اعلام تاریخ عرضه و رونمایی از باکسشات Mortal Kombat

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
mk-box-435x600.jpg

از مدتی قبل تاریخ عرضه این نسخه از سری محبوب Mortal Kombat به شکل دقیق مشخص نبود ولی امروز ، شرکت Warner اعلام کرد که تاریخ عرضه بازی در اروپا ، 18 آپریل خواهد بود .

Source

• Like
Reactions: Squidward and GENE

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بسیار بسیار باکس شات زیباییست! شدیدا خوشمان آمد :d

تو نسخه ی PS3 ورش کریتوس نیست؟ :d :d :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خودشه \m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/\m/
بسیار حال کردم :D بهترین باکسشاتی که میشد زد بود :D نه شلوغه نه تک کاراکتره . دو تا چهره محبوب توشن ایول :D

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
خوشمان نیامد از باکسشات!
چرا ماله ps3 رو بیرون ندادن ؟
وای به حالشون اگه کریتوس با سایز بزرگ نباشه ها!:d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بسیار هم زیبا:d

یعنی واقعا که! ازشون ناامید شدم ، انصافا یه نگاه به باکس شات MK VS DC بندازید همون اسکورپیون و سابزیروی بکار رفته توی اون اینجا هم بکار بردند ، لوگوی Mortal Kombat هم انداختن یه گوشه اصلا این باکس شات هیچ چیز مفهومی و خاصی نداره. اسکورپیون مثل همیشه داره طناب مخصوصش رو پرت میکنه و سابزیرو هم که آماده پرتاب گلوله یخی هست ، حالا اگه این اتفاق توی بازی میافتاد Special Move ـــه یکیشون کنسل میشد. حداقل امیدوارم باکس شات PS3 با این یکی یکم فرق داشته باشه!

بد هم نمیگیا:d

خدایی خیلی ساده درست کردن
الان که فکر میکنم میبینم میتونس خیلی بهتر از این باشه :)

کلا کلیشه ای شده
همون sub zero و scorpion معروف:d

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یعنی واقعا که! ازشون ناامید شدم ، انصافا یه نگاه به باکس شات MK VS DC بندازید همون اسکورپیون و سابزیروی بکار رفته توی اون اینجا هم بکار بردند ، لوگوی Mortal Kombat هم انداختن یه گوشه اصلا این باکس شات هیچ چیز مفهومی و خاصی نداره. اسکورپیون مثل همیشه داره طناب مخصوصش رو پرت میکنه و سابزیرو هم که آماده پرتاب گلوله یخی هست ، حالا اگه این اتفاق توی بازی میافتاد Special Move ـــه یکیشون کنسل میشد. حداقل امیدوارم باکس شات PS3 با این یکی یکم فرق داشته باشه!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
به به چه زیباست ابهت هست خب عزیزان من چه توقعی دارید به نظر من که باکش شات خیلی هم خوب هست:D
و یه چیزه دیگه این باکس شات اروپا هست

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
من موندم چرا گیر دادن به اسکورپین و ساب زیرو. به جان حودم به جز این 2 نفر دشمنان دیرینه ی دیگه ای هم هست :D
ولی طراحی شخصیت واقعا عالیع. خیلی قشنگ میشه حشونت طلبی رو تو چهره ی اسکورپین دید.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر من میتونست بهتر باشه چون آرم بازی باید در محوریت باشه نه اینکه یه گوشه بندازنش!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
خوبه ولی انتظار داشتم زیباتر و خونین تر باشه حتی تو BoxShot ! ساب-زیرو و اسکورپیون هم که دیگه پدرکشتگیشون با هم شناخته شده ـست :d تقابل دو رنگ BoxShot هم جالب ـه .

Deja Vu

کاربر سایت
Apr 15, 2007
545
نام
سعید
دیگه ایراد پیدا نکردید گیر دادید به باکس شات؟ بیخیال بابا. به بزرگیه بازی فکر کنید همه چی زیبا میشه:D
به قول شاعر تو مو می بینی و من پیچش مو:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر