اطلاعات جدید از DLC بازی AC: Brotherhood

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
DLC جدید بازی Assassin’s Creed: Brotherhood’s که قرار است در ماه اینده منتشر شود در مورد ناپدید شدن داوینچی میباشد که این DLC شامل مراحل و کارکتراهای جدیدی نیز میباشد.

acb6.jpg

این DLC قرار است برای PS3 و XBOX360 عرضه شود که هزینه ان برای کاربران XBOX360 برابر با 800 پوینت ماکروسافت میباشد.

ناپدید شدن داوینچی شامل هر دو مد سینگل پلیر و مولتی پلیر نیز میباشد.

پس از سقوط Borgias در رم,داوینچی توسط گروهی از مردم به نام Hermeticists دزدیده میشود.Ezio پس از خبر شدن از ماجرا تمامی تلاش خود را برای پیدا کردن داوینچی انجام میدهد.

بخش مولتی پلیر جدید بازی شامل یک نقشه جدید و همچنین 4 کارکتر جدید نیز میباشد.

نام نقشه جدید اضافه شده به بازی Alhambra میباشد که در مکانی به نام الباکیان اسپانیا در گرانادا است.همچنین نام شخصیت های جدید بازی عبارتند از:
Dama Rossa, the Knight, the Marquis and the Pariah.

بازی Assassin’s Creed: Brotherhood در نوامر سال گذشته عرضه شد و 6.5 نسخه از بازی در بازار نیز شیپ شد.

منبع:http://www.vg247.com/2011/02/17/ass...d-the-da-vinci-disappearance-dated-for-march/

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ایول ! ولی یادمه گفتن DLC های این بازی انحصاری PS3 هست که !
ناپدید شدن داوینچی شامل هر دو مد سینگل پلیر و مولتی پلیر نیز میباشد.
پس با این حساب یه مد دیگه هم اضافه شد ! \:d/ احمدرضا اینم یه مد دیگه کی میریزیم تو XBL پس ؟ :D

• Like
Reactions: гадюка

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
دو تا مد جدید اضافه شده.یکش همون Dethmatch خودمونه که احتمالا جالب بشه(ولی فکر نکنم جای Wantedو بگیره)که از 6 تا 8 نفر پشتیبانی میکنه؛یکشم 2تا تیم 4 نفره میشیم که باید هر تیم از یه نفر خاص مواظبت کنه(فکر کنم مثل Manhunt دو راند باشه).از 4تا شخصیت جدید فقط Dama Rossa مونثه.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ایول!یوبی خوب فهمید که تعداد مود های مولتیش کمه!دیگه باید دست به کار بشم برم برای اپ تو دیت!
پ.ناین DLC برای دانلود مجانی(قاچاقی)هم میاد دیگه؟اصلا می شه دانلودش کرد؟قبلا مشکلی نداشتم تاپیک های dlc مجانی را دنبال نمی کردم,الان کفگیرم خورده ته دیگ!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
خوب تریلر این DLC هم اومد تاریخ ریلیزش 8 مارس هست یعنی حدود 2 هفته دیگه
و یه سری اطلاعات هم دادن تو تریلر که به بخش مولتی پلیرش دوستان اشاره کامل کردن اما در قسمت تک نفره بازی :
8 ماموریت جدید اضافه شده
2 مکان مخفی در بازی اضافه شده ( از همونایی که تو نقشه عکس یه گرگ کشیده بود )
10 تا آچیومنت اضافه شده
و 2 تا Gameplay Features ( منظور عناصری به گیم پلی بازی اضافه شده فکر کنم ! )
اسم DLC هم The Da Vinci Disappearance هستش !
درست فک میکنی :biggrin1:
ظاهرا ! :D

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
ایول!یوبی خوب فهمید که تعداد مود های مولتیش کمه!دیگه باید دست به کار بشم برم برای اپ تو دیت!
پ.ناین DLC برای دانلود مجانی(قاچاقی)هم میاد دیگه؟اصلا می شه دانلودش کرد؟قبلا مشکلی نداشتم تاپیک های dlc مجانی را دنبال نمی کردم,الان کفگیرم خورده ته دیگ!
فکر نمیکنم از نظر دانلود کردن مشکلی داشته باشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر