اطلاعات پنج میلیون حساب کاربری Gmail لو رفت!

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
روز گذشته اعلام شد که اطلاعات مربوط به 5 میلیون کاربر گوگل و حساب کاربری گوگل یعنی آدرس و گذرواژه آنها بر روی اینترنت منتشر شده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست که این اطلاعات چگونه لو رفته اما گوگل در بیانیه ای به کاربران اطمینان داده که این اطلاعات لو رفته ناشی از هک سیستم های گوگل نیست ( والا منم بودم میگفتم نیست ، گوگله ها ، فکر کردید
icloud هستش که بزاره آبروش بره ؟ ) .
آیا شما نیز جزو آن کسانی هستید که اطلاعات آنها لو رفته است ؟

گوگل در یک بیانیه رسمی در وبلاگ امنیتی خود اشاره کرده است که جای نگرانی چندانی برای کاربران وجود ندارد زیرا در بین این پنج میلیون اطلاعات لو رفته، تنها 2 درصد از ترکیب های نام و گذرواژه حساب های کاربری صحیح بوده است و سیستم هوشمند و خودکار ضد سرقت اطلاعات گوگل همه تلاش ها برای ورود به حساب های کاربران را متوقف کرده است و گوگل همه جوانب امنیتی برای محافظت از اطلاعات کاربران را در نظر گرفته است.

احتمال بسیار زیادی وجود دارد که شما هم جزو آن دسته از کاربرانی باشید که اطلاعات حساب کاربری آنها لو رفته و بر روی اینترنت منتشر شده است. در این صورت نیاز به آن دارید که این موضوع را بررسی کنید و در صورت صحت، سریعا نسبت به تغییر گذرواژه خود و استفاده از یک گذرواژه قدرتمند اقدام نمایید.

به وب سایت isleaked.com/en مراجعه کنید. در این وب سایت کافی است که در قسمت مربوطه آدرس ایمیل خود را وارد کنید – تنها وارد کردن آدرس ایمیل کافی است – و بررسی نمایید که آیا حساب کاربری شما نیز مورد سرقت واقع شده و اطلاعات آن منتشر شده است یا خیر:
419276_452.jpg

در پایان حتما بهتون توصیه میکنم علاوه بر تعویض 100 سال یکبار پسورداتون :d میتونید سرویس پیامکی گوگل رو هم فعال کنید ، مخصوصا اینکه 919 رو هم پشتیبانی میکنه .
اینطوری با هربار ورود به جیمیل به صورت خودکار پیامکی رایگان ( پولش رو نمیدونم کی میده :d ) حاوی کد تایید براتون میاد که واقعا تضمین کننده امیتتون هستش .
من مطمئن بودم پسوردم لو نرفته چون پسورد هیچ جایی رو با جای دیگه یکی نمیزارم و سرویس پیامکیم همیشه فعاله .
هر چند چیزی توشون ندارم و اگر هکم بشه ، شده :p
ولی خیلی مراقب این جیمیل هستم .​

آخرین ویرایش:

miho

کاربر سایت
Oct 2, 2013
15
نام
milAd

Rito

کاربر سایت
Sep 9, 2014
34
من که نگفتم خبر دروغه! گفتم وب سایته داستان داره! کافی وارد gmailت بشی گوگل خودش میگه پسوردتو عوض کن اگه ترافیک مشکوک مانیتور کرده باشه دیگه وب سایت نمی خواد!

این وب سایت بر اساس اطلاعاتی که منتشر شده میل شما رو چک می کنه و بس ;)

شما هم نوشته قبلی ات رو یه بار دیگه بخون ببین چی نوشتی ;)

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
روش خوبیه برای جمع کردن آدرس ایمیل ملت! اگه مشکلی باشه گوگل خودش اعلام میکنه ایران خودرو که نیست!
اگر سایت چک کننده ایرانی بود میشد اینطوری فکر کرد
دفعه قبلی هم که من آدرس ایمیل یاهوم رو چک کردم خبری از پیام تبلیغی نبود و اگرم بود همش میرفت قاطی ایمیل های اسپم ایرانی و گم میشد
شما میتونی از یک روش دیگه تست کنی
خیلی راحت فایل تکست رو بگیر و اونجا دنبال جیمیلت باش
منبع پسوردها
Code:
https://forum.btcsec.com/index.php?/topic/9426-gmail-meniai-parol/
خود اسم فایل رو سرچ کنی همه جا آپلود شده میتونید دانلود کنید
منبع اصلی از خود گوگل
Code:
http://googleonlinesecurity.blogspot.de/2014/09/cleaning-up-after-password-dumps.html

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
روش خوبیه برای جمع کردن آدرس ایمیل ملت! اگه مشکلی باشه گوگل خودش اعلام میکنه ایران خودرو که نیست!
زیر همون وبسایت نوشته اگه فک میکنی ما میخوایم آدرس ایمیل ملت رو جمع کنیم میتونی به جای سه تا کاراکتر ایمیلت ستاره بذاری.

دیشب هم من فایل تکست همه جی میل ها رو دانلود کردم و خبری از ماله من نبود! لینک دانلود جیمیل ها: https://forum.btcsec.com/uploads/manual_09_2014/google_5000000.7z

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر