اشاره Ed Boon به محتوای انحصاری xbox360 در MK

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
در مصاحبه ای با Giant Bomb تهیه کننده بازی Mortal Kombat صحبتهایی درباره این بازی کرد.

Boon گفت:"من آخرین باری رو به یاد نمیارم که این همه از زمان ساخت و معرفی یک بازی گذشته باشد و ما هنوز چیزای بزرگی برای معرفی داشته باشیم.پس همه شخصیتها معرفی نشده اند.ما عمدا میخواستیم چیزای بزرگی در بازی وجود داشته باشه که مردم دربارش نمیدونن;من شخصا همیشه دوست داشتم که یه علامت سوال درباره بازی وجود داشته باشه که چه چیزای مخفی تو بازی هست.در واقع چیزای مخفی زیادی تو بازی وجود داره."

او همچنین اشاره هایی به محتوای انحصاری 360 کرد:
"خب،ما در حال حاضر چیزی برای معرفی نداریم اما ما گیمیرهای هردو پلتفورم PS3 و XBOX360 رو دوست داریم و فکر میکنم همه یه چیزی در بازی خواهند داشت که خوشحالشون کنه."

Boon همچنین تایید کرد هنوز 5 یا 6 شخصیت بازی معرفی نشده اند.
Mortal Kombat در 19 ایپریل برای PS3 وXBOX360 منتشر میشود.

source

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
کریتوس کتک میخوره؟ کریتوس کتک میخوره؟ مگه الکیه؟ کریتوس میزنه همه رو میترکونه :d بعد زبونت رو گاز بگیر! :d GOW IV نمیخوایم ما :d :d :d
بعد من اون جمله رو هرچی میخونم یک چیز دیگه برداشت میکنم :d برداشت من اینه که کلا میگه توی MK چیزهایی هست که هرکسی دوستش داشته باشه :d (بهتر از این نتونستم منظورم رو برسونم :d )

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
در مورد انحصاری 360 هم :biggrin1: مثلا ملکه هلوکاستا طرفدارم زیاد داره اون و بذارن یا مرد مسابقه مرغ شوتی FABLE که مهدی دوستش داره :d
@T7T
فکر ملکه لوکاست هم نکن ابهتش به فرماندهی و استراتجی چیدنشه نه که شخصا بجنگه .
مثل این که خود من(آواتار) کاراکتر قابل بازی باشم خداییش مسخره نمیشه؟؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
QUAN CHI و KINTARO مگه چند بار باید تایید بشن :d حالت خوبه برهان سرحالی :d
میشه با لینک بهم بدی؟:D من تایید این دو تا رو ندیده بودم:D اگه تایید شده باشن که خیلی خوبه اما من چیزی ندیدم!

نمیدونم شاید واسه شما اینجوری نباشه اما مثلا من با کریتوس mk بازی کنم
اونوقت سال دیگه gow4 بیاد دیگه با بازی حال نمیکنم - یه جوری برام اون ابهت کریتوس از بین میره وقتی ببینم داره توی mk کتک میخوره:d

نمیدونم هر کی یک نظری داره دیگه:D
البته این رو هم بگم که Gow 4 کلا به نظرم ساخته نشه بهتر هست:D دیگه کلا دنیا به نابودی کشیده شد:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان عزیز این ویدئو رو ببیند. دقیقه 1:12 رو بیارید و شخصی که مقابل کریتوس داره مبارزه می کنه به شدت شبیه Ryu هستش:D این یعنی چی اون وقت؟:D من اول فکر کردم noob هست اما اون که شنل نداره. قضیه چیه دقیقا؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
برهان ، کوان چی توی یکی از اچیومنت های مخفی وجودش تایید شد! همچنین سایبر ساب زیرو :d (علی رضا خبرش رو گزاشت )
ولی خبری از کینتارو من نشنیدم :d جایی هم ندیدمش :d
برهان این دقیقه ی 1:12 ارمک ـه :d رنگ لباسشl قرمزه دیگه :d کلا توی این تریلر فقط ارمک و سیندل و لیو کانگ بودن که داشتن کتک میخوردن :d

مثل اینکه گورو هم هستش :d این معرفی کابال رو ندیدم! اگر باشه فاعدتا باید توی همین باشه :d چند دقیقه صبر پیشه کنید :d

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان ، کوان چی توی یکی از اچیومنت های مخفی وجودش تایید شد! همچنین سایبر ساب زیرو :d (علی رضا خبرش رو گزاشت )
ولی خبری از کینتارو من نشنیدم :d جایی هم ندیدمش :d
برهان این دقیقه ی 1:12 ارمک ـه :d رنگ لباسشl قرمزه دیگه :d کلا توی این تریلر فقط ارمک و سیندل بودن که داشتن کتک میخوردن :d
خوب فکر کنم تو همون موقعی بوده که من سایت نیومدم:D چون اصلا ندیده بودم این خبر رو:D لیست رو هم ندیدم:D
اون کجاش شبیه ermac بود؟:D مگر اینکه لباس دومش باشه چون هیچ ربطی به شکل و لباس اولش نداره.

مثل اینکه گورو هم هستش این معرفی کابال رو ندیدم! اگر باشه فاعدتا باید توی همین باشه چند دقیقه صبر پیشه کنید
اون که خیلی وقته تایید شده:D جفتشون رو میگم:D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقا کجای خبر نوشته نسخه 360 یه چیز انحصاری داره؟ یعی این جمله از کجای خبر برداشت شده؟
گفته دیگه ماکان. رفتی تو منبع اصلا؟!
Well, there’s nothing that we have ready to announce but we love our 360 players and we love our PS3 players and I think everybody’s gonna get something they’ll be happy with

Ed Boon has given strong hints over an Xbox 360 exclusive character for Mortal Kombat.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
یه نفر توی این فرومهای خارجکی میگفت Arbiter رو انتخاب کنن و به نظر منم بهترین انتخابه ! هم استیلش به MK میخوره (حداقل بیشتر از مسترچیف و مارکوس :D) هم از دنیای Halo هست دیگه !
البته یه عده هم میگن شاید توی نسخه 360 به جای کاراکتر اختصاصی , یه میدون نبرد اختصاصی وجود داشته باشه ! :D
در کل بدجوری منتظر بازی هستم. دموش رو امروز بازی کردم و فوق العاده بود ! هم حس MK های قدیمی رو داره , هم خیلی نرم و دلنشینه !

• Like
Reactions: Fëanor

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
اون کجاش شبیه ermac بود؟:D مگر اینکه لباس دومش باشه چون هیچ ربطی به شکل و لباس اولش نداره.

دقیقاً باید لباس دوم Ermac باشه...البته من دمو رو ندیدم...

توی نسخه Kollector's Edition که تایید شد... لباس دوم برای Ermac قابل انتخابه...:d

picture.php

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,467
نام
محمد
یه نفر توی این فرومهای خارجکی میگفت Arbiter رو انتخاب کنن و به نظر منم بهترین انتخابه ! هم استیلش به MK میخوره (حداقل بیشتر از مسترچیف و مارکوس :D) هم از دنیای Halo هست دیگه !
البته یه عده هم میگن شاید توی نسخه 360 به جای کاراکتر اختصاصی , یه میدون نبرد اختصاصی وجود داشته باشه ! :D
در کل بدجوری منتظر بازی هستم. دموش رو امروز بازی کردم و فوق العاده بود ! هم حس MK های قدیمی رو داره , هم خیلی نرم و دلنشینه !
سلام!
به نظر من هم اگه Arbiter تو بازی باشه خیلی عالی میشه، البته قبلا پیشنهادش را داده بودم :D
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1223666&postcount=46

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دقیقاً باید لباس دوم Ermac باشه...البته من دمو رو ندیدم...

توی نسخه Kollector's Edition که تایید شد... لباس دوم برای Ermac قابل انتخابه...:d

picture.php

نه همون لباس اصلیش هست اما یکم فرق کرده:D این لباس دوم هم که تو عکس گذاشتی همون قدیمی(retro) هست که با لباس قرمز قدیمش مثل نسخه سوم میادش. ویدئو رو هم حتما ببین.

راستی به نظر من این QTEهای کریتوس یک جوری هستش:D اول فکر کردم که شاید جای X-ray باشه اما دیدم به شخصیت های مقابلش که ermac بود زد. یک احتمال دیگه هم هست. اون نواری که برای قدرت X-ray هست اگه پر نشه و از قدرت خودتون استفاده کنید حرکات ناقص اما به قدرت زیادی رو میزنه. شاید تو این مواقع هست که برای کریتوس QTE میاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر