از Rare به Lionhead

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,474
نام
مهدی
از Rare به Lionhead تغییرات ادامه دارد

0u3co6212svdxsmapz7l.jpg
360x200
mewbme3osqui1wizzyfd.jpgScott Henson شخصی است که سابقه 18 سال فعالیت در مایکروسافت را دارد او در بیشتر بخش‌های سرگرمی این شرکت خدمت کرده است از جمله Xbox Live, Kinect و ریاست استدیو سازنده Kinect Sports یعنی Rare برعهده داشته است.
امروز Phil Harrison معاون رئیس بخش سرگرمی و تجارت اروپایی مایکروسافت در کنفرانس این شرکت در انگلستان اعلام کرد Scott Henson مدیر سابق استدیو Rare به عنوان رئیس بخش اجرایی استدیو Lionhead منصوب شده است. Henson به صورت موقت به جای Mark Webley کسی که همراه با Peter Molyneux استدیو Lionhead را ترک کرد جانشین وی خواهد شد. مایکروسافت Roger Walkden را به عنوان رئیس کارکنان Lionhead منصوب کرد وی سابقا معاون رئیس بازاریابی Activision و رئیس تجارت و توسعه بخش اروپای شبکه Origin کمپانی EA بود.

 
آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,231
وضعیت این استودیو اصلا جالب نیست.
به جز Scott Henson پنج نفر از اعضای کلیدی استودیو از جمله دو طراح ارشد ، کارگردان تکنیکی ، تهیه کننده ارشد و کارگردان هنری هم چند ماه پیش این استودیو رو ترک کردند.
از همه جالب تر اینکه George Andreas یکی از اعضای بسیار قدیمی استودیو ، کسی که در ساخت بازی های این شرکت برای N64 در دوران طلایی این استویو نقشی اساسی داشت و و به عنوان طراح ارشد و کارگردان رهبری پروژه های اخیر Rare رو بر عهده داشت از اول امسال (میلادی) به استودیو لندن سونی پیوسته و به عنوان Creative Director احتمالا بر روی یک پروژه بزرگ کار خواهد کرد.
 

Frobary

Return of the King
Loyal Member
Jun 6, 2007
28,277
نام
محمد
تو این چند سال کل کارمندهای Rare عوض شدن به گمونم :D فقط نکته مثبت قضیه اینه که Scott Henson رو آوردن Lionhead، حداقل میشه به این یکی امیدوار شد :D
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر