افزایش چشمگیر قیمت بسته‌های اینترنت با مصوبه مالیاتی مجلس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
اصلا مگه میشه قطع کنن؟
مثلا با وی پی ان پولیه مثه surf یا nord یا express و.....هم دیگه نمیشه کانکت شد؟

• Like
Reactions: Z-fan

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
اصلا مگه میشه قطع کنن؟
مثلا با وی پی ان پولیه مثه surf یا nord یا express و.....هم دیگه نمیشه کانکت شد؟
نهایتش هر چی پورت دم دستشون بیاد رو میبندن، کار نشد نداره :)) بگی نت هم قطع شده میگن سایت بانک و دانشگاه اوکیه براتون بستر تماشای فیلم و سریال هم هم محیا کردیم پیامرسان هم دارین دیگه، این نت نیس پس چیه!
این داستان نت ملی چندین ساله برنامه ریزی روش شده و اتفاقا از معدود چیزایی هم هست که برنامه ریزی شده واقعا روش، وگرنه این همه اصرار به بومی سازی بی دلیل نبوده. قطع اینترنت هم اینطوری نیسکه صبح پاشیم ببینیم عه نت وصل نمیشه،مرحله به مرحله محدود و محدودتر میشه تا برسه به عادی سازی و عادت کردنمون

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,615
بنظرم این خبر های جمع کردن vpn و اینترنت ملی بیشتر بازی با روان مردم هست و همیشه راه های دور زدن میزارن.من یادمه ۱۰ سال پیش هم اخبار نت ملی و جمع کردن فیلتر شکن بود ولی اتفاقی نیوفتاد و راه های دور زدن جدید پیدا میشد.اگه میخواستن کره شمالی کنن مارو از ده ها سال پیش میکردن.تازه همه جوره نت براشون سوده. هم راحت شست و شوی مغزی میدن هم سود خیلی بالا از این سرویس ها.بخاطر همینه زیاد پیگیر اخبار نمیشم جدیدا چون فقط با روان ادم بازی میکنن و تو یه درگیری با ذهن میندازن ملت رو.تنها اتفاق بد حال حاظر حذف بسته شبانه هست. داریم میشیم مثل ۱۰ سال پیش که یه بازی رو ۱۰ پارت من میگرفتم ۱۰ پارت هم رفقا به صورت شریکی. #-o

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
نهایتش هر چی پورت دم دستشون بیاد رو میبندن، کار نشد نداره :)) بگی نت هم قطع شده میگن سایت بانک و دانشگاه اوکیه براتون بستر تماشای فیلم و سریال هم هم محیا کردیم پیامرسان هم دارین دیگه، این نت نیس پس چیه!
این داستان نت ملی چندین ساله برنامه ریزی روش شده و اتفاقا از معدود چیزایی هم هست که برنامه ریزی شده واقعا روش، وگرنه این همه اصرار به بومی سازی بی دلیل نبوده. قطع اینترنت هم اینطوری نیسکه صبح پاشیم ببینیم عه نت وصل نمیشه،مرحله به مرحله محدود و محدودتر میشه تا برسه به عادی سازی و عادت کردنمون
بعد اگه یکی فرضا با سازمانی یه جای اونور که الان سایتش بستست حساب کتاب داشت باید با چی بره؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,655
نام
Moein
زیر دیپلم بگو ما بفهمیم
اگه جدی بود
اگه طنز بود که طنز سنگینی بود در حد سواد من نبود :D
با vps نمیشه کاری کرد؟
والا خیلی چیزا اینجا اول شوخی بوده بعد جدی شده اینم اگه این مدلی باشه نباید تعجب کرد D:
ولی خب اگه این لایه بندی vpn ملی اجرایی بشه احتمالا همین مدلی باشه که کلا همه چیو دسته بندی کنن و بر اساس لایه ای(!) که کاربر بهش وصله میتونه به یه بخشی از نت دسترسی داشته باشه که مزیتی هم که داره اینه کامل ترافیک track میشه

کم کم ملت با لایه vpnشونم شوآف میکنن

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
زیر دیپلم بگو ما بفهمیم
اگه جدی بود
اگه طنز بود که طنز سنگینی بود در حد سواد من نبود :D
با vps نمیشه کاری کرد؟
دوست عزیز میری وی پی ان دولتی که تحت نظر دولت تهیه میکنی البته الان هم فروخته میشه

• Like
Reactions: TeTration

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
دوست عزیز میری وی پی ان دولتی که تحت نظر دولت تهیه میکنی البته الان هم فروخته میشه
این ایرانی پولیارو میگی؟
من یه مدت داشتم یه بار رفتم اینستا دیدم از یه شهری کانکت شدم به اینستا که تا حالا سفر نکرده بودم

• Like
Reactions: farzad_angel

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,915
نام
محمد حسین
چه کنیم؟
به نظرتون میشه؟
طرحش چیز درستیه.
چون الان یه بچه 5 ساله با وی پی ان دسترسی داره به سایتای بالای 18. تو کشورای پیشرفته خانواده ها نظارت میکنن.
اما این طرح اجرایی میشه بصورت همه گیری؟ نه.
وزیر ارتباطات خودش گفت ما اصلا شبکه ملی نداریم تو همون دوران قطع اینترنت با وی پی انها و vps و سرورهای پینگ وصل میشدیم به اینترنت بین الملل.
جلوی اونایی که میدونن چجووریه رو نمیتونن بگیرن. اینا ماله وی پی انهایی هست که خود دولت و سرویس دهنده ها میفروشن.
هنوز تو قانون هست که اینترنت خانگی 128 باید فروخته بشه و فقط به دانشجوها و ... اینترنت بالاتر بفروشن. اینترنت خریدی کارت بهشون دادی؟ تو کشور ما قانونش بی قانونیه. فقط یه چیزی تصویب میکنن بگن ما هستیم.
مگه جلو سایتای فیلمو نگرفتن. چهار تا از معروفا رو بستن. تموم شد برگشت سر خط. الان یکسری دیگه اومده. دائم شیلترشون میکنن ولی کار ما راه میوفته.
یه طرحیه باهاش بودجه بگیرن و بره . از این طرحها بسیار اومده و رفته

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
والا خیلی چیزا اینجا اول شوخی بوده بعد جدی شده اینم اگه این مدلی باشه نباید تعجب کرد D:
ولی خب اگه این لایه بندی vpn ملی اجرایی بشه احتمالا همین مدلی باشه که کلا همه چیو دسته بندی کنن و بر اساس لایه ای(!) که کاربر بهش وصله میتونه به یه بخشی از نت دسترسی داشته باشه که مزیتی هم که داره اینه کامل ترافیک track میشه

کم کم ملت با لایه vpnشونم شوآف میکنن

این بحث vpn خیلی جای نگرانی نداره واقعا از نظر من! :D ته ته ـش اینه که مثل 10-11 سال پیش که isp ها برای ارائه سرعت بالای 128 نامه از سمت یه شرکت میخواستن، الانم همین طوری زیرسیبیلی رد میکنن برای لایه های بالاتر.
به لحاظ خود محدود کردن پورت ها هم خیلی مطلب خاصی وجود نداره :D 12 سال پیش که قضایای مشابه به وجود اومد، بازار اینترنت ماهواره ای داشت داغ میشد که به خاطر قیمت نسبتا بالاش و این که اصلا اینترنت به این حجم الان فراگیر نبود، ازش استقبال نشد! و گرنه بروبچ نصاب سه سوته ردیفش میکنن اون رو هم :D

خلاصه نگران خود محدودیت ها نباشین :D خود دوستانی که محدود میکنن راهکارش (بخوانید راه در رو) رو هم میذارن خیلی راحت. تنها بحثی که از نظر من وجود داره فقط قیمت سرویس های آینده است. یه پیش بینی برای جیب ـتون کنین از همین الان :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Eazy-E

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,533
طرحش چیز درستیه.
چون الان یه بچه 5 ساله با وی پی ان دسترسی داره به سایتای بالای 18. تو کشورای پیشرفته خانواده ها نظارت میکنن.
اما این طرح اجرایی میشه بصورت همه گیری؟ نه.
وزیر ارتباطات خودش گفت ما اصلا شبکه ملی نداریم تو همون دوران قطع اینترنت با وی پی انها و vps و سرورهای پینگ وصل میشدیم به اینترنت بین الملل.
جلوی اونایی که میدونن چجووریه رو نمیتونن بگیرن. اینا ماله وی پی انهایی هست که خود دولت و سرویس دهنده ها میفروشن.
هنوز تو قانون هست که اینترنت خانگی 128 باید فروخته بشه و فقط به دانشجوها و ... اینترنت بالاتر بفروشن. اینترنت خریدی کارت بهشون دادی.
یه طرحیه باهاش بودجه بگیرن و بره . از این طرحها بسیار اومده و رفته
شما تو اون دوره چطوری وصل میشدین ما که از بچه های NORD دار هم پرسیدیم نمیتونستن وصل شن
اون طرح لایحه بندی هیچ کدومش شامل من نمیشه
نه دانشجوم نه پزشکم نه حوزه علمیه درس میخونم نه خبرنگارم
فقط یه کارت دانشجوی از قدیم دارم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این ایرانی پولیارو میگی؟
من یه مدت داشتم یه بار رفتم اینستا دیدم از یه شهری کانکت شدم به اینستا که تا حالا سفر نکرده بودم
شما تو اون دوره چطوری وصل میشدین ما که از بچه های NORD دار هم پرسیدیم نمیتونستن وصل شن
اون طرح لایحه بندی هیچ کدومش شامل من نمیشه
نه دانشجوم نه پزشکم نه حوزه علمیه درس میخونم نه خبرنگارم
فقط یه کارت دانشجوی از قدیم دارم

View attachment m.mp4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر