امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
Journey
10/10

یوونیک ترین تجربه ی دوران گیمریم
نمیدوونم چقدر شد فکر کنم ۲ الی ۳ ساعت اما به قول احمد بهترین ۲ساعت میشه واسه آدم ، از تک تک لحظاتش لذت بردم
موسیقی های ویییراان کننده اگه نگم بهترین ، قطعا از بهترین ها بوود ، واقعا دیوانه کننده و گوشنواازن
گرافیک بسیار زیبای بازی ، ثانیه به ثانیه عکس گرفتم !!
صداگذاری بسیار عالی ، صدای راه رفتنش مخصوصا جاهایی که سکوت محض بوود واقعا عالی بود ، همچنیین صدای آب ...
شب بسیار خووبی بوود :d

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,913
نام
U-N-3-S
KillZone SF

ناراحت نشینا ... بدترین بازی تاریخ عمرم بود حالم به هم خورد 1/10

Call Of Duty : AW

خوب بود . مخصوصا بخش سینگل ولی دیگه خیلی داره تکراری میشه .
مولتیش گند بوذ گند چرت یعنی در حد پشم

6/10

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Bloodborne 9.7/10
یه گیم پلی بی نظیر در کنار یه اتمسفر فوق العاده تر و یه گرافیک عااالی....تنها بدی بازی به نسبت DS ها این بود که Diversity اسلحه ها و نحوه پردازش به نبرد خیلی خیلی خیلی کم شده بود و دست آدم برای ابتکار عمل خیلی بسته تر بود. ولی بازم بهترین بازی این نسل تا به اینجا.

Witcher: The wild Hunt 9.5/10
این بازی و همه چیز مربوط بهش از کتاب و سریال و همه چیزش عشق دوران نوجوانی من هستن (البته بازی اون زمان نبود) گیم پلی خیلی خوب بود ولی گیم پلی Witcher 2 رو بیشتر دوست داشتم، داستان عالی، شخصیت پردازی عالی و دنیای فوق العاده گیرا و بدون ایراد.....کاملا بازی بود که میشه خودت رو توش گم کنی.....احتمالا بازی سال 2015.....اگر MGS نتونه کارایی که این بازی کرد رو Top کنه؟ (فقط بخاطر گیم پلی باور دارم که Bloodborne یه چیز دیگه بود)

mojit

کاربر سایت
May 26, 2014
61
نام
مجتبی
witcher 3

اصلا دلم نمیخواد فن بازی وارد این نقد بشه. من عاشق این بازی شدم ولی اینو نمیگم که مشکلات کم داشت. خیلی خیلی مشکلات و باگ و افت فریم و انواع و اقسام این چیزا تو بازی هست. البته معمولا به خاطر حجم وسیع بازی همه بهش ارفاق میدن تو این موارد ولی بهرحال چیزایی هست که تو ذوق آدم میزنه. بازی خیلی خیلی گسترده هست. اصلا بازی نیست که یه ضرب بشینی پشتش و تموم کنی و این بنظرم به عنوان یه بازی سرگرم گننده بیشترین ارزش خرید رو توی بازار داره. داستان بازی درگیر کننده هست به قدری که نسبت به انتخابات دیالوگ خودتون شاید ساعتها فکر کنید. تماشای محیط زیبای بازی به خصوص وقتی آفتاب داره طلوع میکنه توش به طرز عجیبی متحیر کننده هست. از نظر گرافیک هنری میتونم بگم این بازی رو دست نداشته و فکر نمیکنم بازیهای مشابه نزدیک این عنوان باشن. خیلی لازمه که زبان انگلیسی بلد باشی تا با بازی ارتباط برقرار کنی. چون این بازی محوریتش روی بخش داستانیه.

سیستم کمبت و مبارزاتش خیلی از چیزی که فکر میکردم بهتر بود ولی خوب اینم باید گفت که بهرحال بهترین فاکتور این بازی هم نیست که قرار بوده باشه بهش توجه بشه.

من نمره 8.5 به این بازی میدم. یه 0.5 دیگه هم به ارفاق به خاطر داستان خیلی خیلی قشنگش بهش میدم که بشه 9!! ولی بازی میگم اگه که این بازی اینقدر وسیع نبود و داستان به این شکل درگیر کننده نداشت خیلی از این حرفا کمتر نمره میگرفت. همه چیزی که میخوام بگم در آخر اینه که بازی کاملا ارزش خرید کردن داره اما مطمئنم بهترین بازی نخواهد بود که امسال اکران شده باشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
Bastion
10/10

شاهکاااار ، نسل قبل هم خیلی بازی کردمش اما الان هم تازگی داشت ، همون جذابیت و حس خوب ، بازی با گیم پلب فوق العاده عالی و متنوع ، تنوع به معنای واقعی کلمه ! داستان خوب و جالب همراه با صدای افسون کننده ی راوی :d صداش واقعا عالیه ، موسیقی های بسیار بسیار زیبا مخصوصا موزیک تیتراژ پایانی ، سلاح های بسیار زیاد و کاربردی که تمامشون به درد میخورن + کلی Upgrade و Ability , همینطور Shrineها که بازی رو سخت تر میکنن !!
یکی از بهترین تجربه هامه این بازب ، فقط حیف با ساخته ی جدیدشون Transistor اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم
از دست ندین این بازی رو

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
witcher 3

اصلا دلم نمیخواد فن بازی وارد این نقد بشه. من عاشق این بازی شدم ولی اینو نمیگم که مشکلات کم داشت. خیلی خیلی مشکلات و باگ و افت فریم و انواع و اقسام این چیزا تو بازی هست. البته معمولا به خاطر حجم وسیع بازی همه بهش ارفاق میدن تو این موارد ولی بهرحال چیزایی هست که تو ذوق آدم میزنه. بازی خیلی خیلی گسترده هست. اصلا بازی نیست که یه ضرب بشینی پشتش و تموم کنی و این بنظرم به عنوان یه بازی سرگرم گننده بیشترین ارزش خرید رو توی بازار داره. داستان بازی درگیر کننده هست به قدری که نسبت به انتخابات دیالوگ خودتون شاید ساعتها فکر کنید. تماشای محیط زیبای بازی به خصوص وقتی آفتاب داره طلوع میکنه توش به طرز عجیبی متحیر کننده هست. از نظر گرافیک هنری میتونم بگم این بازی رو دست نداشته و فکر نمیکنم بازیهای مشابه نزدیک این عنوان باشن. خیلی لازمه که زبان انگلیسی بلد باشی تا با بازی ارتباط برقرار کنی. چون این بازی محوریتش روی بخش داستانیه.

سیستم کمبت و مبارزاتش خیلی از چیزی که فکر میکردم بهتر بود ولی خوب اینم باید گفت که بهرحال بهترین فاکتور این بازی هم نیست که قرار بوده باشه بهش توجه بشه.

من نمره 8.5 به این بازی میدم. یه 0.5 دیگه هم به ارفاق به خاطر داستان خیلی خیلی قشنگش بهش میدم که بشه 9!! ولی بازی میگم اگه که این بازی اینقدر وسیع نبود و داستان به این شکل درگیر کننده نداشت خیلی از این حرفا کمتر نمره میگرفت. همه چیزی که میخوام بگم در آخر اینه که بازی کاملا ارزش خرید کردن داره اما مطمئنم بهترین بازی نخواهد بود که امسال اکران شده باشه.

اینجا همه میان بنا بر نظر شخصی و دیدگاه خودشون نقد میکنن و نمره میدن . قرار نیست بگیم چرا و چگونه ؟ :biggrin1:

حرف شما متین!

اما خب تو یه نقد یه شخص که نمیشه دو تا دیدگاه نقیض هم باشن؟ درسته؟ :d
دیگه به شخصه به TW نمیگن وسیع نمیدونم به چه بازی ای میشه وسیع گفت! فکر کنم کل مپ GTA بشه اندازه یکی از شهرای بازی :d ( به عنوان مثال عرض نمودم :d )

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
1r7uuu9de03ndql0c2mz.jpg

صرفه نظر از نسخه اصلی، ریمستر این عنوان بینظیر هم خیلی دلچسب و لذت بخش بود.شروع بازی وجد آورترین در بین سری با موسیقی متن های حماسی و بتل باس فایت نوآوری خاصی داده بود.
گرافیک و تکسچرها پیشرفت خوبی کرده بود بیشترین فریم هم 60 و کمترین هم 58 که افت فریم زیادی شاهد نبودیم تا تو ذوق بخوره.
نسبت به دو شماره قبلی پازل بازی زیاد شده بود که زیاد خوشایند نبود و اون جنگ و بتل ها رو فاصله مینداخت بهرحال کمی از گونه های دشمن ها کم شده بود یکی دو مورد هم خوب اضافه شده بودن که از جای بحثی نمیزاشت نوآوری از تکرار بهتره در هر حالت.Cambo ها خوب تغییر کرده بودن نسبت به پیشین
سوییچ Photo mode اسکرین های خوبی به ارمغان میاورد در هر لحظه.
پایان بازی دراماتیک و فراموش نشدنی بود.در کل تجربه دوباره و خوبی تو PlayStation®4 Systems بود

10/10

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
1r7uuu9de03ndql0c2mz.jpg

صرفه نظر از نسخه اصلی، ریمستر این عنوان بینظیر هم خیلی دلچسب و لذت بخش بود.شروع بازی وجد آورترین در بین سری با موسیقی متن های حماسی و بتل باس فایت نوآوری خاصی داده بود.
گرافیک و تکسچرها پیشرفت خوبی کرده بود بیشترین فریم هم 60 و کمترین هم 58 که افت فریم زیادی شاهد نبودیم تا تو ذوق بخوره.
نسبت به دو شماره قبلی پازل بازی زیاد شده بود که زیاد خوشایند نبود و اون جنگ و بتل ها رو فاصله مینداخت بهرحال کمی از گونه های دشمن ها کم شده بود یکی دو مورد هم خوب اضافه شده بودن که از جای بحثی نمیزاشت نوآوری از تکرار بهتره در هر حالت.Cambo ها خوب تغییر کرده بودن نسبت به پیشین
سوییچ Photo mode اسکرین های خوبی به ارمغان میاورد در هر لحظه.
پایان بازی دراماتیک و فراموش نشدنی بود.در کل تجربه دوباره و خوبی تو PlayStation®4 Systems بود

10/10

کاش به جاش god of war اصلی (شماره ی 1) رو ریمستر می کرد . به نظرم خیلی بهتر می شد! البته این gow 3 هم جای خود دارد !!!!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
Journey

9.5/10

+تجربه فوق العاده از 1 بازی کاملا متفاوت-گرافبک هنری خیلی قشنگ-آهنگ های بازی در بالاترین سطح خودش قرار داره-گیم پلی ساده و لذت بخش-بازی 1 سری لحظه ها و صحنه های فوق العاده که کاملا محو کننده هست-یکی از نکات مثبت بازی از نظر من کوتاه بودن زمان اش بود چون این بازی زمان طولانی نمی طلبه

- بازی چیز خاصی برای تکرار کردن اش نداره

Journey.%28Game%29.full.1396122.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
5Ubkt.jpg

Resident Evil Revelations 2

بلاخره این رو هم با تاخیر زیاد گرفتم. ولی بر خلاف انتظاری که داشتم بازی خوبی بود ولی نکات ضعف خوبی هم داشت :D

نکات مثبت
- اتمسفر خیلی خوب و شبیه تر به 3 نسخه اول
- داستان مرموز که نسبتا خوب در طول اپیزود ها روایت می شد
- شخصیت های جالب مثل Natalia (کلا سری RE شخصیتاش خوبن)
- Co-Op واقعا لذت بخش و همکاری خیلی خوب بین شخصیت ها تو Co-Op خیلی گیمپلی رو لذت بخش تر کرده بود و اینکه تمام بخش های بازی رو میشه بصورت Co-Op رفت.
- Raid Mode و Challenge های خوب که به ارزش بازی اضافه میکنه
- بلاخره بعد از مدت ها حضور یک مقدار پازل در سری RE
- ترسناک تر و مرموز تر از RE های اخیر و حتی Revelations 1

نکات منفی
- گرافیک تو اکثر مواقع واقعا مسخره بود، بعضی جا ها رسما حس میکردم دارم PS2 بازی میکنم.
- علاوه بر شخصیت های خوب شخصیت های جانبی خیلی نچسب و غیر ضروری بودن (Moira هم خیلی کلیشه بود)
- انیمیشن ها مخصوصا موقع دویدن خیلی غیر طبیعی بودن
- خیلی کوتاه بود. فکر کنم تقریبا تو 6 ساعت تموم شد
- طراحی اکثر دشمن ها زیاد جالب نبودن به جز Boss ها که نسبتا خوب بودن
- آهنگ های تکنو و خیلی نابجا که تمام حس و حال بازی رو نابود میکرد. مخصوصا تو Raid Mode
- تلاش کردن تا مثل RE1 بیشتر اتفاقات تو یک محیط ثابت بیوفته ولی زیاد موفق نبودن چون تو RE1 روند پیشروی تو بازی خیلی جالب بود و اصلا خسته کننده نمیشد ولی اینجا از یک محیط ثابت یکبار با Claire میکشی میری جلو یکبار هم با Barry

===
با تمام این اوصاف باز هم سری Revelations خیلی بهتر از عناوین اخیر شماره دار بودن و کپکام باید هر چه سریعتر این تیم رو گسترش بده و با تزریق بودجه کافی سری Resident Evil رو دوباره به روز های خوبش برگردونه

7.9/10

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
f7322fe4bea7f645be45f5677a897fcf109d851d.jpg

Tomb Raider Definitive Edition
خب یه خورده اکشن ادونچر خونم کم شده بود تصمیم گرفتم این رو تجربه کنم ،
ازونجا که روی نسل قبل و PC درست حسابی بازیش نکرده بودم خب طبیعتا نمیتونم
در مورد بهبود گرافیکی بازی نظری بدم ولی
در کل راضی کننده بود ، بقیه ی بخش ها مثل گیم پلی و داستان و موسیقی و صداگذاری عالی بود و بسی لذت بردیم...
تنها نکته ی منفی بازی هم شخصیت پردازی شخصیت های فرعی بود که واقعا تو دیوار بودن و به جز چندتا دیالوگ معمولی
چیز دیگه ازشون ندیدم!
ارزش پولی که واسش دادم رو کاملا داشت ولی اون یه چیز دیگش:D ...
8/10

mamdosein

کاربر سایت
May 16, 2015
85
نام
Mamad Moula
430-4079_PI_66650AL2

دیگه همه میدونن این سری طرفدارای خاص خودشو داره و هر کسی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه.
بازی شامل نسخه ی 2 و Pre Sequel به همراه تمام DLC هاشون میشه که در نوع خودش واقعا عظیمه.
گرافیک واقعا پیشرفت داشته و خیلی بهتر از قبل شده
موسیقی و داستان و گیم پلی که دست نخورده موندن
اما پورتش خوب نیست تو هر دو نسخه افت فریم فریز شدن باگ و... به چشم میخوره ( تو نسخه ی Pre Sequel بیشتر شاهد این قضیه ایم )
در کل عنوان خوبیه راضیم ازش
امتیاز از رو فن بازی : 10
عادلانه : 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر