استودیو تازه تاسیس Bethesda در حال کار بر روی پروژه ای جدید است

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
360x200

شرکت Bethesda به تازگی استودیو جدیدی را تحت نام Battlecry Studios را در شهر Austin واقع در ایالت تگزاس افتتاح کرده است. هدایت این استودیو توسط تهیه کننده اجرایی سابق Star Wars: The Old Republic آقای Rich Vogel انجام خواهد شد. وی دو ماه قبل شرکت Bioware را ترک کرد که برخلاف گفته های که در آن زمان در جریان بود، خروجش از شرکت ارتباطی به اخراج کارکنان Bioware در آن بازه زمانی نداشت. آقای Rich Vogel یکی از با سابقه ترین افراد در صنعت گیم است که به مدت 20 سال در این عرصه مشغول به فعالیت می باشد. Vogel در صحبت های خود پیرامون پیوستن به استودیو Bethesda عنوان کرده است: "من همیشه رویکرد شرکت Bethesda در ضمینه ساخت بازی های جدید و ایده های نوین را تحسین کرده ام. این باور و اشتیاق من سهمی است که می خواهم آن را با دیگران به اشتراک بگذارم، و از این رو به دنبال گرد هم آوردن تیمی از بهترین طراحان هستم که آن ها هم با چنین تعهدی انرژی خلاقانه ای را برای ساخت بازی های پیش رویمان به همراه بیاورند."
در این مورد ریاست شرکت Bethesda آقای Vlatko Andonov عنوان کرده است: "ما بسیار خوشحال هستیم که شخصی مانند Rich Vogel با چنین تجربه وسیعی به Bethesda ملحق شده است." وی در ادامه عنوان کرد: "آقای Rich Vogel در پرونده کاری خود سابقه گرد هم آوردن تیمی با استعداد و خلق بازی های با کیفیت را دارد، و ما به دنبال آن هستیم تا به کمک وی بر روی پروژه ای جدید و هیجان انگیز کار کنیم." استودیو Battlecry Studios به دنبال جذب تیمی با تجربه در ضمینه طراحی بازی هست که شامل سمت های مدیر طراحی، کارگردان هنری، مدیر ارشد بخش برنامه نویسی برای گیم پلی و مدیر بخش کسب درآمد هست. شرح سمت های شغلی گمانه زنی ها را به سمت یک بازی آنلاین free-to-play می برد. استودیو Battlecry دومین استودیو شرکت Bethesda در شهر Austin پس از Arkane Studios است.
منبع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر