از Wii U Game Pad به عنوان كنترلر تلوزيونتان استفاده كنيد!

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
gamepad-wii-u-tv-remote-280x80.jpg

از Wii U Game Pad به عنوان كنترلر تلوزيونتان استفاده كنيد!

توجه:در متن خبر منظور از''من'' نويسنده ي اصلي خبر يعني JC Fletcher ميباشد.

موضوعي كه من را متقاعد كرد كه كنترلر هاي لمسي براي كنسول ها ايده آل اند اين نبود كه ميشود از آنها در بازي New Super mario bros .U استفاده كرد

يا اينكه از امكانات هوشمندانه ي آن در Nintendo Land بهره برد هر چند كه هر دوي اينها جالب هستند اما موضوعي كه توجه من را جلب كرد اين بود

كه ميشود ازآن به عنوان كنترلر تلويزيون استفاده كرد!

قابليتي كه در كنترلر Wii U گنجانده شده به كاربران اين امكان را مي دهد كه به وسيله آن تلوزيون خود را خاموش و روشن كنند, كانال عوض كنند, بين

امكانات مختلف سويچ كند و همچنين كنترل صداي تلويزيون را بدست بگيرد ,اين كنترلر با گيرنده هاي شبكه هاي كابلي نيز به خوبي كار ميكند. دگمه "TV" كه

بر روي كنترلر تعبيه شده به شما اين امكان را ميدهد كه هر زمان كه خواستيد قابليت كنترلر تلويزيونتان را فرا بخوانيد.

خب شايد اين موضوع چندان تحول مهمي نباشد اما اين يك پيشرفت در امكانات پايه اي هست كه هر شركت سازنده سعي خود را مي كند تا از آن بهره مند

باشد حال آنكه امكاني سطحي تلقي شود.

تصور كنيد كه من براي بازي كردن Nintendo Land كافي است كه فقط كنترلر Wii U را بردارم و به وسليه ي آن تلويزيونم را روشن كرده آن را بر

روي پورت HDMI تنظيم كنم , كنسول را روشن كنم و بازي كنم و تمام اين كارها تنها با يك وسيله انجام دهم.

مردم حتي متوجه نميشوند كه چقدر زود به راحتي كار كردن با اين وسايل عادت خواهند كرد و تنها زماني متوجه اين موضوع خواهند شد كه

با وسيله اي مواجه شوند كه اين امكان را ندارد بعنوان مثال تصور كنيد كه كنسول بعد از Wii U اين قابليت را نداشته باشد و نتوانيم كه با آن تلويزيون خود را

روشن يا خاموش كنيم.

من فكر نميكنم كه اين ويژ‍گي اي باشد كه روي موفقيت يا عدم موفقيت Wii U تاثير گذار باشد اما همين امكان ناچيز و جزئي تحولي است در رويه اي

كه ما از كنسول هاي نسل حاضر استفاده ميكنيم.

منبع

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
قابليتي كه در كنترلر Wii U گنجانده شده به كاربران اين امكان را مي دهد كه به وسيله آن تلوزيون خود را خاموش و روشن كنند, كانال عوض كنند, بين

امكانات مختلف سويچ كند و همچنين كنترل صداي تلويزيون را بدست بگيرد ,اين كنترلر با گيرنده هاي شبكه هاي كابلي نيز به خوبي كار ميكند. دگمه "TV" كه

بر روي كنترلر تعبيه شده به شما اين امكان را ميدهد كه هر زمان كه خواستيد قابليت كنترلر تلويزيونتان را فرا بخوانيد.

اه !!
پسر عجب خلاقیتی نشون میده این نینتندو:d
یه tv دارم 21 اینچه کنترلش خراب شده.
این کنترلش هر چی گشتم تو بازار نتونستم گیر بیارم احتمالا برای راه اندازی این tv لامپ تصویر دار این کنسول رو میخرم:d
خداییش من اصلا اهل ترور نیستم:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
10 سال پیش یک ساعتی داشتیم 7 هزار تومن که کنترل تمام تلویزیون ها بود.. میرفتیم تو کلوپ ملت رو اسکول میکردیم..

در کل امکانات خیلی خوبی هست دیگه سازندهای تلویزیون کنترل تولید نمیکنن و این وظیفه خطیر رو به نینتیدو میسپارند..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر