امتیازات Control

میانگین نمرات بازی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    161
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
d2k0_1554995717-5844-card.jpg

Release‎: ‎27 August 2019
Developer‎: ‎Remedy Entertainment
Platforms‎: ‎Microsoft Windows‎; ‎PlayStation 4‎,Xbox One
Publisher‎: ‎505 Games
Metacritic:81​

Spiel Times - 10/10
nextgenbase9/10
ZTGD : 95/100
Press Start Australia : 95/100
Gamespot: 8/10
Windows Central - 3.5/5
destructoid: 9/10
MonsterVine - 5 / 5
EGM - 10 / 10
GamingTrend - 95 / 100
Press Start - 9.5 / 10
Video Chums - 9.3 / 10
Rectify Gaming - 9 / 10
GameSpew - 9 / 10
Easy Allies - 9 / 10
TheSixthAxis - 9 / 10
Eurogamer Italy:9/10
Gamers Heroes:9/10
PSX-Sense.nl:9/10
Screen Rant:9/10
Digitally Downloaded:9/10
inthegame.nl - 9.5/10
Echoboomer - 9/10
Starnews - 9/10
USGAMER - 8/10
COGconnected - 89 / 100
PC Gamer - 88 / 100
Noisy Pixel - 8.5 / 10
Xbox Achievements - 85 / 100
Critical Hit - 8.5 / 10
Boomstick Gaming - 8.4 / 10
New Game Network - 81 / 100
Worth Playing - 8 / 10
Wccftech - 8 / 10
VideoGamer - 8 / 10
Handsome Phantom - 7.5 / 10
DualShockers - 7.5 / 10
PlayStation Universe - 7 / 10
We Got This Covered - 2 / 5 stars
Slant Magazine - 4.5 / 5 stars

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
این نقدی که مورد بحثه در مورد دیز گان نقد گیم اسپات هست نه ign:D
نه دوست عزیز اشتباه میگی
این رای نهایی ign در مورد بازی و امتیاز :
114693
114694

این قسمت متن دقیقا حرفی که تو کامنت بالا گفتمو میرسونه
There’s a good game in here somewhere, but it’s buried in a meandering storyline, repetitive missions, and just too much obligatory stuff to do without an eye on the smaller details that could have given it much more character. Some fine tuning and editing could have removed the tedium and celebrated what makes this game unique and interesting, but Days Gone rides strictly down the middle of the dusty road and never finds its rhythm.

• Like
Reactions: Arsalan_xe

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نه دوست عزیز اشتباه میگی
این رای نهایی ign در مورد بازی و امتیاز :
View attachment 114693
View attachment 114694

این قسمت متن دقیقا حرفی که تو کامنت بالا گفتمو میرسونه
There’s a good game in here somewhere, but it’s buried in a meandering storyline, repetitive missions, and just too much obligatory stuff to do without an eye on the smaller details that could have given it much more character. Some fine tuning and editing could have removed the tedium and celebrated what makes this game unique and interesting, but Days Gone rides strictly down the middle of the dusty road and never finds its rhythm.
دوست عزیز زامبی های سفید پوست و غیره که بحثش شد مربوط به منتقد گیم اسپاته نه ای جی ان.

• Like
Reactions: kamyy

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوست عزیز زامبی های سفید پوست و غیره که بحثش شد مربوط به منتقد گیم اسپاته نه ای جی ان.
خب من که اصلا در مورد نقد گیم اسپات و زامبیه سفید چیزی نگفتم که اون دوستمون گفت....
ولی شما پست منو پاسخ دادی :D

من کلا در مورد ign حرف زدم

• Like
Reactions: Arsalan_xe

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی جالبی نمی زنه برخلاف نمره اش . مثل بازی prey که بر خلاف نمره محیط بی روح و رنگ بندی مصنوعی داشت

بازی یکجورایی تلفیق از کوانتوم بریک و فضای مرده ( بلند کردن و پرت کردن اشیا) و رزیدنت ( گشت زدن در محیط کسب توانایی و برگشتن به محیط های قبل باز کردن درهای بسته و گشودن راههای جدید)

• Like
Reactions: TeTration

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
اول این رو بگم که الن ویک برای من با اون داستان و اتمسفر بی نظریش (کاری به گیم پلیش ندارم) یکی از بهترین بازی های عمرم بود .
بازی رو تازه تموم کردم و میتونم بگم که این بازی از نظر من شاهکار بود.
گیم پلی فوق العاده هیجان انگیز ، فیزیک نسل بعدی ، گرافیک نسل بعدی ، و از همه مهم تر داستان فوق العاده (برای اینکه داستان بازی رو بفهمید باید زبانتون خیلی خوب باشه و نوشته ها و ویدیو های تو بازی رو رد نکنید و بعد از اینکه بازی رو تموم کردید چند تا توضیح در رابطه با داستانش رو تو سایت های مختلف بخونید ، اینطوری تقریبا داستان بازی براتون روشن میشه چون واقعا پیچیده است)
یه چیزی که من رو واقعا سوپرایز کرد دست نوشته هایی بود که در رابطه با alan wake تو بازی پیدا کردم که مستقیما میگه دنیای بازی با alan wake یکیه. یعنی اصلا فکر این رو میکنم که امکان داره تو بازی بعدیشون تقابل الن ویک و جسی رو ببینیم اصلا دیوونه میشم ...

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
به نظرم دوستانی که وارد تاپیک میشن ، سه چهار صفحه اول رو یه نگاه بندازن بد نیست .
ما همچین نوستراداموس هایی داریم تو فروم ! :D گیم نیومده رو جوری قضاوت میکنن که انگار ... بگذریم . درسته بازیسنتر یه فضای مجازی محسوب میشه ، ولی عقاید و افکاری که درونش رد و بدل میشه به وضوح بیانگر وضع فعلی جامعه ما "هم" هست .
دست مریزاد <:-P

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کسایی که 1080TI دارن با اپدیت جدید درایور می تونن ری تریسینگ هم بازی کنن 60 ثابت می ده فقط گزینه ی رفلکشن باید اف کنید که خیلی سنگینه یا اینکه 1080P کمتر بازی کنید.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Giant Bomb 10/10

Control (PC) Review

Great performances, strong action, and a solid sense of design all come together to make Control one of my favorite games so far in 2019. Control feels like Remedy finally making all of its different interests play well together, better than they've ever done it before

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر