اطلاعات جدید از کنترلر کنسول PlayStation 4 منتشر شد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
playstation-4-logo.jpg

درود.

در حالی که تا چند روز دیگر یعنی 20 فوریه روز چهارشنبه سال جاری، سونی مراسم PlayStation خود را اغاز می‌کند؛ این شایعه وجود دارد که ما شاهد معرفی کنسول PlayStation 4 از سوی این شرکت باشیم. در همین راستا سایت VG/247 در طی خبری که از منبع خود بدست اورده است اطلاعاتی را پیرامون دسته بازی PS4 بدست اورده که به شرح زیر است. در این خبر عنوان شده است کنترلر کنسول نسل بعد سونی در قسمت جلوی خود درای touch-pad می‌باشد دو دکمه Start و Select از ان قسمت برداشته شده‌اند و جایشان عوض شده است.

در دیگر سو نیز گفته می‌شود کنترلر PS4 تا حدودی مشابه به همین کنترلر DualShock فعلی است و دکمه‌های L2 and R2 برای بهتر شدن و کنترل بهتر بازی سازی شده‌اند.

این که کنترلر PS4 دارای پد لمسی باشد قبلا نیز در مجله Edge ذکر شده بود ولی منابع اگاه به سایت VG اعلام کردند که شایعاتی که مبنی بر بودن دکمه “Share” در کنترلر وجود دارد درست نیست و پروژه این مسئله خنثی شده است.

VG247

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
Vg247 واقعا خسته نباشه :| کل این خبر ها قبلا شاشیعه شده بود :))

این که کنترلر PS4 دارای پد لمسی باشد قبلا نیز در مجله Edge ذکر شده بود ولی منابع اگاه به سایت VG اعلام کردند که شایعاتی که مبنی بر بودن دکمه “Share” در کنترلر وجود دارد درست نیست و پروژه این مسئله خنثی شده است

چقدر هایپ زده شده بودیم برای این امکان

مرسی بابت ترجمه

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
خدا یکم طرحشو عوض کنه بلاخره سه نسل گذشته و این دسته نیاز به تغییر و نوآوری داره حالا هرچقدرم که خوب باشه

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خدا یکم طرحشو عوض کنه بلاخره سه نسل گدشته و این دسته نیاز به تغییر و نوآوری داره حالا هرچقدرم که خوب باشه

الان دهه هاست فرمون ماشین گرده:d نواوری نمیخواد که
حالا این در اون حد نیست:d ولی مشکل خیلی خاصی هم نداره که اگه عوض نکنن چی بشه مثلا

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دلیلی نداره کنترلر رو دستکاری کنه ! نکنه گیمر ها توی این چند سال جهش یافتن و شکل دست ـشون فرق کرده ؟ یکم فانتزی تر کنن , باتری با شارژ طولانی تر , ویبره قویتر , دکمه های شفافتر . . . اینا راضی کنندس, هرگونه ایجاد تغییر در سیستم کلی دسته Playstation رو مجکوم میکنم :d

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
الان دهه هاست فرمون ماشین گرده:d نواوری نمیخواد که
حالا این در اون حد نیست:d ولی مشکل خیلی خاصی هم نداره که اگه عوض نکنن چی بشه مثلا
اگه نمونه ی بهتری وجود نداشت حرفت درست بود ولی وقتی همین الان دسته های بهتر و خوش دست تری وجود داره لازمه که سونی یه باز بینی تو طراحی دستش داشته باشه چون اولا این دسته ی ps3 کوچیک بود و یکم بیش از حد حساس راحتم میشکست و خش بر میداشت خودم تا الان دو تا از دسته هام گوشه ی این شوکاشون شیکسته و دایره ی یکدومم از بین رفت مخصوصا تو بازیایی مثل gow که قاتل دسته ان و این دسته ی حساس جواب نمیده یکم بزرگتر و محکم ترش کنن خیلی خوبه این L2 و R2 شم که جاش افتضاحه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه نمونه ی بهتری وجود نداشت حرفت درست بود ولی وقتی همین الان دسته های بهتر و خوش دست تری وجود داره لازمه که سونی یه باز بینی تو طراحی دستش داشته باشه چون اولا این دسته ی ps3 کوچیک بود و یکم بیش از حد حساس راحتم میشکست و خش بر میداشت خودم تا الان دو تا از دسته هام گوشه ی این شوکاشون شیکسته و دایره ی یکدومم از بین رفت مخصوصا تو بازیایی مثل gow که قاتل دسته ان و این دسته ی حساس جواب نمیده یکم بزرگتر و محکم ترش کنن خیلی خوبه این L2 و R2 شم که جاش افتضاحه
دادا ما كه گاد اف وار 3 + گاد اف وارهاي كالكشن2(گاداف وارهاي پي اس پي اچ دي شده)رو پلات كردم گاد اف وارهاي 1 و 2 رو هم تموم كرديم پس چرا دستهامون هيچكدوم اخ نگفتن چه برسه انالوگش بشكنه يا دايره اش بره تو؟
ضمنا شب و روز داريم فيفا ميزنيم چرا انالوگهاش نميشكنن په؟

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
اگه نمونه ی بهتری وجود نداشت حرفت درست بود ولی وقتی همین الان دسته های بهتر و خوش دست تری وجود داره لازمه که سونی یه باز بینی تو طراحی دستش داشته باشه چون اولا این دسته ی ps3 کوچیک بود و یکم بیش از حد حساس راحتم میشکست و خش بر میداشت خودم تا الان دو تا از دسته هام گوشه ی این شوکاشون شیکسته و دایره ی یکدومم از بین رفت مخصوصا تو بازیایی مثل gow که قاتل دسته ان و این دسته ی حساس جواب نمیده یکم بزرگتر و محکم ترش کنن خیلی خوبه
اولا راحتی دسته به هیچ وجه به احساس شما ختم نمیشه و این راحتی دسته جوری هست که بنده هیچ دسته دیگه ای رو نمیتونم تحمل کنم و حتی برای کامپیوتر هم از این دسته استفاده میکنم . این از قضیه راحتی و اینا که یه چیز شخصی هست وگرنه برای بنده بهشت برین هست .

بعدم بنده الان 6 الی 7 سال هست ps3 دارم و دسته هم مال خود دسته ps3 بوده ولی دریغ از کمی خش و شکستگی و در رفتگی و یا هرچیز دیگه ای پس خواهشا الکی بد رفتاری خودتون با دسته و کشتی گرفتن باهاش رو گردن کیفیت دسته نندازید . در رابطه با GOW هم حرف جالبی زدید چون الان بنده تقریبا یه 20 الی 30 باری میشه کل این سری رو با دسته PS3 بازی کردم در سخترین درجه سختی ها اما دریغ از کمی خرابی .

الان فورد امنترین ماشین و خودرو جهان رو ساخته و صد البته کارخونه های خودرو ساری دیگر و دلیل نمیشه که اگه بنده با سرعت 200 کیلو متر بر ساعت اون رو بکوبم به دیوار و خورد و خاکشیرش کنم یعنی کیفیت ماشین بد هست و باید درست بشه بلکه این طرز رفتار استفاده کننده هست پس با دسته اتون خوش رفتار باشید تا چنین مشکلاتی پیش نیاد .

با تشکر

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
ضمنا شب و روز داريم فيفا ميزنيم چرا انالوگهاش نميشكنن په؟
این قسمت من شهادت میدم بدون اغراق گفته و حقیقت داره:d کلا ایدی مصطفی رو در حال بازی دیگه ای بجز فیفا ببینی باید به بیدار بودنت شک کنی:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خوشبختانه مثل اینکه L2 و R2 رو تغییر دادن.

امیدوارم منابع VG در مورد اون دکمه Share اشتباه کرده باشن و واقعا کنترلر جدید همچین دکمه داشته باشه، ایده ضبط کردن مستقیم گیم پلی روی کنسول خیلی خوبه و حیفه اجرا نشه.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

الان من 3 ساله یه Dualshock 3 دارم , حدود 3000 ساعت ( احتمالاً بیشتر ) باهاش بازی کردم , کلی زمین خورده , یه بار روش سوپ ریخت :d الان هنوزم داره کار میکنه ! فقط کمتر شارژ نگه میداره شده ! حالا چه بلایی سر اون بدبخت اوردی خدا میدونه :d

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خدا وکیلی یه دست تیکن بازی کنی فرق بین دسته ی ps3 و xbox رو خیلی خوب متوجه میشی.قصد کوبیدن هیچ کدوم رو ندارم.!!!!و فن بازی هم در نمی آرم در مقایسه با دسته های هم نسل خودش دسته ی PS به نظر من بهتر هستش و یا وقتی من بازی MGS Collection رو روی PS3 بازی کردم بعد برای xbox گرفتم 3 هفته طول کشید تا بتونم به دسته عادت کنم برای بازی در حالت سخت..!!ولی ps از همون اول رفتم حالت سخت بازی رو انتخاب کردم و بازی کردم چون واقعا نه دست آدم رو خسته میکنه(از نظر سبک بودن)و نه اینکه احساس میکنی دسته دست آدم هست..!!حالا وقتی سری COD ها رو روی xbox بازی میکنم احساس میکنم دسته ی این دستگاه جون میده واسه بازیهای شوتر.!!یعنی واقعا یونیک هستش..!!حالا باز هم بحث سلیقه میاد وسط.حالا شما با دسته ی گیم کیوب بازی کنی دیگه اینقدر شکایت نمیکنی:dهر 2 تا دسته رو میزاری رو چشمات:d

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
الان دسته ی اولیه ی من که رو ps3 بود با اینکه فقط باهاش انحصاری بازی کردم و کار زیادیم ازش نکشیدم هم L2ش خراب شد و هم اون گوشه ی آنالوگش شیکست با اینکه آنالوگش هنوز کار میکنه اما گوشش شیکسته کلا دسته ی حساسیه و جنس پلاستیکش قوی نیست دسته ی سونی تو مقایسه با دسته ی 360 فقط تو بازیای مبارزه ای مثل SF جواب میده و گرنه تو بقیه ی سبکا مخصوصا شوترای اول شخص و سوم شخص کارایی دسته ی 360 واقعا بهتره من خودم آنچارتدو نمیتونسم با دسته ی PS3 راحت بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر