اطلاعات رسمی و شایعات PlayStation 5

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
706
3,724
درود بر همه ای دوستان

اطلاعات رسمی و شایعات در مورد ps5

APU
مواردی که سونی رسما تایید کرده
CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
GPU: custom Navi, including raytracing support

چند ماه پیش اطلاعاتی از APU جدید AMD منتشر شد بر اساس شایعات این APU با کد رمز Gonzalo شناخته می شه همون apu کنسول های نسل بعد
با بررسی کد این apu مشخصات احتمالی PS5

پردازنده 8 هسته با کلاک پایه 1.6 و بوست کلاک 3.2
GPU NAVI با کلاک پایه 1.0 و بوست کلاک 1.8

1561630898384.pngAnnotation 2019-04-22 044621.jpgAnnotation 2019-04-22 044830.jpg
باتوجه به اینکه زمان زیادی تا عرضه PS5 مانده احتمال افزایش کلاک GPU و CPU وجود داره
چند روز بیش اینسایدر به نام APISAK بنچمارکی از Gonzalo منتشر کرد

Annotation 2019-06-27 021838.jpg

بر اساس این بنچمارک نسخه اولیه Gonzalo قوی تر از 1080

Annotation 2019-06-27 033913.jpg
مارک سرنی معمار ارشد PS5 تایید کرده که PS5 از درایو فوق سریع بهتره می بره از سریع ترین SSD های بازار هم سریعتر و نسل بعد دیگه شاهد صفحات بارگذاری نخواهیم بود
نحوه ی نصب و حذف بازی ها متحول شده در صورت دلخواه فقط یک بخشی از بازی را نصب یا حذف کنید (می تونید فقط بخش داستانی بازی دانلود و نصب کنید یا چند نفره ی آنلاین )

PoorGenerousHamster-size_restricted.gif
PS5 با بهره گیری از صدای سه بعدی انقلابی در تجربه صوتی گیمر ها به وجود خواهد اورد

1561633343159.png
نسل 8 سخت افزار پیچیده PS3 مانع اجرای بازی های PS3 روی PS4 شد اما نسل بعد PS5 در روز عرضه از تمام بازی های PS4 پشتیبانی و اجرا خواهد کرد
PlayStation-consoles-Sony.jpg

نسخه اولیه دسته PS5 شباهت زیادی به dualshock 4 داره اما تغییر بنیادی بی نظیری کرده
پورت USB-C و باتری بهتر و وزن بیشتر
میکروفون در دسته برای تعامل با دستیار صوتی هوشمند پلی استیشن تعبیه شده
Adaptive Trigger و سیستم ویبره تجربه بازی با دسته متحول کرده ( R2 و L2) درجات مختلفی از نرمی و سفتی دارن حس شلیک با کمان یا اسلحه اتوماتیک یا شاتگان کاملا متفاوت
به گفته خبرنگاری که نسخه PS5 بازی Gran Turismo Sport تجربه کرده وقتی ماشین از جاده خارج می شه یا بر روی لبه های کنار جاده قرار می گیره کاملا حس متفاوت و جذابی نسبت به تجربه با دوال شاک ۴ داره
Astro Bot Rescue Mission هم تست کرده به لطف دسته PS5 حس هر محیط ماسه /گل /یخ کاملا متفاوت بوده
با پریدن به استخر ، حتی مقاومت آب کاملا حس کرده

Screenshot (309).pngScreenshot (310).pngScreenshot (312).pngScreenshot (313).png
برگ برنده

سونی در مورد تمام قطعات PS5 اطلاعات کلی منتشر کرده به جز یکی RAM. مایکروسافت استفاده از GDDR6 در کنسول نسل بعدی تایید کرده اما سونی در این مورد سکوت کرده
به این معناست که احتمال داره سونی به سراغ نسل بعدی hbm رفته

Samsung-HBM3.jpg

HBM3
HBM3 در سال 2016 معرفی شد و به احتمال زیاد 2020 به تولید انبوه خواهد رسید
hbm 3 با قیمت بسیار پایین تر نسبت به نسل قبل (hbm2) با پیشرفت دو برابری در بخش حجم و پهنای باند کلی مصرف پایین تر و برتری کامل نسبت به GDDR6 به برگه برنده سونی در نسل بعد تبدیل خواهد شد
موارد تایید شده
127974

خروجی تصویر 8K
پشتیبانی از 4K 120Hz
---------------------------------------------
PS1
ژاپن
December 3, 1994
شنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۷۳
امریکا
September 9 , 1994
شنبه ، ۱۸ شهریور ۱۳۷۴

PS2
ژاپن
March 4, 2000
شنبه ، ۱۴ اسفند ۱۳۷۸
امریکا
October 26, 2000
پنجشنبه ، ۰۵ آبان ۱۳۷۹

PS3
ژاپن
November 11, 2006
شنبه ، ۲۰ آبان ۱۳۸۵
امریکا
November 17, 2006
جمعه ، ۲۶ آبان ۱۳۸۵

PS4
امریکا
November 15, 2013
جمعه ، ۲۴ آبان ۱۳۹۲
ژاپن
شنبه ، ۰۳ اسفند ۱۳۹۲

PS5
؟

Attachments

آخرین ویرایش:

Lions Gate

"Just Say Yes"
کاربر سایت
Feb 17, 2008
2,496
2,284
در بدترین حالت از 500 دلار بیشتره قیمت ps5 ?
احتمالش خیلی کمه که بالای 400 بره چون سونی قبلا گفته بود که قیمت دستگاه سوپرایز کننده خواهد بود. دیگه سال 2005 نیست که هر شرکتی بیاد از CPU های شدیدا کاستوم شده خودش استفاده کنن هر دو دارن از فناوری موجود AMD استفاده میکنن حالا
مایکرو میخواد کنسول 20 ترافلاپی بزنه با قیمت بالا کار شاخی نیست دیگه قیمت هست تایین کننده برتری هست سونی هم اگه بخواد خیلی راحت میتونی قوی ترین کنسول رو با قیمت فضایی بده بیرون. کنسول 600 دلاری امکان موفق بودش صفره. حالا جدا از این که Xbox One X با قیمت 500 تایی تقریبا fail شد.

آخرین ویرایش:

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
184
378
احتمالش خیلی کمه که بالای 400 بره چون سونی قبلا گفته بود که قیمت دستگاه سوپرایز کننده خواهد بود. دیگه سال 2005 نیست که هر شرکتی بیاد از CPU های شدیدا کاستوم شده خودش استفاده کنن هر دو دارن از فناوری موجود AMD استفاده میکنن حالا
مایکرو میخواد کنسول 20 ترافلاپی بزنه با قیمت بالا کار شاخی نیست دیگه قیمت هست تایین کننده برتری هست سونی هم اگه بخواد خیلی راحت میتونی قوی ترین کنسول رو با قیمت فضایی بده بیرون. کنسول 600 دلاری امکان موفق بودش صفره.""حالا جدا از این که Xbox One X با قیمت 500 تایی تقریبا fail شد.""
مایکرو هنوز هیچ اماری از فروش One X منتشر نکرده شما از کجا میدونی شکست خورد؟؟ علم غیب دارید یا بخاطر اینکه اینجا ازش استقبال نشده بقیه جاها هم همین صورته؟؟
Xbox One X Pre-Order Sales Outpace Any Previous Xbox, Microsoft Says
Scorpio Edition pre-orders are sold out in many places.

Lions Gate

"Just Say Yes"
کاربر سایت
Feb 17, 2008
2,496
2,284
مایکرو هنوز هیچ اماری از فروش One X منتشر نکرده شما از کجا میدونی شکست خورد؟؟ علم غیب دارید یا بخاطر اینکه اینجا ازش استقبال نشده بقیه جاها هم همین صورته؟؟
Xbox One X Pre-Order Sales Outpace Any Previous Xbox, Microsoft Says
Scorpio Edition pre-orders are sold out in many places.
رفتی تو گوگل سرچ کردی امار پری اوردر 3 سال پیش نشون میدی ؟ همین که امار فروش نمیده و عرضه کنسول باعث بوست شدن تو فروش کلی کنسول نشده نشون دهنده fail شدن هست حالا شما نمیخوای قبول کنی مشکل از خودته.درضمن PS4 Pro هم همچین آمار فروش خوبی نداره. درکل منظورم این بود کنسول قیمت بالا رو کسی نمیخره

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
184
378
رفتی تو گوگل سرچ کردی امار پری اوردر 3 سال پیش نشون میدی ؟ همین که امار فروش نمیده و عرضه کنسول باعث بوست شدن تو فروش کلی کنسول نشده نشون دهنده fail شدن هست حالا شما نمیخوای قبول کنی مشکل از خودته.درضمن PS4 Pro هم همچین آمار فروش خوبی نداره. درکل منظورم این بود کنسول قیمت بالا رو کسی نمیخره
موضوع همینه! شما میای Fact صادر می‌کنی منبع اون Fact هم لطفا ذکر‌ کن حالا میخواد گوگل باشه یا نباشه(احتمالا شما از Bing استفاده می‌کنی برای همینه که استفاده از گوگل تعجب آوره براتون)
بخاطر اینکه آمار فروش رو نگفت پس افتضاح بوده؟ :)) بیخیال

Lions Gate

"Just Say Yes"
کاربر سایت
Feb 17, 2008
2,496
2,284
موضوع همینه! شما میای Fact صادر می‌کنی منبع اون Fact هم لطفا ذکر‌ کن حالا میخواد گوگل باشه یا نباشه(احتمالا شما از Bing استفاده می‌کنی برای همینه که استفاده از گوگل تعجب آوره براتون)
مجموع کنسول ها مایکرو تو خوش بینانه ترین حالت تخمین زده میشه 40 میلیون فروخته حالا شما داری میگی One X خوب فروحته ؟ :D اصلا عرضه این کنسول رکورد های فروش رو جابه جا کرده بیخیال شما انگار تو یه دنیای دیگه سیر می کنید خدایی.

آخرین ویرایش:

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
205
خدایی دیگه این یکیو نمیشه حالشو درک کرد...

تا حالا ندیده بودم کسی از فروش ایکس باکس هم دفاع کنه :D اونم در برابر مثبت ۱۰۰ میلیون سونی

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
637
432
نام
milad
خدایی دیگه این یکیو نمیشه حالشو درک کرد...

تا حالا ندیده بودم کسی از فروش ایکس باکس هم دفاع کنه :D اونم در برابر مثبت ۱۰۰ میلیون سونی
فروش PS4 و PS4 PRO با توجه به اینکه بازی های انحصاری امسال میان احتمالا رکورد بزنه مایکروسافت هم از کمبود محتوا کنسول معرفی می کنه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
637
432
نام
milad
5 6 روز دیگه بگذره ببنیم ps5 معرفی میشه خیلی منتظرم ببینم تا حسرت خرید چه چیزی رو خواهم کشید :D

• Like
Reactions: Skuul

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,342
3,003
نام
Alireza
مجموع کنسول ها مایکرو تو خوش بینانه ترین حالت تخمین زده میشه 40 میلیون فروخته حالا شما داری میگی One X خوب فروحته ؟ :D اصلا عرضه این کنسول رکورد های فروش رو جابه کرده بیخیال شما انگار تو یه دنیای دیگه سیر می کنید خدایی.
چند وقت پیش یک جایی خوندم گفته بود احتمالا در حدود 55 تا شیپ کرده که حدودی میشه گفت در حدود شاید 50 میلیون فروخته باشه.

اگه این قیمت باشه عالیه اما تا معرفی رسمی نمیشه نظر قطعی داد احتمالش اما من کم میدونم فکر کنم بیشتر باشه.

من فکر کنم کنسول با قیمت در حدود 450 -500 بفروشه انتظار خود من چند وقت پیش کنسول در حدود 500-550 بود اما بعدش که سونی گفت قیمت برای مشتری ها دوستانه هستش انتظار در حدود 450 -500 دارم اگه 400 باشه که عالی میشه اینجوری از پولی هم که برای خرید کنسول دادم پیش خرید کنن میتونم بازم سیو کنم بعدم بازی بگیرم . :D

• Like
Reactions: rezvideo

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,213
2,502
نام
mohammad
اگه این قیمت باشه عالیه اما تا معرفی رسمی نمیشه نظر قطعی داد احتمالش اما من کم میدونم فکر کنم بیشتر باشه.

من فکر کنم کنسول با قیمت در حدود 450 -500 بفروشه انتظار خود من چند وقت پیش کنسول در حدود 500-550 بود اما بعدش که سونی گفت قیمت برای مشتری ها دوستانه هستش انتظار در حدود 450 -500 دارم اگه 400 باشه که عالی میشه اینجوری از پولی هم که برای خرید کنسول دادم پیش خرید کنن میتونم بازم سیو کنم بعدم بازی بگیرم . :D
کجاش عالیه؟بحث یک نسل هستا؟فکر میکنید سونی میاد الان مثلا چند صد دلار ضرر میده سر هر کنسولش؟:D باید دید با چهارصد دلار چه خروجی میتونه بده...فقط تو رو خدا نگید تو انحصاری ها استدیو های سونی جبران میکنن...!:D چون هرچی زمان میره جلو روند ساخت بازی های aaa طولانی تر میشه در بهترین حالت اندازه همین نسل عناوین انحصاری می بینیم...! با توجه به سیاست سونی که کسی از نظر مالی ضعیف تره نباید احساس بدی بهش دست بده در مقابل کسی که خرج بیشتری کرده...(یکی از دلایلی که سونی سمت کنترلری مثل elite نرفت همین بیان شد!) اگه کنسول pro هم بده عملا به صورت کامل از قدرت کنسول میان نسلیشم استفاده نمی کنه...
_____
یک زمان به فنای مایکی گیر میدادیم میگفتیم هرچی اسپنسر بگه این عزیزان چشم بسته قبول میکنن...الان که بدتر شده!...!سونی رو دانای کل میدونن بعضیا...سونی باید هوشمندانه تر رفتار کنه!(حالا نیاید حرف تو دهن من بزارید برای گرفتن لایک ها:D من از اینایی که انتظار کنسول هشتصد تا هزار دلاری دارن نیستم...فقط باید سونی بدونه تمام موفقیت این نسلش رو مدیون قیمت کنسولش نیست...فعالیت های دیگشم توی این فروش عالی نقش مهمی داشتن...)

Love Console

کاربر سایت
Nov 5, 2019
375
709
کجاش عالیه؟بحث یک نسل هستا؟فکر میکنید سونی میاد الان مثلا چند صد دلار ضرر میده سر هر کنسولش؟:D باید دید با چهارصد دلار چه خروجی میتونه بده...فقط تو رو خدا نگید تو انحصاری ها استدیو های سونی جبران میکنن...!:D چون هرچی زمان میره جلو روند ساخت بازی های aaa طولانی تر میشه در بهترین حالت اندازه همین نسل عناوین انحصاری می بینیم...! با توجه به سیاست سونی که کسی از نظر مالی ضعیف تره نباید احساس بدی بهش دست بده در مقابل کسی که خرج بیشتری کرده...(یکی از دلایلی که سونی سمت کنترلری مثل elite نرفت همین بیان شد!) اگه کنسول pro هم بده عملا به صورت کامل از قدرت کنسول میان نسلیشم استفاده نمی کنه...
_____
یک زمان به فنای مایکی گیر میدادیم میگفتیم هرچی اسپنسر بگه این عزیزان چشم بسته قبول میکنن...الان که بدتر شده!...!سونی رو دانای کل میدونن بعضیا...سونی باید هوشمندانه تر رفتار کنه!(حالا نیاید حرف تو دهن من بزارید برای گرفتن لایک ها:D من از اینایی که انتظار کنسول هشتصد تا هزار دلاری دارن نیستم...فقط باید سونی بدونه تمام موفقیت این نسلش رو مدیون قیمت کنسولش نیست...فعالیت های دیگشم توی این فروش عالی نقش مهمی داشتن...)
اخ قربون دهنت
من توی این چند پست اخیر دارم همین رو میگم (بر اساس شایعات)
خوده من اول ps4 گرفتم بعد از 3 سال ONE
دلیل چی بود با 399 دلار قوی ترین سخت افزار کنسولی نصیبم شد
الان بحث من اینه اگر قرار باشه فقط به خاطر قیمت، سونی ضعیف تر از سری اکس بده شاید برای یه عده جای خوشحالی باشه ولی دقیقا این خلاف سیاست سونی در ابتدای نسل هشت هست
من میگم شما 499 دلار بده همه هم میگیرن خوده من و شما هم میگیریم ولی سخت افزار ضعیف تر از رقیب نده به خاطر قیمت
من اصلا درک نمیکنم اینکه یکی میگه عیب نداره ضعیف تر باشه ناتی داگ و سانتا فلان میکنن
اخه بابا مگه ناتی داگ یا سانتا چند تا بازی میخوان توی یک نسل منتشر کنن؟؟؟
من نظرم برای PS5 این هست 499 دلار=سخت افزار به شدت قوی و انتظارم از سونی هم دقیقا همینه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,342
3,003
نام
Alireza
_____
ببخشید کجاش عالی نیست کنسول ارزونتر میخری شما ها فکر کنم مشکل چیزی دارین پول باداورده ای چیزی دارین بگین چرا بد باشه کنسول ارزونتر میخرم از اون طرف دوتا بازی بیشتر به من چه که سونی میخواد کنسولش ارزون بفروشه روش سود کنه یا نکنه اول نسل . :|

شما ملت دنبال بازی کردن هستین و به فکر جیب خودتون یا اینکه به فکر سود سونی و ماکروسافت . :| ببخشید وقتی خودش کنسول بخواد 400 دلار بفروشه چرا من باید ناراحت باشم . :|

والله من از این نسل کاملا راضی بودم من بازی با کیفیت میخوام برام هم فرق نمیکنه سالی 2-3 تا داشته باشیم بقیش با بازی های مولتی ادم پر میکنه قرار نیست مثل قبل کیفیت فدای کمیت بشه این نسل سونی خیلی هم خوب عمل کرده کیفیت چسبید قشنگ هم براش بالا 100 میلیون کنسول فروخت .

خوب قرار نیست کنسول میان نسلی کنسول نسل بعد باشه که بخواد تفاوت ایجاد کنه قراره کمبود های کنسول اول نسل جبران کنه وگرنه بهش میان نسلی نمیگفتن میگفتن کنسول نسل بعد .:| بعدش هم یک اپشن هستش کسی خواست تهیه کنه کسی نخواست با همون کنسول خودش پیش میره همون جوری که خیلی ها با همون کنسول اول نسل تا الان امدن چه xbox one چه PS4 .

----------------------------------------------------

شما ها نفستون از جای گرم بلند میشه متاسفانه انتظارات بی جای خودتون پای شرکت ها نزارین که بهشون عمل میکنن یا نمیکنن یکی میگه انتظار من از سونی کنسول خیلی قوی هستش حاجی همین جوریش کنسول نسل بعد خیلی قویتر از PS4 pro هستش فقط شما ها انقدر رفتین تو جو 12 ترافلاپس فکر میکنین الان که حتی اگه کنسول سونی 9 ترافلاپس هم باشه کنسول ضعیفی هستش که واقعا دارم به این همه نظرات بچه گانه که حتی خیلی از موارد متوجه نمیشن فقط مثل بچه ها میخواین بگین من این میخوام من قوی میخوام باید جوری باشه که همه ملت بتونن بخرن و با قیمتش راضی باشن .

وگرنه کنسول بکنه 5000 دلار بازم برای من فرقی نمیکنه بخوام تهیه میکنم اما شماها بقیه مردم در نظر نمیگیرن من به فکر هزار و یک نفر دیگه هستم که میشناسم وقتی یکی مثل من میخره فکر کنن دارم فخر میفروشم این که ادم ناراحت میکنه شما ها سنتون کم متوجه این چیزا نمیشین من حاضرم قیمت کم باشه همه بتونن راحت بخرن بازی کنن حالا چون من خرجم در میارم و میتونم از دوتا چیزم بزنم تهیه کنم دلیل بر این نیست که همه ملت بتونن فقط جلو پاتون انقدر نگاه نکنین .

• Like
Reactions: aslirezahddd

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,213
2,502
نام
mohammad
ببخشید کجاش عالی نیست کنسول ارزونتر میخری شما ها فکر کنم مشکل چیزی دارین پول باداورده ای چیزی دارین بگین چرا بد باشه کنسول ارزونتر میخرم از اون طرف دوتا بازی بیشتر به من چه که سونی میخواد کنسولش ارزون بفروشه روش سود کنه یا نکنه اول نسل . :|

شما ملت دنبال بازی کردن هستین و به فکر جیب خودتون یا اینکه به فکر سود سونی و ماکروسافت . :| ببخشید وقتی خودش کنسول بخواد 400 دلار بفروشه چرا من باید ناراحت باشم . :|

والله من از این نسل کاملا راضی بودم من بازی با کیفیت میخوام برام هم فرق نمیکنه سالی 2-3 تا داشته باشیم بقیش با بازی های مولتی ادم پر میکنه قرار نیست مثل قبل کیفیت فدای کمیت بشه این نسل سونی خیلی هم خوب عمل کرده کیفیت چسبید قشنگ هم براش بالا 100 میلیون کنسول فروخت .

خوب قرار نیست کنسول میان نسلی کنسول نسل بعد باشه که بخواد تفاوت ایجاد کنه قراره کمبود های کنسول اول نسل جبران کنه وگرنه بهش میان نسلی نمیگفتن میگفتن کنسول نسل بعد .:| بعدش هم یک اپشن هستش کسی خواست تهیه کنه کسی نخواست با همون کنسول خودش پیش میره همون جوری که خیلی ها با همون کنسول اول نسل تا الان امدن چه xbox one چه PS4 .

----------------------------------------------------

شما ها نفستون از جای گرم بلند میشه متاسفانه انتظارات بی جای خودتون پای شرکت ها نزارین که بهشون عمل میکنن یا نمیکنن یکی میگه انتظار من از سونی کنسول خیلی قوی هستش حاجی همین جوریش کنسول نسل بعد خیلی قویتر از PS4 pro هستش فقط شما ها انقدر رفتین تو جو 12 ترافلاپس فکر میکنین الان که حتی اگه کنسول سونی 9 ترافلاپس هم باشه کنسول ضعیفی هستش که واقعا دارم به این همه نظرات بچه گانه که حتی خیلی از موارد متوجه نمیشن فقط مثل بچه ها میخواین بگین من این میخوام من قوی میخوام باید جوری باشه که همه ملت بتونن بخرن و با قیمتش راضی باشن .

وگرنه کنسول بکنه 5000 دلار بازم برای من فرقی نمیکنه بخوام تهیه میکنم اما شماها بقیه مردم در نظر نمیگیرن من به فکر هزار و یک نفر دیگه هستم که میشناسم وقتی یکی مثل من میخره فکر کنن دارم فخر میفروشم این که ادم ناراحت میکنه شما ها سنتون کم متوجه این چیزا نمیشین من حاضرم قیمت کم باشه همه بتونن راحت بخرن بازی کنن حالا چون من خرجم در میارم و میتونم از دوتا چیزم بزنم تهیه کنم دلیل بر این نیست که همه ملت بتونن فقط جلو پاتون انقدر نگاه نکنین .
اونی که منو میشناسه که هیچی...ولی برای شما من نه نفسم از جای گرم بلند میشه نه پول بادآورده دارم...مطمئنم سطح مالی خودمم از شما دوست عزیز پایین تره!!
ولی تو زندگیم یاد گرفتم برای اینکه از پس خرج علایقم بربیام کم بخورم کم بپوشم!...من تا جایی که بشه سمت رستوران نمیرم...یک لباسم موردی نداشته باشه سه چهار سال می پوشم...این مشکل شماست که برنامه درستی برای سبک زندگی مورد علاقتون ندارید...!

خوبه خودم گفتم من نمیگم کنسول هشتصد تا هزار دلاری بعد شما 5000 دلاری مثال میزنی؟ من تو یک تاپیک دیگه هم گفتم اصلا بگید سونی کنسول 300دلاری 6ترافلاپس بده معلومه استدیو های سونی چیزایی که روی این نسل محال بوده تجربه کنیم رو بهمون تحویل می تونن بدن...!چشم بسته هم نمیخواد غیب بگید نه تو رو خدا بیاد هم سطح PS4 PROباشه...!

تجربه من ثابت کرده یکی مخالف نظر جمعی تو BC حرف بزنه میاد یکسری فکت هایی که ربطی به موضوع نداره رو می بندن به پاسخشون برای خودنمایی:D
نه من نه هرکسی که مثل من فکر میکنه نمیگه سونی تواناییشو نداره...بحث ما سیاست هایی هست که پیش میگیره...هرچند از نظر شما سونی هیچوقت نمی تونه اشتباه کنه:D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
6,342
3,003
نام
Alireza
اونی که منو میشناسه که هیچی...ولی برای شما من نه نفسم از جای گرم بلند میشه نه پول بادآورده دارم...مطمئنم سطح مالی خودمم از شما دوست عزیز پایین تره!!
ولی تو زندگیم یاد گرفتم برای اینکه از پس خرج علایقم بربیام کم بخورم کم بپوشم!...من تا جایی که بشه سمت رستوران نمیرم...یک لباسم موردی نداشته باشه سه چهار سال می پوشم...این مشکل شماست که برنامه درستی برای سبک زندگی مورد علاقتون ندارید...!

خوبه خودم گفتم من نمیگم کنسول هشتصد تا هزار دلاری بعد شما 5000 دلاری مثال میزنی؟ من تو یک تاپیک دیگه هم گفتم اصلا بگید سونی کنسول 300دلاری 6ترافلاپس بده معلومه استدیو های سونی چیزایی که روی این نسل محال بوده تجربه کنیم رو بهمون تحویل می تونن بدن...!چشم بسته هم نمیخواد غیب بگید نه تو رو خدا بیاد هم سطح PS4 PROباشه...!

تجربه من ثابت کرده یکی مخالف نظر جمعی تو BC حرف بزنه میاد یکسری فکت هایی که ربطی به موضوع نداره رو می بندن به پاسخشون برای خودنمایی:D
نه من نه هرکسی که مثل من فکر میکنه نمیگه سونی تواناییشو نداره...بحث ما سیاست هایی هست که پیش میگیره...هرچند از نظر شما سونی هیچوقت نمی تونه اشتباه کنه:D
من خودنمایی میکنم یا شما که داری خودت هی برای بقیه فاکتور میگیری و ملاک زندگی در نظر مییگری من خیلی جاها گفتم وقتی علاقت اینه باید بتونی خرجش هم بدی اما دلیل نمیشه که نخوام بقیه ملت هم از بازی کردن لذت ببرن درسته شما علاقت اینه راجبش شاید خیلی کارها بکنی اما از اون خانواده متوسط روی به پایین که بچش میخواد پدر بد بخت تو این وضعیت اقتصادی زیر فشار میره که دستگاه بخره شما اگه ملت اینجوری دو دفعه دیده بودی خودت ملاک قرار نمیدادی .

من مثال نزدم گفتم اگه ملاک بخواد جیب من باشه من اگه نیاز ببینم با توجه به دارمدم مشکلی نخواهم داشت اما این دلیل نمیشه که هر کسی هر قیمتی داد چون من میتونم بخرم بابتش پول بدم پولم که از سر راه نیاوردم .

شما میتونین هر نظر که راجب نسل بعد بخوای داشته باشی یا هر کنسولی خواستی تهیه کنی یا هر کار خواستی انجام بدی کسی اینجا نیست که نظر شما براش مهم باشه که بخواد نظر شما رو تغییر بده شما پست من نقل قول میکنی بعد میگی چی چی 400 دلار باشه شما داری خودنمایی میکنی اون کسی که از قمیت خوب کنسول نسل بعد پست نقل قول کرده شما هستی. :|

بعدشم انقدر جوک میگی که تناقض در صحبت های خودت متوجه نمیشی پس اول که میگفتی کنسول میان نسلی از قدرت دستگاه استفاده نمیکنه مخالف بودی من به عنوان اپشن و حق انتخاب بهش نگاه میکنم نه اجبار مثل شما که جالبه با توجه به نظر خودت ما یک نسل داشتیم با 1.4 ترافلاپس قدرت میرفتیم جلو حالا شده بگیم 8 تا نه حتی شایعه 9.2 چند برابر هستش ریاضی که بلدی ؟ حساب کن تازه بماند که تفاوت اصلی که ایجاد میکنه استفاده از رم و هارد و ... دیگه هستش و فقط قدرت به تنهایی ملاک سنجش سخت افزار نیست با توجه به اینکه این قطعات بهینه شدن در مقایسه با کامپیوتر ها هرچند از یک کسی که اصلا سخت افزار و نرم افزار نخونده این چیزا توضیح هم بدم بدردت نمیخوره فقط دارم آب در هونگ میکوبم برای شما بیاد کنسول 400 دلار بده چرا من باید ناراحت باشم .

اگه قرار بود که با توجه به پولی که میدم ارزش چیزی که میخرم نداشته باشه یعنی قمیتش در بیاد 200 دلار بخوام 400 تا براش بدم هیچ وقت براش پول نمیدادم اما حالا بخواد در بیاد 400 دلار با کلی سخت افزار خوب و وقویتر از نسل قبل باشه از xbox ضعیفتر باشه مگه من دنبال قدرتش انتخاب میکنم شما برای قدرت انتخاب میکنی برو هر دستگاهی خواستی بخر من برای بازی های سونی میخرم دستگاه تا جایی که به نظر معقول باشه و به نظرم خوب باشه براش پول میدم بدم هم نمیاد قیمت دستگا جوری باشه بقیه هم تهیه کنن .

در مورد تجربه و خودنمایی اون کسی که با قیمت معقول و اینکه همه بتونن لذت ببرن مخالف مثل اینکه شما هستی تجربت همه بدرد خودت میخوره هنوز خیلی راه داری بزرگ شی .

من از اول هم بحث با شما نداشتم شما پست من نقل قول کردی میگی با بحث سونی مخالفی . :| به من چه که تو با بحث قیمت مشخص نشده مخالفی ؟ انگار من بخوام پولم چطور خرج کنم یا راضی باشم کم سر کنسول بدم یا زیاد باید با شما یا سونی مشورط کنم یا شما ها رو راضی کنم برو عمو جون خدا روزیت جای دیگه بده .

• Like
Reactions: aslirezahddd

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟