از بین سایلنت هیل 1 ، 2 ، 3 ، 4 و home coming کدام رو بیشتر دوست دارید و چرا؟

کدام ورژن silent hill را بیشتر دوست دارید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    47

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
دوستان این نظر سنجی بدون توجه به گرافیک بازی هست، طبیعیه که شماره 1 که برای نسل اول ps بوده گرافیکش پایینه، پس بدون توجه به گرافیک نظر بدبد. ممنون.
----------------------------------------------------
پاسخ خودم: 1 و 4 رو بیشتر از همه دوست دارم چون هم داستان قشنگ و جدید بود هم اتمسفرش عالی بود، شماره 3 مضخرف بود (البته نسبت به سایر نسخه ها)؛ شماره 2 و home coming رو هم تا نیمه بازی کردم ولی بعید میدونم به خوبی 1 و 4 باشه.

آخرین ویرایش:

hsaknig

کاربر سایت
Dec 18, 2012
111
دوستان این نظر سنجی بدون توجه به گرافیک بازی هست، طبیعیه که شماره 1 که برای نسل اول ps بوده گرافیکش پایینه، پس بدون توجه به گرافیک نظر بدبد. ممنون.
پاسخ خودم: 1 و 4 رو بیشتر از همه دوست دارم چون هم داستان قشنگ و جدید بود هم اتمسفرش عالی بود، شماره 3 مضخرف بود (البته نسبت به سایر نسخه ها)؛ شماره 2 و home coming رو هم تا نیمه بازی کردم ولی بعید میدونم به خوبی 1 و 4 باشه.

منم با شما موافقم:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد

سايلنت هيل 2 به نظر اكثر سايت هاي بزرگ گيم بهترين بازي horror در تماميه ادواره
نظر من بدون هيچ شكي شاهكار تاريخ سايلنت هيل 2 هستش بعد از سايلنت هيل 2 شماره 1 واقعا فوق العاده بود و شماره سه ادامه شماره 1 بود سايلنت هيل 4 هم از نظر غناي داستاني فوق العاده بود ولي مشكلات داشت كه مهم ترينش نبود راديو چراغ قوه كه دو عضو جدانشدني سري سايلنت هيل هستند و البته در شماره 4 برعكس شماره هاي ديگه نمي تونستيم در خود شهر سايلنت هيل بگرديم

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
محیط silent hill 4 به اندازه کافی روشن بود و نیاز به flash light نداشت. اون رادیو هم که واقعاً یه چیز بی فایده و مسخره هست، همون بهتر که توی شماره 4 نذاشتنش. گشتن توی شهر هم بنظر من توی سری سایلنت هیل زیاد مهم نیست چون چیزی نداره توی شهر، مگر اینکه درب مخفی باشه که اونم توی آپارتمان های SH 4 پر از درب مخفی و آیتم مخفی بود. من وقتی SH 4 رو بازی میکردم از هیچکدام از این سه موردی که اشاره کردید کمبودی احساس نکردم چون لازم نبودن اینا.
درسته، sh 2 مورد تحسین خیلی از کارشناسا و گیمرا قرار گرفته، متاسفانه من شماره 2 رو تا آخرش نرفتم، ولی همون مقداری که بازی کردم خیلی ترسناک بود، خوشم اومد.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
محیط silent hill 4 به اندازه کافی روشن بود و نیاز به flash light نداشت. اون رادیو هم که واقعاً یه چیز بی فایده و مسخره هست، همون بهتر که توی شماره 4 نذاشتنش.

مشخصه كه سايلنت هيل باز حرفه اي نيستي من 4 شماره اول رو هر كدوم بيش از 6 الي 7 بار تموم كردم
فلسفه وجود مه و البته فضاي تاريك و البته راديو با سري سايلنت هيل گره خورده يكي از دلايلي كه من سايلنت هيل 4 رو به اندازه سه شماره ي اول دوست ندارم همين اتمسفر شماره چهاره كه واقعا ضعيف تر از سه شماره ي اوله البته اين شماره داستاني فوق العاده داره و به نظر من بعد از شماره 2 بهترين داستان رو در سري داره
نظر من رو مي خواهيد به هيچ عنوان شاهكاري مثل سايلنت هيل 2 رو كنار نگذاريد و البته شماره اول و سوم هم فوق العاده هستند

در كل به نظر من بهترين سايلنت هيل ها به ترتيب
سايلنت هيل 2
سايلنت هيل 1
سايلنت هيل 3
سايلنت هيل 4
بقيه شماره ها خصوصا هوم كامينگ از نظر من ديگه سايلنت هيل نيستند

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
هوس کردم دوباره SH 2 رو از تو آرشیوم دربیارم و ایندفعه دیگه تا آخرش برم :d
منم SH home coming رو به اندازه شماره 1 تا 4 دوست ندارم ولی دوربین سه بعدیش بنظرم خیلی ایده خوبی بود و بهتر بود توی 1 تا 4 هم همین دوربین رو میذاشتن.
بازم معتقدم داستان و اتمسفر SH 4 از بقیه بهتره! اومدن داستان رو از اون حالت تکراری و کلیشه ای خارج کردن و اتفاقاً داستان جدید خیلی عالی از آب در اومد! Henry یه روز صبح از خواب بیدار میشه میبینه نمیتونه از خونه خارج بشه... اونایی که اینو کامل بازی کردن و صحنه های بازی رو skip نکردن میدونن من چی میگم.
اگه بخوان یه نسخه جدید از سایلنت هیل بسازن، بنظر من بهتره که نسخه اول رو با گرافیک بالا بازسازی کنن برای کنسولهای نسل هشتم! چه شود...!

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
بهترین سایلنت هیلها بنظر بنده حقیر که هر کدوم رو 3 4 باری تموم کردم
شماره 2
شماره 4
شماره 3
Downpour
البته من شماره 1 رو هیچ وقت قسمت نشده بازی کنم متاسفانه

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
به این ترتیب :
سایلنت هیل 2
1
3
origins
نسخه ی 4 رو موفق به تموم کردن نشدم ولی در اینده این کارو میکنم
از هوم کامینگ هم خوشم نیومد :(

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
به این ترتیب :
سایلنت هیل 2
1
3
origins
نسخه ی 4 رو موفق به تموم کردن نشدم ولی در اینده این کارو میکنم
از هوم کامینگ هم خوشم نیومد :(
توصیه میکنم شماره 4 رو حتماً بازی کن، قول میدم بعدش نظرت عوض میشه و اگه ازت بپرسن بهترین نسخه کدومه میگی 4 ! البته سری سایلنت هیل رو باید با ابزارهایی مثل codebreaker و gameshark ضد ضربه کرد تا حال بده و نگران مردن نباشی و حواست به خود بازی و اتمسفرش باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر