افزودن power source به تبدیل hdmi to VGA

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
870
49
نام
امیر حسین
خب سریع میرم سره اصل مطلب یه تبدیل hdmi به vga گرفتم برای اینکه ps4 رو به مانیتورم وصل کنم که فقط analog ساپورت میکنه ....

از قضا این اداپتور ما با هر چیزی کار می کنه الا خود ps4 (از لپتاپ بگیر تا ستاپ باکس) بنابر تحقیقات من علت هم اینه که خروجی hdmi که روی ps4 هست جریان برقش خیلی ضعیفه و فقط اداپتور هایی که منبع برق جدا دارن رو میشه استفاده کرد.....

خب حالا سوال من اینه که به نظر شما دوستان میشه یه ولتاژی دستی به همین تبدیلی که دارم اضافه کرد و راش انداخت؟؟؟

اینم عکس از بورد :

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
870
49
نام
امیر حسین
خب سریع میرم سره اصل مطلب یه تبدیل hdmi به vga گرفتم برای اینکه ps4 رو به مانیتورم وصل کنم که فقط analog ساپورت میکنه ....

از قضا این اداپتور ما با هر چیزی کار می کنه الا خود ps4 (از لپتاپ بگیر تا ستاپ باکس) بنابر تحقیقات من علت هم اینه که خروجی hdmi که روی ps4 هست جریان برقش خیلی ضعیفه و فقط اداپتور هایی که منبع برق جدا دارن رو میشه استفاده کرد.....

خب حالا سوال من اینه که به نظر شما دوستان میشه یه ولتاژی دستی به همین تبدیلی که دارم اضافه کرد و راش انداخت؟؟؟

اینم عکس از بورد :

خب راه حلو پیدا کردم باید یه کم جریان رو پین 18 پرت HDMI اضافه کنیم حداقل 50 میلی آمپر باید باشه .....

mr.callof duty

کاربر سایت
May 2, 2016
4
2
هر 5 ولتی حتی میتونی به usb هم وصلش کنی...(کاری که من کردم خودم..) شارژرای گوشی هم 90 درصد ok هست میگم 5ولت باشه هرچی بود ok هست....
داداش من الان سیم 18 hdmi روقطع کردم بجاش 5 ولت وصل کردم سیم گراند روهم زدم به برد درسته؟

• Like
Reactions: game-boys

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
477
214
ببخشید اگر صحبتم مربوط به تاپیک نیست اما من دنبال مبدل HDMI به AV هستم
این کابل دیدم اما نمیدونم چطوریه؟ بدرد میخوره یا نه؟
کابل تصویر HDMI به AV

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟