اسکن اشیاء در بازی فانتزیک پتس object scanning on the pets game

به نظر شما کدام بهتر است

• مجموع رای دهنده‌ها
    1

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
سلام پچه ها
اگه دقت کنید پشت بازیه fantastic pets نوشته object scanning کسی در این مورد اطلاعی داره ؟ من فکر کنم چیزی تو مایه های کینکت مایل باشه ;)

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
نبود کسی

---------- نوشته در 11:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:16 PM ارسال شده بود ----------

اقا یکی بیاد بگه نمیدونم حداقل دلم خوش باشه

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
سلام پچه ها
اگه دقت کنید پشت بازیه fantastic pets نوشته object scanning کسی در این مورد اطلاعی داره ؟ من فکر کنم چیزی تو مایه های کینکت مایل باشه ;)

تو بازیه kinectimals هم اسکن اشیا داره . اونجا اسکنش اینجوریه که اگر تو ایمترنت سرچ کنی یه سری عکسایی می یاد که یه سری نقطه های رنگیه که یه جور کده که اگر این عکسا رو جلپی کینکت بگیری هر کدوم یه ایتم رو تو بازی باز می کنه . تاپیکش تو همین بخش کینکت هست . حالا این بازی هم شاید عین همونه .

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
تو بازیه kinectimals هم اسکن اشیا داره . اونجا اسکنش اینجوریه که اگر تو ایمترنت سرچ کنی یه سری عکسایی می یاد که یه سری نقطه های رنگیه که یه جور کده که اگر این عکسا رو جلپی کینکت بگیری هر کدوم یه ایتم رو تو بازی باز می کنه . تاپیکش تو همین بخش کینکت هست . حالا این بازی هم شاید عین همونه .
اقا واقعا درست ربطی به تاپیک نداشت ولی بازم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون که یه جوابی دادی;)

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
اره علی هست خیلی جذابه فقط فعلا بازی هاردکور نداره ولی سگا یکی زده قرار 6 سپتامبر بیاد در کل ارزش خرید داره

منظور از object scan همون اسکن کارتهای مخصوص ورمزی که تو بازی کینکت انیمالز هم هست . نه اینکه مبل یا صندلیو برات اسکن کنه . مثل کارتی که توی adventure هست که عکس یه صورتکه خندانه .

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
من این بازی رو ندارم شرمنده که نمیتونم کمکت کنم راستی کینکت داری مگه؟
چند خریدی؟ارزش داره منم یکی بخرم یا نه؟بازیاش قشنگه؟
من 2 هفته هست از مشهد پاساژ بهزاد خریدم 175 خیلی جذابه بازی هاشم تا الان 50 عنوان شده فکر کنم(من 20 تاشو دارم خیلی خوبه)ارزش 200 تومن رو داره خداییش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر