از کجا کاور بازی های PS3 رو دنلود کنم؟( لطفا کمک کنید حیاتی هستش )

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
سلام دوستان

میخوام برای ارشیو بازی های PS3 فروشگاهم کاور تهیه کنم. کاور برای قاب و دیسک میخوام

ممنون میشم راهنماییم کنید که از کجا میتونم دانلود کنم. خیلی گشتم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم

از دوستان اگه کسی هم داره ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بده

منتظر کمکتون هستم

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
سلام دوستان

میخوام برای ارشیو بازی های PS3 فروشگاهم کاور تهیه کنم. کاور برای قاب و دیسک میخوام

ممنون میشم راهنماییم کنید که از کجا میتونم دانلود کنم. خیلی گشتم ولی نتونستم چیزی پیدا کنم

از دوستان اگه کسی هم داره ممنون میشم در اختیار ما هم قرار بده

منتظر کمکتون هستم
step 1 – First of all locate the games cover via google images located , On the left side set image size to exactly and input width as 260px and height as 300px.
step 2 – Now type the name of the game you want i.e LA NOIRE , Now select an image and on the right side select full size image.
step 3 – Now right click the image and save it as whatever BLES or BLUS code you have it saved as on your hdd in multiman
step 4 – Now either use ftp or put the cover on your usb.​
In your ftp program or in multiman file manager locate the path below.​
dev_hdd0/game/BLES80608/USDIR/covers.​
BUT rename the last bit of the file .JPG in caps not lower case , do this in multiman file manager !!! and you are done
icon_smile.gif

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
ممنون دوست من

بنده از این سایت استفاده میکنم برای ایکس باکس عالی هستش ولی پلی 3 زیاد نداره مخصوصا عنوان های قدیمی تر رو

دوستان دیگه اگه میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم
من خودم میرم تو گوگل قسمت عکس سرچ میکنم میاد
این جوری مینویسم:pes 2013 ps3 cover
]مه جور کاوری میاره.

dvdforoosh1

کاربر سایت
May 26, 2012
187
نام
پیمان
من خودم میرم تو گوگل قسمت عکس سرچ میکنم میاد
این جوری مینویسم:pes 2013 ps3 cover
]مه جور کاوری میاره.

روش خوبی دوست من ممنون ولی با این روش بزور اگه بشه کاور قاب رو پیدا کرد. صلا کاور دیسک پیدا نمیشه

دوستان سایتی رو نمیشناسن که عضو بشم و از اونجا تهیه کنم؟پولی هم بود بگین چون هر کار کردم نتونستم پیدا کنم

کسی این کاور ها رو برای فروش نداره؟یا کسی نمیتونه برام از جایی جور بکنه؟

psysoul

کاربر سایت
May 14, 2008
46
نام
علی ایلخانی
سلام
من 10 gb کاور ps3 دارم
حدود 400 عنوان بازی که هم عکس رو دیسک هست هم کاور.
تازه شما میتونید از سایت consol-covers تمپلیت های ps3 رو دانلود کنی و بازیهای مشترک با ایکس باکس رو تبدیل به بازیهای ps3 کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر