امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
الان شما دقیقا دارید چه بازی رو نقد میکنید بتلفیلد v یا mw2019 یا ww2

ته ترول بازی همون اتفاقی هست که برای جیمی در gta v افتاد!

بالای متن اولین چیزی که نوشتم این بود:

"cod ww2"

کالربلایند فیلتر رو آن کن!

ویرایش=جالبه که بازی ۲۰۱۷ رو با بازی ۲۰۱۹ مقایسه میکنید!

یاد اچیومنت cod bo2 افتادم وقتی که با سلاح آینده مرحله دهه ۸۰ میلادی رو میری!

driveclub

قبل آپدیت ۷/۱۰
بعد آپدیت ۸/۱۰

همه چی قبل آپدیت خوبه ولی صرفا در همین حد!

اولش با خودم گفتم حیف که افکت های آپدیت شامل بخش tour mode نمیشه اما در همون dlc استارت کاملا مشخصه که این افکتها حرفه ای کار شدن و بازی رو از حالت hybrid بیشتر به سمت شبیه سازی میبرن.

امتیاز بعد آپدیتش با در نظر گرفتن بخش مولتی ۹ هست ولی چون بازی سرورهاش در ۲۰۲۰ خاموش میشه همون ۸ کافیه

سونی اگه در این نسل میتونست یه جوری کمپانی سازنده فورزا رو جذب کنه کلا مایکروسافت با خاک یکسان میشد!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
کالاف دیوتی مادرن وارفیر 2019
چند. شماره بود که برام بازی کالاف شدیدن تکراری شده بود. گیمپلی بازی خسته کننده میشد. درسته گیمپلی عالی بود ولی بهترین غذای دنیا رو هم یه مدت مداوم بخوری برات تکراری و حال بهم زن میشه
ولی این ریبوت از سری مادرن وارفیر عالی بود
گرافیک که عالی عالی
داستان هم عالی، البته به پای سه گانه افسانه‌ای مادرن وارفیر نمیرسه ولی بعد اونا این بهترینه
گیمپلی هم خیلی عالی شده
نمره من به بخش داستانی بازی 9 از 10 هست. اون یه نمره هم برا نبود تخریب پزیری کم کردم
بخش مالتی هم دارم تازه بازی میکنم
گرافیک 8
گیمپلی 9
داستان 8
صداگزاری 10
مالتی؟
اینا همه نظر شخصی من هستن که فن بازی نبودم. ولی این کالاف منو به این سری امیدوار کرد

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
Devil May Cry 5 ----- 3/10
شاید اگه بگم بدترین بازیی که تو این نسل بازی کردم DMC V باشه دروغ نگفتم .
طراحی مراحل فاجعه ... یه خط صاف بدون هیچ چالش .زیبایی یا پیچیدگی ...
شخصیت های آبکی لوس و بدون عمق
کوتاه بدون داستان و بدون هیچ جذابیتی ...

نمیدونم گیم پلی با کامبت رو میشه از هم جدا کرد یا نه . جدای از اینکه کامبتش خوبه کلا طراحی گیم پلی و کلا خود بازی فاجعه ترین چیزیه که تو عمرم دیدم . بازی 3-4 تا شخصیت رو میندازه جلوت که هر کدوم کامبت و سبک و دکمه های کاملا متفاوت دارن و هر ده دقیقه یک بار اسلحه و فن و فون جدید بهت میده هیچ حس پیشرفتی بهت نمیده تا میخوای از یک اسلحه یا سبک بازی لذت ببری یا کرکترت عوض میشه و باید بشینی تمرین کنی یادت بیاد کرکتر جدید چطوری خوب بازی میشه یا اینکه باز اسلحه جدید میده یا کوفت جدید میندازه جلوت که نفهمی چیکار داری میکنی . من که بعد یک ساعت دیگه هیچ ذوق و شوقی برام نموند و به زور فقط تمومش کردم .
یه آشغال کوتاه و بدون روح که فقط به درد آدم های بیکار میخوره که نه داستان میخوان نه شخصیت پردازی نه هیچی . فقط بشینن بازیو 20 بار تموم کنن هی کومبو بزنن دلشون برا خودشون الکی شاد بشه .
پیشنهاد میدم بازی رو به هیچ وجه نخرید که همه هم فهمیدن داغونه هیچ کس نمیخره بعد از یک ماه به زور زیر قیمت فروختم ....

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
Call of Duty: MW 2019 ( Campaign Only ) ------------------------------------- 7.5

+ شوتینگ جذاب
+ داستان ، شخصیت پردازی و Voice Acting عالی
+ کات سین های فوق العاده
+ گرافیک واقع گرایانه بسیار خوب با 60 فریم ثابت

+ Captain Price

- خیلی خیلی کوتاه
- یکنواخت بودن و نداشتن تنوع در گیمپلی
- کم تنوع بودن محیط ها و مناطق بازی

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,912
نام
امین پاشاپور
Call of Duty: MW 2019 ( Campaign Only ) ------------------------------------- 7.5

+ شوتینگ جذاب
+ داستان ، شخصیت پردازی و Voice Acting عالی
+ کات سین های فوق العاده
+ گرافیک واقع گرایانه بسیار خوب با 60 فریم ثابت

+ Captain Price

- خیلی خیلی کوتاه
- یکنواخت بودن و نداشتن تنوع در گیمپلی
- کم تنوع بودن محیط ها و مناطق بازی
بازی کوتاه بود اما تنوع مراحل عالی بود. البته منظورم تنوع لوکیشن های بازیه
چندتا تنوع هم تو گیمپلی بود
مثل فراری دادن دختره توسط دوربینها
اون مرحله که با بچه ها ادم میکشی و فرار میکنی و...

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
spider man
به نظر من كاملا تونسته حس اسپايدر من بودن رو به خوبي منتقل كنه، گرافيك خوبه و گيم پلي هم رضايت بخش و خوبه ( فقط رد پاي بتمن زياد ديده ميشه تو گيم پلي)، داستان بازي هم بد نيست ، فقط ماموريت هاي جانبي خيلي جالب نيستن.
در كل بازي خيلي خوبي بود!
امتياز 8.8

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
نقد بازی resident evill2 remake بازی با گرافیک عالی و خیره کننده re engine ساخته شده که تو بازی resident evill 7 هم استفاده شده دیگه خبری از گیم پلی خشک و حالگیر قبلی نیست و 180درجه تغییر کرده داستان بازی که بازسازی شده نسخه قدیمی هستش هنوز جذابیت خودش رو داره و حس ترس و بقا تو بازی موج میزنه تموم کردن بازی 7یا8ساعت طول میکشه و دو شخصیت کلر و لیون ارزش بازی کردن جداگانه رو داره داستان دو شخصیت تقریبا شبیه ولی یه جاهایی فرق داره و اگه تونستید حتما بازی رو تجربه کنید امتیازم به بازی 9/10 هستش

• Like
Reactions: blak

Te Quiero 021

کاربر سایت
Apr 16, 2015
145
Death Stranding
قبل از هر چیزی میخام حرف آخرم رو اول بگم، این بازی ارزش هیچی رو نداره، هیچی! یه توهین بزرگ به مخاطب! همین!
خیلیا میان میگن این بازی هیچی نداشته باشه حداقل یه داستان عالی داره!!! من که چیز خیلی عجیب و غریب و داستان فوق العاده ای ندیدم تو این بازی!
اصلا فرض کنیم بهترین داستان رو داره! خب، مگه بازی فقط داستانه؟!!! بازی رو نمیشه با هیچی مقایسه کرد، بازی یکی از قسمتهاش داستانه! خب اگه بخایم یه داستان خوب ببینیم، این همه فیلم فوق العاده از نظر داستان!!!
نه دوست من! گیم فقط داستان نیست، اصل گیم پلی هستش! اگه بازیی گیم پلی نداشته باشه که خب چه کاریه، بنشینیم فیلم ببینیم!
سرتون رو درد نمیارم، بازی هیچی نداره، هیچی!!! این بازی بهترین کاربردی که میتونه داشته باشه اینه که میتونه محصولی باشه که تو دنیا تو کلاسها های کولبری استفاده بشه! همین و بس! در واقع این بازی بهترین شبیه ساز کولبری دنیاس! اول تا آخرش حمالیه!!!
این بازی یه آشغال به تمام معناس!!
شبیه ساز بز که یادتون میاد! اگه اون رو هم کوجیما ساخته بود بازم بودن کسانی که بیان بگن: شماها نمیفهمید!!! کوجیما شاهکار ساخته! اصلا این بز مرزهای گیم رو درنوردیده!!!!!

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
نقد بازی call of duty modern warfare1 remaster
بازی با اینکه چند سال پیش انتشار یافت ولی من چند ماه پیش بازیش کردم داستان بازسازی شده نسخه اوله گرافیک بازی پیشرفت خیلی خوبی داشته و واقعا تغییر خوبی توش ایجاد شده داستان بازی شما رو تا آخر بازی میکشونه و دوست دارید بازی رو تا آخر برید گیم پلی هم روون شده ولی بازم به روونی modern warfare 2019 نمیرسه اینه میگم که بدونید منظور از روونی گیم پلی چیه قسمت آنلاین بازی هم اون حس سادگی بازی رو بهتون انتقال میده و بازی قابل قبولیه امتیازم به بازی 8/10هستش

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Death stranding :

برای اینکه اسپویل نباشه هیچ چی مشخصی از داستان نمیگم .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+ بازی در صورت انجام آنلاین یک لول دیگه ای از خلاقیت نشون میده که در هیچ بازی قبلا ندیدی. (دلیل خالی بودن محیط بازی دقیقا همین موضوع که بعدش انقدر شلوغ میشه که میخوای بعضی چیزا غیر فعال کنی .)

+ داستان بازی عالی بود هر کدام از شخصیت ها داستان خودشون داشتن که بی ربط نبود اما هر کدام لذت خاص خودشون داشتن درسته داستان اصلی محور اصلی بود اما به شخصه از داستان های بقیه شخصت ها هم لذت بردم که پیچش داستان اصلی نشون میداد که مشخص میکنه که کوجیما روی همشون فکر کرده بود.

+ تنوع سیستم گیم پلی بازی عالی بود خلاقیت های خوبی درش دیده میشد .

+ بخش حمل و نقل عالی طراحی شده بود که با ترکیبی از آنلاین واقعا شاهکار بود .

بهترین داستان به نظر من مربوط می شد به فرجایل من با داستانش خیلی حال کردم. کوجیما من با شخصیت های مونث بازی هاش همیشه داره شگفت زده میکنه من در MGS ها از 1MGS عاشق sniper fox بودم در Metal 3 عاشق Big boss بودم و در MGS 5 عاشق Quiet شدم و اینجا هم از Fragile واقعا عالی بود.
شخصیت های مونث قوی که کمیوی شخصیتی خوبی با کاراکتر اصلی بر قرار میکنن .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- تم سرعت بازی یکم به نظرم مشکل داشت سرعت پیشرفت بازی منظورم یکم کند بود که اول بازی یکم هر کسی شاید پشیمان کنه از خرید بازی اما بعد از اکت دوم که تمام میشه تازه انگار بازی شروع میشه که مشخصا خودش خوب هم نشون میده .(این گذینه سلیقه من هستش به نظر میتونست بازی یکم شلوغ تر شروع کنه و روند کند مثل RDR2 دنبال نکنه من از این بخش زیاد خوشم نمیاد که انگار اول بازی از پشت کوه امدی و تو اون دنیا زندگی نمیکردی انگار و هیچی نمیدونی و هیچی نداری و هیچ چیزی جلوت نیست.)

- گیم پلی بازی میتونست خیلی بهتر باشه نه اینکه بد باشه اما بخش اکشن بازی تنوع کافی و قدرت مانور خوبی روی این موضوع نداشت .

- به نظرم کوجیما یک اشتباه بخش روایت داشت که انم برای این بود که احساس کرده بود کسی بازیش نمیفهمه برای همین در پایان همچی توضیح داد که من بودم این کار نمیکردم چون توضیحات میان بازی خودش کامل و کافی بود نیازی نبود دیگه تیکه های پازل به هم بچسبونی و بگی این بود پازل اینم احساس میکنم برای کسایی گزاشته بود که درست داستان متوجه نشده بودن که بعدم ایرادی نگیرن از داستان .

==================================================================================================================================================================================================
10/9.5

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
Dark Souls 3 --------- 8.5/10

بازی خیلی خوبی بود ولی من اصلا با داستانش حال نکردم . فقط تاریخچه بود و تقریبا هیچ اتفاق مهمی تو دنیای بازی نمیوفتاد یا اگرم میوفتاد ( با چند تا از کرکتر ها ) کافی بود یه حرکت یا راه اشتباه رو برید که خط داستانیشون نابود بشه . پایان بازی هم طبق روال استاد کاملا بی ذوق و شور و هیجان تموم میشه . ( من داستان دارک سولز 2 رو بیشتر پسندیدم )
گیم پلی بازی خیلی خوب بود ولی اون حس پیشرفتی که از آیتم ها انتظار داشتم رو نداشت و با همون شمشیر و لباس های اول بازی راحت میشد تا آخر رفت و این Open بودن زیاد از حد آیتم ها و سبک گیم پلی بازی رو من دوست نداشتم . کمی محدود تر میبود ولی حس پیشرفتش خطی تر میبود برای من لذتش بیشتر میشد .
موزیک بازی هم شاهکار بود .گرافیک هم خیلی خوب بود ولی بازم میگم اینکه بازی های میازاکی ریتم نداره اصلا و کاملا با یک خط صاف شروع میشه و تموم میشه رو دوست ندارم . حداقل آخرای بازی یک چیزی باید اضافه کنه که جذاب تر بشه .
من Sekiro رو بیشتر دوست داشتم که اتفاقا قبل از دارک 3 هم بازیش کردم . جالبه تو اون بازی داستان و اتفاقات قشنگی تو خود بازی جریان داشت ولی Lore بازی سطحش پایین تر بود ولی دارک سولز 3 برعکس بود کلا هیچ اتفاق و داستانی درش جریان نداشت تقریبا ولی Lore خوبی داشت . یک بالانسی بتونه بکنه میازاکی تو بازی بعدیش خیلی خوب میشه .

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
Dark Souls 3 --------- 8.5/10

بازی خیلی خوبی بود ولی من اصلا با داستانش حال نکردم . فقط تاریخچه بود و تقریبا هیچ اتفاق مهمی تو دنیای بازی نمیوفتاد یا اگرم میوفتاد ( با چند تا از کرکتر ها ) کافی بود یه حرکت یا راه اشتباه رو برید که خط داستانیشون نابود بشه . پایان بازی هم طبق روال استاد کاملا بی ذوق و شور و هیجان تموم میشه . ( من داستان دارک سولز 2 رو بیشتر پسندیدم )
گیم پلی بازی خیلی خوب بود ولی اون حس پیشرفتی که از آیتم ها انتظار داشتم رو نداشت و با همون شمشیر و لباس های اول بازی راحت میشد تا آخر رفت و این Open بودن زیاد از حد آیتم ها و سبک گیم پلی بازی رو من دوست نداشتم . کمی محدود تر میبود ولی حس پیشرفتش خطی تر میبود برای من لذتش بیشتر میشد .
موزیک بازی هم شاهکار بود .گرافیک هم خیلی خوب بود ولی بازم میگم اینکه بازی های میازاکی ریتم نداره اصلا و کاملا با یک خط صاف شروع میشه و تموم میشه رو دوست ندارم . حداقل آخرای بازی یک چیزی باید اضافه کنه که جذاب تر بشه .
من Sekiro رو بیشتر دوست داشتم که اتفاقا قبل از دارک 3 هم بازیش کردم . جالبه تو اون بازی داستان و اتفاقات قشنگی تو خود بازی جریان داشت ولی Lore بازی سطحش پایین تر بود ولی دارک سولز 3 برعکس بود کلا هیچ اتفاق و داستانی درش جریان نداشت تقریبا ولی Lore خوبی داشت . یک بالانسی بتونه بکنه میازاکی تو بازی بعدیش خیلی خوب میشه .
مثه شتر مرغه آفریقایی به Elden Ring امیدوارم عمو‍:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
Batman Arkham Night 8.5
+
+ اتمسفر و فضای یونیک و دلپذیر ارکام

+ داستان جالب و پر از راز مخصوصا مرموز بودن شخصیت جایگزین جوکر در بازی

+ شهر بزرگ و پر از اشارات به موارد مختلف در کمیک بوک ارجاع های زیاد و مکان های جالبی داره بازی که تقریبا بیشتر شخصیت های کمیک اشاره میشه بهش

+- بت موبیل هم مثبت هم منفی حضورش تو بازی تنوع خوبی داده ولی دیگه جاهایی زیاده روی شده تو استفاده ازش مخصوصا تو یکسری ماموریت های داستانی

+صداپیشگی بازی و موسیقی
_
ماموریت های فرعی بازی که بسیار تکراری میشن البته یکی یک چندتایی ماموریت های جالب هم دیده میشه داخلش مثل فهمیدن راز اون کسی که لباس شوالیه میپوشه که از بچگی طرفدار بتمن بوده ولی اکثرش دیگه روند هاش خیلی تکراری میشه و تقریبا اکثرش شبیه ارکام سیتی هست و تازگی دیده نمیشه
و بت موبیل که موشک بازی باهاش یک جاهایی رو درجه سختی بالا واقعا رو اعصاب می‌ره و باس هم اصلا نداره داخل بازی با توجه به ارکام سیتی این خیلی به چشم میاد نبودش انگار نبود باس با بت موبیل جایگزین کردن

در کل این بازی یکی از بهترین بازی های این نسل هست و راکستار هم کارش تو این نسخه هم به نحو خوبی انجام داده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AchyTunic and blak

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
123572
خیلی وقت بود میخواستم نظرم درباره بازی بگم خوب شد یه استادی اینجا یادآوریش کرد.
خیلی وقت بود که میخواستم این بازی تجربه کنم و پلاس این فرصت بهم داد خلاصه که واقعا عالی بود یه تجربه کامل از چیزی که owها باید باشن

فضاسازی و محیط عالی
گیم پلی خلاقانه که منبع الهاممه
داستان جالب
شخصیت های جالب مخصوصا خود بتمن که از این نوع شخصیت های بد اس ولی شکننده و خسته خیلی خوشم میاد
کامبت عالی
سیستم آپگرید خفن
گجت های متنوع
و از همه مهم تر وقتی بازی تموم میشه کلی کار واسه انجام دادن هست و بعد از انجام اونا هم کلی چالش دیگه به این میگن ow کامل

میخواستم 10 از 10 بدم اما بازی دوتا مشکل بزرگ داره:1. بت موبیل که بسیار کند بنظرم و نابود کردن ماشین ها باهاش بسیار بسیار سخت ایکاش مثل انیمیشن ها درستش میکرن! و 2. وجود نداشتن باس فایت تن به تن تقریبا تمامی باس های بازی بجز یکی که زیاد باحال نیست تو بت موبیل خلاصه میشه باس آرکام نایت از مسخره ترین چیزایی بود که تا به حال دیدم.

در کل نمره من 9
Batman Arkham Night 8.5
+
اتمسفر و فضای یونیک و دلپذیر ارکام
داستان جالب و پر از راز مخصوصا ضد قهرمان مقابل بتمن
شهر بزرگ و پر از اشارات به موارد مختلف در کمیک بوک ارجاع های زیاد و مکان های جالبی داره بازی که تقریبا بیشتر شخصیت های کمیک اشاره میشه بهش
بت موبایل هم مثبت هم منفی حضورش تو بازی تنوع خوبی داده ولی دیگه جاهایی زیاده روی شده تو استفاده ازش مخصوصا تو یکسری ماموریت های داستانی
صداپیشگی بازی و موسیقی هم که درجه یک
_
ماموریت های فرعی بازی که بسیار تکراری میشن البته یکی ی ماموریت های جالب هم دیده میشه مثل فهمیدن راز اون کسی که لباس شوالیه میپوشه که از بچگی طرفدار بتمن بوده ولی یکسری دیگه روند هاش خیلی تکراری میشه و تقریبا اکثرش شبیه ارکام سیتی هست و تازگی دیده نمیشه
و بت موبایل که موشک بازی باهاش یک جاهایی رو درجه سختی بالا واقعا رو اعصاب می‌ره
در کل این بازی یکی از بهترین بازی های این نسل هست و راکستار هم کارش تو این نسخه هم به نحو خوبی انجام داده
لول استاد اینجوری که تو ازش تعریف میکردی فکر میکردم الان 10 بدی مطمئنی بازی کردی؟ :))

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
call of duty modern warfare

+ داستان عالی بعد از چندین سال یکی از بهترین COD های بود که بازی کردم یعنی از زمان MW2 هیچ COD به نظرم اینجوری از نظر داستانی عالی نبود .
+ گیم پلی عالی .
+ طراحی مراحل واقعا عالی بود بعد چندین سال واقعا لذت بردم از مراحل یاد و خاطره مرحله تک تیرانداز بودن در MW1 به نوع دیگه ای از گیم پلی زنده کرد .

- کوتاه بودن بخش داستانی و تنوع کم مرحله .
- ایرادی که همیشه از بازی میگرم انگار تو خون بازی هستش تمام این سال ها این مشکل هیچ وقت حل نشده دشمن الکی راش میکنه یارت کار نداره فقط دنبال اینکه بهت تیر بزنه این ایراد مخصوصا روی درجه واقع گرایانه خیلی رو اعصاب بود .

پلات کردن بازی طولانی نیست اما بازی بود که لذت بردم پلاتش کردم .

9.5 / 10
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
star wars jedi fallen order

+ من با داستان بازی تا یک جاهای مشکل داشتم مخصوصا اول بازی اما اخر بازی خیلی قشنگ بازی تمام کرد نمیتونم منفی نگاهش کنم با توجه به آخر بازی که واقعا عالی بود سوپرایز داستانی شدم خیلی عالی بود یعنی اگه به خاطر این موضوع نبود بازی خیلی خیلی امتیاز پایین تری از من میگرفت .

+ تنوع گیم پلی عالی بود اجزای گیم پلی خوب بود اما همین گیم پلی یک مشکل اساسی داره که تو بخش منفی ها میگم همون مواردی که استفاده شده برای سطحی ترین قدرت های یک jedi .

- بازی شخصیت خاصی از خودش نشون نمیده بازی وقتی داری انجام میدی احساس بازی کردن بازی های دیگه به ادم انتقال یعنی چیزی نداره که بگیم حتی این قبلا ندیدیم یا اگه دیدیم به نوع دیگه ای بوده من وقتی بازی انجام میدادم بازی های مثل GOW یا UC یا TR یا Sekiro یا .... بازی دیگه بهم انتقال داد هیچ چیز خاصی خارج از اون چرخه نشون نمیده یعنی چیز جدیدی برای گفتن نداره .

- یکی از مسخره ترین چیزای که در بازی دیدم باز کردن یک سری از کارهای هستش که میتونی انجام بدی برای مثال دابل جامپ یا ... کار دیگه شما کلی بازی انجام میدی به مکان های که دابل جامپ نیاز داری میرسی اما هر چقدر دوبار دکمه پرش بزنی کار نمیکنه بعد بازی کردن حدودا 4-5 ساعت بازی کردی طرف یادش بیاد چطور دابل جامپ بزنه حالا میتونی برگردی انجا بری ببینی چی بوده WTF یعنی مسخره ترین چیزی بود که دیدم داشت اعصابم خراب میکرد موقع بازی کردن از این موارد چند مورد هستش که یعنی فقط میخواد شما دوباره اون مرحله الکی 2-3 بار دیگه بری تا برای مثال چیز های که باید داشته باشی جزو قدرت جدای هستش یادش بیاد یعنی طرف بچگیش کلی تمرین کرده کلی ... بعد باید یادش بیاد بعد اینکه کلی بازی کردی رفتی .

- بافر نشدن تکسچر های بازی در خیلی از مواقع در طول بازی برای مثال جاهای بود که بازی 10 دقیقه طول کشید که مرحله تکسچر هاش بافر کنه ویدیو گرفتم عکس ازش بگیرم میزارم .

- بازی از یک جایی به بعد خسته کننده میشه چون چیز جدیدی نداره و فقط شما داری همون چرخه مرحله های که قبلا رفتی تکرار میکنی.

- انمیشن های داستانی سر سری یعنی حتی وقت نزاشتن که انمیشن های بخش ویدیو داستانی درست سر هم کنن به عنوان مثال :

بخشی که Cal در بچگی داره فرار میکنه داخل Ship وقتی Jaro دوربین میاد روش انیمشن داستانی میشه که Jaro داره سر باز ها رو میکشه اول از همه تو همین صحنه دوتا کاراکتر با فاصله 10 سانتی از Jaro ایستادن که Jaro افرادی که جلوش هستن بکشه به شکل مسخره ای که حتی انمیشن ببینی خودتون خندتون میگیره برای یک بازی 60 دلاری از طرف دیگه بعدش بر میگرده یکی از اون دوتا پشتی بعد چند دقیقه میکشه بعدش هم کناریش انگار نقش مترسک داشتن داخل اون صحنه خوب داداش حتی نزاشتن برای مثال طرف اون جلو ها رو بکشه بعد این دوتا در پشتی باز کنن بیان بعد بزنه بکشه یعنی به نوع هر چه مسخره ای این صحنه اتفاق افتاد از این موارد در بازی زیاده .

- در طول بازی زیاد پیش میاد که شخصیت های بازی حالت T-pose انمیشن دارن و با همون حالت T-pose پرواز میکنن به جای راه رفتن یا گیر کردن سر جاشون که بعدش وقتی میزنیشون درست میشن .

پلات کردن بازی سخت نیست اگه اون چند سیاره از قبل موقع رفت امد الکی 100% نکرده بودم عمرا بازی پلات نمیکردم و وقتم الکی نمیزاشتم برای پلات کردنش .

8.5 / 10

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohsenebrahimi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر