امتیازات Death Stranding

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    191
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
121065

Directed by: Hideo Kojima
Writers: Hideo Kojima; Hitori Nojima
Initial release date: November 8, 2019
Composer: Ludvig Forssell
Genre: Strand
Engine: Decima
Platforms: PlayStation 4, PC​

Metacritic:82

Metacritic:86 pc version

Atomix:10/10
Digital Chumps:10/10
Remoteplay:10/10
InsideGamer:10/10
Famitsu:10/10
Bazicenter:10/10
TheSixthAxis:10/10
Digitally Downloaded.net:10/10
We Got This Covered:10/10
Trusted Reviews:10/10
Gaming Trend:10/10
GamingAge:10/10
GamePlanet:10/10
GamerSky:10/10
GameRevolution:10/10
PushSquare:10/10
ScreenRant:10/10
EGM:10/10
DailyStar:10/10
Millenium:9.8/10
IGN Italia:9.8/10
Areajugones:9.7/10
4Players.de:9.5/10
Playstation LifeStyle:9.5/10
Jeuxvideo.com:9.5/10
IGN Japan:9.5/10
Gaming Nexus9.5/10
Gamer.nl:9.5/10
CheatCC:9.4/10
SpazioGames:9.4/10
Hobby Consolas:9.3/10
COGconnected:9.3/10
Multiplayer.it:9.2/10
Vandal.net:9.2/10
Metro Montreal:9.1/10
Multiplayer.it:9.1/10
Worth Playing:9/10
DarkStation:9/10
3DJuegos:9/10
Post Arcade (National Post):9/10
Power Unlimited:9/10
Games.cz:9/10
‍Gryonline.pl:9/10
GameSpot:9/10
Shacknews:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
PLAY! Zine:9/10
JeuxActu:9/10
God is a Geek:9/10
GameOver.gr:9/10
Eurogamer Italy:9/10
Everyeye.it:9/10
GamePro Germany:8.9/10
The Games Machine:8.8/10
IGN Spain:8.7/10
Gamers Heroes:8.5/10
LevelUp:8.5/10
XGN:8.5/10
GameCrate:8.3/10
Meristation:8/10
Merlin'in Kazanı (Turkey):8/10
VideoGamer:8/10
Easy Allies:8/10
Critical Hit:8/10
Guardian:8/10
ZTGD:8/10
Press Start Australia:8/10
PlayStation Universe:8/10
Gameblog.fr:8/10
Destructoid:8/10
Attack of the Fanboy:8/10
CGMagazine:7.8/10
Digital Trends:7/10
Game Informer:7/10
Vgames:7/10
USgamer:7/10
TrueGaming:7/10
Metro GameCentral:7/10
Hardcore Gamer:7/10
GamesRadar:7/10
IGN:6.8/10
GameCrirics:6.5/10
VG247:6/10
AusGamers:6/10
VGC:6/10
GiantBomb:4/10
GameRant:4/10
Stevivor:3.5/10

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مگه شما عکسایی که کوجیما از روزای اول بعد جدایی از کونامی گذاشت رو ندیدی؟ اینا نمرات بازیو با همین مظلوم نمایی ها در میارن بابا چقد ساده این شما. :D تکلیف نمرات از همین الان مشخصه دیگه، یا بازی اونقدر بده که هیشکی امتیاز خوبی نمیده، یا بازم بازی همونقدر بده ولی منتقدا دلشون به حال کوجیما میسوزه امتیاز میدن. :D

پ.ن: حالا جدا از شوخی هرکی از این دو جبهه (یا به قول ماکان سه جبهه!) که کل این مدت داشتن طرف مقابل رو ترول میکردن فردا دیگه به ته خط میرسن و بالاخره یه طرف باید بپذیره که داشته اشتباه میزده، حالا چه خودم، چه اون دسته ای که میگفتن بازی اصن +90 بگیر نیست و زور اضافی نزنید! :D

پ.ن2: آقا امبارگو ساعت 9:30 برداشته میشه یا 10:30؟ این خبرگزاری های داخلی که ماشالا هرکدوم یه چیز میگن منم کارم توی تبدیل ساعت افتضاحه.

چرا باید بپذیره؟ چرا من باید قبول کنیم گیم پلی بازی برام هیجان انگیزه ؟؟ چون صرفا متاش بالا شده؟؟؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
حالا شما به بزرگی خودت ببخش که علاوه بر شوشولت میتونستی بند کفشت رو هم ببندی !

اصلا یه چی در کردی از درون پکیدم
آفرین<:-P

===========================

امیدوارم گیم موفق بشه که همه دور هم بهرشو ببریم

• Like
Reactions: vaan 2 and gintoki

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
چرا باید بپذیره؟ چرا من باید قبول کنیم گیم پلی بازی برام هیجان انگیزه ؟؟ چون صرفا متاش بالا شده؟؟؟
الان مشکلتون اینه گیم پلی هیجان انگیز (!) نیست و مشکل داره. بعد اونوقت متا پایین شد میگین دیدین گفتم؟ بعد متا بالا شد هم باز حرف خودتون رو میزنین؟ :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من خودم به شخصه نسخه اول بازی برام تکرار نشدنیه. حالا دلیلم شاید برای خیلیا منطقی نباشه.
یادمه بازی که اومد 11 یا 12 سالم بود و RE2 تا اون لحظه بهترین بازی عمرم. یکی از دوستان برام تعریف کرد یه بازی دیده که اسمش شورش در برفه :D کلا اسم بازی برای ما تو اون دوران همش همین خزعبلات بود به RE 2 هم میگفتیم کلبه وحشت.
یادمه بازی رو که اولین شروع کردم محوش شدم هیچی ازش نمیفهمیدما ولی صحبت کردن کاراکترا توی Codec با هم اونطور سینماتیک شروع شدن بازی اون سطح دیالوگ گفتنا (هر چند نمیفهمیدم چی میگن) اصلا باور پذیر نبود. انگار داشتم در نقش یه قهرمان هالیوودی بازی میکردم. یه انسان نه صرفا یه چند تا پیکسل رو صفحه تلویزیون. اون صحنه های عاطفی بازی مخصوصا برای یه پسربچه در شرف بلوغ. اصلا وصف نشدنی بود. موسیقی بازی نوع گیم پلی کلا همه چی غیر قابل باور بود. تا نسل قبل عادت کرده بودیم یه مسیر رو مستقیم طی کنیم بعد چند نفر رو بکشیم بریم مرحله بعد. درسته بازیا پیشرفت کرده بودن ولی MGS انگار یه سطح دیگه ای بود.
الان باید استراتژی میچیدیم. وقتی کشف کردم دود سیگار میتونه نقاطی که توش سیستم امنیتی فعاله رو نشون بده مغزم منفجر شد. بعد هم مبارزه با Raven. اولین بار که فهمیدم شخصیتای منفی بازی واقعا شخصیت دارن صرفا زامبی یا آدمی که بی هدف به سمتت میان نیستن بازم مغز منفجر شده ام منهدمتر شد.
سایکو منتیس رو که کشتم و اون کات سین رو میدیدم دلم براش سوخت. وولف رو که شکست دادم اون موسیقی که پخش شد با اون ذهن کودکانه که تازه منفجرم شده بود واقعا حس کردم جنگ چقدر چهره کریهی داره که انسانها درش اینجوری میمیرن.
حالا هر چی دلتون میخواد بگید. نمره بازی هم 35 بشه فرقی نمیکنه. هیچی هم ارزش کوجیما برای من کم نمیکنه. کوجیما اولین کسی بود که به من نشون داد بازی میتونه صرفا بازی نباشه. هر چند اونموقع نمیونستم کوجیما کیه.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من خودم به شخصه نسخه اول بازی برام تکرار نشدنیه. حالا دلیلم شاید برای خیلیا منطقی نباشه.
یادمه بازی که اومد 11 یا 12 سالم بود و RE2 تا اون لحظه بهترین بازی عمرم. یکی از دوستان برام تعریف کرد یه بازی دیده که اسمش شورش در برفه :D کلا اسم بازی برای ما تو اون دوران همش همین خزعبلات بود به RE 2 هم میگفتیم کلبه وحشت.
یادمه بازی رو که اولین شروع کردم محوش شدم هیچی ازش نمیفهمیدما ولی صحبت کردن کاراکترا توی Codec با هم اونطور سینماتیک شروع شدن بازی اون سطح دیالوگ گفتنا (هر چند نمیفهمیدم چی میگن) اصلا باور پذیر نبود. انگار داشتم در نقش یه قهرمان هالیوودی بازی میکردم. یه انسان نه صرفا یه چند تا پیکسل رو صفحه تلویزیون. اون صحنه های عاطفی بازی مخصوصا برای یه پسربچه در شرف بلوغ. اصلا وصف نشدنی بود. موسیقی بازی نوع گیم پلی کلا همه چی غیر قابل باور بود. تا نسل قبل عادت کرده بودیم یه مسیر رو مستقیم طی کنیم بعد چند نفر رو بکشیم بریم مرحله بعد. درسته بازیا پیشرفت کرده بودن ولی MGS انگار یه سطح دیگه ای بود.
الان باید استراتژی میچیدیم. وقتی کشف کردم دود سیگار میتونه نقاطی که توش سیستم امنیتی فعاله رو نشون بده مغزم منفجر شد. بعد هم مبارزه با Raven. اولین بار که فهمیدم شخصیتای منفی بازی واقعا شخصیت دارن صرفا زامبی یا آدمی که بی هدف به سمتت میان نیستن بازم مغز منفجر شده ام منهدمتر شد.
سایکو منتیس رو که کشتم و اون کات سین رو میدیدم دلم براش سوخت. وولف رو که شکست دادم اون موسیقی که پخش شد با اون ذهن کودکانه که تازه منفجرم شده بود واقعا حس کردم جنگ چقدر چهره کریهی داره که انسانها درش اینجوری میمیرن.
حالا هر چی دلتون میخواد بگید. نمره بازی هم 35 بشه فرقی نمیکنه. هیچی هم ارزش کوجیما برای من کم نمیکنه. کوجیما اولین کسی بود که به من نشون داد بازی میتونه صرفا بازی نباشه. هر چند اونموقع نمیونستم کوجیما کیه.
مشخصا برای بیشتر طرفدار های بازی دقیقا همین بوده فقط برای من یک فرقی میکرد اولین بار بازی ژاپنی شروع کردم به بازی کردن اون موقع 11 سالم بود. :|

هیچ کدام از این موارد متوجه نشدم درست از داستان تا رسیدم دیسک دو دیسک دو خراب بود رفتم دوباره بازی بخرم انگلیسی بود سیو کار نکرد رفتم از اول اون موقع بود فهمیدم چه چیزای نفهمیده بودم خدا رو شکر خانواده از 5 سالگی ما رو فرستاده بودن زبان انگلیسی یاد بگیریم برای همین مشکلی از نفهمیدن داستان نداشتم بعدش . :-"

هنوز صدای ژاپنی اسنیک تو گوشمه بعد میگن چرا شما طرفدار بازی شدین و انقدر کوجیما قبول دارین خدایش ما با بازیش زندگی کردیم .

• Like
Reactions: benjohn

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
نه. اتفاقا منظورم هم شما نبودی چون اگه اشتباه نکنم توی پستی گفته بودین که کلا هر متایی بازی بگیره باهاش حال نمیکنین و این کاملا طبیعی و قابل درکه. ولی اونی که چپ و راست خودشو به در و دیوار میزنه و میگه بازی هیچجوره نمیتونه +90 بگیره، خب مسلمه که اگه واقعا همچین متایی گرفت باید بپذیره داشته اشتباه میزده. اگه هم برعکسش پیش اومد طرف مقابل که شامل خودمم میشه باید بپذیرن، من مشکلی تو این قضیه نمیبینم حقیقتا. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
الان مشکلتون اینه گیم پلی هیجان انگیز (!) نیست و مشکل داره. بعد اونوقت متا پایین شد میگین دیدین گفتم؟ بعد متا بالا شد هم باز حرف خودتون رو میزنین؟ :D
چرا فکر میکنید خیلی برای من مهمه که مثلا بیام به تو یا یکی دیگه تیکه بپرونم چون از دث استرندینگ خوشتون اومده ، واقعا آنقدر ابله به نظر میرسم؟!!! :-?
این قضیه هیچ شباهتی به کل کل کنسولی نداره!

فکر کنم ~o) توصیه کنم خوب باشه

خیلی رفتید تو فاز :Gunner:

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان

چرا باید حالا که خوشت نیومده سعی کنی به بقیه هم القا کنی بازی خوبی نیست و نباید خوششون بیاد؟ مشکل دقیقا اینجاست! هرکسی مجازه هر طور که دلش میخواد فکر کنه. مسلما هیچ بازی هم انقدر خفن نیست که همه دوستش داشته باشن و موافق و مخالف داره. همونطور که فن ها وقتی سعی میکنن مخالف ها رو ابله هایی جلوه بدن که درک و فراست لازم برای پی بردن به عمق مبحث مورد علاقشون رو ندارن، بسیار رو مخ هست، به همون نسبت زمانی که هیترها هم میان علاقه فن ها رو به سخره میگیرن حکم پاتیناژ روی اعصاب رو داره.

شما گیم پلی رو دیدی حس کردی شبیه ساز کولبری و ویست آو تایمه؟ اوکی پوش د خوش گذشت باتن، به زندگیت برس. دیگه چرا باید انقدر پیگیر باشی و هی یادآوری کنه به همه که خوشت نیومده و بورینگه و ....؟ این وقت رو صرف اون بازی های فوق جذابی کن که منتشر شدن و از نظرت خیلی خوب بودن. بزار ما هم به این شبیه ساز کولبریمون بپردازیم و لذت ببریم ازش:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چرا باید حالا که خوشت نیومده سعی کنی به بقیه هم القا کنی بازی خوبی نیست و نباید خوششون بیاد؟ مشکل دقیقا اینجاست! هرکسی مجازه هر طور که دلش میخواد فکر کنه. مسلما هیچ بازی هم انقدر خفن نیست که همه دوستش داشته باشن و موافق و مخالف داره. همونطور که فن ها وقتی سعی میکنن مخالف ها رو ابله هایی جلوه بدن که درک و فراست لازم برای پی بردن به عمق مبحث مورد علاقشون رو ندارن، بسیار رو مخ هست، به همون نسبت زمانی که هیترها هم میان علاقه فن ها رو به سخره میگیرن حکم پاتیناژ روی اعصاب رو داره.

شما گیم پلی رو دیدی حس کردی شبیه ساز کولبری و ویست آو تایمه؟ اوکی پوش د خوش گذشت باتن، به زندگیت برس. دیگه چرا باید انقدر پیگیر باشی و هی یادآوری کنه به همه که خوشت نیومده و بورینگه و ....؟ این وقت رو صرف اون بازی های فوق جذابی کن که منتشر شدن و از نظرت خیلی خوب بودن. بزار ما هم به این شبیه ساز کولبریمون بپردازیم و لذت ببریم ازش:D
چون اگه آنقدر که ادعا میکنید خوب بشه ، به جای سایبر پانک ، این بازیه نصیبم میشه!!! و واقعا هیچ چیز بدتر از این نمیتونه تو سال ۹۸ برام پیش بیاد

برام همین اصلا انکار نمیکنم دلم میخواد بازی بپکه!!! :D:clap:

من چند بار جواب این واکنشت رو دادم ، کامنت بالاییشم کاملا کاور می‌کنه ، بعدشم اینجا فرومه ، تا وقتی به کسی بی احترامی نکردم دوست بیام این وسط بابا کرم برقصم به هیچ کس ربطی نداره!

حتما باید برم اون کامنت بعد از توکیو گیم شو رو بیارم که نوشتم بازی نظرم من یکی رو جلب نکرد و به احترام طرفدارا هاش دیگه در مورد بازی نظر نمی‌دونم ، ولی مثل اینکه تن خود فن های بازی میخوارید!!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
این کامنت رو خوندم به نوعی حس غربت کل وجودم رو گرفت
کی فکرش رو میکرد روزی کوجیما بر روی پلفترمی که 20 و خرده سال براش زحمت کشیده و تاپ ترین بازیهای ممکن رو در الویت براش عرضه کرده حالا اینطوری در تنگا قرار بگیره

جو فروم های خارجی رو نمیدونم و این فاز منفی که نسبت به کوجیما ایجا شده نمیدونم اونجا هست یا نه ولی واقعا اگر به صورت عمومی اینطوری باشه باید شاشید روی صنعت گیم و طرفدارهاش

بدتره!

121164

این آخری چی میگه ؟؟؟ فکر کنم دارن پولا رو میریزن تو چمدون ، برن سراغ کوجیما !!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
مرسی نظر سنجی که کلا زیر 80 راه نداره :D

بنده شخصا با تریلر های گیمپلیش کلا حال نکردم. فکرم نمیکردم با داستانش حال کنم که عصری این تریلر لانچشو دیدم و نه! خوشم اومد :D
ولی هنوز معتقدم اون تریلر های گیمپلی ای که نشون دادن واقعا جالب نبود... (حالا اینکه شبیه ساز کولبری یا ... خطاب میشه رو شخصا واقعا از تمام اون قشر مظلومی که طرفدار بازی بودید و همش این چند سال فحش خوردید ، عذرخواهی میکنم :| )

این چند مدت اخر هم بیشتر قانع شدم بازی واقعا بهتر اون چیزیه که فکر میکردم (مخصوصا با این تریلر دیشبی که واقعا خفن بود) و امیدوارم بترکونه. طرفدارا هم راضی باشن... ایشالا موفق شه، حالا اگه عمری بود و وقتی، ماعم تجربش میکنیم :)

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,557
نام
حسین
خیلی وقته درگیر یه روایت داستانی عالی تو یه بازی نشده بودم دمه کوجیما گرم .... لقه گیم پلی
همیشه با بازی هاش با احساساتمون بازی میکنه کاری که خیلی کم تو بازی ها انجام میشه بازی خیلی کم هست مثله mgs و heavy rain و tlou که احساسی یا تلخ باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر