اطلاعیه جذب همکار - استدیو بازی سازی ایرانی دارک سیلور

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
173040

اطلاعیه جذب همکار

استدیو بازی سازی مستقل " دارک سیلور " ساکن در ترکیه جهت تکمیل مجموعه استدیو خود از علاقمندان به صنعت بازی سازی که یکی از شرایط زیر را دارند دعوت به همکاری میکند.

1 - نیاز به یک آرتیست که حداقل دانش کافی با یکی از برنامه های مایا ، تری دی مکس ، فوتوشاپ یا بلندر را داشته باشد.
2 - نیاز به یک طراح بازی

bonus : در صورتی که تجربه کار با آنریل انجین 4 را داشته باشید در اولویت قرار می گیرید.ضمنا داشتن اشتیاق و عشق به بازی سازی جزو اولویت های دیگر مجموعه ما می باشد.

در صورت داشتن هر سوالی می توانید با ایمیل farshad.christ@gmail.com و یا از طریق پیام خصوصی در همین انجمن بازی سنتر با من ارتباط برقرار کنید.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان اولین پروژه استدیو مستقل دارک سیلور گیمز یک بازی اکشن سوم شخص با تم دارک و دوربین Top down است که توسط موتور بازی سازی آنریل 4 در دست ساخت است. کار ساخت این بازی مدت یک ماه است آغاز شده است و این بازی ابتدا برای انتشار روی پلتفرم PC برنامه ریزی شده است ولی بعد از انتشار به امید خدا روی کنسول نسل بعدی مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس اونو پورت و منتشر خواهیم کرد.سعی می کنم در همین تایپیک اطلاعات بیشتری از بازی را منتشر کنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر