امتيازات Wolfenstein

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سايت guardian اولين امتياز اين بازيرو داد.

4/5

در کل از بازی تعريف کرده.

Wolfenstein-001.jpg

http://www.guardian.co.uk/technology/gamesblog/2009/aug/17/wolfenstein-xbox-ps3-pc

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
من خودم چند روزی هست به بازی امتیاز دادم ! اینا تازه شروع کردن به امتیاز دادن :biggrin1:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
از همون اولم امید آنچنانی به این بازی نداشتم و تریلر آخری که تو Prototype از این بازی گذاشته بودن هم فرق آنچنانی با قبل نداشت...به نظرم خیلی افت فریم داشت توی Review هایی که از بازی شده اشاره ای به این مورد نکردن؟

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
به نظرم خیلی افت فریم داشت توی Review هایی که از بازی شده اشاره ای به این مورد نکردن؟
اقت فریم ؟ نه بابا گیم پلی بازی خیلی روون و راحت هست یا حداقل واسه من پیش نیومده که البته اصلا نمیشه از گیم پلیش ایراد گرفت !

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
از همون اولم امید آنچنانی به این بازی نداشتم و تریلر آخری که تو Prototype از این بازی گذاشته بودن هم فرق آنچنانی با قبل نداشت...به نظرم خیلی افت فریم داشت توی Review هایی که از بازی شده اشاره ای به این مورد نکردن؟

الان که بازی منتشر شده، ظاهرا همه چیز خوبه. امتیازها هم خیلی خوب بوده تا حالا.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام

چه جالب !!! کلا من و تمامی بچه هایی که بازی رو بازی کردیم میگیم کلا بازی با اون چیزی که همه دیدن و توی تصاویر بوده فرق میکنه ! همه چیز بازی هم عالیه هیچ مشکلی هم نداره !
میشه بگی چی بازی تورو ناراحت کرده و ناامید بودی ؟ فعلا که خیلی از سایت ها نمره ندادن ! ربطی هم به نمره نداره اگه داشت عنوانی مثلا مثل Wolverine که نمرات کمی گرفت اینقدر بین بچه ها طرفدار پیدا نمیکرد !
اگه به نمره بود نسخه قبلی همین عنوان (RTCW) که نمیدونم بازی کردی یا نه ولی شاهکار بود :love: کلی هم طرفدار پیدا کرد ! انلاینشم عالی بود ولی میانگین امتیازاتش 87 % ـه

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آقا من ورژن xbox این بازی رو گرفتم واقعا بازی از نظر هوش مصنوعی ضعیف هست گرافیکش هم که فقط اومدن با چند لایه جدید که به موتور doom3 اضافه کردن ضعفش رو پوشوندن.بازی به نظر من فاقد هر گونه ارزشی هست.فقط چون ورژن قبلی این بازی رو دوس داشتم خریدمش وگرنه...
یه نکته جالب از بازی رو آخرین درجه سختی بازی یکی از سربازا رفتم کنارش نفهمید رفتم جلوش واستادم یکم نگام کرد بعد یه دفعه یکم داد زد 2 3 تا تیر زد خورد بالای سرم !!!

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
آقا من ورژن xbox این بازی رو گرفتم واقعا بازی از نظر هوش مصنوعی ضعیف هست
جااااااااااااااااااااااااااااان ؟!؟!؟!؟ کجاش ضعیفه ؟ مثلا شما میدونی که یک جاسوس هستی و کسی نمیفهمه اگر هم بری پشتش ؟
بازی به نظر من فاقد هر گونه ارزشی هست.
اتفاقا بازی دارای هزاران ارزش متفاوت است !
یه نکته جالب از بازی رو آخرین درجه سختی بازی یکی از سربازا رفتم کنارش نفهمید رفتم جلوش واستادم یکم نگام کرد بعد یه دفعه یکم داد زد 2 3 تا تیر زد خورد بالای سرم !!!
احتمالا یکی اضافی زدی رفته رو ایزی وگرنه تو بازی اگر نزدیک سربازا بشی یه تیرشون هم خطا نمیره و مستقیم میزننت دیگه نزدیکشون که بشی نابودت میکنن !

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
عنوانی مثلا مثل Wolverine که نمرات کمی گرفت اینقدر بین بچه ها طرفدار پیدا نمیکرد !

Wolvrine به هیچ وجه نمره های کمی نگرفت . بیشتر نمره ها حدود 7.5 یا 8 بودند که برای یه بازی اقتباسی از فیلم عالی هست .

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
ای وای دوست من میتونی از این هزاران ارزش 5تا رو بگی؟ یا نه می خوای من بگم:1-هوش مصنوعی در حد جلبک:cheesygri 2- گرافیک در حد بازی 3 سال پیش :sick: 3-روند مزخرف :sick: 4-gameplay صفر 5- باگ تا دلت بخواد واستین همین مجله بازی رایانه خودمون این بازی رو نقد کنه ببینید چی میشه
این بازی افتضاح افتضاح.سربازای این بازی احمق ترین در نوع خود هستن جلوی دوستامم این بازیو گذاشتم ازش فقط به عنوان سوژه خنده استفاده کردیم.مخلص همه بچه های گل بازی سنتر هستم ولی هر کی بگه این بازی هوش مصنوعی خوبی داره یعنی یا اصلا بازی های جدیدو کلا ندیده یا اینکه رووم به دیوار چیزی کلا بلد نیست چون واقعا هوش مصنوعی این بازی به جلبک گفته زکی.:laughing::biggrin1::cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر