امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
لانچ بازی با زلزله همراه بود :D
در فاصله ۶ ساعت تا ریلیز بازی زلزله ۶ ریشتری اومد ، اینا همه نشانه هست :D
اما جدا وقتی ادم میوفته تو زلزله می بینه چه قدر این بحث و سرکله زدنا سر دوتا نمره بی خاصیته ، من یه لحظه ترسیدم لانچ بازی هم نبینم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bezad and D.ace

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
عجب زلزله ای بود . وحشت عجیبی داشت و تو منطقه ما شدید احساس شد و تا الانم در برخی مناطق ادامه داره و ول نمیکنه اذربایجان شرقی رو .
داشتیم آماده میشدیم که استراحت کنیم تا صبح ۸:۳۰ که باز شد بازی بریم به ملاقات استاد .

خیلی جالبه تا قبل از عرضه DS همیشه به مرگ فکر میکردم و میگفتم امیدوارم نمیرم تا تجربه کنم ، خیلی عجیبه که در ثانیه های پایانی ریلیز ، مرگ نزدیک بود و این واقعا حس عجیبیه الان .

حالا امیدوارم دیگه انفاق خاصی نیفته دیگه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
The Sydney Morning Herald

70

With intensely interesting lore and characters, an awe-inspiring aesthetic and one of the most mind-crushingly dull gameplay loops I've ever experienced in a high-budget video game, Hideo Kojima's supernatural epic is pretentious and profound, filled with tedium and terrifying wonder.

ادج هم این مطلب رو منتشر کرده و رفت تو لست انتظار متا، ماه دیگه نقد کاملش میاد

Edge Magazine

Quite what we're supposed to make of all that is anyone's guess, but in fairness that's a recurring theme. Expect our final verdict next month - providing we can stagger over the finish line, anyway. [40-Hour Impressions.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
جالب اینه اکثراً یا نمره ها ۱۰ ـن یا ۰ و ۱!
حد وسطی نیست
اره دیگه یوزر اسکور مثل منتقدهاست.یا از بازی خوشت میاد یا متنفری.
به نظرم وقتی آدم دیگه هیچ بازی ای برای انجام نداره یا برای یه مدت از بازی های مولتی پلیر میخواد استراحت کنه بهتره سمتش بره که حال و حوصله کات سین های طولانی و گیم پلی نسبتا خسته کننده پیاده روی رو داشته باشه.
خوده من اگر الان برم سمتش هی با خودم میگن الان جهان داره توی مدرن وارفر لول آپ میکنه پس من اینجا دارم چی کار میکنم :D اما اگر سه ماه دیگه برم سمت بازی قشنگ سر حوصله بازیش میکنم تازه به خاطر ویژگی های آنلاینش یه کلی کمک توی مسیر دریافت خواهم کرد.

• Like
Reactions: Boss

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
دقیقا باید حکم شلغم داشته باشن. چون اگه ضریب برابر بود, هر سایتی دلش میخواست هر نمره ای میداد متا شدید نوسان پیدا میکرد. سایت و مجلاتی مثل edge که ضریب بالا دارن طبیعتا بزرگی خودشونو و اعتبارشونو ثابت کردن. پس طبیعتا نمره ای که از دید منتقد edge به بازی ای مث crash داده میشه باید یه فرقی با نمره ای که منتقد بازیسنتر به crash داده داشته باشه دیگه.
ضمن اینکه اینجا تفاوت گیمرا مشخص میشه. اونی که گیمره میره نقد ها رو میخونه و تصمیم میگیره و صرفا نمره رو نگاه نمیکنه. منی که از این سبک بازی کوجیما بدم میاد, ولی در عین حال اطلاعاتم ۱۰۰ درصد نیس در رابطه با گیم پلی بازی, نمیرم میانگین نمره رو نگا کنم. میرم نقدا رو میخونم. اگه اکثر نقدا گقتن بازی کسل کنندس خوب نمیخرمش. دیگه اینجا سایت شلغم و پر ضریب مهم نیس. مهم نظر یک انسان منتقد هست که من در قالب نقد میخونمش.
نمره سایت هایی که شلغم نبودن به جز قبله جدید giant bomb به ترتیب زیر بوده:
Destructoid
8/10
Easy Allies
8.0/10
EGM
5/5 stars
Famitsu
40/40
Game Informer
7/10
Game Revolution
5/5
GameSpot
9/10
GamesRadar+
3.5/5 stars
Giant Bomb
2/5 stars
IGN
6.8/10
VideoGamer.com
8/10
هیچ کدوم بد و غیرقابل بازی ندونستنش جز مرجع جدید
ولی شما به حرف giant bomb یا شنیده ها از یوتیوب و... بهتره عمل کنید چون مرجع قرارشون دادید ;)

• Like
Reactions: bayern_vahid

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
نمره سایت هایی که شلغم نبودن به جز قبله جدید giant bomb به ترتیب زیر بوده:
Destructoid
8/10[64]
Easy Allies
8.0/10[65]
EGM
5/5 stars[66]
Famitsu
40/40[73]
Game Informer
7/10[67]
Game Revolution
5/5[68]
GameSpot
9/10[13]
GamesRadar+
3.5/5 stars[69]
Giant Bomb
2/5 stars[70]
IGN
6.8/10[71]
VideoGamer.com
8/10
هیچ کدوم بد و غیرقابل بازی ندونستنش جز مرجع جدید
ولی شما به حرف giant bomb یا شنیده ها از یوتیوب و... بهتره عمل کنید چون مرجع قرارشون دادید ;)
خوشگل. اینجا بحث در رابطه با متاکریتیک بود:) نه متای این بازی :) مثال کراش هم زدم من. بحث در رابطه با ضریبه سایتاس. منم گفتم بهتده ضریب داشته باشن سایتا. کار هم به نمک پرونی هات ندارم که مرجع مرجع میکنی. من خودم تنها کنسولم پی اس ۴ هست و بالغ بر ۲۵۰ ساعت mgsV بازی کردم و پلات کردم و توط پروفایلم موجوده. ۴ سال هم هست دسته ی ایکس باکس دستم نگرفتم. اگر کسی با این بازی مخالفه چون قطعا با مکانیزم بازی حال نمیکنه و براش حوصله سر بره. اینقدم مرجع مرجع نکن :-*

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
122119

TOMORROW IS IN MY HANDS....

پ.ن: :D
پ.پ.ن: تا شب یه کله بازی میکنم و بعد میام اینجا یه نظری میدم ببینم منم جزو کسایی ام که بهش 10 میده یا 3 4 :D
پ.پ.پ.ن: چند نفری که بازی کردن میگن در حال حاضر جزو بهترین بازی های تاریخه! مگه اینکه در ادامه بورینگ بشه و بدشون بیاد.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
View attachment 122119

TOMORROW IS IN MY HANDS....

پ.ن: :D
پ.پ.ن: تا شب یه کله بازی میکنم و بعد میام اینجا یه نظری میدم ببینم منم جزو کسایی ام که بهش 10 میده یا 3 4 :D
پ.پ.پ.ن: چند نفری که بازی کردن میگن در حال حاضر جزو بهترین بازی های تاریخه! مگه اینکه در ادامه بورینگ بشه و بدشون بیاد.

طرف ما نیاوردن هنوز باید بمونم ببینم فردا میارن یا نه :-w

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
نظر هارو میخونم هر کی میخواد خودشو خالی کنه و این وسط اونی که لایک بالا میگیره فکر میکنن فکت صادر زدن.
متا بد نیست ولی در حد انتظار و اسم انحصاری نیست. حالا خوب شد برا پی سی میاد وگرنه دوستان طرفدار خودشونو به کشتن میدادن. داشتم کامنت ها رو میخوندم دوستان دوست دارن از کوجیما و امثال هم مجسمه برای عبادت درست کنن. خوب درست کردید چی شد! الان سازنده گیرز آف وار جدا شد از استودیو چی شد؟شد یه فرد بازنده با یه بازی داغون که آخرش نابود شد استدیوش این نیست که کوجیما یا نمیدونم کدوم بازیساز بگیم کارشون درسته همیشه درست باشه. الان نیل دراکمنم که ازش مجسمه درست کردید ناتی داگ رو ترک کنه فکر میکنید میتونه در حد اثر های ناتی داگ بازی بسازه؟. اوه ببخشید به مجسمه بزرگ نیل دراکمن نباید توهین کرد.د نه اینجوری نیس. این کمپانی ها و افرادی که توش کار میکنن یه اثر رو میسازن صرفا اسم کارگردان در میره. اینجا انقدر بحث و دعوا شد بین غول های بازی سنتر از لحاظ لایک گیری که هیچی آدم فقط باید غبطه بخوره اخرشم عضو تحریریه با میدر فروم نقل و بحث شون شد اخرشم اونی که لایک بالا ۳۰ یا ۴۰ میگیره فکر میکنه و خیال میکنه حرفش درسته و فکت داده. ای کاش این همه بحث یه جور دیگه دور از طرفداری پیش میره تاپیک های خارجی هارو نگاه کنید انگلیسی بلد نیستید translate استفاده کنید ههههههههههه

• Like
Reactions: mobin.hb96

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
نظر هارو میخونم هر کی میخواد خودشو خالی کنه و این وسط اونی که لایک بالا میگیره فکر میکنن فکت صادر زدن.
متا بد نیست ولی در حد انتظار و اسم انحصاری نیست. حالا خوب شد برا پی سی میاد وگرنه دوستان طرفدار خودشونو به کشتن میدادن. داشتم کامنت ها رو میخوندم دوستان دوست دارن از کوجیما و امثال هم مجسمه برای عبادت درست کنن. خوب درست کردید چی شد! الان سازنده گیرز آف وار جدا شد از استودیو چی شد؟شد یه فرد بازنده با یه بازی داغون که آخرش نابود شد استدیوش این نیست که کوجیما یا نمیدونم کدوم بازیساز بگیم کارشون درسته همیشه درست باشه. الان نیل دراکمنم که ازش مجسمه درست کردید ناتی داگ رو ترک کنه فکر میکنید میتونه در حد اثر های ناتی داگ بازی بسازه؟. اوه ببخشید به مجسمه بزرگ نیل دراکمن نباید توهین کرد.د نه اینجوری نیس. این کمپانی ها و افرادی که توش کار میکنن یه اثر رو میسازن صرفا اسم کارگردان در میره. اینجا انقدر بحث و دعوا شد بین غول های بازی سنتر از لحاظ لایک گیری که هیچی آدم فقط باید غبطه بخوره اخرشم عضو تحریریه با میدر فروم نقل و بحث شون شد اخرشم اونی که لایک بالا ۳۰ یا ۴۰ میگیره فکر میکنه و خیال میکنه حرفش درسته و فکت داده. ای کاش این همه بحث یه جور دیگه دور از طرفداری پیش میره تاپیک های خارجی هارو نگاه کنید انگلیسی بلد نیستید translate استفاده کنید ههههههههههه
متشكر استاد بزرگ همه رو از جهل دراوردي :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر