اسپلینتر سل۳ به زودی …

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام به همگی
نمیدونم چقدر راجع به این موضوع بحث شده(آخه من یه چند وقتی نبودم)
ولی بد ندیدم که این لینک رو بذارم اینجا
چون میدونم برای این بازی تورا من چشم در راهم خیلی زیاده :lol:
به هر حال اگه تکراری بود یه بدرد نخور ببخشید(پاک میشه میره)
یه نگاهی اینجا بندازین - آخزین خط

آخرین ویرایش:

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Dr.XJ:
سلام به همگی
نمیدونم چقدر راجع به این موضوع بحث شده(آخه من یه چند وقتی نبودم)
ولی بد ندیدم که این لینک رو بذارم اینجا
چون میدونم برای این بازی تورا من چشم در راهم خیلی زیاده :lol:
به هر حال اگه تکراری بود یه بدرد نخور ببخشید(پاک میشه میره)
یه نگاهی اینجا بندازین - آخزین خط
بابا دکتر جون . این اسپلینتر سل جدید زیاد هم جالب نیست . من شماره های قبلیو دارم . به نظرم زیاد تغییری نکرده . از بازی هایی که فقر اسلحه دارن زیاد خوشم نمیاد.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط alprh:
بابا دکتر جون . این اسپلینتر سل جدید زیاد هم جالب نیست . من شماره های قبلیو دارم . به نظرم زیاد تغییری نکرده . از بازی هایی که فقر اسلحه دارن زیاد خوشم نمیاد.
به نظر من اين شماره از شماره هاي قبل ضعيفتر بود اما چون بازي اكسن نيست اسلحه كه زياد توش نيست
تنها را كشتن گرفتن سربازها و بردن اون ها تو تاريكي و كشتن انهاست كه بعد از مدتي تكراري ميشه

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط mgs:
به نظر من اين شماره از شماره هاي قبل ضعيفتر بود اما چون بازي اكسن نيست اسلحه كه زياد توش نيست
تنها را كشتن گرفتن سربازها و بردن اون ها تو تاريكي و كشتن انهاست كه بعد از مدتي تكراري ميشه
اینو راست میگی . یه چیزی تو مایه های هیت منه منتها هیتمن هنوز مخفیانه تر آدم میکشه.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
من که چشمم آب نمیخوره بتونن اینو کرک کنن
168.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اینو راست میگی . یه چیزی تو مایه های هیت منه منتها هیتمن هنوز مخفیانه تر آدم میکشه.

نبينم اسپلينتر سل 3 رو با يه بازي دره پيت مقايسه كنين
frown.gif

واي من بد بخت شدم اگه به زودي بياد من كه رفتم اورجينال خريدم چه كنم

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نبينم اسپلينتر سل 3 رو با يه بازي دره پيت مقايسه كنين
frown.gif

واي من بد بخت شدم اگه به زودي بياد من كه رفتم اورجينال خريدم چه كنم
بابا ما اینجا آزادی بیان نداریم (آزادی کجایی تنهای تنهام ...) من نظر خودمو گفتم . چرا به حرف ها ی نسل جوان گیر میدید . ولی خداییش تا حالا اسلحه جدید دیدی تو بازی ؟

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط alprh:
بابا ما اینجا آزادی بیان نداریم (آزادی کجایی تنهای تنهام ...) من نظر خودمو گفتم . چرا به حرف ها ی نسل جوان گیر میدید . ولی خداییش تا حالا اسلحه جدید دیدی تو بازی ؟
اسلحه رو ولش کن... اون 2 تا اسلحه که داره اندازه 40 تا اسلحه اس
39.gif

ولی اینا به کنار مهم اینه که بازی خیلی خوبیه .... راستی چند دفه بگم اسپلینتر سل با بازیهای دیگه مقایسه نکنید
113.gif

دیگه تکرار نشه... وگر نه
167.gif

امین تو یه چیزی بهشون بگو...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اسپلینتر سل۳ به زودی …
با سلام
در اول باید بگم که من با شرکت سرزمین هیچ گونه مشکلی ندارم و به هیچ شرکتی هم علاقه ای ندارم که بخوام طرفداری ازشو بکنم، ولی الان یسری مسائل را دیدم که واقعا نتونستم ازش بگذرم.
اول در مورد جمله اسپلینتر سل۳ به زودی … بگم که فعلا همچین چیزی نیست چون این بازی TOCA Race Driver 2 مال حدودا 1 سال و 6 ماه پیش است و بازی جدیدی نیست و از ورژن نسبتا قدیمی قفل StarForce یعنی ورژن 3.3 استفاده می کنه ولی در اسپلینتر سل 3 از ورژن جدید این قفل استفاده شده که هنوز راهی برای کرک کردن اون پیدا نشده. در ضمن قفل StarForce به علت داشتن پیچیدگی به این صورت نیست که چون این بازی کرک شد پس این قفل کرک شده است و این قفل به صورتی هست که ممکنه روی یک بازی کرک بشه و همین قفل روی بازی دیگرو نتونن کرک کنن. نمونشم بازی Colin McRae Rally 2005 که از همین قفل TOCA2 یعنی StarForce v3.3 استفاده می کنه ولی این بازی به محض اومدن کرک شد ولی TOCA2 تازه کرک شده و بازی GTR: FIA GT Racing هم که از همین ورژن قفل استفاده می کنه هنوز کرک نشده.
این بازی در ۴ سی دی پس از یک سال بالخره توسط گروه سرزمین کرک, و به بازار عرضه شد.
نویسنده سرزمین فکر کنم این جارو می خواسته خود شیرینی کنه! چون این بازی توسط گروه مشهور RELOADED کرک شد و در تاریخ 2005-10-13 در اینترنت برای دانلود قرار گرفت و الان تمام شرکت های سی دی فروشی در ایران هم این بازی رو دارن و می فروشن.

یه قسمت دیگه هم که من دلم نیومد بگم اینه که این نقدی که گروه سرزمین برای بازی نوشته از روی نقدی که من برای GTR نوشته بودم کپی شده و تغییرات روش داده شده. (حالا بماند که که این نقد GTR رو من تو خیلی از سایت ها دیدم که از تو بازیدات کپی کرده بودن و به نام خودشون ثبت کرده بودن) کپی کردن مهم نیست اون چیزی که برای من جالب بود این جمله بود: "بعد از مدت ها که از ساخت بازی های ریسینگ برای PC می گذرد یک بازیه شبیه سازی شده بسیار زیبا از که می توان آن را طبیعی ترین بازیه شبیه ساز مسابقات رانندگی برای PC دانست که تاکنون ساخته شده است" این جمله را من برای GTR نوشته بودم که واقعا هم برازنده بازیش بود ولی این جمله اصلا در حد بازی TOCA2 نیست چون این بازی خیلی بازی خارق العاده ای نیست تا جایی که از گیم اسپات امتیاز 7.7 گرفته است.
اگر می خواهید به نقد من نگاهی بیندازید به سایت زیر مراجعه کنید:
http://www.bazidot.com/story.php?id=220

امیدوارم تونسته باشم دوستان را در این زمینه تا حدودی آگاه کنم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
جدی جدی اومد!!!!!!!!!!!!!!!
پس یعنی پرنس هم کرک می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم می خواممممممممم!!!!
ای کاش پست ها رو یکم با دقت می خوندید بعد پست می زدید!!!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بی وفا دیگه دوستم نداری
47.gif
47.gif
39.gif

در مورده اسلحه هم به خدا سازندگانش ببو نبودن میتونستن یه اسلحه براش تهیه کنن ولی چون این بازی بر اساس واقعیت هست سعی شده تعداد اسلحه ها هم به واقعیت نزدیک باشه نه اینکه یه گردان اسلحه با خودت حمل کنی (حالا گیر نده واحد اسلحه گردان نیست
58.gif
)
ولی اینا به کنار مهم اینه که بازی خیلی خوبیه .... راستی چند دفه بگم اسپلینتر سل با بازیهای دیگه مقایسه نکنید
راست میگه.
نا مرد ها حد اقل با یه بازی هم سبکش به جز یارو مقایسش کنین
59.gif

با سلام
در اول باید بگم که من با شرکت سرزمین هیچ گونه مشکلی ندارم و به هیچ شرکتی هم علاقه ای ندارم که بخوام طرفداری ازشو بکنم، ولی الان یسری مسائل را دیدم که واقعا نتونستم ازش بگذرم.
اول در مورد جمله اسپلینتر سل۳ به زودی … بگم که فعلا همچین چیزی نیست چون این بازی TOCA Race Driver 2 مال حدودا 1 سال و 6 ماه پیش است و بازی جدیدی نیست و از ورژن نسبتا قدیمی قفل StarForce یعنی ورژن 3.3 استفاده می کنه ولی در اسپلینتر سل 3 از ورژن جدید این قفل استفاده شده که هنوز راهی برای کرک کردن اون پیدا نشده. در ضمن قفل StarForce به علت داشتن پیچیدگی به این صورت نیست که چون این بازی کرک شد پس این قفل کرک شده است و این قفل به صورتی هست که ممکنه روی یک بازی کرک بشه و همین قفل روی بازی دیگرو نتونن کرک کنن. نمونشم بازی Colin McRae Rally 2005 که از همین قفل TOCA2 یعنی StarForce v3.3 استفاده می کنه ولی این بازی به محض اومدن کرک شد ولی TOCA2 تازه کرک شده و بازی GTR: FIA GT Racing هم که از همین ورژن قفل استفاده می کنه هنوز کرک نشده.
تو ضیحات کامل و خوبی بود.
منم چشمم اب نمیخوره این بازی رو بدن بیرون
جدی جدی اومد!!!!!!!!!!!!!!!
پس یعنی پرنس هم کرک می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم می خواممممممممم!!!!
هر گردی گردو نیست
81.gif

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
در مورده اسلحه هم به خدا سازندگانش ببو نبودن میتونستن یه اسلحه براش تهیه کنن ولی چون این بازی بر اساس واقعیت هست سعی شده تعداد اسلحه ها هم به واقعیت نزدیک باشه نه اینکه یه گردان اسلحه با خودت حمل کنی (حالا گیر نده واحد اسلحه گردان نیست )
سلام
اتفاقا ببو بودن
چرا که اگه یکم واقعی بود یه کماندو در حالی که گلوله هاش تموم شده و 10 نفرم دنبالشن که بکشنش، برای نجات جون خودشم که شده میگه گور بابای ماموریت کرده، یکی از اون همه اسحله هایی رو که وقتی یه نفرو می کشی مسلما باید از دستش بیفته رو بر میداره و از خودش دفاع می کنه. نه اینکه مثل ماست وایسه و نگاه کنه. البته تا نسخه ی دو که اینجوری بود. نسخه ی 3 توی PS2 هم به همین شکل بود مگه اینکه این مشکل در PC رفع شده باشه :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri :cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر