امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,273
تجربه خوبی بود. به نظرم هایف لایف 2 رو پی سی تجربش کن. داستان هم خوبه و سرعت گیم پلی هم بسیار خوب و روان هست. طراحی مراحلش بسیار خوب هست. بسته ی اورنج باکس ارزش بسیار بالاست. اگه هنوز 360 رو نگه داشتی، حتما تهیه اش کن. یکی Orange Box و دیگری Bioshock Infinite Complete Edition.
من همون orange box رو روی 360 رفتم. و کلا مخالفم باهات:D شاید سلیقه ای باشه ولی خب وقتی با بازی های دیگه مقایسه میکنم بطور مثال با همین بایوشاک اینفینیت که اسم از لحاظ داستانی و شخصیتی چندان قوی بنظرم نمیرسه.

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,234
نام
سپهر
195646

Need For Speed Rivals 2013
(Racer Campaign)

نکات مثبت: گرافیک فنی بسیار خوب در آخرین نفس های کنسول X360، طراحی معقول ماشین ها، ساندتراک های جذاب و شنیدنی، کنترل روان و خوب ماشین ها، مسابقه های نفس گیر (به خصوص بخش Hot Pursuit)

نکات منفی: باگ های عجیب در حین تصادف. افت فریم در هنگام هجوم پلیس ها به سمت ماشین. عدم تنوع در ابزارهای دفاعی. نقشه بازی کوچک است.

Score: 7.5

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,234
نام
سپهر
1625816479691.png

Bourne Conspiracy 2008

شروع بازی: 14 تیر 1400
پایان بازی: 18 تیر 1400

نکات مثبت: مبارزات تن به تن جذاب و نفس گیر. QTE های منطقی. سیستم شوتینگ بازی قابل قبول است.

نکات منفی: گرافیک نه چندان دلچسب و هم سطح با بازی های نسل هفتم منتشر شده در سال 2008. گیم پلی کوتاه. داستان تکراری. نبود امکاناتی مثل پرتاب نارنجک و ... برای جذاب کردن بخش شوتینگ. طراحی ضعیف انیمیشن ها.

Score: 6

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,234
نام
سپهر
1637773850604.png

Grand Theft Auto IV (3rd Time)

Score: 9.5

نکات خوب: با گذشت سیزده سال از انتشار این بازی، همچنان یکی از آثار انقلابی صنعت بازیسازی تلقی می شود. داستانی جذاب و شبه سریالی. سیستم شوتینگ بی نقص. صداپیشگی عالی شخصیت ها (در راس نیکو). کنترل هواپیما و خودروها نسبت به نسخه PC نیز بهتر است.

نکات منفی: مانند نسخه PC، نسخه کنسولی نیز افت فریم در محیط های شلوغ را دارد. ماموریت ها تاحدودی تکراری می شوند. طراحی ضعیف NPCها

Yasin_azh

کاربر سایت
Aug 11, 2020
57
View attachment 233732

Grand Theft Auto IV (3rd Time)

Score: 9.5

نکات خوب: با گذشت سیزده سال از انتشار این بازی، همچنان یکی از آثار انقلابی صنعت بازیسازی تلقی می شود. داستانی جذاب و شبه سریالی. سیستم شوتینگ بی نقص. صداپیشگی عالی شخصیت ها (در راس نیکو). کنترل هواپیما و خودروها نسبت به نسخه PC نیز بهتر است.

نکات منفی: مانند نسخه PC، نسخه کنسولی نیز افت فریم در محیط های شلوغ را دارد. ماموریت ها تاحدودی تکراری می شوند. طراحی ضعیف NPCها
اتفاقا من هم مدتیه که دارم این بازیو تجربه میکنم، واقعا این حجم از پیشرفتی که این بازی در طی 3 یا 4 سال بعد از san andreas داشته قابل هضم نیست. داستان و شخصیت پردازیهای بازی بسیار جالب و دلچسب در اومده، همچنین گیمپلی بازی و بخصوص رانندگیش از بسیاری از عناوین سال‌های اخیر هم بهتره.
حقیقتا امتیازات و متایی که بازی گرفته حقش بوده.
پیشنهاد می کنم دوستانی که اینو به هر دلیلی تجربه نکردن، حتما در اولین فرصت برن سراغش.

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر