امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
پیشنهاد میکنم ویدئو بالا رو ببینید اسپویل خاصی نداره یکی از مراحل اولیه بازی هستش که باید یـ بسته رو تحویل بدید همین چیزی که میبینید هسته اصلی گیم پلی بازی هسش یعنی ته تنوعش اینه شما باید به اینونتوریتون ور برید و تا ته بازی باید همین مدلی پیش برید به عبارتی دست کوجیما درد نکنه ولی نخواستیم نوش جون کسایی که میتونن با این سیستم کنار بیان

آخرین ویرایش:

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
از نقد بمب گنده چنان هیتی متصاعد میشه که آدم فکر میکنه ایکس باکس فنهای قسم خورده خودمون نوشتن:D
یه بار با دید یه هیتر خوندمش باز هضمش نکردم والا
ولی خوبه یهو شد سایت تموم کننده حجت که حرف اول و آخر رو میزنه:D امیدواریم با این قلم یه وقت تو کاسه دوستان نذاره غیر معتبر شه پس فردا:D
خوشش نیومده دیگه اشکالی نداره که. هرکی خوشش میاد حال میکنه هرکی هم خوشش نمیاد حال نمیکنه :-??:D

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
این IGN یه ویدیو گذاشته از بازی از یکی از مراحل تحویل بسته به نظر من که خیلی حوصله سربر بود اگه همین رو به صورت یه بازی خطی میساخت و در طی مسیر اتفاقای مختلف میفتاد خیلی بهتر می شد تا این چیزی که اینجا دارم میبینم

• Like
Reactions: rahyarpaul

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
خوشش نیومده دیگه اشکالی نداره که. هرکی خوشش میاد حال میکنه هرکی هم خوشش نمیاد حال نمیکنه :-??:D
چرا نگیم. نمرات بالا که زیادم هستن ازشون ایراد میگیرن که این نه و ده سبزی نه و ده بازی فلان رو ندارن یا سونی پول داده یا کوجیماپرست بودن. دو تا نمره قرمز دادن نرمالن و معیار تشخیص حق از باطل و بصیرت و جایزه برترین مرجع گیم هم رسیده به بمب گنده. واقعا چرا چیزی نگیم؟؟؟
شده قضیه گیم پلی که وسط میکشن و به کرات هم جواب گرفتن. یهو از اون لحاظ برگشتیم سال 2010
البته اونموقع هم HR بد بود بعدش که TT وارد گود شد اون سبک بسیار هم سبک شیرین و غنی ای شد;)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: D.ace

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
چرا نگیم. نمرات بالا که زیادم هستن ازشون ایراد میگیرن که این نه و ده سبزی نه و ده بازی فلان رو ندارن یا سونی پول داده یا کوجیماپرست بودن. دو تا نمره قرمز دادن نرمالن و معیار تشخیص حق از باطل و بصیرت و جایزه برترین مرجع گیم هم رسیده به بمب گنده. واقعا چرا چیزی نگیم؟؟؟
شده قضیه گیم پلی که وسط میکشن و به کرات هم جواب گرفتن. یهو از اون لحاظ برگشتیم سال 2009
البته اونموقع هم HR بد بود بعدش که TT وارد گود شد اون سبک بسیار هم سبک شیرین و غنی ای شد;)
ببین من همیشه گفتم هرکس نظر خودش رو داره سلیقه ها هم با هم فرق میکنه اینکه چند نفر از بازی ای خوششون نیاد طبیعی هست و همینطور برعکسش.
اون کوجیما پرست بودن و نمره باد آورده هم به اندازه کافی بحث شد به نظرم
اینکه کسای دیگه از نمرات بالا ایراد میگیرن دلیل نداره ما هم همون مدل رفتار کنیم :D

• Like
Reactions: Cait Sith

Alireza717

کاربر سایت
Aug 12, 2016
1,518
اتفاقا به نظر من دلیوری توی کوتاه مدت حوصله سر بر نیست و واقعا با جزئیات کار شده ولی مشکل اینجاست که دلیوری کل اپیزود دوم بازی که تقریبا 4.5 ساعته رو تشکیل میده :| قطعا بیشتر از این هم میشه

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
اتفاقا ویدئو 11 دقیقه ای خیلی خوب بود:D . توی همین مسیر کوتاهی که رفت کلی چالش براش ایجاد شد. از چالش های محیطی و طبیعی مثل عبور کردن از رودخانه تا دنبال شدن توسط آدمهای دیگه و مخفی کاری وسط BT ها. یه جاهایش هم مشکل تعادل میخورد که باید درست کنترلش میکرد. در کل اصلا جوری نبود که بگیم چقدر خلوته محیط چون هر جا میرفت یه چندتا چالش جلوش ظاهر میشد. حالا باید دید در طول زمان بازی چقدر این چالشها تازگیشون حفظ میشه یا چقدر تنوع ممکنه پیدا کنه

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
نظر من راجع به نمرات متاکرتیک مخصوصا برای بازی ها این که باید یه معیار جدید توش تعریف بشه بر اساس واریانس نمرات
به نظرم برای اثری که پراکندگی نمرات کمتر نمره متا میتونه دید خوبی به خریدار بده اما متا برای بازی هایی مثل DS به علت تنوع شدید میتونه تا حدودی گمراه کننده باشه.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
یه ویدیو درباره‌ی این نمرات Death Stranding ساختم که اونجا نظرم رو کامل گفتم. (از ناظم اجازه گرفتم و اینجا لینکش رو گذاشتم)

اما برای بچه‌هایی که مثل خودم بازی رو پیش خرید کردن بگم که این‌قدر نمی‌خواد حرص بخورین، فردا می‌آد و این روز رو تا آخرین روز گیمری‌تون یادتون می‌مونه. همون‌طور که آخر MGS4 تا ابد از ذهنمون پاک نمی‌شه.

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
The Last Guardian

Death Stranding

این دو نمره به ما یادآوری میکنه دوره دل بستن به این که فلانی چون بازی ساز خفنیه بدیم بازی بسازه گذشته و الان تو نسل 8 دیگه یک نفر بازی نمیسازه و یک تیم بازی میسازه و تک تکشون تاثیری بی اندازه دارن
میشه از TEW هم مثال زد

The Evil Within

The Evil Within 2
من کاری به DS ندارم ولی به The Last Guardian گیر ندید,بازی از EDGE به اون سخت گیری نمره ۹ گرفته و هر منتقدی هم که ببینی با این که نقدهای سنگین هم به مشکلات فنی بازی کرده,ولی همشون گفتن که کلیت بازی تجربه خاص و دلنشینی هست
در واقع the last guardian یک بازی عالی بود که زیر سایه مشکلات فنیش رفت ولی DS بیشتر شبیه یک بازی تقریبا bland به نظر می رسه که مشکلات بنیادی و هویتی داره,نه فنی

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
990
نام
امیر حسین
خب به سلامتی متای بازی به ۸۳ رسید! :D
نمی‌دونستم ضریب سایت‌ها در این حد تاثیر داره. خودم موافق ضریب دادن به سایت‌های معروف هستم، ولی دیگه نه انقدر سنگین! متای بازی تا ۸۵ رفته بود و بعدش با یه ۷ رسید به ۸۴. یعنی کلا در محدوده‌ بالای ۸۴ بود و بین ۸۴ و ۸۵ در رفت و آمد بود.
حالا با یکی دو تا امتیاز جدید از جمله ۴ از Giant Bomb به ۸۳ رسیده! یعنی منتقدی که به هر دلیل دوست داشته اون امتیاز رو به Death Stranding بده، همچین تاثیری توی میانگین بازی گذاشته (دو تا بازی قبلی این سایت با امتیاز ۴ بازی‌های Anthem و Crackdown بودن با میانگین ۵۴!‌ :D).
البته حق منتقد هست که هرچی میخواد بده، ولی به نظرم این وزن‌ها و ضریب‌ها هم باعث میشن سایت‌های غیرمعروف رسما حکم شلغم رو پیدا کنن! :D یعنی وقتی ۷۰ و خورده‌ای نقد داریم که میانگینش مثلا ۸۴.۷ بوده و یه دفعه با یکی دو تا نقد میرسه به زیر ۸۴، فلسفه میانگین هم زیر سوال میره و کلا اون سایت‌های ضریب ۱ رو بندازن دور بهتره! :D
دقیقا باید حکم شلغم داشته باشن. چون اگه ضریب برابر بود, هر سایتی دلش میخواست هر نمره ای میداد متا شدید نوسان پیدا میکرد. سایت و مجلاتی مثل edge که ضریب بالا دارن طبیعتا بزرگی خودشونو و اعتبارشونو ثابت کردن. پس طبیعتا نمره ای که از دید منتقد edge به بازی ای مث crash داده میشه باید یه فرقی با نمره ای که منتقد بازیسنتر به crash داده داشته باشه دیگه.
ضمن اینکه اینجا تفاوت گیمرا مشخص میشه. اونی که گیمره میره نقد ها رو میخونه و تصمیم میگیره و صرفا نمره رو نگاه نمیکنه. منی که از این سبک بازی کوجیما بدم میاد, ولی در عین حال اطلاعاتم ۱۰۰ درصد نیس در رابطه با گیم پلی بازی, نمیرم میانگین نمره رو نگا کنم. میرم نقدا رو میخونم. اگه اکثر نقدا گقتن بازی کسل کنندس خوب نمیخرمش. دیگه اینجا سایت شلغم و پر ضریب مهم نیس. مهم نظر یک انسان منتقد هست که من در قالب نقد میخونمش.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر