امتیازات Assassin's Creed Chronicles: China

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
همینجوری یه مشت کرکتر میسازن که از در و دیوار برن بالا و اصلا و ابدا داستان و اسکریپت واسشون مهم نیست , چیز بیشتری نمیشه انتظار داشت.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
همینجوری یه مشت کرکتر میسازن که از در و دیوار برن بالا و اصلا و ابدا داستان و اسکریپت واسشون مهم نیست , چیز بیشتری نمیشه انتظار داشت.
سری Chronicles بر اساس کاراکترهایی هستن که توی مدیاهای دیگه ی سری حضور داشتن، و حالا یک بازی کوچیک بر اساس اینا ساخته میشه!
Shao Jun که توی انیمیشن AC : Embers بود و شاگرد اتزیو، که تا الان معلوم نبود آخر داستانش به کجا رسید:-"
بعدی هم Nikolai Orelv از کمیک the Fall بود :D اینم باز خیلی ها منتظر یه بازی ازش بودن... البته نه یک بازی جمع و جور :| یه AC درست حسابی تو روسیه ی اون زمان:-" ( تو نظرسنجی ها هم جزو گزینه های محبوب بود همیشه:-" )
سومی هم که اوضاعش مثل بالاییه ، Arbaaz Mir از Brahman ... این یکی رو من خودم فقط اسم سریش رو شنیده بودم و فقط چندتا عکس ازش دیده بودم :D ، اما تریلرش جالب بود! مخصوصا افکت شمشیرش! :D

در کل به نظرم کار خوبی کردن اینا رو ساختن، برای اینکه هم یک سال برای کاراکترهایی که داستانشون رو بخشیش رو گفتن حروم نمیشه:-" هم فن های این سری ها تا حدودی به چیزی که میخوان میرسن:D
و تریلرها رو هم ببینید جالبه، تم این 3تا بازی کاملا با هم متفاوتن و خیلی جالبه این موردش! :D ، گرچه به نظرم گیم پلیش خیلی خشکه:( حالا امروز فردا میگیرمش ببینم چطوره بازی:-" :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
یه 20 دقیقه روی PC بازی کردمش و به غلط کردن افتادم، تا حالا همچین چینش بدی تو دکمه های Keyboard ندیده بودم! نمی شه اصلا با Mouse/Keyboard بازیش کرد. جدا از اون خود بازی بد به نظر نمی رسه، مثل Mark of the ninja، هر چند تو همین 20 دقیقه هم مشخصه قرار نیست به پای اون برسه

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
سری Chronicles بر اساس کاراکترهایی هستن که توی مدیاهای دیگه ی سری حضور داشتن، و حالا یک بازی کوچیک بر اساس اینا ساخته میشه!
Shao Jun که توی انیمیشن AC : Embers بود و شاگرد اتزیو، که تا الان معلوم نبود آخر داستانش به کجا رسید:-"
بعدی هم Nikolai Orelv از کمیک the Fall بود :D اینم باز خیلی ها منتظر یه بازی ازش بودن... البته نه یک بازی جمع و جور :| یه AC درست حسابی تو روسیه ی اون زمان:-" ( تو نظرسنجی ها هم جزو گزینه های محبوب بود همیشه:-" )
سومی هم که اوضاعش مثل بالاییه ، Arbaaz Mir از Brahman ... این یکی رو من خودم فقط اسم سریش رو شنیده بودم و فقط چندتا عکس ازش دیده بودم :D ، اما تریلرش جالب بود! مخصوصا افکت شمشیرش! :D

در کل به نظرم کار خوبی کردن اینا رو ساختن، برای اینکه هم یک سال برای کاراکترهایی که داستانشون رو بخشیش رو گفتن حروم نمیشه:-" هم فن های این سری ها تا حدودی به چیزی که میخوان میرسن:D
و تریلرها رو هم ببینید جالبه، تم این 3تا بازی کاملا با هم متفاوتن و خیلی جالبه این موردش! :D ، گرچه به نظرم گیم پلیش خیلی خشکه:( حالا امروز فردا میگیرمش ببینم چطوره بازی:-" :D

مسئله این نیست که نسازن , بسازن آقا بخدا ما دوست داریم بدمون میاد مگه چیز خوب بازی کنیم!
ولی وقتی نه شخصیتاشون عمق داره و داستاناشون اینقدر سرهم بندی شده اس که آدم دیگه زورش میاد میان پرده هارو تماشا کنه دیگه اینا چی میگن این وسط؟
شماره ی 1 و 2 رو یادت بیاد , اینقدر خوب بودن که DLC ادامه ی 2 یکی از بهترین بازیهای عمرم شد , چون داستان چفت و بست دار بود اتفاقاتی که میفتاد اهمیت داشت ولی الان از 3 به بعد اینقدر بد شده که داستان باشه یا نباشه اصن فرقی نداره فقط هدف اینه بری بالای یه جایی بپری رو سر یکی ترورش کنی , هدف از بین رفته!
اون کانکشنی که باید , بین سیکوئل ها برقرار نمیشه!

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
یوبی سافت بازم اثبات کرد که .... گند زده :| چه بلایی سر این سری بازی های دوست داشتنی داره میاره؟ از AC IV BF به بعد دیگه حالم از یوبی به هم می خوره با این بازی ساختنش :| یا از تولید به مصرف ـه (بدون کوچیکترین تست می فرسته بازار) یا بازی اصلاً ارزش بازی نداره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی نسخه اصلی نیست که دادن 4 تا دم دستی ساختنش 10 دلارم بیشتر نیست بیشتر بازی موبایلم هست استایلش بازی هم حتما با دسته بازی کنید بازی بدی هم نیست تقلیدی از mark of ninja هست
ac unity هم بازی عالی هست نسخه های اصلی قبلی هم همگی عالی کار شدن اما دادن سالی 4 تا ac مختلف مخصوصا روی pc که از نسخه ی نسل قبل تا psv گرفته سبک بازی رو خسته کننده می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر