یا حس می‌کنن کوجیما مسخره‌شون کرده و باید بهش ۴ بدن تا حساب کار دستش بیاد و بفهمه اصلا اشتباهی وارد صنعت بازی شده و از این صحبت‌ها!

منم نظرم دقیقا همینه. البته تو تاپیک بازی هم در موردش صحبت کردیم و شاید عین HR بشه، هم بگن بهترین بازی تاریخه و هم بگن وقت تلف کردنه. اما یه صدای دیگه هم از درونم میگه کوجیما با هنر داستان گویی عجیب غریبش لحظاتی رو تو بازی میسازه که بعدش هر منتقدی که بازی کرده راهی نداشته باشه جز اینکه بهش نمره کامل بده و در مجموع میترکونه و دقیقا همین صدا هم گفت اینجا به 94 - 95 رای بدم:D البته دیدم صدای درون تو گفته گول نخور 83 - 85 رو زدی:D

این تریلر بازی هم که لامصب دست از سر ما برنمی‌داره! انقدر دیدمش که دیگه حالم داره بهم می‌خوره، ولی باز میگم یه بار دیگه باید ببینمش!

من اینو نزدیک 10 بار دیدم، الانم انقدر هایپم که نشستم دارم اولین تریلر بازی رو میبینم:D اما نزدیک 100 بار این BB's Theme رو گوش کردم!خیلی موسیقی خفنیه و به نظر من خیلی هم حس V has come to رو داره، خصوصا 2:30 تا 2:55 که اوج آهنگه اتمسفر، آکوردها و تنظیمش به شدت حال و هوای اوج V has رو داره. جالبه یکی که بازی رو رفته توییت زده گفته اگه بدونید این آهنگ رو کجای بازی پخش میکنن که رد میدید:D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
از اونجایی از کوجیما این چند ماه به عنوان یه دروغگو، ادم کثیف، اوورریتد و بی استعداد یاد شده گفتم قبل اومدن نمرات بازی یه یادآوری هم بکنیم از کارنامه استاد:D

Hideo Kojima's Metacritic track record:

MGS1: 94
MGS2: 96
MGS3: 91
MGS4: 94
MGS5: 93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر