اطلاعات جدید مربوط به سری بازی های Metal Gear در شماره بعدی Famitsu

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
مجله ژاپنی Famitsu، اعلام کرده است که اطلاعات غافلگیر کننده ای از چیزی مربوط به سری بازی های Metal Gear Solid را در شماره بعدی اش فاش خواهد کرد.

62936458886921894.jpg

در صفحه ای که مربوط به این موضوع بود، فقط نام دو شرکت Konami و Kojima Production و همچنین سری بازی های Metal Gear ذکر شده است. اخبار سری بازی های Metal Gear اخیرا سر و صدای زیادی به پا کرده اند. چندی پیش، در بیست و پنجمین سالگرد این سری، بازی Metal Gear Solid: Ground Zeroes معرفی شد و اخیرا نیز شایعاتی بر Metal Gear بودن بازی Phantom Pain (که در همایش VGA 2012 معرفی شد) منتشر شده است. به هر حال باید منتظر اطلاعات غافلگیر کننده Famitsu باشیم.

شماره بعدی مجله فامیتسو در تاریخ 20 دسامبر عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فکر کنم، می خواین دلایلی بیارن که Phantom Pain همون MGS 5ـه. اما امیدوارم که اطلاعات زیادی از GZ و TPP منتشر بشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از من به شما نصیحت زیاد این حرفای فامیتسو رو جدی نگیرید :D

از وقتی Devil may Cry معرفی شده من تمام اخبارش رو دنبال کردم و تقریبا میشه گفت به طور کامل در جریان ساختش بودم و به جرات میتونم بگم توی این دوسال هیچ مجله ایی به اندازه فامیتسو ما رو سرکار نزاشت ! هر سری میومد میگفت قراره اطلاعات جدید منتشر بشه یا معرفی بزرگی در راهه ولی بعد که مجله میومد ..... :|

امیدوارم اینبار اینطوری نشه و من اشتباه بکنم ولی از من میشنوید زیاد هایپ نشید که این فامیتسو سابقه اش خرابه :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خُب، خدارو شکر که قبل از نابودی دنیا یه چیزی می فهمیم !

امیدوارم اینبار اینطوری نشه و من اشتباه بکنم ولی از من میشنوید زیاد هایپ نشید که این فامیتسو سابقه اش خرابه :biggrin1:

احتمالاً چند روز قبل از نابودی دنیا می خواد از دلمون در بیاره و حلالیت و طلب مغفرت و آمرزش کنه!:d

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
بيخيالش بشيد ، بدتر مردمو گمراه مي كنه ، يه مشت شايعه تحويل مردم مي ده

======================

فکر کنم، می خواین دلایلی بیارن که Phantom Pain همون MGS 5ـه. اما امیدوارم که اطلاعات زیادی از GZ و TPP منتشر بشه.

پ.ن : به احتمال 99.99 درصد Phantom Pain همون Ground Zeroes هستش ، مگه مي شه كوجيما روي دو تا متال گير همزمان كار كنه ؟!؟!

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
کلّا فامیستو مجله خاصیه هر دفعه یه چیزی میگه ! فکـ نکنم چیزی هم که بخواد بگه چیزی خیلی مهمی باشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر