اشتراک گذاشتن save بازیها که از طریق gatway ایجاد شده

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام
این تایپیک رو ایجاد کردم که اگر کسی دوست داشت save بازیهای خود که از طریق کارت کپی gatwey ایجاد شده رو برای دیگران هم به اشتراک بزاره
فکر کنم توی این مدت تعداد زیادی باشن که از این کارت و یا مشابه این کارت استفاده کردن:d
امید وارم این تایپیک مفید باشه
موفق باشید

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
فایل سیو رو از کجا برداریم ؟

اگر موقع خروج از بازی دکمه هموم رو بزنید و بازی رو ببندید توی مموری خوده دستگاه سیو میشه
شما وقتی مموری sd رو به کامپیوتر وصل کردید توی روت مموری سیو ها رو میبینید

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
خوب ایمان خودت شروع کن :d
الان new super mario bros ds بذار !

چشم میزارم فقط یه مقدار طول میکشه چون سیو بازیها اسم نداره باید تک تک تست کنم

- - -ویرایش - - -

خوب الآن من سیوهای 3dslink رو بزارم میتونید تست کنید برام.(قصد خرید getway دارم ولی نمیتونم از بازی هایی که رفتم جلو دل بکنم)

قرار هست یه گت وی هست بخرم اگر خریدم اون سیو بازیی که میخواین بهم بدید تا تست کنم

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
لطفا یکی به من بگه چطور میتونم SAVE بازی ها رو روی مموری کارت دستگاه پیدا کنم همه سیو ها اعداد درهم برهم هستن اسم نداره؟هربازی SAVE میشه میره روی مموری دستگاه یا گیت وی؟ همین SAVE ها اشتراکی رو دقیقا کجا باید قرار بدم؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
لطفا یکی به من بگه چطور میتونم SAVE بازی ها رو روی مموری کارت دستگاه پیدا کنم همه سیو ها اعداد درهم برهم هستن اسم نداره؟هربازی SAVE میشه میره روی مموری دستگاه یا گیت وی؟ همین SAVE ها اشتراکی رو دقیقا کجا باید قرار بدم؟
درست یادم نیست ولی اگر اشتباه نکنم توی قسمت دیتا رم یه پوشه به اسم save وجود داره
برای دانلود سیو هم میتونید به این سایت برید

3DS Savegames

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
درست یادم نیست ولی اگر اشتباه نکنم توی قسمت دیتا رم یه پوشه به اسم save وجود داره
برای دانلود سیو هم میتونید به این سایت برید

3DS Savegames
توی همون دیتا رم که میگید اسم خود بازی ها هم روش هست یا نه معلوم نیست کدوم سیو برا کدومه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر