اطلاعات رسمی در مورد پلی استیشن 5 اعلام شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
همین الان سایت Wired مقاله داده و با مارک سرنی مصاحبه کرده در مورد نسل بعد PlayStation که اطلاعات کلیش میشه این

- CPU: 7nm Zen 2, 8 cores
- GPU: custom Navi, including raytracing support
- SSD + custom interfacing to massively increase bandwith (Spiderman freetravel demo: 15 seconds to 0.8 seconds)
- PS4 Backwards compatibility (other platforms not confirmed)
- Physical media
- PSVR '1' compatible
- on-chip 3D audio support

PlayStation’s next-generation console ticks all those boxes, starting with an AMD chip at the heart of the device. (Warning: some alphabet soup follows.) The CPU is based on the third generation of AMD’s Ryzen line and contains eight cores of the company’s new 7nm Zen 2 microarchitecture. The GPU, a custom variant of Radeon’s Navi family, will support ray tracing, a technique that models the travel of light to simulate complex interactions in 3D environments.
Exclusive: What to Expect From Sony's Next-Gen PlayStation

من دارم میرم جایی کسی تونست خلاصه اش رو ترجمه کنه.

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
آدم فقط این چیزارو تو بازیسنتر میتونه پیدا کنه
عزیز خوشمزه بازی در نیار.
جمله رو دقت کن گفتم شخصا.من god of war رو با فریم بالا بازی کردم خوشم نیومد.گناه کبیره کردیم!!!

• Like
Reactions: Jack cooper

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
عزیز خوشمزه بازی در نیار.
جمله رو دقت کن گفتم شخصا.من god of war رو با فریم بالا بازی کردم خوشم نیومد.گناه کبیره کردیم!!!
گاد اف وار تو پرو هم ۶۰ فریم نیست فریمش چون متغیره بالای ۳۰ اذیت میکنه وگرنه ۶۰ فریم کامل بود که کیفیت مبارزات یک مله میرفت بالاتر امکان داره دوباره احتمالا رو ps5 یک پچ 60 فریم بدن براش

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
گاد اف وار تو پرو هم ۶۰ فریم نیست فریمش چون متغیره بالای ۳۰ اذیت میکنه وگرنه ۶۰ فریم کامل بود که کیفیت مبارزات یک مله میرفت بالاتر امکان داره دوباره احتمالا رو ps5 یک پچ 60 فریم بدن براش
نمیدونم شاید چشم های من عادت کرده به 30 ولی هم اخرین ما هم god انگار برای 60 فریم ساخته نشده بودن.!!

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
8k که عمرا اجرا کنه اگر هم اجرا کنه فیلم 8k:))
مثل همون زمانی که ps4 میخواست بیاد میگفتن 4k اجرا میکنه ولی بعد امدن گفتن فیلم 4k اجرا میکنه این کلا جنبه تبلیغاتی داره
2080ti نمیتونه هنوز Ray Tracing رو 4k به درستی اجرا کنه اونوقت ps5 میخواد بتونه ؟ :-?
دوستان خوهشا انقدر pc با کنسول مقایسه نکنید ادم خندش بگیره با pc دارن کنسول میسازن بعد مقایسه میکنن شما
امیدوارم ماکرو تو نسل جدید کم نیاره ضعیف باشه مشکلی نیست فقط به یه halo forza gow بند نباشه
انشالله هم كه نتونه 8k اجرا كنه نه تلويزيونشو داريم نه دوس داريم منابعي كه ميتونه صرف فيزيك و جزئيات بازي شه صرف ٨ برابر شدنه رزولوشن شه...
ولي شما رو سه نكته رو در نظر نميگيري:
اول اينكه كنسول ها از معماري هاي سخت افزاري خاصي استفاده ميكنن و اينطوري نيست كه يه پي سي با مشخصات برابر با يه كنسول قدرت مشابهي داشته باشه
دوم اينكه بازيساز در بازي ساختن براي كنسول كار بشدت راحت تري داره يني فقط براي يه سيستم خاص بهينه ميشه بازي تا بهترين عملكردو روش داشته باشه...ولي رو pc سازنده با دامنه گسترده اي از انواع اقسام سخت افزار روبرو ميشه و خوب اينجاس كه خيلي از بازياي pc تو بهينه سازي اذيت ميكنه بازيسازو و نميتونن به صورت خاص برا يه سيستم بهينه كنن بازيو
سوم اين كه ري تريسينگ گفتن نرم افزاريه و دقيقا مشابه حالت pc نيست به قول خودتون كه كارت گرافيك 2000 دلاريم به سختي از پسش برمياد چ انتظاري از كنسول ٥٠٠ دلاري ميره؟

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
نمیدونم شاید چشم های من عادت کرده به 30 ولی هم اخرین ما هم god انگار برای 60 فریم ساخته نشده بودن.!!
دو ساعت لست رو ٦٠ فريم بازي كن بعد برگرد به ٣٠ فريم...تصاوير بريده بريده به نظر مياد
دو ساعت ٣٠ فريم بازي كن برگرد رو ٦٠ فريم تصاوير يه روان بودن مصنوعي اي پيدا ميكنن!
عملا فريم فقط تو چند دقيقه اول به چشم مياد بعدش كه چشم عادت ميكنه فرقي متوجه نميشه شد بينشون مگر اين ك به يه فريم ريت ديگه سوييچ كرد
—————
غير از تو بازي مولتي يا فايتينگ اونجا يه فريمم يه فريمه :D

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
از اونجایی دارم میگم حرفات اهمیتی نداره چون من دقیقا دارم عملکرد و امار و شرایط فعلی رو نگاه میکنم و ایمپکتی که معرفی ps5 داشت. تو سر نقطه نظر شخصیت داری ..... ! حالا نمیدونم دنبال چی میگردی ! بیا با سند و مدرک حرف بزن ! نه این چیه اون چیه ! بله مصاحبه سرنی حتی بیشتر از اخرین کنفرانسشون ایمپکت داشته ! اینکه نمیخوای قبول کنی اهمیتی نداره ، چون به من ربطی نداره تو چی فکر میکنی ! (تو مجله تریلر هورایزن 2 پخش کنن lol)

........

کنفرانس برگزار میکنن چون اولا هنوز به رسانه های اصلی برای شکل دهی اذهان عمومی نیاز هست ، دوما حجم زیادی از اطلاعات و نمایش ها و اهمیت اونها و انتقلاشون به صورت همزمان به همه رسانه و طیف خیلی بزرگی از مخاطبین و ایجاد هایپ این نیاز رو ایجاد میکنه که یه همایش برگذار کنن .سیستم سنتی همچنان برقرار خواهد بود هر چند که به زودی شاهد تغییرات بزرگی در شکل و شمایل برگذاریشون خواهیم بود !
ضمن اینکه همایش هایی مثل e3 فقط کنفرانس نیست و بخش اصلی این رویداد در غرفه ها اتفاق میفته ! و ارائه مستقیم محصولات عرضه نشده به مخاطبین

دنیا تغییر میکنه ، حالا چه شما امادگیش رو داشته باشید یا نه !

......

اوج خنده دار بودن این حرفات اینه که امسال سونی نیست ، از سال اینده که دوباره هست چی میخوای بیای در جواب امثال من بگی ؟؟؟ که روی این نقطه نظر اعتقاد دارن !
LoL
میگم تمام حرف هات متناقض میگی داری فن بوی بازی در میاری!
تمام حرف هات فارغ از اینکه چقدر خنده دار و متناقض هستش، داری حرف های منو به خودم برمیگردونی! مثلا این دیالوگ اخرت:
اوج خنده دار بودن این حرفات اینه که امسال سونی نیست ، از سال اینده که دوباره هست چی میخوای بیای در جواب امثال من بگی ؟؟؟ که روی این نقطه نظر اعتقاد دارن !
بجای اینکه شما جواب این سوال رو بدی از من می پرسی؟! شما هستین که گفتین یک مصاحبه کار یک کنفرانس رو کرده بعدش میگید سال دیگه که برگشت من چه جوابی می خوام بدم؟!!!WTF!!:D
بعدش این حرفت:
دنیا تغییر میکنه ، حالا چه شما امادگیش رو داشته باشید یا نه !
دنیا دقیقا از کی تغییر کردش؟! از بعد از مصاحبه سرنی؟! چطور تا پارسال ویا رونمایی همین ps4 دنیا تغییر نکرده بود یهو از 3 روز پیش تغییر کرد؟! و دوباره سال دیگه، با برگذاری E3 دنیا باز تغییر میکنه؟!:D
واین:
از اونجایی دارم میگم حرفات اهمیتی نداره چون من دقیقا دارم عملکرد و امار و شرایط فعلی رو نگاه میکنم و ایمپکتی که معرفی ps5 داشت. تو سر نقطه نظر شخصیت داری ..... ! حالا نمیدونم دنبال چی میگردی ! بیا با سند و مدرک حرف بزن ! نه این چیه اون چیه ! بله مصاحبه سرنی حتی بیشتر از اخرین کنفرانسشون ایمپکت داشته ! اینکه نمیخوای قبول کنی اهمیتی نداره ، چون به من ربطی نداره تو چی فکر میکنی ! (تو مجله تریلر هورایزن 2 پخش کنن lol)
اخبار مربوط به کنسول جدید اون هم از طرف سونی با این همه فن بیس، همیشه جذاب و هیجان انگیز هستش
حالا دقیقا دو سه ساعت بعد یک fanfest ساده از طرف مایکروسافت برای یک کنسول به نظرم بی ارزش 250دلاری اگر نگیم بیشتر در همون حد هایپ درست کرد تو اینترنت! فکر کن یک خبر در مورد کنسول نسل بعد سونی با یک شوکیس ساده برای یک پکیج معمولی از طرف مایکروسافت در یک حد(با کمی اغراق) هایپ درست کرد. فرمت تصویری همیشه جذاب تر از متن یا یک مصاحبه سادست! اینو هم قبول نداری؟!!البته که نداری!:D
برای همین قبول نداشتنت پیشنهاد خوندن در مورد تریلر جدید مثلا h2 رو تو مجله دادم! فکر کنم برات خیلی هیجان انگیزتر باشه،نه؟!:D به هر حال دو جمله کار یک کنفرانس رو میکنه، دیگه یک تریلر ساده که چیزی نیست!
من هم دنبال چیزی نیستم، برام اهمیتی نداره که سونی چطوری می خواد بازاریابی کنه یا چطوری میخواد اطلاعات بده بیرون. من که به هر حال میخرم کنسولش رو.
اما برام جالب بود که چطور یهو بعضیا تغییر موضع دادن(در این حد فن بودن!)، این مصاحبه و این حرف ها که دنیا عوض شده و این جور چیزا همش کشک به نظرم چون سال بعد دوباره سونی بر می گرده سر رویه خودش:D
پ.ن: همیشه مایکرو فن ها بخاطر توجیح کردن سیاست های احمقانه مایکروسافت مورد شماتت و ترول قرار می گرفتن، به نظرم این هم توجیح کردن
پ.ن2:در این مورد خیلی نوشتم و دیگه از حوصلم خارج ادامش بدم:D بی خیال:D

آخرین ویرایش:

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
توی چند تا پست دیدم از 120 فریم صحبت شده بود، وقتی hdmi بیشتر از 60 انتقال نمیده چجوری اونوقت ؟!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
این بحث raytracing سخت افزاری و نرم افزاری جریانش چیه؟ ی توضیحی بدید ...
به احتمال خیلی زیاد چون 8k اپ اسکیل هست همون 4k 60 باشه البته یادمه یه مصاحبه ای بود که خبر از فریم ریت بالا میداد
درود
Ray Tracing سالهاست در جلوه های ویژه فیلم های سینمای استفاده میشه
نگاهی به تاثیر Ray Tracing در کارت های گرافیک RTX انویدیا و بازی ها - زومجی
انویدیا با معماری تورینگ Ray Tracing وارد صنعت گیم کرد برای رسیدن به فریم ریت قابل قبول مجبور شد از هسته‌های اختصاصی RT Cores استفاده کنه
RT Cores صرفا محاسباتِ مربوط به حرکتِ نور در محیط‌ انجام میدن
این Ray Tracing سخت افزاری
104875
gxmyxo2c5yf11.png

وقتی بدون هسته های اختصاصی Ray Tracing اجرا بشه میشه نرم افزاری:D

طبیعیه که عملکرد ضعیف تری داره
مقایسه 2060 2070 2080 2080ti که RT Core دارن با سایر گرافیک های انودیا
بدون Ray Tracing
104883

Ray Tracing

104878

1555571519323.png
104886

104882 104885

Ray Tracing در ابتدا راه و طول میکشه تا جا بیفته
اولین بازی سونی از Ray Tracing استفاده میکنه Gran Turismo 7

Gran Turismo Dev Polyphony Digital Are Working on Their Own Real-Time Ray Tracing Tech

وقتی 8k تایید شده تمام رزولوشن های پایین تر 6k 5k 4k و ......
و فریم ریت های مختلف 30 60 120 144
به استودیو ها بازی سازی بستگی داره از این قابلیت استفاده کنن یا نه

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توی چند تا پست دیدم از 120 فریم صحبت شده بود، وقتی hdmi بیشتر از 60 انتقال نمیده چجوری اونوقت ؟!

ps5 از HDMI 2.1 استفاده میکنه که تا 10K 120fps هم پشتیبانی میکنیم

What You Need to Know About HDMI 2.1 and 8K TVs in 2019

Attachments

• 1555572643617.png
    1555572643617.png
    42.3 KB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
8K خیال همه راحت تا نسل بعدش امکان نداره بازیی براش ساخته شه ! به حدی قدرت محاسباتی میخواد که حداقل 6-7 سال دیگه "شاید" Nvidia بهش برسه. با توجه به اینکه TF ـه Nvidia و AMD با هم فرق میکنه

حتی Upscale هم بعید میدونم به این راحتی بشه کرد. فکر میکنم منظور کلیش ساپورت 8k برای ویدیو و کلا فرمت بوده که بشه ازش نتیجه گرفت تا 120 و Free Sync و HDMI 2.1 و اینا رو نتیجه گرفت

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بجای این بحثای پوچ که هی میگید کدوم کنسول قوی تره (قوی تر بودن مهم نیست کیفیت کار مهمه) به این فکر کنید که نسل بعد چه بازی های انحصاریی از سونی و مایکرو سافت میخواین و چه چیزی نمیخواین من که واسه خودم میزارم
8days و the getaway3
104891
104892

اره میدونم که این دوبازی بخاطر هزینه زیاد(مخصوصا getaway که تمام ماشین هاش لایسنس شده بود) و اماده نبودن 8days(همون یوسیدایی که همه دوستش داریم خالی بست که 8days انلاین نداشت واسه همین کنسل شد:-w) بعد دوسه سال کنسل شدن و team soho (که بعدها team bondi شد) منحل و استودیو لندن شد استودیو معمولی فرست پارتی سونی ولی سونی تقریبا چندساله که وارد ساخت ow شده و الان وقتشه که team soho برگردونه یعنی the getaway با اینکه یسری مشکلات مثل نداشتن hud داشت ولی دور از شوخی تنها بازیی بود که میشد اسمش کنار اسم gta به عنوان رقیب گزاشت برتری هاشم واقع گرایانه بودنش و داستان معروفش بود فکرش بکنید تو دوران ps2 شخصیت بازی وقتی تیر میخورد میلنگید و وقتی میخواست اسلحه از رو زمین برداره خم میشد فیزیکشم فوق العاده بود حتی rdr2 هم بعضی از این ویژگی ها رو نداره!............. اگه team soho رو برنمیگردونن دست کم 8days بسازن و دوباره به استودیو لندن بها بدن

syphon filter
1555577198068.png

این که با عرضه days gone و ثبت شدن اسمش توسط سونی باید انتظارش داشت

jak & daxter
104896

دوست دارم ساخته بشه ولی نه توسط نیل دراکمن که دیگه مخش به این طرفا نمیره:D

104897
ریمیک بازی بسیار بسیار ضعیف بود حتی در مقایسه با نسخه اصلی من که یه ادامه خوب برا نکسوز میخوام در حد acit

rare games
104899

مایکروسافت این نسل k.i و battletoads برگردوند حالا انتظار دارم که بقیه رو هم به صورت جدی برگردونه مخصوصا perfect dark core که کنسل شد برا بازگشت کانکر بخاطر خشونتش انتظاری ندارم ولی بانجو باید برگرده

killzone
که برمیگرده

uncharted
من که به عنوان کسی که u2 یهترین بازی عمرش بوده دیگه نمیخوام یه بازی دیگه از سری یا دست کم توسط nd ببینم چون دیگه میلک میشه و از طرفی nd جدیدا یه فازی برداشته که به انچارتد نمیخوره تو همین نسخه اخر کم مونده بود کلویی و نیدین به هم بچسبونن:))

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دو ساعت لست رو ٦٠ فريم بازي كن بعد برگرد به ٣٠ فريم...تصاوير بريده بريده به نظر مياد
دو ساعت ٣٠ فريم بازي كن برگرد رو ٦٠ فريم تصاوير يه روان بودن مصنوعي اي پيدا ميكنن!
عملا فريم فقط تو چند دقيقه اول به چشم مياد بعدش كه چشم عادت ميكنه فرقي متوجه نميشه شد بينشون مگر اين ك به يه فريم ريت ديگه سوييچ كرد
—————
غير از تو بازي مولتي يا فايتينگ اونجا يه فريمم يه فريمه :D
خدایی رو چه حسابی این حرف رو میزنید روون بودن مصنوعی ؟ تفاوت 60 فریم و 30 فریم عملا زمین تا آسمونه بحث سلیقه ی چیزه ولی دیگه نگید روون بون مصنوعی آدم خندش بگیره (با احترام) در مورد بازیایی مثل تلو هم بله به کات سیناش حس سینمایی میده ولی تو بحث گیم پلی هیچ جوره نمیشه روون بودن بازی رو منکر شد !

پ.ن : اینو بگم که نسل بعدی به احتمال زیاد 4K واقعی و 30 فریم هستش چون کاملا واضحه اگه بازی ساز ها بخوان گرافیک دهن پر کن و و نسل بعدی رو کنن عمرا بیان سمت 60 فریم چون عملا باید با گرافیک این نسل 60 فریم تحویل بدن

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
خدایی رو چه حسابی این حرف رو میزنید روون بودن مصنوعی ؟ تفاوت 60 فریم و 30 فریم عملا زمین تا آسمونه بحث سلیغه ی چیزه ولی دیگه نگید روون بون مصنوعی آدم خندش بگیره (با احترام) در مورد بازیایی مثل تلو هم بله به کات سیناش حس سینمایی میده ولی تو بحث گیم پلی هیچ جوره نمیشه روون بودن بازی رو منکر شد !

پ.ن : اینو بگم که نسل بعدی به احتمال زیاد 4K واقعی و 30 فریم هستش چون کاملا واضحه اگه بازی ساز ها بخوان گرافیک دهن پر کن و و نسل بعدی رو کنن عمرا بیان سمت 60 فریم چون عملا باید با گرافیک این نسل 60 فریم تحویل بدن
منظورم اين نبود كه ٦٠ بده ٣٠ خوبه يا برعكس...من گفتم چشم شما به هر فريم عادت كنه بعد سوييچ كنين به فريم بالاتر يا پايينتر اون فريم بالا يا پايين تر به چشمتون جالب نمياد !
قطعا اگه اپشن انتخاب بين ٦٠ فريم يا ٣٠ فريم باشه اكثريت ٦٠ فريمو انتخاب ميكنن اما اگه به قيمت كاهش جزئيات گرافيكي تموم شه به جز تو يه سري سبك خاص فايده اي نداره...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
بجای این بحثای پوچ که هی میگید کدوم کنسول قوی تره (قوی تر بودن مهم نیست کیفیت کار مهمه) به این فکر کنید که نسل بعد چه بازی های انحصاریی میخواین از سونی و مایکرو سافت میخواین و چه چیزی نمیخواین من که واسه خودم میزارم
8days و the getaway3
View attachment 104891
View attachment 104892

اره میدونم که این دوبازی بخاطر هزینه زیاد(مخصوصا getaway که تمام ماشین هاش لایسنس شده بود) و اماده نبودن 8days(همون یوسیدایی که همه دوستش داریم خالی بست که 8days انلاین نداشت واسه همین کنسل شد:-w) بعد دوسه سال کنسل شدن و team soho (که بعدها team bondi شد) منحل و استودیو لندن شد استودیو معمولی فرست پارتی سونی ولی سونی تقریبا چندساله که وارد ساخت ow شده و الان وقتشه که team soho برگردونه یعنی the getaway با اینکه یسری مشکلات مثل نداشتن hud داشت ولی دور از شوخی تنها بازیی بود که میشد اسمش کنار اسم gta به عنوان رقیب گزاشت برتری هاشم واقع گرایانه بودنش و داستان معروفش بود فکرش بکنید تو دوران ps2 شخصیت بازی وقتی تیر میخورد میلنگید و وقتی میخواست اسلحه از رو زمین برداره خم میشد فیزیکشم فوق العاده بود حتی rdr2 هم بعضی از این ویژگی ها رو نداره!............. اگه team soho رو برنمیگردونن دست کم 8days بسازن و دوباره به استودیو لندن بها بدن

syphon filter
View attachment 104895

این که با عرضه days gone و ثبت شدن اسمش توسط سونی باید انتظارش داشت

jak & daxter
View attachment 104896

دوست دارم ساخته بشه ولی نه توسط نیل دراکمن که دیگه مخش به این طرفا نمیره:D

View attachment 104897
ریمیک بازی بسیار بسیار ضعیف بود حتی در مقایسه با نسخه اصلی من که یه ادامه خوب برا نکسوز میخوام در حد acit

rare games
View attachment 104899

مایکروسافت این نسل battletoads برگردوند حالا انتظار دارم که بقیه رو هم به صورت جدی برگردونه مخصوصا perfect dark core که کنسل شد برا بازگشت کانکر بخاطر خشونتش انتظاری ندارم ولی بانجو باید برگرده

killzone
که برمیگرده

uncharted
من که به عنوان کسی که u2 یهترین بازی عمرش بوده دیگه نمیخوام یه بازی دیگه از سری یا دست کم توسط nd ببینم چون دیگه میلک میشه و از طرفی nd جدیدا یه فازی برداشته که به انچارتد نمیخوره تو همین نسخه اخر کم مونده بود کلویی و نیدین به هم بچسبونن:))
احسنت،دقیقا فکر کن اصلا 8k باشه و تهش آشغالهایی مث Anthem روش جولان بدن چه فایده!
من لیستم JRPG های جدید + ادامه قدیمیها مث FF DQ Xeno و... هست
کیلزون جدید
سایلنت هیل جدید
سایفون فیلطر
GTA VI
GTA شماره فرعی مثل لیبرتی سیتی استوریز
پارازیت ایو جدید
داینو کرایسیس جدید
از همه مهمتر بیرون کشیدن MGS از چنگال کونامی و ادامه ش توسط هیدئو کوجیما
چند تا آی پی قدیمی مثل شینوبی هم توسط سگا احیا شن :D

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
من لیستم JRPG های جدید + ادامه قدیمیها مث FF DQ Xeno و... هست
سایلنت هیل جدید
سایفون فیلطر
GTA VI
GTA شماره فرعی مثل لیبرتی سیتی استوریز
پارازیت ایو جدید
داینو کرایسیس جدید
از همه مهمتر بیرون کشیدن MGS از چنگال کونامی و ادامه ش توسط هیدئو کوجیما
چند تا آی پی قدیمی مثل شینوبی هم توسط سگا احیا شن :D
اونا که اره من انحصاری میگفتم:D اونجوری که کلی بازی هست که در ارزوی بازگشتشون یا ادامشون هستیم مخصوصا mgs که از اسمم هم مشخصه:D
mgs فقط یکی میتونه از چنگال کونامی دربیاره اونم سونیه چون کوجیما دیگه داره با سونی کار میکنه و no replacement for hideo:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cait Sith

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
طبق گفته‌ی یکی دیگر از مسئولین کمپانی سونی که پیش‌تر در حساب توییتر خود عنوان کرده بود که در مورد قیمت احتمال این کنسول از سرنی سوالی پرسیده است، وی این‌چنین پاسخ داده که:

"در رابطه با قیمت این کنسول نسل جدید باید این‌طور بگوییم که قرار است قیمت آن به نحوی باشد که علی‌رغم بالا رفتن امکانات و تکنولوژی به‌کار رفته در آن، امکان خرید برای گیمرها وجود داشته باشد و به نوعی راضی کننده خواهد بود"

پس از این گفته‌ها، مجددا از وی سوال شد که آیا قیمت پلی استیشن 5 بیشتر از پلی استیشن 4 خواهد بود و وی این‌گونه پاسخ داد که "فعلا تمام اطلاعاتی که می‌توانم در مورد قیمت بگویم همین است"

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر