اشاره به نسخه جدید K&L توسط اسکوئر انیکس

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
83122382138568588491.jpg

یکی از کاربران NeoGAF با جستجو در بین نام‌های تجاری ثبت شده توسط Square Enix توانست نشانه هایی از نسخه جدید مجموعه تقریبا موفق Kane & Lynch پیدا کند.این اسم تجاری که با نام Sleeping Dogs به ثبت رسیده وجه تشابه زیادی با نام آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Dog Days دارد.بنابراین دور از ذهن نیست که این نام تجاری ثبت شده متعلق به نسخه سوم از این مجموعه باشد.در سپتامبر سال گذشته لیست کاری که از طرف IO Interactive منتشر شد اشاراتی به نسخه سوم این مجموعه داشت.در دسامبر 2010 نیز Ian Livingstone اعلام کرده بود که این مجموعه هرگز تمام نشده و شرکت سازنده حرف های زیادی در باب این دو شخصیت برای گفتن دارد.این نام تجاری در تاریخ 13 ژوئن به ثبت رسیده.

Source

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
امیدوارم این خبر در حد همون اشاره بمونه و فردا به قسمت شایعات سایت نقل مکان کنه ... جدا خواهان نابودی این آی پی مزخرف هستم!:-&

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
تا حالا شده شماره قبل رو سه بار تموم کنید..؟ من به شخصه چهار بار تمومش کردم..

با وجود اینکه گرافیک بازی داغون بود و دوربین مزخرفی هم داشت ولی انصافا جو بازی عالی بود دقیقا آدم رو میبرد تو کثیف ترین جا ها..:d

منتظر نسخه سوم هستیم..

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
تا حالا شده شماره قبل رو سه بار تموم کنید..؟ من به شخصه چهار بار تمومش کردم..

با وجود اینکه گرافیک بازی داغون بود و دوربین مزخرفی هم داشت ولی انصافا جو بازی عالی بود دقیقا آدم رو میبرد تو کثیف ترین جا ها..:d

منتظر نسخه سوم هستیم..

ثابت کردی گیمری خداییش :d چطوری اون دوربین رو تحمل میکردی با اینکه 4 بار تمومش کردی ؟:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ثابت کردی گیمری خداییش :d چطوری اون دوربین رو تحمل میکردی با اینکه 4 بار تمومش کردی ؟:d

دو بار که بازی کنی این بار با دوربین بازیهای دیگه مشکل پیدا میکنی..:d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
کاراکترپردازی کین و لینچ رو من تو کمتر بازی اینجوری دیده بودم. حالت سینمایی بازی ملاکه اینجا زیاد رو گیم پلی و چیزای دیگه خیلی مانور نمیدن. مثلا حالت متحرک دوربین تو شماره 2 که حس خاص میداد به بازی. یا روانی بازی های لینچ مثلا که مدام به خودش فحش خوار مادر میداد و این تم تارانتینوئی که داشت:D منم از معدود افرادیم که از 1 و 2ش خوشم اومد. خصوصا یکش. همذات پنداری در اوج خودشه تو این بازی.
هر چند از لحاظ تکنیکال broken بود. ولی مسئله ای نبود برام!

امیدوارم هرچی که میسازن مث شماره قبل نباشه , همین
yahoo_4.gif

مطمئن باش هست.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
واقعا یکی از بهترین هاست به نظرم. شخصیت کین هم که واقعا عالیه با صدای باحالش...دقیقا مثل فیلمه مخصوصا یکش که منو یاد فیلم the heat می انداخت...
امیدوارم نسخه سوم پیشرفت فراوونی بکنه...>:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دومیش عالی بودااا
من نمیدونم با دوربینش چه مشکلی داشتید :d
ولی حس ویژه ای رو القل میکرد ... حس جدیدی بود
من خیلی خوشم اومد !

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
من نمیدونم اینا با چه امیدی این بازیرو ادامه میدن بازی که هر دو نسخش بازیای متوسطی بودن و هیچ وقت فراتر از یه بازی متوسط نبودن چرا باید ادامه پیدا کنه وقتی نسخه ی دوم رو تموم کردم دقیقا همچین حالتی:-& داشتم هرچند جو جالب و منحصر به فردی داره و شخصیت پردازیاش بینظیرن اما چیزی که من از یه گیم انتظار دارم یعنی گیم پلی خوب و متنوع داستان قوی گرافیک حداقل خوب و ....رو ارائه نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر