اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Sgt.Reza

کاربر سایت
Nov 5, 2010
142
نام
Reza
پورت ها رو شاتل بستن

ixjjbnh1iz5qb92xata0.png

برای شما هم اینطوریه ؟ یا برم شکایت کنم ؟:d

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
پورت ها رو شاتل بستن

ixjjbnh1iz5qb92xata0.png

برای شما هم اینطوریه ؟ یا برم شکایت کنم ؟:d
همین الان توPs4بازی cod ghostsوgta onlineانجام دادم هیچ مشکلی که نبود حتی یکی از بهترین روزهای گیمینگ من بود بدون کوچکترین لگی!
پینگم الان 88هست

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
دیشب که اخبار رو نگاه کردم وزیر ارتباطات گفت تا دو ماه دیگه 1000 گیگ پهنای باند افزایش پیدا میکنه

منظورشون پهنای باند داخل کشور هست، یعنی شبکه ی فعلی که حدود 2 ترابیت ( به قولی 3 ترابیت) هست و قراره بشه 4 ترابیت.
وگرنه پهنای باند اینترنت کشور الان فقط 240 گیگابیت هست. یعنی 240 برابر پروژه ی Google Fiber که به هر کاربرش 1 گیگابیت پهنای باند میده.

این خبرهایی هم که از وزیر می بینید که از ابتدای دولت فعلی اینقد و اینقد اضافه شده بیشتر معطوف به شبکه ی داخلی هست، وگرنه اینترنت وارداتی کل کشور حدود 2 برابر توسعه داشته فقط.

اگر کابلهای مسی کشور زمانی مثل کشورهای دیگه به فیبر تبدیل بشه ده یا بیست برابر این پهنای باند هم کفایت نمی کنه!

وزیر زیاد حرف زده
آقا کسی اینجا از isp سیتسک اینترنت میگیره؟
مشکلی نداره واسه من کله بازی ها و تلگرام کنده و کانکت نمیشه

شاید تقصیر من باشه، مقاله رو دیدن لج کردن! 8-|:)

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
منظورشون پهنای باند داخل کشور هست، یعنی شبکه ی فعلی که حدود 2 ترابیت ( به قولی 3 ترابیت) هست و قراره بشه 4 ترابیت.
وگرنه پهنای باند اینترنت کشور الان فقط 240 گیگابیت هست. یعنی 240 برابر پروژه ی Google Fiber که به هر کاربرش 1 گیگابیت پهنای باند میده.

این خبرهایی هم که از وزیر می بینید که از ابتدای دولت فعلی اینقد و اینقد اضافه شده بیشتر معطوف به شبکه ی داخلی هست، وگرنه اینترنت وارداتی کل کشور حدود 2 برابر توسعه داشته فقط.

اگر کابلهای مسی کشور زمانی مثل کشورهای دیگه به فیبر تبدیل بشه ده یا بیست برابر این پهنای باند هم کفایت نمی کنه!

شاید تقصیر من باشه، مقاله رو دیدن لج کردن! 8-|:)

مسئله یه چیز دیگست ربطی به مطلب نیست
منتها این اتفاقات هم بزار به پای نبود بودجه تو این شرایط یمت نفت و..... دولت داره از همه ور هزینه هاشو میزنه فکرر نکنم علاقه ی به هزینه کردن تو این بخش داشته باشن
چه بسا اینترنت از دیدشون 4 تا صفحه و 4 تا کلیپ از آپارات وا میکنه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
دوستان لطفا محتوای این مطلب رو در کامنتهای صفحه ی اجتماعی شخص وزیر بازنشر کنید، خودشون اونجا رو هم رصد می کنن
آقای واعظی متاسفانه بیشتر مثل روابط عمومی وزارت خونه مناسبتهای روز رو پوشش می دن تا مشکلات مربوطه رو!

لینک مقاله:
http://forum.bazicenter.com/thread98866/#post3938359

موشکافی بحران اینترنت در کشور؛ منشا مشکلات کجاست؟ - زومیت

صفحه ی وزیر:
محمود واعظی

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
سلام
آقا یه سوال داشتم جدیدآ دکل همراه اول بغل خونه ما (100 متر فاصله شه)
خیلی نویز میندازه رو آنتن من طوری که وسط بای upload هم و صفر میکنه
راهی چیزی نیست شکایت کنیم این بی صاحب شده رو جمع کنن؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
سلام دوستان من اصلا نمیتونم تو Battlefield 4 وارد مولتی بشم. ارور میده که:
The connection to EA Online was lost.
بیزحمت یکی چک میکنه؟
میخوام بدونم مشکل از سروره یا فی لتری چیزیه یا مشکل از نت منه؟ مرسی.

Shahrampain

کاربر سایت
Jan 22, 2016
1
شهر:تهران
ارور مختل کننده و مشکل فعلی: ارور پورت 3659
ISP : پارس انلاین
سرویس کاهش پینگ:تا امروز نداشتم که امروز گرفتم و باز این مشکل داشت
Tera

jokereblis

کاربر سایت
Jan 6, 2009
63
سلام
من سرویس کاهش پینگ اسفاده می کنم . کانکت میشه ولی اصلا کار نمی کنه . نتم از کار می افته
از چند تا سرویس کاهش پینگ مختف هم تست گرفتم . نمیشه اصلا

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
دوستان یه مدتیه اینترنتم نامردانه اذیتم می کنه!
هر چند روز یه بار که بازی مکنم یکباره می بینم دیسکانکت شدم و بعد می بینم چراغ سبز اینترنت مودم قطع شده! باید صبر کنم بعد 5 دقیقه یا حتی 30 دقیقه مجددا وصل بشه و چندین بار این عمل تکرار بشه!
چراغ پاور و لن و adsl روشنه ولی چراغ اینترنت قط میشه! چندتا مودم هم تست کردم همین مشکل بود!
با کلی شوق و اشتیاق و خستگی از کار میام خونه که بشینم با دوستان آنلاین بازی کنم ولی چنان ضد حالی می خورم که عین بچه ی 7 ساله دوست دارم بشینم و زار زار گریه کنم ولی خودخوری می کنم!
امشب دیگه برام قابل تحمل نبود و رسیدم همه ی دوستان آماده بودن و وارد بازی شدیم ولی چند بار همین مشکل برام پیش اومد و ....
ممنون میشم کسی کمک کنه.
آسیا تک
البته گاها با چراغ اینترنت هم چراغ adsl هم قطع میشه ولی بیشتر قطع شدن مربوط به چراغ اینترنت مودم هست

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دور جدید اختلالات از دیشب شروع شده ، این بار به این صورت هست که دیگه ارور پورت و UDP و ... نیست و فقط از سرور مربوطه دیسکانت میشید ، ارتباطا لینک شما با سرور به کل CUT میشه و انگار که مودم رو خاموش کردید و نت ندارید ! ته ساخت پیشرفت کرده داره متد های جدید رو آزمایش می کنه !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر