امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
dishonored 2
۹/۱۰
بازی خیلی خوبی بود. داستان خوب بود ،داستان یک مقدار کلیشه ای بود ولی باز ادمو جذب میکرد.گیم پلی و ازادی عمل باری واقعا عالیه. بازی برای هر سلیقه و استایل بازی دستتو باز میزاره. من بازی رو به شدت توصیه میکنم.

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
Nier: automata
ای مردم همین الان پاشید برید بازی را بخرید وقت را تلف نکنید :D این بازی واقعا جزو بهترین بازی هایی که تو عمرم انجام دادم، باورم نمیشه بازی تا این حد درست و‌ به جا از موسیقی و روایت داستان استفاده کرده یعنی‌ به معنای واقعی بازی کردنش ارزش داره هر چقدر که داستان رو‌‌ جلو میبرید سوپرایز های بیشتری در انتظارتون هست با کارکترهای بازی ارتباط برقرار میکنید حتی رباط های بیچاره بازی هم به طرز عجیبی باعث میشن در موردشون به فکر فرو برید و براشون دلسوزی کنید، موسیقی بازی هم مثل داستان شاهکار و بی نقص به بهترین شکل به‌ خورد بازی رفته ، گیم پلی بازی هم خیلی خوبه شاید در حد bayonetta و dmc خوب نباشه اما راضی کنندست
۱۰/۱۰
وحشتناک بود داستانش. ازون بازیهاییه که اگه یکی گیمینگ رو باهاش شروع کنه و همه چیش رو وارسی کنه سطح توقعش از داستان توی بازی ها خیلی میره بالا. دیگه به این سادگی نمی شه با چسبوندن واژه های گنگ مثل "هنری" و "احساسی" و "شاهکار" و اینا از زیر ضعف های داستان پردازی پر اشکال گذشت. حتی یه فایل سه قسمتی تو بازی می بینین که آدم رو قشنگ یاد Thousand Years of Dream توی Lost Odyssey میندازه.
منم بهش 10/10 میدم نه به خاطر اینکه بازی خالی از اشکاله بلکه به نظرم تجربش تقریباً بی ماننده :x

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
g31_uncharted_4_a_thief%E2%80%99s_end%E2%84%A2_20170329162154.jpg
به لطف تعطیلات عید فرصت تجربه این بازی فراهم شد.
شروع بازی خیلی درگیر کننده نبود برام خصوصا اپنینگ که خیلی تاثیر گذار نبود و از فلاش بک ها هم خیلی راضی نبودم خصوصا بازگشت به دوران کودکی نیتن که تا حدودی رو اعصاب بود. اوایل بازی بخاطر روند گیم پلی نه چندان درگیر کننده و البته میان پرده های طولانی خیلی راضی نبودم تا اینکه سم رسید و اولین مرحله شروع شد.
روند گیم پلی بازی تا آخر تا حدی برام تکراری شده بود، مبارزه، حل معما، پیدا کردن مسیر و میان پرده. همین روند مثل یه لوپ تکرار میشد اما جذابیت های بازی باعث شد این روند جذاب باشه.
سیستم مبارزه بازی در کل ترکیب پیچیده ای از المان های جذابی بود و نمونش رو احتمالا فقط تو همین بازی بشه تجربش کرد. مبارزات تن به تن و مخفی کاری، طراحی محیط ها که اجازه مخفی کاری یا اکشن رو کاملا به بازیکن می داد و مهم همراه ها که به هیچ وجه تو مخ نبودن حتی یه صحنه. فقط نکته ای که وجود داشت این بود که سنگینی سلاح رو خیلی احساس نمی کردم، مبارزه کاملا چالش برانگیز بودن حتی با وجود محیط های بزرگ و پر از راه های مختلف با این حال یه وقتایی واقعا هر جا که میرفتی از تیرهایی که سمتت پرتاب می شد در امان نبودی. اینکه گفتم سنگینی سلاح رو احساس نمی کردم تا حدی بخاطر اکشن پر تحرک بازی بود که اصلا به کاور کردن و شلیک محدود نمیشد و بازی مجبورتون میکرد برای زنده موندن تو اکشن تحرک داشته باشید، از این کاور به اون کاور، این دیوار به اون دیوار و ...
صحنه های سینمایی بازی جذاب بودن هر چند بعضا تا حدی آشنا به نظر می رسیدند، قلاب نیتن مکانیزم جذابی بود خصوصا ترکیبش با مبارزه هم تو اکشن و هم تو مخفی کاری بسیار کاربردی بود. خیلی لذت داشت وقتی زیر شلیک سنگین دشمن با قلاب از بالای سر می پریدی رو سرشون و با مشت میکوبیدی تو صورتشون و سلاحشون رو میگرفتی اوج هیجان بود. یه میخ هم تقریبا اواخر بازی بدست آوردیم که سکو بازی رو لذت بخش تر کرد هر چند می تونست زودتر در اختیار بازیکن قرار بگیره.
اما گرافیک، گرافیک بازی چشم نوازترین چیزی بود که دیدم. گرافیک به لحظا فنی و هنری بی نظیره اما جزئیات و سطح ریزه کاریه که باعث میشه کیفیت کار از بازی های دیگه متفاوت باشه. به شکل عجیب غریبی رو قسمت هایی که شاید حتی دیده نشه هم کار شده. باور نکردنی هست اما من حتی به عرق زیر بقل همراه هام هم دقت می کردم و واقعا حیرت زده می شدم.
تنوع مراحل هم عالی بودن، با بعضی از مراحل مثل مبارزه تو جنگل خیلی حال کردم. سکو بازی ها هم بی نظیر بودن و بعضی وقتا از اکشن هم جذاب نر میشدن.
با یه تعداد از معماهایی بازی خیلی حال نکردم، بنظرم وقت تلف کردن بودن البته نه همه از طرف دیگه نکته منفی دیگه هم گفتم که بنظرم فلاش بک ها به دوران بچگی نینتن بودن که خیلی حال نمی کردم.
بنظرم پایان بازی عالی بود و به بهترین شکل نینتن دریک بازنشست شد.
یه تعداد قابل توجهی عکس گرفتم، البته با اینکه می دونستم بازی فوتو مود داره اما بعد مرحله اسکاتلند فعالش کردم و حیف شد که یکی از زیباترین مراحل بازی به لحظا بصری پرید. البته فوتو مود هم طول کشید تا دستم بیاد. یه تعداد از عکس ها رو آپلود می کنم بعضی هاشون خوب در اومدن.

امتیاز من: 9/10

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
The last Gurdian
بازی بینهایت داستان و روایت زیبایی داره و خیلی خوب شما را درگیر میکنه. حس همذات پنداری با شخصیت اول و تریکو رو برای من ایجاد کرد. به نظر من باری گاهی تکراری میشد مثلا من اواخر بازی دوست داشتم سریع تموم شه تا چپتر یکی به اخر که باز جداب شد. این که بتونید به تریگو فرمان بدید خیلی خوبه ولی بعضی وقت ها واقعا صبر داشته باشید که بیاد و کاری رو که میخواید انجام بده. از لحاط گرافیکی بازی واقعا چشم نوازه ولی به قیمت افت فریم شدید و ازار دهنده که نمیدودونم میراث دسته به دست شدن بازی بین چند استودیو هست یا تعجیل در عرضه!(بعد از چند سال واقعا نا امید کنندس این مشکلات فنی). در کل تجربه ی خیلی خوبی بود اگر مشکلات تکنیکی بازی رو بتونید تجمل کنید.

به نظر من هنوز soc بهترین بازی team ico هستش. کاش اون بازی رو تو این نسل میساختن:)

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
GTA V
کلا هروقت با کمبود گیم مواجه میشم میرم سراغ این بازی :D. واقعا احتیاجی به نقد نداره چون یه شاهکاریه که فقط خود راکستار میتونی بهترشو بسازه . یه چیزه این بازی که هنوز من رودستشو ندیدم فیزیک این بازی هست یعنی من تو کف اینم این این فیزیکو چطوری ساختن کافی شما فیزیک بازی واچداگز رو با این مقایسه کنید تا متوجه منظورم بشید ، بنظرم تنها گیمی که تو فیزیک بهش نزدیک میشه دلست هست . الانم امیدوارم هرچه زودتر رد دد 2 بیاد .:)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
Final Fantasy XV

درود
اگر دنبال ی بازی شاهکار می گردین بی شک من بهتون این بازی راپیشنهاد می کنم بازی به قدری زیبا و خوب کارشده که مم ن2 بار پشت سر هم تمومش کردم
گیم پلی عالی با کلی ماموریت جانبی که ازشون سیر نمیشن
گرافیک بینظیر بازی به همراه کات سین های به یادماندنی و ادامه فیلم سینمای همه همه دست یه دست هم دادن تا یک اثر تکرار نشدنی را خلق کنن
دراخر فقط می تونم بگم ژاپنی ها تو بازی سازی استادن
نمره نهایی 10

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
DLC های دارک سولز ۳

Ashes Of Ariendal 7.5
نکات مثبت:
  1. مبارزات دقیق و لذت بخش مثل همیشه
  2. داستان خوب
  3. طراحی مراحل نسبتا خوب
  4. دشمنان خوب
  5. باس آخر لذت بخش

نکات منفی:
  1. خیلی خیلی کوتاه....بشدت کوتاه به نسبت قیمت
  2. باسهای کم تعداد
  3. طراحی مراحل میتونست قویتر باشه
  4. به طور مشهودی DLC اول و دوم یک DLC واحد بودند که بخاطر فروش بیشتر توسط سازنده(یا ناشر)جدا شده و فروخته شدند و باعث کوتاهی و ناقص بودن محتوای این DLC شدن

The Ringed City 8.5
نکات مثبت:
  1. مبارزات دقیق و سنگین و لذت بخش
  2. طراحی مراحل عالی
  3. دشمنان متنوع و سخت
  4. گرافیک فنی زیبا
  5. باسهای مناسب و سخت
  6. پایان بندی قانع کننده , آشکار کننده و خوب برای سری
  7. نکات و آیتم های مخفی جالب

نکات منفی:
  1. باز هم به نسبت قیمت DLC گرون هست و دو تیکه کردن DLC ها به قیمت محتواها لطمه زده.

در کل پایان خیلی خوبی برای این سری ارزشمند و تحسین برانکیز صنعت بازی ارایه شد که اگر در یک dlc بازی ارایه میشد و توسط سازنده دو تیکه نمیشد ، یکی از ارزشمندترین dlc های این چند مدت رو شاهدش بودیم.
برای همین پیشنهاد میکنم سیزن پس بازی رو بگیرید تا هم براتون با قیمت کمتری بیفته مجموع این dlc و هم یک ضرب برید و از این شاهکار لذت ببرید.

.

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
tumblr_nq5caj2U6P1rj26nxo1_r1_500.gif

Horizon:Zero Dawn:10/10
متاسفانه بازی بالاخره تموم شد.=((
بعضی سفرها اینقدر لذت بخش و دوس داشتنی هستن که آدم دوس داره هیچوقت تموم نشن.سفر من در کالبد Aloy در دنیای هورایزن مصداق بارز یکی از همین سفرها بود.:x
تو این نسل و حتی نسل قبل کمتر بازی رو به خاطر میارم که اینچنین منو غرق دنیای خودش کنه.بازی که به بهانه های مختلف اونو کش میدادم که دیرتر تموم بشه.8->
همیشه با خودم میگفتم محاله گریلا بازی بسازه که منو به اندازه کیلزون 2 مجذوب خودش کنه.ولی خوب،نشون داد کیلزون 2 یه بازی اتفاقی نبوده و با هورایزن منو به اندازه کیلزون 2 جذب دنیای بازیش کرد.=D>
این بازی از جهات مختلف یه بازی بی نقص هستش و خیلی کم میشه از بازی ایراد گرفت.
از لحاظ گرافیک و موسیقی ساختار شکنه.:x
از لحاظ گیم پلی کم نقصه و یه داستان بی نهایت زیبا و احساسی داره.:x
فقط میتونم بگم گریلا/سونی،بهتون افتخار میکنم.:*

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Ratchet and clank
من طرفدار این سری هستم و این بازی رو پیش خرید کردم:D
نکات مثبت
1. داستان بازی خیلی خوب ریبوت شده و الان که رچت کلنک باعث شدن دکتر نفریس تبدیل به روبات بشه نه کاپیتان کرک خط داستانی رو برای ادامه کمی جالب تر میکنه8->
2. گیم پلی بازی یه چی بین نسخه های ps2 . Ps3 اولش فکر میکردم این یک ضعفه ولی بعدش فهمیدم که کل مراحل بازی از روی نسخه اول ساخته شده:D
3 . طراحی اسلحه ها مثل همیشه خلاق و نواوری داشتن:Coolgun:
4. سیاره های بزرگ تر نسبت به نسخه های قبل
نکات منفی
1. باس های کم
2 . مرگ بیخود ویکتور
3.نبود شات گان
4.با گیم پلی بازی به اندازه نسخه های قبل حال نکردم
5.شخصیت نفریس به خوبی نسخه های قبل نبود
امتیاز من: 8/5-10
در کل تجربه خوبی بود امیدوارم نسخه های بعد اپن ورلد باشه:D

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
Watch Dogs 2

1/10

باز هم یوبی سافت و باز هم حقه ای دیگر !!
من پشت دستمو داغ کرده بودم که دیگه هیچوقت سمت گیمهای یوبی سافت نرم اما نمیدونم چی شد
یه فرصت دیگه ای به خودم دادم و WD2 رو گرفتم ! باید بگم فاجعه قرنه !
انصافا من حاضرم سمت بازی هایی با متای زیر 50 برم اما دیگه عناوین یوبی رو تجربه نکنم !

شهر کاملا بی روح !
گیم پلی و رانندگی افتضاح !
داستان هچل هفت !
گرافیک نهایتش در حد Ps3
مراحل تکراری

بازی رو 130 خریده بودم و امروز 80 تومن دادم رفت !

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
Watch Dogs 2

1/10

من پشت دستمو داغ کرده بودم که دیگه هیچوقت سمت گیمهای یوبی سافت نرم اما نمیدونم چی شد
انصافا من حاضرم سمت بازی هایی با متای زیر 50 برم اما دیگه عناوین یوبی رو تجربه نکنم !

شهر کاملا بی روح !
داستان هچل هفت !
گرافیک نهایتش در حد Ps3
مراحل تکراری

جدا از سرورهای مزخرفش بازی های مولتیش rainbow six siege & 4 honor عالیه XD

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
Watch Dogs 2

1/10

شهر کاملا بی روح !
داستان هچل هفت !
گرافیک نهایتش در حد Ps3
مراحل تکراری

منم بازیرو وقتی خریدم دو روز بعدش فروختم ، اصلا غیرقابل تحمل بود واقعا بازیش یه فاجعه به تمام معنا هستش . کلا یوبی سافت همینه یه تخصص عجیبی تو ساخت بازیهایه اشغال داره یعنی بازیهاش جز تبلیغ هیچ چیزه دیگه ای نداره . بازی نشون میدن مثل هلو بعد وقتی میاد عین طالبی میشه :D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
منم بازیرو وقتی خریدم دو روز بعدش فروختم ، اصلا غیرقابل تحمل بود واقعا بازیش یه فاجعه به تمام معنا هستش . کلا یوبی سافت همینه یه تخصص عجیبی تو ساخت بازیهایه اشغال داره یعنی بازیهاش جز تبلیغ هیچ چیزه دیگه ای نداره . بازی نشون میدن مثل هلو بعد وقتی میاد عین طالبی میشه :D
بازیاشون جوریه که فقط تموم کنی بندازیش کنار
اصلا تحت تاثیر قرار نمیده ادمو.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم این دیگه الکی داره میکوبه درسته رانندگیش تو دیواره ولی نسبت به 1 اش خیلی بازی رو به جلویی هست اتغاقا زنده بودن شهر و محیطش بهترین نکته بازی هست هر کس تو شهر کاری میکنه دعوا..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر