امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,660
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
522
نام
امین پاشا
Resident Evil 7=8/10

بصورت خلاصه میشه گفت بازی خیلی خوبی از تمامی جهات هست و نمیشه گفت فلان قسمت از بازی خوبه چون بصورت کل همه چی خوبه الا ...

رزولوشن بازی که مناسب نیست و به نوعی فدای ۶۰ فریم بر ثانیه شده!

اگه این آخری نبود ۹ میدادم. اما خارج از همه این صحبتها باید گفت که کپکام از اسم رزیدنت اویل سوء استفاده کرد چون بازی با وجود اینکه حقیقتا خیلی خوبه ولی اساسا هیچ ربطی به رزیدنت اویل نداره!

رزیدنت اویل تم خاص خودش رو داره و اینکه صرفا با اوردن اسم کریس ردفیلد سر فن های بازی رو کلاه گذاشت و جذبشون کرد کلاهبرداریه!

بازم میگم بازی خیلی خوبه "ولی" رزیدنت اویل نیست
یکی از بهترین بازی های این نسل بود برام، مخصوصا اگه رو درجه سختی مَد هاوس بری که واقعا معنی ترس و استرس رو میفهمی، در کنار رزیدنت اویل های کلاسیک برام بهترین رزیدنت اویل بود، خوشهالم که شماره هشت هم میاد تو این سبک

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,918
نام
Alireza
خدایش لعنت به سونی چیکار چیکار میکنه با این استدیو ها ؟ تا چند روز پیش نتونسته بودم بشینم ghost of tsushima بازی کنم همیشه از تریلر های که میومد به نظرم گیم پلی باب میلم نباشه و اون شتاب کافی نداشته باشه اما همیشه گفتم بازی باید انجام داد بعد نظر داد برای همین یکم که سرم شلوغ بود هی پشت گوش انداختم گفتم اخرش میرم روی PS5 میزنم چه کاریه اما چند روز پیش بیکار شدم بازی گرفتم شروع کردم بازی کردن.

فقط همین میتونم بگم سونی این نسل با GOW و UC و TLOU و HZD وBB و GOT شاهکار کرد به شخصه در کنار چندتا بازی دیگه جزو بهترین نسل های بود که بازی کردم خیلی ها از این نسل مینالن اما به شخصه واقعا با این بازی ها و چندتا بازی مولتی پلتفرم دیگه واقعا حال کردم .

+به هر حال نقد ghost of tsushima هیچ چیز بدی ندارم برای بازی واقعا بازی از نظر موزیک و داستان و گیم پلی و تنوع محیط و زیبایی جزیره واقعا عالی بود .

-یکم به هوش مصنوعی به نظر باید تو بازی های ساکارپانچ در اینده بیشتر توجه بشه .

یک چیزی که یکم البته اول های بازی خوشم نیومد اما بعدم دلیلش فهمیدم کند پیش رفتن قابلیت ها بود که قشنگ با بخش داستانی خوب پیش رفته بود که بعدم به نظرم انتخاب خوبی بود از طرف سازنده.

در کل برای من بخش های از بازی یاد اور Tenchu z بود که واقعا عالی بود لذت بردم شدید از این سبک گیم پلی بازی .

10 امتیاز من به GOT که به شخصه یکی از بهترین بازی های نسل میدونم بعد تمام شدنش.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,568
نام
هادی
everybody's gone to the rapture=8/10

دو نکته منفی داره بابت هرکدوم یک امتیاز ازش میگیرم!

اول اینکه بازی داستان پیش زمینه ای خیلی خوبی داره و بازی صرفا اون داستان رو روایت میکنه و خود بازی داستان نداره و این یعنی موجودیت گیم پلی شما محل بحث و تردیده!

دوم اینکه مسیر مشخصی برای داستان بازی هست که بدون الگو هست و به همین دلیل اگه بخواید کل داستان رو با جزییاتش متوجه بشید مجبورید بیش از حد در محیط بازی پرسه بزنید که خسته کننده میشه!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,568
نام
هادی
watch dogs 2=8/10

اینم دو تا ایراد داره!

نکته: این بازی رو با gta مقایسه نکنید چون تم بازی کاملا متفاوته!

اول اینکه بازی gun play خوبی نداره و درگیری محور نیست بلکه بر مخفی کاری تاکید داره که با توجه به محیط open world بازی آزاردهنده هست!

دوم اینکه محیط بازی حس خاصی به شما نمیده! gta میتونه شما رو سرگرم گشت زنی و‌ درگیری های بدون الگو کنه ولی محیط wd2 خیلی خیلی سرده!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,568
نام
هادی
wolfenstein: the old blood=7/10

همه چی خوب و ‌معمولی! هیچ نکته مثبت خاصی نداره + هیچ نکته منفی خاصی نداره = یک تجربه صرفا سرگرم کننده!

the evil within 2=8/10

نکته: تا به این لحظه تنها بازی ps4 هست که نه تنها با هارد ssd لودینگ بهتری نمیگیرید بلکه شدیدا دچار framerate dips میشید! انقدر آزاردهنده بود که چند تا ویدئو از گیم پلی ازش دیدم و از نبود افت فریم در دستگاه های دیگه تعجب کردم! به هارد اصلی منتقل کردم مشکل رفع شد!!!

نسبت به شماره اول فریم ریت بهتری داره ولی داستان و گیم پلی افت کرده و کاملا دست بالا رو در مقابل هیولاها دارید!

اونایی که شماره اول رو رفتن در مقطعی از بازی وقتی هیولاهای نسخه یک دوباره برمیگردن میفهمن حرفه ای تر نشدن بلکه هیولاها آسونتر شدن!

در کل داستان نسخه یک رو ادامه میدادن بهتر بود چون شخصیت های منفی این شماره عمق شخصیت منفی شماره یک رو ندارن!

البته اگه اولین شخصیت منفی یعنی عکاس جنگی رو پرورش میدادن میتونست خیلی جذابتر باشه و در حد شخصیت منفی شماره یک‌ باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟