امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
دوستان من nfs rivals و kz sf و ac رو خریدم تا چند روز دیگه با کنسول میرسه دستم
به نظرتون انتخابهایه خوبی هستن؟
البته تا چند روز دیگه بازاره تعویض راه میوفته ولی راجع به این بازیها هم نظر بدید ممنون میشم
و اینکه تو چند روزه آینده چیا تو راه هست به خصوص اختصاصی ها

ممنون
مثلا منی که با اساسینز حال نمیکنم ولی بت میگم انتخاب خوبی کردی واقعا گرافیک خیلی خوبی داره گیم پلی هم عالی و روون

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان محترم
اینجا تاپیک امتیازات هست:
امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین Play Station 4
لطفا اسپم ندهید
دفعه بعد گزارش میشود.
با تشکر

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,858
نام
malek
دوستان من nfs rivals و kz sf و ac رو خریدم تا چند روز دیگه با کنسول میرسه دستم
به نظرتون انتخابهایه خوبی هستن؟
البته تا چند روز دیگه بازاره تعویض راه میوفته ولی راجع به این بازیها هم نظر بدید ممنون میشم
و اینکه تو چند روزه آینده چیا تو راه هست به خصوص اختصاصی ها
ممنون
رو kz و ac که ضرر کردی چون من به هر دوشون 5 از 10 میدم(البته من کنسول ندارم ولی بازی ها رو چرا:d).nfs هم تا اونجایی که ویدئوهاش رو دیدم جالب بود.
در مورد kz هم بگم که انگار میری پیکنیک و چند تا هولگاست رو پهن میکنی زمین و تموم:d

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
سلام ...چرا اینقدر اختلاف گرافیک بازی ها نسبت به نسل قبلی کمه...:|

عزيز ابتداى نسل هست بعدش بايد اين بازيهارو تو 4K TV ببينى تا متوجه گرافيك بالاش بشى.
گرافيك كيلزون تو 4K TV ديوونه كننده هست.من موندم اگه اين بازيها با كيفيت 4K بود چى ميشد.

shayan1741

کاربر سایت
Aug 1, 2011
106
نام
shayan
منم کیلزون گرفتم خوشم نیومد خیلی یک نواخت اگه اسمش کیلزون نبود خیلی بهتر بود ولی انصافا از فیفا با nba 2k14 خیلی راضیم به نظر من فقط این دو تا ارزش خریدن داره ;)

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393

عزيز ابتداى نسل هست بعدش بايد اين بازيهارو تو 4K TV ببينى تا متوجه گرافيك بالاش بشى.
گرافيك كيلزون تو 4K TV ديوونه كننده هست.من موندم اگه اين بازيها با كيفيت 4K بود چى ميشد.

شما بازی که max رزولوشنش 1080 هست رو توی 4k ببینی هیچ فرقی با اینکه با tv full hd ببینی نداره!

بله اگه بازی ها 4k بودن مسلما خیلی چیزا میشد! ولی الان که نیست!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
دوستان لطفآ راهنمایی کنن
Assassin's Creed IV: Black Flag
Call of Duty: Ghosts
Battlefield 4
Need for Speed: Rivals
این بازیها چقدر ارزش خرید رو داره روps4

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
:|
عجب!!!این مسخره بازیا دیگه چیه!!بازی نکرده نمره دادی؟؟؟فن بازی تا چه حد؟!!!
من از 25 یا 30 تا از تریلر هایی که دیدم گفتم ومنظورم فقط به مولتی بازی هست و بس برای من سینگل کوچکترین اهمیتی نداره

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان من دستگاه خریدم
ولی برای بازی به نظرتون بتل 4 بگیرم یا کیلزون ؟
دوست گرامی‌ اینجا تاپیک امتیازت هست : وقتی‌ که بازی را تمام کردید میتونی‌ اینجا بیایی از ۰ تا ۱۰ بهش نمره بدی، اگر هم خواستی‌ میتونی‌ نقد مختصری دربارش بنویسی.
اگر پول داری هر ۲
اگر پول کم داری اول کیلزون بعدش که پول داشتی بتل 4

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Killzone ShadowFall

8

+: گرافیک فوق القعاده زیبای بازی - رونده بازی مشابه سریهای پیشین نیست اما تغییرات اعمال شده روحه تازه ای به بازی داده - رونده مراحل به صورت داینامیک - بخش چند نفره بسیار سرگرم کننده
- : هوش مصنوعی ضعیف دشمنان - سنگینی KZ2 دیگر وجود ندارد - قسمتهای پلتفرمینگ بازی به رونده کلی صدمه میزنند - استفاده نه چندان جالب از touch pad دسته - OWL محدود هست

BattleField 4

8.5

+: بخش چند نفره فوق القعاده - طراحی نقشه ها بسیار عالی - قدرت تخریب پذیری و تاثیر مستقیم در رونده بازی - گرافیک زیبا - فریم ریت روان
- : بخشه تک نفره بسیار کلیشه ای و کوتاه - مقداری مشکلات در بخش multi بازی ( با پج حل خواهد شد ) -

Assassins Creed IV Black Flag

9

+: دنیای وسیع - حس گردش و جست و جوی عالی - نبردهای درگیر کننده - side quest های جالب - یکی از بهترین AC که تا به امروز داشته ایم
- : بخش مولتی نه چندان جالب - گرافیک متوسط ( در حده نسل بعدی نیست ) - داستان معمولی - دیالوگها متوسط

Call Of Duty Ghosts

8

+: بالانس بهتر سلاحها در بخش چند نفره - بخش تک نفره جذاب و به یاد ماندنی - سیستم جالب کلاسها -
- : گرافیک در حده انتظارات نیست - مپهای بازی مقداری بیش از حد بزرگ هستند - میتونه مقداری پرکها و کلاسها گیج کننده باشه برای تازه واردان.

Rosegun

9

+: سیستم ذرات دیدنی هست - بخش coop جالب - ارزش تکرار بسیار بالا - رونده بازی بسیار درگیر کننده وسریع - موزیک جالب
- : مقداری ساده - باسهای بازی بیش از حد انتظار ساده سازی شدن -

Contrast

7.5

+: بخش هنری جالب - داستان زیبا - موسقی جالب - نواورانه
- : مقداری ساده - معماهای حوصله سربر

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
Killzone ShadowFall

مثبت: گرافیک بازی که نسل بعد رو به خوبی نمایش میده- مراحل داینامیک-صدا گذاری خوب

منفی: مولتی پلیر خسته کننده و بعد از مدتی تکراری- هوش مصنوعی ضعیف- touch pad بیش از حد رو اعصابه

به من که اصلا بازی نچسبید.....!

6/10

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
Killzone:Shadow Fall = 5/10

این بازی جر گرافیک هیچی دیگه نداره
داستان آبکی، هوش مصنوعی فوق العاده افتضاح ، مولتی پلیر فوق العاده خسته کننده و تکراری به صورتی که آدم خوابش می گیره ، گیم پلی و کنترل بازی هم کلا جالب نیست

Knack = 6.5/10

این بازی کلا مشکلاتی داره
یکی این که کارکتر ها خیلی خشک و نچسبن ، الاخصوص خود knack ، مشکل بعدی افت فریم ریت در این بازیه ، واقعا کسی انتظار افت فریم ریت توی همچین بازی ای رو نداره ، داستان بازی هم کلا یه داستان معمولیه که یکمی پیچش دادن ، دوربینشم اومدن مثل بازی های کلاسیک 3 بعدی درست کنن زدن نابودش کردن
ایده بازی ایده خوبیه اما درست اجرا نشده

Resogun = 8.5/10
به عنوان یه بازی Arcade فوق العاده هست ، اشکالی توش ندیدم جز این که یکمی آسون به نظر میاد ، مراحلشم کمه

Contrast = 7.5/10
این بازی به نظر من underrated هست ، یکی از مشکلاتش لودینگ به نسبت طولانی و افت فریم ریت هست، خود بازی هم کوتاهه و کلا 3 چپتر هست سریع تموم می شه
این هم ایده بازیش خوب بود اما درست اجرا نشد

Don't Starve = 9/10
مثل نسخه PC اش عالی و اعتیاد آور ، فقط یکمی با کنترل هاش باید کنار بیاید

Lego Marvel Super Heroes = 9/10
باور کنید این بهترین بازی PS4 اه :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر