استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
مطابق هر سال، استودیو Atlus نظرسنجی جامعی را برای طرفداران تدارک دیده که در آن از طرفداران خواسته شده تا پلتفرم مد نظر خود را برای تجربه نسخه‌های جدید پرسونا یا پورت بازی‌های قدیمی‌تر انتخاب کنند. امسال برای اولین بار، گزینه Xbox به این بخش از نظرسنجی اضافه شده است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

استودیو Atlus
پس از عرضه شدن Persona 4 Golden برای PC، شرکت Sega اعلام کرده بود که امیدوار است تا پورت‌ها، ریمسترها یا ریمیک‌های بیشتری را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر کند. با اینکه سری Persona اکنون راه خود را به نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی باز کرده، اما حال نظرسنجی سالانه Atlus گزینه‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس وان را نیز در کنار گوشی‌های هوشمند برای کاربران لحاظ کرده است.

علاوه بر سری پرسونا، Atlus همچنین از کاربران پرسیده که به تجربه کدام بازی‌های قدیمی‌تر از این استودیو و بر روی کدام پلتفرم تمایل دارند. این عناوین شامل سری‌های مختلفی مثل Shin Megami Tensei و Etrian Odyssey و چندین موارد دیگر می‌شود. شما می‌توانید از طریق این لینک در این نظرسنجی شرکت کنید.

استودیوی Atlus در حال حاضر بر روی پروژه‌های مختلفی مانند Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD ،Shin Megami Tensei 5 و Project Re: Fantasy مشغول است. همچنین این توسعه‌دهنده اعلام کرده که برای 25امین سالگرد سری پرسونا در سال 2021 برنامه‌هایی را در سر دارد.

Continue reading...

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان اگه خواستید توی نظرسنجی شرکت کنید لینکش داخل خبر هست. زبان نظرسنجی ژاپنیه اما اینجا راهنمای کامل با ترجمه زبان انگلیسی رو گذاشتن تا گزینه ای که میخواین رو انتخاب کنین. (خدا خیرشون بده واقعا، سر نظرسنجی سکیرو کارمون همش به گوگل ترنسلیت میخورد یهو صفحه سایت اصلی میپرید رفرش میکرد! :D)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اتلوس تنها جایی که براش اهمیت داره جاپونه، وقتی از هیراكوا پرسیدن نظرت در مورد غرب و استقبال زیاد از P5 چیه، شیک گفت بازار بومی اینجا به اندازه غرب فروش داره و برامون میزان فروش جهانی اهمیتی نداره! کار یکی دوبارشونم نیست!! نمونش P5S، بازی رو سال 2020 برای شرق ریلیز کردن بعد با اما و اگر نسخه غربیش رو آخرای سال 2020 برای فوریه امسال معرفی کردن.

این نظرسنجی محسن @Cpt. price چطور می تونه گزینه ای به نام ایکس باکس داشته باشه وقتی که فقط زبان جاپونی (منطقه) رو ساپورت می کنه و از اون ها سوال می شه:D اتلوس US می تونست همین نظرسنجی رو برای غربی ها هم بذاره (بحث ریجن منطقه ای هم می دونی توی جاپون برای ایکس باکس جواب نیست مثل نینتندو و PS) اگه قرار بود غرب رو تحویل بگیرن چنین تناقضی رو اعمال نمی کردن حتی برای ریجن PS، من توی این نظرسنجی شرکت کردم و بیشترین چیزی که اتلوس می خواد بدونه اینه که کدوم سبک از عناوینش روی کنسول های PS یا نینتندو طرفدار داره و از نظر فن ها باید بازسازی و احیا بشه یا برای عناوین معرفی شدش چه نکاتی از نظر جاپونی ها! مهمتره.

آخرین ویرایش:

Ludens

Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
اتلوس تنها جایی که براش اهمیت داره جاپونه، وقتی از هیراكوا پرسیدن نظرت در مورد غرب و استقبال زیاد از P5 چیه، شیک گفت بازار بومی اینجا به اندازه غرب فروش داره و برامون میزان فروش جهانی اهمیتی نداره! کار یکی دوبارشونم نیست!! نمونش P5S، بازی رو سال 2020 برای شرق ریلیز کردن بعد با اما و اگر نسخه غربیش رو آخرای سال 2020 برای فوریه امسال معرفی کردن.

این نظرسنجی محسن @Cpt. price چطور می تونه گزینه ای به نام ایکس باکس داشته باشه وقتی که فقط زبان جاپونی (منطقه) رو ساپورت می کنه و از اون ها سوال می شه:D اتلوس US می تونست همین نظرسنجی رو برای غربی ها هم بذاره (بحث ریجن منطقه ای هم می دونی توی جاپون برای ایکس باکس جواب نیست مثل نینتندو و PS) اگه قرار بود غرب رو تحویل بگیرن چنین تناقضی رو اعمال نمی کردن حتی برای ریجن PS، من توی این نظرسنجی شرکت کردم و بیشترین چیزی که اتلوس می خواد بدونه اینه که کدوم سبک از عناوینش روی کنسول های PS یا نینتندو طرفدار داره و از نظر فن ها باید بازسازی و احیا بشه یا برای عناوین معرفی شدش چه نکاتی از نظر جاپونی ها! مهمتره.
خب به هر حال با وجود همه اینا اینکه برای اولین بار امکان انتخاب کردن Xbox وجود داره جالب و قابل توجه هست. :D هرچند میتونه هیچ معنی خاصی هم نداشته باشه، به قول سید اینکارهارو زیاد انجام میدن اینا. :D

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
من خودم توی نظرسنجی های سال های قبل شرکت کردم، سرکاریه!:D
تا وقتی که خودشون یا سگا گرین لایت چیزی رو ندارن خبری نیست.
ریلیز شدن پرسونا 4 و پرسونا 5 استرایکرز روی پی سی عایا سرکاری بود ؟ :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,639
نام
hamid
من خودم از كسايى بودم كه بازياشو مسخره ميكردم و از انيمه خوشم نميومد و گفتم يه تست ميزنم بخدا دارم باهاش زندگى ميكنم خيلى عاليه اين بازى و عاشقش شدم حق و الانصاف اين استديو مسترپيس ميكره

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,555
یه حس قوی میگه به همین زودیا Persona 5 royal رو روی steam میارن :D به فروش persona 5 s هم میتونه کمک کنه. اینجوری pc بازا سرگردونن ps5 s رو بخرن یا نه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
یکی به اینا بگه ریسمتر smt nocturne چی شد؟

والا این قدر اون پورت فاجعه بود که فکر کنم فوکوس شون جای لوکالیزیشن اش رفته رو بهینه سازیش با آپدیت ها :))
همین هفته پیش آپدیت 1.3 واسه نسخه ژاپنیش داده بودن

یه تاریخ عرضه هم واسه SMT V بدن ممنون میشیم :-"
راستی این سوال رو در مورد سوییچ هم پرسیده بودن. امیدوارم Etrian Odyssey و Trauma Center ها رو هم بیارن رو سوییچ

آخرین ویرایش:

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
607
" استودیوی Atlus از شما می‌خواهد تا در مورد عرضه بازی‌هایش بر روی Xbox نظر دهید "

اتلوس تا وقتی که persona 5 royal و catherine full body و حتی p4 arena را روی pc عرضه نکرده خیلی بیخود میکنه درمورد عرضه روی xbox نظرسنجی میذاره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر