اسرار نهان در پَس شمارش معکوس شرکت Namco Bandai

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
17873IMMCapture.JPG

در طی اقدامی عجیب و غافلگیرانه شرکت بزرگ Namco Bandai در صفحه اصلی سایت خود به انداختن یک شمارش معکوس اسرار امیز دست زده است . همانطور که میدانید بیشتر اینگونه اعمالها از سوی سازندگان بازی ، نوید یک عنوان و IP مهم را میدهد ؛ این شماره معکوس که دو روز دیگر را نشان میدهد هیچ سر نخی از اینکه چه میتواند باشد ارائه نکرده است !
شما میتوانید این شمارش معکوس اسرار امیز Namco را در سایت مذکور مشاهده نمایید .
Namco چه سورپرایزی برای طرفدارانش دارد در چند روز اینده خواهیم فهمید .

برای دیدن سایت کلیک کنید

عکس بزرگتر و بهتر از این صفحه .

17874IMMCapture2.JPG

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
خدا کنه یه حالی به گیمرا بده و یه عنوان عالی رو اعلام کنه البته ace combat بسیار عالیه ولی بعید میدونم باشه چون یه نسخه ازش تو راه داریم

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
فکر کنم یه بازی بود که نامکو برای لانچ ایکس باکس میخواست بزنه با موتور unreal که بعد دیگه خبری نشد ازش killers بود فکر کنم!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
عکسه چون کارتونی هست بیشتر میخوره انیمه ای چیزی باشه!!نه تکن هر کی میخاد بیاد شرط ببندیم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ناروتو نیست؟ :|

واقعا برام جای سواله که این شرکت Cyberconnect چرا نمیشینه یه بازی از سری One Piece بسازه. با این آخرین ناروتو نشون دادن که پتانسیل بالایی برای ساخت این انیمه ها دارن. فکرشو بکنید در نقش لوفی با دن کریگ درگیر بشی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
محیط پشت عکش که به ناروتو نمیخوره :d ولی باز کمی به بلیچ نزدیکه :d گرچه اون بازیش کم کم داره میاد و فکر نکنم سازندشم اینا باشند :d (شایدم باشند! نمیدونم :d )

وان پیس ... خیلی چیز خفنی میتونه بشه!!! زورو ! میهاوک ! وای چی میشه :d :d :d تصورشم لذت بخشه :d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
وان پیس ... خیلی چیز خفنی میتونه بشه!!! زورو ! میهاوک ! وای چی میشه :d :d :d تصورشم لذت بخشه :d
نامی و رابین چه شود:d تصورشم زجر آوره:d
==============================
من احتمال میدم یه چیز خیلی مهم به Dark Souls اضافه کرده باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر