اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
منم یه مدت خیلی دنبال گیم آنلاین و پینگ و ... بودم ولی دیدم جز اعصاب خوردی چیزی توش نیست کلا بی خیال آنلاین شدم . حداقل اعصابم راحته .

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
الان بازی سنتر و زومیت و گیمفا و سایت هایی که سرور ایران ایران دارند رو با LTE ایرانسل به زور باز میکنم.

شما رو نمیدونم، ولی من مطمئنم وضعیتم تو دولت قبل بهتر بود.
وزیر دولت قبل رسما جار میزد برای کاربر خانگی سرعت ۱۲۸ بسه، ولی وضعیت بهتر بود!!!

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
مشکل من اینه که ویpn هم درست کار نمیکنه.
بهترین پروتکل کریوه برای من، هر ۵ دقیقه قطع میشه، وقتی میخوام دوباره به همون سرور وصل بشم ارور میده که احتمالا پورت udp بسته شده.

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
الان مثلا عیده ؟؟ پس چرا اینا توی عید که جای شادی هست میزنن نت رو خراب می کنن ؟؟؟؟ کلا هر جور حساب کنی با عقل جور در نمیاد دیگه ؟؟ مثلا عید هست و باید خوب باشه ولی خراب کردن نت رو که !!! :|:-b

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
الان بازی سنتر و زومیت و گیمفا و سایت هایی که سرور ایران ایران دارند رو با LTE ایرانسل به زور باز میکنم.

شما رو نمیدونم، ولی من مطمئنم وضعیتم تو دولت قبل بهتر بود.
وزیر دولت قبل رسما جار میزد برای کاربر خانگی سرعت ۱۲۸ بسه، ولی وضعیت بهتر بود!!!
منم خودم نمی خوام سیاسی حرف بزنم چون اصلا از اینجا خوشم نمیاد مثل اکثر مردم
اینترنت در دولت قبل از این مشکلات نداشت فقط مودم رو روشن میکردیم و میرفتیم مولتی پلیر ،دولت جدید قول داده بود مشکلات اینترنت حل بشه درست جلوی تلویزیون:|
خودشم فکر نمیکرد رای بیاره

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
خوب بابا پاشید برید تو اون پیج کلوب وزیر پیام بذارید دیگه! من الان چند روزه دارم پیام میذارم ولی هیچکس همراهی نمی کنه!
هم موضوع پورت ها رو بگید هم بگید پینگ ما رو به اروپا درست کن بابا!
طرف از ایرلند کانکت شده بود به سرور ایرانی ما پینگش 75 بود!

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
آسیاتک هم دست کمی از این مشکلات نداره ... هر چقدر به 12 صبح نزدیکتر میشیم نت داغون تر میشه.تمام این مشکلات ناشی از پهنای باند کمه بعد هی میان پهنای باند داخلی اینترانتو زیاد میکنن که هیچ کسی هم ازش استفاده نمیکنه و اگر هم میکرد پس چرا انقدر وصل شدن به سرورای خارجی انقدر کند و قطعی داره؟کل ملت هجوم آوردن به اینترنتو میخوان به خارج وصل بشن یکی نیست بگه اگه میتونین پهنای باندو برای خارج زیاد کنین.خداروشکر تحریما هم که برداشته شد پس دیگه مشکل چیه؟دیگه چه بهونه ای دارن؟ :d

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
آسیاتک هم دست کمی از این مشکلات نداره ... هر چقدر به 12 صبح نزدیکتر میشیم نت داغون تر میشه.تمام این مشکلات ناشی از پهنای باند کمه بعد هی میان پهنای باند داخلی اینترانتو زیاد میکنن که هیچ کسی هم ازش استفاده نمیکنه و اگر هم میکرد پس چرا انقدر وصل شدن به سرورای خارجی انقدر کند و قطعی داره؟کل ملت هجوم آوردن به اینترنتو میخوان به خارج وصل بشن یکی نیست بگه اگه میتونین پهنای باندو برای خارج زیاد کنین.خداروشکر تحریما هم که برداشته شد پس دیگه مشکل چیه؟دیگه چه بهونه ای دارن؟ :d
برید پیج وزیر پیام بذارید!

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه

شما تازه از راه رسیدین از وقتی این قضیه شروع شده خیلیا تو صفحه ایشون پیام گزاشتن تا ایشون از رو رفتن گفتن پیگیری میکنن چند ماه قبل بعدش هم یه پست زدن که این مشکل از فروشنده های چیز پی ان و کسانی که مکالمه قاچاق میکنن به اصطلاح بوجود اومده و از دست ایشون کاری برنمیاد و اب پاکی رو ریختن رو دست همه جالبه تو کشورای دیگه این اتفاق نمیوفته فقط اینجا اینجور داستانا هست .از اون وقت به بعد هم اینجا بیشتر جای درد و دل و نفرین شده وگرنه سودی نداره .

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز

خودم به شخصه 3 بار شکایت کردم تو پیج ایشون چندین بار هم پیام گذاشتم ولی چه فایده؟
یک دست که صدا نداره وقتی ملت به همین وضع راضین امیدی به بهبودش باقی نمیمونه!

aveni1997

کاربر سایت
Feb 10, 2016
12
شما تازه از راه رسیدین از وقتی این قضیه شروع شده خیلیا تو صفحه ایشون پیام گزاشتن تا ایشون از رو رفتن گفتن پیگیری میکنن چند ماه قبل بعدش هم یه پست زدن که این مشکل از فروشنده های چیز پی ان و کسانی که مکالمه قاچاق میکنن به اصطلاح بوجود اومده و از دست ایشون کاری برنمیاد و اب پاکی رو ریختن رو دست همه جالبه تو کشورای دیگه این اتفاق نمیوفته فقط اینجا اینجور داستانا هست .از اون وقت به بعد هم اینجا بیشتر جای درد و دل و نفرین شده وگرنه سودی نداره .
ای بابا. پس چه خاکی به سرمون بریزیم؟
پ.ن : ادمین کم سانسور کن. پست منو پاک کرد! مگه چی گفته بودم؟!

- - -ویرایش - - -

خودم به شخصه 3 بار شکایت کردم تو پیج ایشون چندین بار هم پیام گذاشتم ولی چه فایده؟
یک دست که صدا نداره وقتی ملت به همین وضع راضین امیدی به بهبودش باقی نمیمونه!
خوب برادر من باید همه بریم! بله یک نفر دو نفر فایده نداره!
اگه یک روز پای یک پست 100 نفر پیام بذارن و همه هم بگن مشکل دارند شاید یه فرجی بشه! اینقدر باید بگیم تا طرف درست کنه مشکل رو.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
ای بابا. پس چه خاکی به سرمون بریزیم؟
پ.ن : ادمین کم سانسور کن. پست منو پاک کرد! مگه چی گفته بودم؟!

- - -ویرایش - - -

خوب برادر من باید همه بریم! بله یک نفر دو نفر فایده نداره!
اگه یک روز پای یک پست 100 نفر پیام بذارن و همه هم بگن مشکل دارند شاید یه فرجی بشه! اینقدر باید بگیم تا طرف درست کنه مشکل رو.

هیچی قرار نیست درست بشه، یه دور همه این کارها انجام شده، حتی جلسه حضوری با وزیر هم داشتند و ایشون قول همکاری دادند ولی هیچی به هیچی
اینجا بیشتر جای درد و دله

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
چیزی که من در مورد اینترنتم متوجه شدم ( مخابرات) اینه که از ساعت 4-5 صبح تا 2 ظهر کیفیت بهتر و لتنسی کمتر و Stable تر. از ساعت 2 ظهر به بعد به طور تدریجی کیفیت افت می کنه. می شه این قضیه رو به چند نحو توضیح داد. باز من سعی می کنم دلیل اصلیشو از آشنامون بپرسم، ببینم این اتفاق عمدی یا از اون ساعت به بعد حجم ترافیک به قدری بالا می ره که کیفیت میاد پایین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر