اظهارات جالب Pachter پیرامون عرضه کنسول‌های نسل بعد

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
o0b1kvptimlqbf827wy9.jpg

به گفته Michael Pachter تحلیلگر معروف دنیای بازی‌های رایانه‌ای، افول صنعت گیم تنها با عرضه کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت پایان می‌یابد.

طبق گزارش GI.biz، ایشان معتقدند که فروش بالای فصل کریسمس تأثیری در بهبود افول صنعت گیم ندارد.

Pachter در این باره گفت:

ما انتظار داریم که روند نزولی فروش در دو ماه اکتبر و دسامبر بهبود پیدا کند ولی در سال بعد دوباره شاهد روند منفی فروش در این صنعت خواهیم بود و این روند نزولی تا وقتی که سونی و مایکروسافت کنسول‌های نسل جدید خودشان را به بازار عرضه نکنند ادامه خواهد داشت.

وی افزود:

کنسول‌های جدید، فروش ضعیف صنعت گیم در چند سال اخیر را معکوس خواهند کرد و انتظار می‌رود یکی از کنسول‌های نسل بعد تا 18 ماه آینده به بازار عرضه شوند.

نینتندو کنسول Wii U را 18 نوامبر امسال به بازار عرضه می‌کند، و با توجه به اینکه هیچ کدام از دو شرکت سونی و مایکروسافت کنسول‌های نسل بعد خودشان را معرفی نکردند ما انتظار داریم PS4 تا قبل از نوامبر 2013 و XBOX جدید تا ماه مارس 2014 به بازار عرضه شوند. ما بر این باوریم که ناشران تعداد بی سابقه‌ای از بازی‌ها را برای دو سال اول عرضه کنسول‌های نسل بعد در نظر گرفته‌اند.

بسیار جالب است، Pachter انتظار دارد کنسول PS4 قبل از XBOX جدید عرضه شود، نظر شما در این باره چیست؟

منبع

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
به نظر منم خیلی محتمله که سونی زودتر از مایکروسافت کنسول نسل بعدش رو معرفی کنه و اگر اینکارو بکونه خیلی به نفعش هست چون استودیوهای 1st party زیاد داره میتونه خیلی سریع کنسولشو جا بندازه و 10-15 میلیونی از رقیبش جلو بیوفته.

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
به نظر منم خیلی محتمله که سونی زودتر از مایکروسافت کنسول نسل بعدش رو معرفی کنه و اگر اینکارو بکونه خیلی به نفعش هست چون استودیوهای 1st party زیاد داره میتونه خیلی سریع کنسولشو جا بندازه و 10-15 میلیونی از رقیبش جلو بیوفته.
کاملا موافقم باهات سونی این نسل به خاطر این که کنسولش رو دیر وارد بازار کرد خیلی ضرر کرد مطمئنن یک کار اشتباه رو دوباره انجام نمیده و این بار کنسولش رو زودتر وارد بازار میکنه وسیاستPS2رو بیشتر دنبال میکنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
کنسول‌های جدید، فروش ضعیف صنعت گیم در چند سال اخیر را معکوس خواهند کرد و انتظار می‌رود یکی از کنسول‌های نسل بعد تا 18 ماه آینده به بازار عرضه شوند.

قابل توجه دوستان که میگن wii u کنسول نسل بعد می باشد.!!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
قابل توجه دوستان که میگن wii u کنسول نسل بعد می باشد.!!

چرا که نه؟ اینجا Pachter به سه شرکت سازنده کنسول‌ها (سونی، مایکروسافت و نینتندو) اشاره می‌کنه و تو جمله بعدی هم گفته Wii U که کنسول جدید نینتندو هست در 18 نوامبر امسال عرضه میشه و با توجه به همین مورد تاریخ عرضه کنسول‌های جدید دو شرکت سونی و مایکروسافت هم پیش بینی کرده.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
این مردیکه هر چی میگه برعکسه ، مخ نداره که ! من تعجبم چجوری تحلیل گره! وقتی میگه Xbox جدید دیرتر از PS4 میاد !! اولین شایعات نسل بعد از مایکروسافت بوده اونوقت سونی میده بیرون !!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
یادمه قبل از E3 با اطمینان میگفت راکستار GTA V یا Agent رو نشون میده و توی همین سال هم عرضه اش میکنه !!!

کلا زیاد حرف میزنه

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آقا این صنعت هر چقدر افول کنه بهتره !!!
سازنده ها عادت کردن آشغالای همدیگرو کپی پیست کنن
به جز چندتا استدیو و کارگردان خوب
رسما هیچ نو آوری تو صنعت گیم دیگه نیست !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
اگه من جای سونی و مایکروسافت بودم !
به این جماعتی که بازی سازن، استادن یا هر چیزی ! می گفتم شما توو همین حیطه خودت اظهار نظر کن !
والا ما که تا حالا ندیدیم اینا حدس درست بزنن !

میگه حدس زدیم تا 18 ماه دیگه میان ! مثل اینه که من بگم حدس زدم تا 3 ماه دیگه سال 2013 میاد !:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر