EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
ببین من دقیقا مشخصات این بازی رو داخل انجمن nintendoworld مطرحش کردم خارجیا نتونستن بفهمن اون کدوم بازیه . اگه شما که توی ایرانی بتونی اسمشو بفهمی که واقعا هنر کردی .
توی ردیت کارمای بالا داری؟ اگه داری یه ساب ردیت هست به اسم tip of my tongue (نوک زبونمه ترجمه میشه :) )، اونجا بزن باید حتمی پیدا شه!
r/tipofmytongue

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
سلام دوستان من یک بازی روی ps1 بازی کردم طوری که یادمه بازی در مورد جنگ جهانی یا به طور کلی در مورد جنگ بود سرباز ها همه یکرنگ بودن همه سبز و مثلا دشمنا همه قهوه ای وقتی گلوله میخوردی مثل یک شیشه که بشکنه خرد می شد و میریختی رو زمین البته نه با گلوله اول
بازی تو شکل های مختلفی جران داشت گاهی نقش بمب افکنو داشتی بمب میریختی رو مناطق نظامی و...
اسمش اصلا یادم نمی یاد گفتم شاید کسی بازی کرده باشه بتونه راهنمایی کنه
ممنون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
یه بازی توی nes ( شاید هم sega ) بود دوربینش از بالا بود، به احتمال زیاد ماشین بود شاید هم هواپیما دقیق یادم نیست ولی یادمه قرمز بود اگه اشتباه نکنم خطهای سفید هم داشت ، یه سری اسلحه جدید هر مرحله بهش اضافه میشد مثل لیزر ، اسمشو میدونی؟

آخرین ویرایش:

Zahraw

عضو جدید
May 28, 2020
1
لطفاکمک کنید این بازیو پیدا کنم
سلام من چندین سال پیش یه بازی کردم و الان به شدت ذهنم درگیرش شده خیلی گشتم وپیدا نکردم لطفا کمکم کنید. کارکتر اصلی بازی یه دختر بود به لباس سبز ابی تنش بود و تو یه شهر کوچیک بود بعد هر جای مختلف شهر یه سری بازی های مختلف داشت تیر کمان و قایق رانی برای جمع کردن نیلوفر و.... حالا یه این وسط یه سری موجودات جالب شبیه پوکمون هم بودن رنگای مختلفی داشتن و یه چندنا بازی هم مختص اینا بود و تو این شهر ادامای دیگه ای هم بودن. کارکتر دختر لباسای مختلفی داشت.

rezabr1999

عضو جدید
May 29, 2020
2
سلام خیلی دوست دارم کمکت کنم ولی واقعا اطلاعاتی که دادی خیلی ناقص هستند و نمیتوم با این اطلاعات پیدا کنم بازی رو لطفا همه اطلاعات بازی رو بنویس مثلا:
1- سبک بازی فلان بود
2- زاویه دید دوربین فلان چیز بود ( همراه با مثال )
3- حدودا در چه سال هایی بود
4- اسم شخصیت های بازی چی بودن
5- بازی برای چه پلتفرمی بود
6- گرافیک بازی در چه حدودی بود

و....

منم در به در دنبال همین بازی که این دوستمون گفت میگردم.
- این بازی رو از بیرون نگاه میکردی و شخصیتش رو هدایت میکردی . زاویه دیدش تقریبا حالت بازی مورتال کمبته . سالش شاید 10 12 سال پیش بازی میکردم . اسماشونو یادم نمیاد فقط از رئیساش دوتا یادمه یکی نمادش ماهی قرمز بود یکیشونم یه بز زرد . واسه پی سی بود بازی . میتونستی سربازا رو جذب کنی میومدن پشتت . اول بازی لباس سفید تنشه بعدش یه کلاه پیدا میکنی میری میگیریش لباس پلی تنت میشه.

rezabr1999

عضو جدید
May 29, 2020
2
یه بازی بود که بچگی ها به اسم مبارزه تو گلهای بهشت 1 بود
یه شخصیتی داشت با کلاه لبه دار حالت پیکسلی و سوم شخص از روبرو داشت
شخصیت اصلی باید رقیبا رو میکشت و رقیباش یه سری سرباز با لباس های نارنجی کمرنگ بودن و حتی میتونست اونا رو یار خودش کنه
ولی خب از جون خودش کم میشد
یه سری وسیله هم بود که میشد سوارش شد مثلا زیردریایی و بعضی هاشون قابلیت شلیک هم داشتن
فک میکنم داستان هم داشت، یه شخصیت منفی زنش رو گروگان گرفته بود و باید اون رو آزاد میکرد
کسی میدونه اسم این بازی چیه؟
در به در دنبالشم

warrior2020

کاربر سایت
Jun 24, 2014
86
سلام.
آقا یه بازی بود سال ها پیش که نمیدونم روی کنسول سگا بازی میکردمش یا ps1 که تا اونجایی که یادمه تم اساطیری و یونانی داشت و احتمالا آر پی جی بود. چند تا کاراکتر داشت روی کاورش فکر کنم که یکیشون تبر به دست بود...هیچوقت نتونستم کامل بازیش کنم چون نسخه ای که داشتم خراب بود و بازی قفل میکرد. کسی میدونه اسم بازی چیه؟

purslaniac

کاربر سایت
Jun 4, 2020
90
سلام من حدود ۵ سال پیش یه بازی میکردم که سبک بقا بود اول بازی باید یه هیولا میساختیم بعد یه قبیله با هیولاها تشکیل میدادیم بعد میتونستیم با قبیله های دیگه یا دوست بشیم یا حمله کنیم بعد لول اپم که میشدیم مغزمون گنده تر میشد و کل بازیم فکر کنم ۳ قسمت بود که تو اخراش روباتم میتونستیم بسازی مثل هواپیما و تانک لوگوی بازی ام سبیه یه کهکشان مارپیچ بود فکر کنم حرف اول اسمشم s یا w بود خواهش میکنم کمکم کنید مرسی
Spore

sajjadebrahimi

عضو جدید
Jun 23, 2020
1
سلام قبلا یه بازی داشتم تفنگی بود اولش تو یه جا شبیه بار بود باید همه رو می کشتی و بعد میرفتی جلو یه کم شیطان بهت یه قدرت هایی میداد مثلا با زدن دکمه E افرادی که کشتی رو جون و تیر هاشون رو میگرفت و اخرش هم شیطان همه قدرت هارو ازت پس میگیره وباید بکشیش

Ali Reza N

عضو جدید
Jun 25, 2020
2
سلام خیلی وقت پیش تقریبا ۱۲ سالی میشه که من یه بازی میکردم اکشن اول شخص بود نمیدونم اسمش چی بود اگه کمکم کنید اسمشو پیدا کن ممنون میشم برای واضح شدن باید بگم که مرحله اول که شروع میشد دونفر بودند یکی از اونا میره زیر هواپیما بعد محافظی رو که اونجاس با تفنگش خفه میکنه در تمام مدت نفر دومی که بازیکن باشه با دوربین تفنگش اونو زیر نظر داره بعد اینکه محافظ کشته میشه نفر دوم با سرعت خودشو به هواپیما میرسونه و هر دوشون سوار میشن اولی تو راه کشته میشه و بازیکن باید تا آخر باری تنها پیش بره، آخر مرحله رسیدن به قسمت خلبانه که وقتی اونجا رسید هواپیما سقوط میکنه بازیکن دوباره که به هوش میاد داخل بیمارستانه.
مرحله دومش از داخل هلی کوپتر شروع میشه که دارن برای ماموریت جدید میرن...
حالا اگه کسی اینو بازی کرده لطفا به منم اسمشو بگید خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم پیدا کنمش.

Ali.Zaki.Zadeh

عضو جدید
Oct 11, 2019
2
سلام
یه بازی در سبک مدیریت بود و ما یک وانت لوگو بازی گل زرد رنگ بود مثلا تخم مرغ و شیر جمع می کردیم می دادیم قنادی کیک تحویل مون میداد بعدا اونو یه جا دیگه یا چوب و آهن تحویل می گرفتیم جای دیگه می دادیم

Mt.Hero

عضو جدید
Jul 3, 2020
1
سلام اقا یکی کمکم کنه من دو هفتست خوب نخوابیدم سر پیدا کردن این بازی.هرچی بگی سرچ کردم.کل فروم های داخلی و خارجی و..... زیر و رو کردم هیچی نبود
. بازی یه حالت 2 بعدی داشت.دوربینشم از بالا به پایین بود عین gta قدیمی (فقط دوربینش شبیهشه نه خود بازی)
اطلاعات بازی:
داستان: یه گروه بودن با یه رهبر وحشی.فکر کنم 5 نفر بودن یا 7 نفر.رهبر صلیب وارونه میپوشید و موهای سفید داشت. در اولین مرحله ، رهبر اون گروه, یه کلانتر رو میکشه و یکی از اعضای اون, بچه های کلانتر را میگیره. قهرمان قهرمان بازی عصبانی میشه. قسم می خوره که همشونو بکشه.بازی موقعی که مرحله به مرحله پیش میره مثلا بعد کشتن اعضای گروه,به صورت کمیک وار داستانو جلو میبره.یعنی یه عکس ثابت با نوشته و.... بعد هر مرحله میاره که وقایع بازیو شرح بده.
تو اولین مرحله. ما یک ماشین قدیمی داریم یه چیزی تو مایه های فولکس قورباغه ای.و یک اسلحه قدیمی شبیه شش تیر کابوی ها(همون revolver). از طریق خروجی یه شهر میتونیم ازش خارج بشیم و بازی مستقیم میره روی نقشه,اونجا میتونیم بریم شهر دیگه واسه انجام ماموریت یا خرید ماشین و سلاح.بعضی وقتا هم میشه به ماشین های دیگه حمله کرد و اونارو پوکوند و پول بدست اورد ، می توانیم دو سلاح بسته به نوع ماشینمون کار بزاریم (هرکدام برای یکی از سمت های اتومبیل ، سمت راست و چپ) ماشینو با کیبورد کنترل میکنیم و اسلحه هارو با ماوس.
ایکون بازی یه مار کبرا قهوه ای رنگه.
تا جایی که یادم میاد شخصیت بدای بازی اینجورین
یک پسر قد بلند با دو تا یوزی و یه عقاب
یک پسر قد کوتاه با کلاه گاوچران
(ما در پایان بازی او را با یک درخت و چوبه دار خواهیم کشت)
مرد چاق با ار پی جی.طرف با نارنجک خودش کشته خواهد شد.وقتی تو بازی شکست میخوره,ماشینش چپ میکنه رو خودش.تو قسمتی که بازی حالت کمیکی میشه,طرف نارنجکشو پرت میکنه سمت ما اما نارنجک میخوره به در ماشینمون و کمونه میکنه طرف خودش و بومممم.
تو هر مرحله باید با ماشین اون دیوونه ها مبارزه کنیم و با هرچی دم دستمونه بهشون شلیک کنیم و با کیبورد ماشینمونو کنترل کنیم.
بازی داستان بسیار خوبی دارد اما نمی توانم آن را به همان خوبی که هست بگویم.
کمک کنید تروخدا.

AMIRRM

عضو جدید
Jul 5, 2020
1
سلام دوستان
من حدود 7 8 سال پیش یه بازی میکردم الان شدیددد دنبالشم
بازی سبک اکشن بود و فک کنم اوپن ورد بازی وقتی شروع میشد فک کنم مادر شخصیت اصلی یه لیست خریدی میده به شخصیت و باید بریم اون خریدو انجام بدیم و یادمه یه قابلیت داشت که میشد سر مردم ادرار کنی
و یکی از اون لوازم توی لیست کتاب بود که نویسندش یه ادم کوتوله بود
واقعا ممنون میشم دوستان بهم کمک کنید شدید دنبالشم چند ساله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر