اطلاعات جدید در مورد Forza 6.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
zi2ih88fb5f1k2m88e9i.jpg

aamsokglasmy9yua1lbh.jpg

vq5tao4z79fzoh4vxhsw.jpg

سایت Xbox ژاپن پیج جدیدی رو برای بازی Forza 6 درست کرده که به نظر میرسه قبل از انتشار رسمی لیک شده باشه آدرس صفحه احتمالا به تاریخ روز 15ـهم ماه ژوئن اشاره داره، در این پیج یکسری اطلاعات در مورد بازی داده شده:

بازی 1080 و 50 فریم (به نظر میرسه اشتباه تایپی باشه) اجرا میشه !
آپدیت: مایکروسافت تایید کرده که اشتباه تایپی بوده و 60 فریم صحیح هست.
بازی مسابقات شبانه و بارانی و دست اندازهای سه بعدی داره و با آخرین انجین Forza Tech ساخته شده، 450 ماشین که مجددا درست شدن و قابلیت دستکاری شدن دارن به همراه سیستم دمیج کامل و 26 مکان برای مسابقات در نظر گرفته شده که پیستهای دیتونا و ریو هم داخل اونها هست ، اسپلیت اسکرین دو نفره و مسابقه های 24 نفره به همراه قابلیت درایواتار از ویژگیهای دیگه بازی هست.

Unrelenting action at simulation speed. Race over 450 cars in the most beautiful and comprehensive racing game of tihs generation.

As real as it gets

Breathtaking graphics at 1080px resolution and 50 frames per second. Wet weather, 3D puddles, and night racing test your driving skills. Cutting-edge ForzaTech™ engine powers the unrelenting action and stat-of-the-art-physics at simulation speed.
Ultimate car fantasy

The most cars of any racing game this generation. More than 450 cars all immaculately recreated and customizable, and complete with working cockpits and full damage. Tour 26 world-famous locales including Daytone, Rio, and more.

Never race alone

Home of the greatest racing, tuning and painting community in gaming. 2-player split-screen racing, 24-player races, and realistic Drivatar opponents deliver packed tracks and unrivaled action.

Forza Motorsport 6 | Xbox

آپدیت:
مایکروسافت پیج رو حذف کرد.
بقیه منابع:

http://www.icxm.net/x/Forza-Motorsport-6-Features.html

http://www.dualshockers.com/2015/06/06/forza-motorsport-6s-feature-and-images-revealed-by-xbox-japan

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
گرینوالت آزاده، آماده ایم آماده :D اطلاعاتش که عالیه، امیدوارم کیفیت بازی مثل همیشه عالی باشه و اون مشکل کمبود محتوای Forza 5 رو دیگه نداشته باشیم که به نظر میاد همین طوری هم میشه :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
گرینوالت آزاده، آماده ایم آماده :D اطلاعاتش که عالیه، امیدوارم کیفیت بازی مثل همیشه عالی باشه و اون مشکل کمبود محتوای Forza 5 رو دیگه نداشته باشیم که به نظر میاد همین طوری هم میشه :D

کمبود محتوا که هیچی این الان داره از ازدیاد محتوا رنج میبره :d

بازی مسابقات شبانه و بارانی و دست اندازهای سه بعدی داره و با آخرین انجین Forza Tech ساخته شده، 450 ماشین که مجددا درست شدن و قابلیت دستکاری شدن دارن به همراه سیستم دمیج کامل و 26 مکان برای مسابقات در نظر گرفته شده که پیستهای دیتونا و ریو هم داخل اونها هست ، اسپلیت اسکرین دو نفره و مسابقه های 24 نفره به همراه قابلیت درایواتار از ویژگیهای دیگه بازی هست.

الان من تو کف اون دست اندازهای سه بعدیشم :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

Forza 5 رو مایکروسافت به اون وضعیت انداخت. مجبورشون کرد بازی رو موقع لانچ بیرون بدن :D
Forza اصلی این نسل با Forza 6 شروع میشه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
بالاخره چیزی که منتظرش بودیم فرا رسید.اونم مسابقات شب و آب هوای بارونی.درست مثل نسل قبل بازم این فورتزا هست که سلطان بلا منازع سیمولیشن ریسینگ هست.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,992
نام
sami
مسابقات شبانه و بارانی و دست اندازهای سه بعدی داره و با آخرین انجین Forza Tech ساخته شده، 450 ماشین که مجددا درست شدن و قابلیت دستکاری شدن دارن به همراه سیستم دمیج کامل و 26 مکان برای مسابقات
.
.
.
.

kzh28yvkxphgbhou6gut.jpg

دست انداز 3 بعدی رو کجای دلم بزارم:bighug:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
Puddle مگه این تیکه های آب که رو زمینن بعد بارون نمیشه؟ اونا سه بعدی هستن نه دست انداز:D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
5 دقيقه دارم فكر مي كنم هيجانمو چجوري در غالب اين پست بيان كنم ولي چيزي به فكرم نميرسه.
اميدوارم زودتر اين چند ماه بگذره و بازي برسه دستم :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Puddle مگه این تیکه های آب که رو زمینن بعد بارون نمیشه؟ اونا سه بعدی هستن نه دست انداز:D

من متن اصلی رو نخونده بودم :d بعد دیدم دوستان میگن دست انداز 3بعدی رفته بودم تو فکر که دست انداز 3 بعدی چیه :d :d

همون آب هست که یه جای زمین جمع میشه :| حالا سوال اینه که منظورشون از سه بعدی چیه :d
فکر کنم منظورشون این باشه که با توحه به زمین و ... مقدار جمع شدن اب متفاوت باشه و کلا داینامیک باشن :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
همون آب هست که یه جای زمین جمع میشه :| حالا سوال اینه که منظورشون از سه بعدی چیه :d
احتمالا وقتی ماشین با سرعت میره رو اینا آب با شدت زیادی پخش میشه اینور و اونور. اگه اینجوری باشه جالبه :D اینو تو Gaf گذاشتن و اینجوری هست احتمالا :D

3dsmax_fluids_Tire_in_a_puddle_Part_2-649x245.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر