امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

hmd.puser

کاربر سایت
Oct 31, 2015
9
battlefield hardline
اول بگم که این بازی اولین نسخه battlefield بود که تجربه میکردم :d
در مورد بخش چند نفره چون تجربه نکردم چیزی نمیگم ولی بخش داستانی اینقدر رو اعصاب بود که نیمه کاره ولش کردم)xگرافیکش بعضی جاها معمولی بعضی جاها داغون میشه میره تو نسل قدیم:dمثلا توی ماشین
بازی یه باگ های عجیبی داره که ادم توش میمومه کلا فیزیک بازی داغونه نمونش بعضی وقتا یهو یه شی جلوت ظاهر میشه و ناپدید میشه :| از این اتفاقا که زیاد میوفته بگذریم داستان بازی خیلی مسخرس و اصلا هیجان نداره
جوری که وسط بازی ادمو کلافه میکنه هوش همکارم که در حد جلبک کلا دکوریه یوقتی دستش در میره کمکت میکنه:d خلاصه یه پیشنهاد دوستانه اگه مفتی پیدا کردین بازی کنید(که اونم پیشنهاد نمیشه:d) ارزش پول برا ps4 نداره البته اینا نظر شخصی منه و هدفم از این پست کمک به افراد اماتور مثل خودم بود که تو دام این بازی نیوفتن ممکنه بعضیا از این سبک بازیا خوششون بیاد ولی به نظرم سبکش خیلی مسخرس و زودی تکراری میشه ترجیح میدم بهش نمره ای ندم چون تا اخر نتونستم بازی کنم:)

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
Watch dogs : تو تابستون بازی کردمش .. با توجه به اینکه با بازی های جهان باز مثل جی تی ای علاقه دارم گفتم یه امتحان بکنم اینو با توجه به اینکه معلوم بود بازی خیلی خوبی نمیتونه باشه . تو شهر گشتنش لذتی نداره چون رانندگیش مسخرس ... ولی مراحلش خیلی خوب بود با اینکه تکراری بود یه جورایی ولی تا آخر رفتمش بدیش این بود ایزی نرمال نداشت انتخاب کنی مثل جی تی ای گزینه رد کردن هم نمیداد بعد چند بار باختن سری 2 تا مرحله خیلی کلافه شدم از شدت سختی ولی خلاصه تا آخر رفتمش .
نکته جالب این بود رفتار آدما برام جالب بود مثلا با دوربین عکس میگرفتن یا یکی گیتار میزد دو نفر بدمینتون بازی میکردن و بارون میومد اکثرا چتر داشتن چیزی که تو جی تی ای نبود .
راه رفتن و دویدن هم خیلی جالب و طبیعی تر هستش نسب به جی تی ای و فرار میکنی با پای پیاده هیجان انگیز تره .
بازی به یاد موندنی نشد برام ارزش تکرار هم نداره
امتیاز من 8 از 10
بارونش قشنگه ! با توجه به اینکه گرافیک بازی نسبت به gta خیلی ضعیف تر بود ولی گرافیک کات سین ها خوب بود .http://s3.picofile.com/file/8229338834/WATCH_DOGS™_20150810103008.jpg
http://s3.picofile.com/file/8229345676/WATCH_DOGS™_20150817011515.jpg
پمپ بنزین هم خیلی جالب منفجر شد تو چند نوبت و تخریب پذیری جالبی داشت http://s6.picofile.com/file/8229339168/WATCH_DOGS™_20150817005845.jpg
http://s3.picofile.com/file/8229346142/WATCH_DOGS™_20150819132307.jpg
http://s6.picofile.com/file/8229346300/WATCH_DOGS™_20150819132230.jpg
-------------------------------------------------------------------------
The Order 1886 :
عکس و فیلم هاشو دیدم فهمیدم ازین بازی خوشم میاد ..
بازی اتمسفر خیلی قوی برام داشت و واقعا از شروعش برام جالب بود موسیقی بازی خیلی خوب بود گرافیک که نیازی به تعریف نداره
بازی ازینکه کات سین زیاد داشت و طولانی بود بنظرم اشکالش نبود چون سبک سینمایی داشت ولی خب 14 تا مرحله کم بود براش حداقل باید 20 تا براش میساختن.
نمیدونم چرا آنلاین نداشت بهش میخورد که داشته باشه یعنی میتونست !
امتیاز 8.5 از 10
بازی بیاد موندنی شد برام ولی ارزش تکرار نداره
http://s3.picofile.com/file/8229337392/The_Order_1886_20150918005246.jpg
http://s6.picofile.com/file/8229338700/The_Order_1886_20150918011047.jpg
--------------------------------------------------------------
God of War 3 Remaster : والا چند سال پیش تو pc بازی devil may cry 4 رو بازی کردم بهم خیلی چسبید دیدم اینم تو اون سبکه تقریبا .. ولی خب بازی از گرافیک که هیچی نداشت خب ریمستر بود درست ولی گرافیک نداره بازی .
بشدت برام تکراری شد بازی تقریبا 40 % بازی رو فقط رفتم . یه مشکل بزرگ بازی سخت بودن بیش از حد بود تو حالت ایزی! دیگه هارد رو تا میتونید سخت کنید خب این ایزی رو واقعا آسون بزارید دیگه! سره یه مرحله دیدم نیم ساعته نمیتونم دشمنارو شکست بدم دیگه دلیلی برای انجام این بازی ندیدم
امتیاز 4 از 10
--------------------------------------------------------
Batman Arkham Knight :
تا حالا بتمن بازی نکرده بودم . گرافیک بازی واقعا عالی بود کنترل بتمن عالی بود ولی خب همش شب بود و بارون که تکراری شد برام مرحله ها هم تکراری بود برام یه بار تکراری هست ولی جذابیت داره مثل واچ داگز ولی این برام چذابیت هم نداشت نوع روایت داستان برام جالب نبود خلاصه اینا نظره منه .
امتیاز 6 از 10
---------------------------------------------------------------------------------------------
FIFA 16 :
فیفا 15 رو نخریدم چون دموش رو بازی کردم با گیم پلی اصلا حال نکردم ولی فیفا 16 گیم پلی بازی منو راضی کرد . دیگه خودتون میدونید چه جوریه حوصله نقد فوتبال رو ندارم ... سری بریم به امتیاز
امتیاز 9 از 10
فقط منتظر یه تغییر بزرگ تو زمینه گرافیک تو فیفا هستم و گرنه گیم پلی بازی برای من راضی کنندس .

همیشه فوتبال یه بازی بیاد موندنی هستش و ارزش تکرار داره تا موقعی که زنده باشم .

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
خیلی وقت بازی تموم کردم اما خوب الان بعد تمام اتفاقاتی که برای بازی و کوجیما افتاد بهتر نظر میدم

9/10

+گرافیک بازی یکی از بهترین بازی های نسل تا به اینجا هست-موسیقی بازی فوق العاده بود مخصوصا بعضی از آهنگ ها خیلی عالی کار شده بود و به یادماندنی بود(البته نسبت به شماره های قبلی سری دچار افت شده بود)-گیم پلی فوق العاده بازی که دست آدم برای انجام مراحل خیلی باز گذاشته بود-هوش مصنوعی فوق العاده بالا دشمن ها-ارزش تکرار بالا مخصوصا قسمت اول بازی-در قسمت هایی که بازی در پایگاه ها بود لول دیزاین بازی فوق العاده بود-

- کلا بازی ناقص بود.مشخص بود کوجیما تحت فشار کونامی بازی ناقص ارائه کرده بود-نیمه دوم بازی تکراری و خسته کننده بود-open world شدن اصلا برای سری MGS مناسب نبود و به بازی صدمه زده بود-از نظر BOSS ها چه از نظر تعداد چه از نظر کیفیت نسبت به شماره های قبلی به شدت افت داشت-از نظر داستانی 1 افت در سری بود و کاملا مشخص بود دلیل اش فشار کونامی و ناقص بودن بازی بود

v-by-yoji-shinkawa_Crop.jpg

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Call of Duty Black Ops 3
نقد بخش سینگل پلیر

از همون چپتر اول که بازی شروع میشه کاملا متوجه تفاوت جنس بازی با نسخه های قبلی به خصوص از نسخه MW3 به قبل میشید ... داستان بازی کاملا گنگ و نا مفهوم هستش و عملا شخصیت پردازی در بازی وجود نداره و شما تنها کاری که در طی مراحل انجام میدید مبارزه با یک سری رباتهای مختلف هستش و حدودا تا 2 . 3 چپتر آخر هیچ جذابیتی در بازی نمیبینید ... پایان بندی بازی هم که کاملا نامشخص هستش

گرافیک بازی نسبت به نسخه قبلی یعنی AW در بعضی از مشخصات مثل نورپردازی به نظرم بهتر عمل کرده ولی تو بافتها و سایه ها تا حدودی ضعیف تر هستش و در مجموع گرافیک بازی راضی کننده هستش ولی در مقابل عناوینی مثل Star Wars گرافیک بازی اصلا به چشم نمیاد

صدا گذاری بازی در بخش دیالوگها و انفجارها و ... خوب کار شده ولی در زمینه موسیقی با توجه به عناوین شاخص این سری مثل MW2 یک نقطه ضعف کامل هستش

در قسمت گیم پلی بازی همون فاکتور همیشگی سری و 60 فریم بودن رو همچنان دنبال میکنه و تجربه روان و لذت بخشی رو به گیمر میده ... در قسمت آپگرید ها وقدرت ها هم تنوع خوبی وجود داره و در طول مراحل بازی این تنوع قدرتها گیم پلی بازی رو از حس یکنواختی تا حدودی خارج میکنه

در نهایت قسمت سینگل پلیر عنوان بلک اپس 3 چندان قوی نیست و حتی با تجربه نکردنش هم چیزی رو از دست نمیدید

Last edited by a moderator:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام.مدت زیادیه امتیاز ندادم.:d
fallout 4:10/10(بذاریدش برای بعد امتحانات ترم وگرنه مشروطید)
assassin creed syndicate:8.5/10(فضا و اتمسفر و طراحی شهر لندن و برخی از آهنگ هاش از تمام اساسین های قبلی بهتره)
Star Wars battlefront:7.5/10(گرافیک میخکوب کننده.بتلفیلد بعدی با این گرافیک چه شود)
black ops 3:6.5/10(برای بخش داستانی)
black ops 3:9/10(برای بخش مولتی و زامبی)

mehdi081

کاربر سایت
Dec 27, 2015
54
نام
مهدی
Driveclub:8
بازیه خوبیه ، اما نمیتونه یه جایگزین برا GT باشه.

God OF War Remastered:10
خب این شاهکار هم که دیگه نیاز به توضیح نداره ، یه بازی فوق العاده که فوق العاده تر شده!

Last OF Us Remastered:10
به دو بند بالاتر مراجعه شود!

MKX:9
هیچی به نسخه 9هش نمیرسه ، البته این نسخه لذت بیشتری بهم داد اما 9 به دلیل ضعیف بودن نسخه های قبلی شاهکار بود!

Black Ops 3:9
بازی از نظر گرافیک و گیم پلی عالیه اما باید به چشم COD بهش نگاه نکنید ، چون بیشتر شبیه کریسیس شده!!!

آخرین ویرایش:

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Game Of Thrones

8.5/10

+داستان فوق العاده با جزئیات و شخصیت پردازی خوب-لول دیزاین و مسیر بازی خیلی خوب انتخاب شده بود که مراحل جلوتر قابل پیش بینی نبود-بازی ارزش تکرار داره اما چه بهتر که تکرار نشه و انتخاب های اولیه ثابت بمونه-انتخاب های بازی واقعا جالب و مهم بودن

- گرافیک ضعیف که اصلا در اندازه های این نسل نبود-یک سری وسایل در طول مراحل برداشته شد که کاملا بی معنی بود و استفاده ای ازش نشد-آهنگ های بازی کم و ساده بودن-یکی دو مورد تناقض داستانی وجود داشت

Game-of-Thrones-Season-1.jpg

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
Bloodborne 10/10

نکات مثبت:

1. داستانی بسیار زیبا, جذاب, تاریک با پایانهایی زیبا و مناسب.
  2. اتمسفری شدیدا تاریک, غمگین و مرده که به بهترین وجه و با بالاترین مهارت طراحی هنری به تصویر کشیده شدند.
  3. دنیایی متنوع و NPC هایی پر از رمز و راز با ارزش گشت و گذار بالا.
  4. مکانیزم گیم پلی سریع و حساب شده که بسیار شیرین و اعتیاد کننده از آب دراومده و به کل بازی رو متحول کرده.
  5. سختی شیرین و با دلیل و حساب شده بازی.
  6. گرافیک تکنیکی خیلی خوب و گرافیک هنری محشر.
  7. موزیک های زیبا که یه مانند دارک سولز ۱ چند ترکش میتونن به راحتی تو playlist خیلی ها در آینده جاخوش کنند و دوبله های به جا و کاملا متناسب با جو بازی.
  8. مراحل پیاله ها که محتوای قابل بازی رو بشدت بالاتر بردن و به طور محسوسی Replay Value بازی رو تحت الشعاع قرار دادند.

نکات منفی

1. با اینکه تعداد سلاحها و شمشیرها در بازی اصلی کم نیستن و به بیشتر از ۲۰ تا میرسن ولی نگهداشتن چند اسلحه فوق العاده برای DLC در صورتی که جای خالیشون در بازی اصلی احساس میشد چندان جالب نبود.

در نهایت با تاخیر بازی که بخاطرش مدتهاست کنسول ps4 رو گرفتم بازی کردم و فوق العاده از این تصمیم راضی هستم:d.بازی فراتر از تصور منی که طرفدار و عاشق بازیهای میازاکی هستم بود و بخوبی تونست حس کهنگی و تکراری بودن رو با اضافه کردن و بهبود بخشیدن بخشای مختلف بازی از بازی دور نگهداره و حتی تو خیلی قسمتها باعث تعجب و زبان به تحسین گشودن گیمر بشه.
تنها نکته منفی هم که نوشتم اگر در بازی دیگه بود حدود ۰.۲ یا ۰.۳ جا داشت از نمره بازی کم کنم ولی این بازی اونقدر محتوا و نکات مثبت داشت که میشه اون نکته منفی رو هم نادیده گرفت.

در نهایت باز هم باید به میازاکی آفرین گفت و خوشا بحال کسانی که این بازی رو انجام میدن و ازش لذت میبرن.:d

.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
از اونجایی که یه سری از دوستان منتظر امتیازات من هستن برای انتخاب بازی بعدیشون گفتم بیش از این انتظار نکشن و چنتا امتیاز بدم ... ! :D
خیلی وقته امتیاز ندادم ببخشید :D

6/10 Battlefield Hardline
8.5/10 RE Revelations 2
10/10 Bloodborne
8.5/10 Dark Souls II
10/10 The Witcher 3
8.5/10 Devil May Cry 4 HD
8/10 Project Cars
8.5/10 Jstars Victory VS +
8/10 God of War III HD
8/10 Godzilla
6.5/10 Evolve
8.5/10 Lego Jurassic World
8/10 Mortal Kombat X
9/10 Final Fantasy Type 0 HD
10/10 Final Fantasy X , X-II
8.5/10 Until Dawn
9.5/10 Metal Gear Solid V
8/10 Dragon Quest Heroes
8.9/10 wolfenstein The Old Blood
7.5/10 WRC 5
9.5/10 Fallout 4
9/10 CoD BO III
8.5/10 Dishonored HD
7/10 Need for Speed
6.5/10 Transformers Devastation
7.5/10 Game of Thrones
8/10 Darksiders II HD

تا امتیازات بعدی خدا نگهدار :D

• Like
Reactions: alirez4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
با سلام خدمت دوستان،
حدود یک هفته هست که بازی need for speed رو بازی میکنم و خواستم نظرات خودم رو در مورد بازی بنویسم، قبل نوشتن بگم که من هنوز بازی رو تموم نکردم و حدود ۵٠% رفتم، کل متن نظر شخصی من هست، درضمن بگم من فن سری NFS هستم
اول از نقاط مثبت + بازی شروع میکنم،
گرافیک بازی بسیار زیباست و کاملا نسل هشتمی هست، جاده ها همیشه بارانی و خیس هستند که جلوه ی بسیار زیبایی به بازی میده و کاملا یاداور یکی از بهترین های این سری یعنی اندرگرند۲ هست، گیم پلی بازی هم سنگ تمام گزاشته و در ایده آل ترین حالت هست و میشه کاملا شخصی سازی کرد تا با هر سلیقه ای جور شد، اپگرید های موتور بازی خیلی تاثیر گذار هست، و تاثیر هر قطعه رو به راحتی احساس میکنید،
تنوع رنگامیزی ماشین هم به نظر من بهترین هست تو تمام تاریخ گیم، ساخت استیکر هم به قدری کامل هست که ساعت ها میشه مشغول شد، البته من خودم کلا اهل برچسب نیستم و ماشین رو کاملا تک رنگ دوست دارم، نکته بعدی پلیس های بازی هستند که تو لول های بالا سمج تر و سرسخت تر میشن و هوش مصنوعی خوبی دارن، موزیک های عالی و شایسته ی بازی که هیجان رو در مسابقات افزایش میده، بازی با این که همیشه انلاین هست ولی نیاز به نت خیلی خوبی هم نداره من بانت مخابرات بازی میکنم و در طول یک هفته که بازی کردم، هیچ موقع از بازی دیسکانکت نشدم، بازی جدابیت و هیجان خیلی بالایی برا من داره و تا حدودی حس بازی های بزرگ سری رو برا من منتقل میکنه.

و حالا میرسیم به بخش اصلی یعنی نکات منفی-
شاید الان تعجب کنید که من بخش اسپورت کردن ماشین رو تو نکات منفی ذکر میکنم، بله حق با شماست اسپرت کردن ماشین ها عالیه،
پس چرا من نکته منفی حساب کردم،
تو کاستومایزه کردن بدنه و به قول خودمون اسپورت کردن خیلی کم کاری کردن و اصلا قابل مقایسه با اندرگراند و موست وانتد و کربن نیست، تعدادی از ماشین ها اسپورت و قطعات بدنه زیادی دارن و عالی کار شده ، ولی بعضی از ماشین ها کلا دو۳ تا قطعه بیشتر برا اسپورت ندارن و بد تر از این هم ماشین هایی هستند که کلا هیچ قطعه ای برا اسپورت کردن ندارن، البته دلیل این کار رو گاست گیم گفته که چون تمام قطعات لیسانس شده هستند و ماشینی که تو بازی میسازین رو دقیقا میشه تو واقعیت ساخت، نکته بعدی مولتی بازی هست، با این که بیس اصلی بازی بر مبنای مولتی و انلاین ساخته شده ولی بازی جذابیت چندانی تو مولتی پلیر نداره، نکته ی بعدی کم بودن تعداد و تنوع مسابقات هست، داستان بازی هم تا ایجا جالب نبوده، ولی برا بازی تو این سبک اصلا مهم نیست، نکته بعدی نبود هیچ افکتی تو استفاده از نیترو هست، به جز یه اتیش کوچیک تو اگزوز ماشین، یعنی نا نگاه کرد به تصویر اصلا متوجه استفاده از نیترو نمیشید
کلام اخر: دلیل نقاط منفی بازی بزرگنمایی زیاد EA از بازی هست که انتظارات رو شدیدن بالا برده، ولی برا من تا اینجا بهترین ریسینگ نسل هست که تجربه کردم، ولی خیلی با پادشاهان این سبک فاصله داره، در کل به عنوان ریبوت این سری خیلی قابل قبول هست و تجربه بازی برای هر ریسینگ بازی واجبه
و به نظر من در حق بازی خیلی اجحاف شده و بازی لیاقت گرفتن متای بالای 8 رو داره،
اخر سر هم بگم همه اینا نظر شخصی من و برداشت من از بازی هست، شاید گیمر های دیگه نظرات کاملا متفاوتی داشته باشن،

• Like
Reactions: spiderman2007

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
Bloodborne: 10/10

نکات مثبت: همه چیز

منفی: ندارد

خیلی خلاصه میگم که بازی رفت بین 5 تاپ تمام دورانم.
یک گیم پلی بی نقص و تمام عیار :d

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Until Dawn

Supermassive Games به هر چی که هدفش بوده رسیده :
گیم پلی بازی توی سبک خودش بهترینه ( بهتر از Heavy Rain و Beyond two souls )
پیچش های داستانی موفق و غیر قابل پیش بینی بودن
انتقال حس ترس و شوک به player به خوبی و از همه مهمتر حس مسئولیت داشتن در قبال انتخاب ها
گرافیک در بعضی مناطق خوب و در بعضی مناطق متوسط
شبیه سازی حالت صورت شخصیت ها بصورت بی نظیر
موسیقی نسبتا خوب
صداگذاری کاملا حرفه ای

8.5/10

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
Fallout 4
10/10
فقط اینو بگم که خواهشا و خواهشا، یکی دو ساعت اول در مورد بازی اصلا برای خودتون نظر ندید
یه 10 ساعتی بازی کنید بعدا بهتون میگم با چه شاهکاری طرفید!! :d
تنها نکته منفی بازی برای من افت فریم تو حالت سوم شخص بود و من چیز دیگه ای ندیدم

• Like
Reactions: BitsandBytes

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد

1b_bak_sshot130.jpg

Batman Arkham Knight 9/10

در کل خیلی خوب بود . لذت بردم .

نکات مثبت :
- داستان خیلی خوب
- گیم پلی عالی
- گرافیک هنری خیلی خوب

نکات منفی :
- وجود لنز Film Grain تو بازی و برفکی بودن تصویر برای محو کردن ایرادات گرافیکی و کمبود AA
- موزیک بازی میتونست بهتر باشه خیلی از جاها و مکان های مهم بدون موزیک بود و نمیتونست اون حس رو به آدم القا کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر