اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
829
دوستان یه مدتیه اینترنتم نامردانه اذیتم می کنه!
هر چند روز یه بار که بازی مکنم یکباره می بینم دیسکانکت شدم و بعد می بینم چراغ سبز اینترنت مودم قطع شده! باید صبر کنم بعد 5 دقیقه یا حتی 30 دقیقه مجددا وصل بشه و چندین بار این عمل تکرار بشه!
چراغ پاور و لن و adsl روشنه ولی چراغ اینترنت قط میشه! چندتا مودم هم تست کردم همین مشکل بود!
دقیقا همین مشکل روی اینترنت مخابرات دارم.چراغ اینترنت قطع میشه یا چشمک زن یعنی محترمانه اینترنتت رو قطع میکنند.تازه وقتی برف و بارون میاد بدتر میشه این وضعیت.یه بازی جدید هم دارن در میارن این هست که بخوای از وایرلس استفاده کنی روی موبایل یا کنسول و( کامپیوتر با لن خاموش باشه یا بدون استفاده)اون وقت نمیتونند خوب ببینند چکار میکنی میزنند ارتباط رو قطع میکنند !!!

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دقیقا همین مشکل روی اینترنت مخابرات دارم.چراغ اینترنت قطع میشه یا چشمک زن یعنی محترمانه اینترنتت رو قطع میکنند.تازه وقتی برف و بارون میاد بدتر میشه این وضعیت.یه بازی جدید هم دارن در میارن این هست که بخوای از وایرلس استفاده کنی روی موبایل یا کنسول و( کامپیوتر با لن خاموش باشه یا بدون استفاده)اون وقت نمیتونند خوب ببینند چکار میکنی میزنند ارتباط رو قطع میکنند !!!

این مشکل بر می گرده به شلوغ بودن بسیار بسیار زیاده ترافیک اینترنت منطقه شما....در واقع اینترنت رو این نامردا بر می دارن به جای 1 به 8 ، 1 به 100 میزارن شیرینگش رو و در بعضی حالات اینقدر شلوغ میشه که کلا یه سری ها دیسکانکت میشن...یعنی روزی نیست که من لعنت نفرستم بر باعث و بانی این بدبختیها.

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
منم مشکل دیسکانکت شدن رو 3 روزی هست دارم... روزی شاید 10-5 بار رخ میده! عموما نت بمدت 1-2 دقیقه قطع میشه و دوباره وصل میشه! مخابرات...

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,083
نام
سالار
_.png

ایـــــــــــــــــــــــــــــــــران خاک دلـــــــــــــــــــــــــــــــــــیران :D

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
هر چند روز یه بار که بازی مکنم یکباره می بینم دیسکانکت شدم و بعد می بینم چراغ سبز اینترنت مودم قطع شده! باید صبر کنم بعد 5 دقیقه یا حتی 30 دقیقه مجددا وصل بشه و چندین بار این عمل تکرار بشه!
چراغ پاور و لن و adsl روشنه ولی چراغ اینترنت قط میشه! چندتا مودم هم تست کردم همین مشکل بود!
با کلی شوق و اشتیاق و خستگی از کار میام خونه که بشینم با دوستان آنلاین بازی کنم ولی چنان ضد حالی می خورم که عین بچه ی 7 ساله دوست دارم بشینم و زار زار گریه کنم ولی خودخوری می کنم!
امشب دیگه برام قابل تحمل نبود و رسیدم همه ی دوستان آماده بودن و وارد بازی شدیم ولی چند بار همین مشکل برام پیش اومد و ....
ممنون میشم کسی کمک کنه.
آسیا تک
البته گاها با چراغ اینترنت هم چراغ adsl هم قطع میشه ولی بیشتر قطع شدن مربوط به چراغ اینترنت مودم هست
من مشکل تو رو 1 ماه پیش داشتم ناکسا 3 ماه سرویس شدم اصلا چراغ اینترنت ام روشن نمیشد فقط 5 شنبه با جمعه اینترنت داشتم هر وقت هم که زنگ میزدم به مخابرات میگفت فردا درست میشه کلا چرت و پرت تحویل ام میدادن .... دهن سرویسا منطقه به منطقه گند میزنن به اینترنت من غرب تهرانم مشکلم بهتر شده حالا شما رو نمیدونم تا چند وقت اینطوریه فقط خدا بهت صبر بده میدونم الان تو چه حال و روزی هستی

- - -ویرایش - - -

با کلی شوق و اشتیاق و خستگی از کار میام خونه که بشینم با دوستان آنلاین بازی کنم ولی چنان ضد حالی می خورم که عین بچه ی 7 ساله دوست دارم بشینم و زار زار گریه کنم ولی خودخوری می کنم!
امشب دیگه برام قابل تحمل نبود و رسیدم همه ی دوستان آماده بودن و وارد بازی شدیم ولی چند بار همین مشکل برام پیش اومد و ....
ممنون میشم کسی کمک کنه.
آسیا تک
البته گاها با چراغ اینترنت هم چراغ adsl هم قطع میشه ولی بیشتر قطع شدن مربوط به چراغ اینترنت مودم هست
من مشکل تو رو 1 ماه پیش داشتم ناکسا 3 ماه سرویس شدم اصلا چراغ اینترنت ام روشن نمیشد فقط 5 شنبه با جمعه اینترنت داشتم هر وقت هم که زنگ میزدم به مخابرات میگفت فردا درست میشه کلا چرت و پرت تحویل ام میدادن .... دهن سرویسا منطقه به منطقه گند میزنن به اینترنت من غرب تهرانم مشکلم بهتر شده حالا شما رو نمیدونم تا چند وقت اینطوریه فقط خدا بهت صبر بده میدونم الان تو چه حال و روزی هستی

Hashtak

کاربر سایت
Dec 14, 2015
30
امروز اختلال سراسری هست و همه دوستان بنده در تمام بازی ها دچار تایم اوت میشن همه هم به شرکت ها زنگ زدن و در کل همه این مشکل رو به زیرساخت ربط دادن و مدعی شدن که تا ساعت ۱۰ امشب درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عمراْ

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
امروز اختلال سراسری هست و همه دوستان بنده در تمام بازی ها دچار تایم اوت میشن همه هم به شرکت ها زنگ زدن و در کل همه این مشکل رو به زیرساخت ربط دادن و مدعی شدن که تا ساعت ۱۰ امشب درست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عمراْ

بله، اختلال سراسری هست و گسترده، از زیرساخت هم هست.

به وعده های برطرف شدن مشکل توجه نکنید. دیگه همه باید بدونیم کیا راست می گن و کیا دروغ!

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
isp من بهم گفت مشگل از زیرساخته هیچ کاریشم نمیشه کرد باید تحمل کنی
من تایم اوتم هرچی به شب نزدیکتر میشم بیشتر میشه
بعضیا میگن شاتل مشگل نداره مثل بقه آیا اونایی که شاتل دارن تایید میکنن ؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
isp من بهم گفت مشگل از زیرساخته هیچ کاریشم نمیشه کرد باید تحمل کنی
من تایم اوتم هرچی به شب نزدیکتر میشم بیشتر میشه
بعضیا میگن شاتل مشگل نداره مثل بقه آیا اونایی که شاتل دارن تایید میکنن ؟
شاتل تایم اوت نداره پینگ رو 140هست وقتی مودم خاموش روشن بشه پینگ رو 400میاد که باید باز خاموش روشن کنی
دیشب زنگ زدم ISPگفت مشکل از زیر ساخته چند روز مشکل داره با این حال من برات ریست میدم تا رنج آی پی تغییر کنه پینگ هم تغییر کنه
الان با پینگ 140 گوگل دارم بازی میکنم مشکلی نداره اما مشخصه وضع خراب چون باید با گوگل رو60باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر