افتخار آمیزترین لحظه/دستاورد دوران گیمری شما؟ (پست اول خوانده شود)

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
تو این 30 سالی که گیم زدم خیلی لحظه ها بوده که به وجد اومدم و حس خود خفن پنداری داشتم ???
ولی یادم نمیاد هیچ موردی به اندازه تموم کردن و زدن غول اخر این بازی بهم حس غرور داده باشه.

IMG_۲۰۲۱۰۵۲۵_۱۵۲۵۴۸.jpg

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
بنده 2 تا خاطره دارم که از همه پر رنگ تر هست و بعضی از دوستان قدیمی که هنوز تو سایت فعالیت دارن در جریان هستن مثل @NaViiDii :D

اولین خاطره بر میگرده به سال 2011 و زمان که بنده دانشجوی دوران کاردانی بودم و دقیق سال ریلیز Gears of war 3 و ازونجایی که زیاد تو اکس باکس لایو بودیم همه همدیگرو میشناختیم و اگه شخص جدیدی میومد ناخواسته باهاش ارتباط برقرار میکردیم، هیچ وقت یادم نمیره یک روز یکی از دوستان منو به پارتی لایو اینوایت داد و گفت بیا یکی نیاز به کمک داره برای گیرز منم رفتم داخل به دوستم امین و اون شخص جدید سلام دادم کمی صحبت کردیم و اون شخص جدید بعد مدتی کم از پارتی خارج شد و البته قرار گذاشتیم که با هم گیرز بازی کنیم، خلاصه من هی با خودم کلنجار میرفتم که آقا این صداش آشناس بعد گفتم امین این آقایی که تو پارتی بود احیانا استاد دانشگاه نیست؟ گفت چرا گفتم امین این آقا ادبیات فارسی درس میده؟ گفت آره، گفتم دهن سرویس من با این آقا پس فردا امتحان ترم دانشگاه دارم :D:D:D:D خلاصه پشمای جفتمون ریخته بود که چجوری میشه استاد دانشگاه تو ایکس باکس لایو باشه اونم با من تو یک پارتی اونم 2 روز قبل امتحان ترم =))خلاصه دوستم امین به استاد دانشگاه مسیج داد گفت شب بیا لایو برات سورپرایز دارم خلاصه همون شب استاد اومد تو پارتی گفتم سلام آقا حامد شما استاد مایی، بعد بنده خدا میگفت خواهش میکنم این حرفا چیه ، میگفتم نه آقا حامد شما واقعا استاد منی تو فلان دانشگاه بنده خدا یه دقیقه سکوت کرد :D:D:D انقدر ادم جنتلمنی بود رفتارش یکمی سنگین شدکه البته طبیعی بود، بعد گفت نمیخوای ادبیات بخونی پس فردا امتحان داری گفتم چرا خدافظ :D خلاصه این آقا حامد شد یکی از دوستان خوب من و چندین نفر دیگه و نمره 16 منو داد 19 :D:D:D این خفنترین اتفاق دوران گیمری من بود:D

خاطره دوم بر میگرده به سال 2009 که باز هم مربوط به Xboxlive اون زمان ماکروسافت یک event های ماهیانه برگزار میکرد که به اسم game with fame که فلان گروه راک یا متال یا فلان خواننده دعوت میکردن به شعبه های مختلف ماکروسافت تو کشورهای دسترس گروها تا کاربرهای اکس باکس لایو باهاشون بازی کنن، از قضا گروه مورد علاقه من dream theater که تو اون زمان تو تور اسپانیا بودن و یک روز قبل از عرضه آلبوم black cloud&silver linings به هدکوارترز ماکروسافت اسپانیا دعوت شدن تا با پلیرها call of duty world at war بازی کنن، مشکلی که این وسط بود به دلیل محدودیت های فرند لیست 100 نفره اون موقع تو اکس باکس لایو باید سریع گیمر تگ که میگفتنو اد میکردیم، از شانس من بنده 99 نفری بودم که تونستم گیمر تگ john petrucci اد کنم خلاصه روزش رسیدو بنده این افتخارو داشتم که با 3 تا از اعضای گروه کمی صحبت کنم و با پینگ قرمز john petrucci بزرگترین الگوی زندگیمو نایف کنم که بزرگترین دستاورد گیمری من هست و خواهد بود. اینم ویدوهاش :D:D

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
خدا وکیلی اولین باره تو عمرم اینو می‌شنوم 😁
بعد این همه سال گیمری

تا الان افتخار یا دستاوردی برام نداشته
مگه اصلا داره ؟!!!
مثلا مدرک رسمی گیمری میدن
یا مدال شجاعت میدن
یا به پاس گیمری یه ماشین به نام زدن 😝

گیمه دیگه ، همون بازی خودمون ، بازی می‌کنی تموم میشه بعد یکی دیگه
اونم بازی مجازی هست نه واقعی
و فقط برای سرگرمی و لذت بردنه
وگرنه فکر نکنم دستاوردی داشته باشه

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
ولی افتخار و دستاورد رو یکی مثل کروکی که قهرمان اینترنشنال دوتا2 شده و 5 میلیون دلار net worthشه باید بگه نه ما که کل دستاوردمون زدن باس فلان گیم پشت کنسول یا ایس کردن توی کانتره :D
image_2022-03-24_165829.png

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ولی افتخار و دستاورد رو یکی مثل کروکی که قهرمان اینترنشنال دوتا2 شده و 5 میلیون دلار net worthشه باید بگه نه ما که کل دستاوردمون زدن باس فلان گیم پشت کنسول یا ایس کردن توی کانتره :D
View attachment 250027

آره الان گفتی یکی از دستاورد ها یادم اومد 🙈
یه خبری برای خیلی وقت پیشه
تو بازی های بزرگ کانتر
یکی که خیلی شاخ بوده که پسر نوجوانی از نزدیک چاقو میزنه به طرف تو بازی کانتر

اون طرف اگر اشتباه نکنم از آمریکا بلند میشه میره استرالیا ، اون نوجوان پیدا می‌کنه
برای جبران بهش چنتا چاقو واقعی میزنه و میکشش
اینم خودش یه دستاورد ها خیلی بزرگ گیم ، چنتا قاره رو رد کرده بخاطر همین 🙈

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر