اطلاعاتی ازHitman Absolution: Deus Ex Human Revolution

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
deus-ex-2.jpg

جزئیاتی از DLC جدید بازی Hitman Absolution با نام منتشر گردیده است.

آیا مامور 47 را با لباس Adam Jensen تصور کرده اید؟نه؟

Siliconera گزارش داده است که بعضی از محتوای DLC بازی برای پیش خردید کنندگاه در آمریکا داده شده بود، بزودی در دسترس عموم قرار می گیرد.

گیمران می توانند لباس مامور 47 را به Adam Jensen به همراه اسلحه های با کت و شلوار مخصوص و Krugermeier 2-2 Pistol و لباس گانگسترها با اسلحه Bronson M1928 SMG دریافت کنند.

از راست لباس های Just Cause .مامور 47 و Deus Ex: Human Revolution در بازی Sleeping Dogs

Square-Enix در حال برقراری ارتباط با تمام بازیهای خود است برای مثال لباس مخصوص مامور 47 را در یکی از DLC های Sleeping Dogs می بینیم. حرکت بعدی چه چیزی است؟ مامور 47 را با لباس لارا کرافت خواهیم دید؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اون لباس گانگستریش حرف نداره!اون اگه مجانی بود من عمرا در طول بازی لباسمو,عوض میکردم!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
والا این عکس ها که گزشتی مربوط میشه به اینکه بازی رو از کجا pre-order کنی اینا پولی نیستن!!. اگه pre-order می کردی همه جا بهت کد برای Sniper Challenge می دادن، اما این لباس ها مال Walmart, Bestbuy, Amazon هست.
اگه هم از Steam بگیری بهت 10 تا آیتم Tf2 می ده!
من که یه ماه پیش از Best Buy پیشخرید کردم امروز باید برم بگیرمش.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
والا این عکس ها که گزشتی مربوط میشه به اینکه بازی رو از کجا pre-order کنی اینا پولی نیستن!!. اگه pre-order می کردی همه جا بهت کد برای Sniper Challenge می دادن، اما این لباس ها مال Walmart, Bestbuy, Amazon هست.
الان که من دیدم توی XBL برای فروش گذاشتن

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
وقت کردی یکسر به فروشگاه استیم بزن, مخصوصا بخش dlc های این بازی. :>

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
اون لباس Adam Jensen خوب چیزیه بریم تو کار دانلود

ویرایش:الان دانلود کردم همش برای بخش contracts هستش:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟