اطلاعاتی از سری جدید بازی Uncharted با نام Uncharted: Fight for Fortune منتشر شد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
Uncharted.jpg

درود.

یکی از انحصاری‌های منحصر به فرد کنسول PS3 بی‌شک سری Uncharted می‌باشد. این بازی زیبا که اخرین با نام Uncharted: Golden Abyss برای کنسول ویتا عرضه شد قرار است بار دیگر ساخته شود. در طی جدیدترین خبری که چند دقیقه پیش در سایت‌ها شکل گفت سونی در حال اماده سازی
بازی جدید خود با نام "Uncharted: Fight for Fortune" می‌باشد.

این بازی که در لیست هیئت رده بندی بازی‌ها استرالیایی قرار گرفته شده است، هنوز دقیق معلوم نیست برای کدام پلتفرم شرکت سونی قرار است ساخته شود ولی در لیست این بازی مولتی پلتفرم خوانده شده که گمان می‌رود برای PS3 و Vita باشد. در دیگر خبر که باعث سردرگمی می‌شود این می‌باشد که گفته می‌شود سازنده بازی One Loop Games است این استودیو بیشتر به ساخت بازی برای موبایل مشغول بوده و از بازی‌ها انان می‌توان به God of War, Ratchet Clank, و James Bond اشاره کرد. این استودیو در سایت خود افزوده است که بر روی دو پروژه که یکی از ان‌ها بسیار عظیم بوده است کار کرده است.

classification

Source

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
شک دارم این برای PS3 باشه. ND نمیاد به یک IP اش گند بزنه، سونی هم از این اخلاقا نداره.
اگر قرار باشه چیزی ساخته بشه صد درصد خودش میسازه.
یعنی امیدوارم که اینطوری باشه :|.
به هر حال همیشه خدای از آنچارتد حمایت میشه. خودم به شخصه بیشتر از TLoU منتظر یک نسخه ی جدید تر با نتان هستم :(.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
باز سونی میخواد خراب کنه؟؟؟
یه بازی بسازه که هم روی ps3 میاد هم ویتا؟؟؟ همزمان ؟؟؟
اقای سونی، راه این دوتا رو سوا کن :thumbdown

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
تصور آنچارتد 4 روی PS4 یه چیز ماورای تصور میشه و به شدت منتظرشیم ولی فکر نکم این بخواد رو ps3 بیاد چون سونی به غیر از ناتی داگ نمیذاره کسی این کار رو بکنه یعنی احمقه اگه ایم کار رو بکنه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تصور آنچارتد 4 روی PS4 یه چیز ماورای تصور میشه و به شدت منتظرشیم ولی فکر نکم این بخواد رو ps3 بیاد چون سونی به غیر از ناتی داگ نمیذاره کسی این کار رو بکنه یعنی احمقه اگه ایم کار رو بکنه :d
من بیشتر دوست دارم ND برای PS4 با یک IP جدید کارش رو شروع کنه! مثل هر نسل،یا حداقل4 JAK :-" (از بعد U2 قولش رو داده بودن :(( ) ولی خوب آنچارتد الان بهترین بازی برای جذب ملت به PS4 هست!:((

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من بیشتر دوست دارم ND برای PS4 با یک IP جدید کارش رو شروع کنه! مثل هر نسل،یا حداقل4 JAK :-" (از بعد U2 قولش رو داده بودن :(( ) ولی خوب آنچارتد الان بهترین بازی برای جذب ملت به PS4 هست!:((
ناتی داگ اونقدر بزرگ هست که بتونه با جذب نیروی بیشتر آی پی مختلف بسازه ولی هیچ وقت آنچارتد رو بیخیال نمیشه. هم داستان های نیتن به هم ربط نداره و هر بار یه ماجرا رو دنبال میکنه هم فن بیس خوبی داره هم جذب مشتریش ملسه :d ناتی داگ هم کلا استودیو بی کله ای. آخر نسلی یه آی پی جدید داره میده که همه رو چشم انتظار عرضش کرده :d کلا بهترین استودیو بازی سازی به نظر من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر