امتیازات بازی Splatterhouse

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
درود !

Splatterhouse.jpg

این بازی در اوّلین نقد خودش ، از مجله ی معتبر Eurogamer نمره ی 6 را گرفت !

Read Review

• Like
Reactions: Trunks and Navid

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
من بازي رو خريدم اصلا به نمرات توجه نكنيد خيليم حال مي ده يه چيزاييش از جمله لوديگ روي مخه اما بازي غرق در خشونت و خونه به به:d

كلا براي افراد زير 5 سال توصيه مي شه:d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
لطف بفرمائید و همه چیز رو به هم ربط ندین .
من نه طرفدار ps3 هستم و نه x360 که بخوام جانبدارانه تصمیم بگیرم ، ولی این رفتار بچه گانه بعضی از اعضا واقعاً خجالت آوره .
توی هز تاپیکی از این جور پستها ببینم برخورد جدیتری خواهم کرد .
و همچنین از دیگر اعضا خواهش میشه اگر فکر میکنن پستی مخل نظم سایته ، فقط گزارش بدن .
ممنون

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والا من که امروز شروع کردم بازی رو 3 مرحله رفتم خیلی خوفناک حال کردم باهاش :D حالا دلیل این امتیازات پایین چیه نمیدونم. فکر کنم باید بازی رو تا آخر ادامه بدم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب من یه حدسی بزنم :D ؟ احساس میکنم بازی صرفا بازی Funـی هستش ! که هدفش لذت بردن مخاطب هستش . تا اینکه بخواد یه اثر باکیفیت و منتقد پسند باشه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
والا من که امروز شروع کردم بازی رو 3 مرحله رفتم خیلی خوفناک حال کردم باهاش :D حالا دلیل این امتیازات پایین چیه نمیدونم. فکر کنم باید بازی رو تا آخر ادامه بدم.

کلا به همون خین و خین ریزی هم میخواستن امتیاز بدن همه باید بالای 7 میدادن من چون بازی نکردم نمیدونم دقیقا مشکل بازی چیه :d داستان و گرافیکش در چه حاله ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
داستانش معموليه براي يه همچين بازي اي بدك نيست

گرافيك نسبت به شلوغي و حجم خون خوب هست

من مرحله اخرشم تا اخر شب تمومه در كل ارزش خريد داره بعضي صحنه هاش جدا حال مي ده از دوستاني هم كه خريدن پرسيدم از بازي خوششون اومده پس حله

كلا كسايي كه اكشن محض و خشونت دوست دارن شديدا پيشنهاد ميشه

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من مرحله اخرشم تا اخر شب تمومه در كل ارزش خريد داره بعضي صحنه هاش جدا حال مي ده از دوستاني هم كه خريدن پرسيدم از بازي خوششون اومده پس حله

كلا كسايي كه اكشن محض و خشونت دوست دارن شديدا پيشنهاد ميشه
به تو که حتماً باید حال بده نوژن :D
لازم شد بگیرمش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر