اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
- - -ویرایش - - -

مشکل اینجاست تستی که گرفتی از سرور داخلی ایران بوده تست با موبایل از سرور خارج از ایران
شب اگر دچار محدودیت دانلود بشید همچنان دانلود از سایت هایی مثل دانلودها میهن دانلود با سرعت بالا امکان پذیره
نه من یه فایل مشابه و دانلود کردم لینک فایل ها فرقی نمیکرد

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نه من یه فایل مشابه و دانلود کردم لینک فایل ها فرقی نمیکرد
شاید مربوط به تنظیمات WIFIباشه همیشهWIFIسرعت پایینتر و نامنظم تری داره غیر از گوشی رو کنسول ها شایع تر است

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
راه حلی نیست؟
کدوم تنظیمات و باید چک کنم
اول چک کنfirmwareآپدیت باشه مدل مودمت رو چک کن آخرین firmware رو بگیر آپدیت کن
تنظیمات wirelessهم نباید چیز خاصی باشه همه چیز رو بزار روAuto
Channel bandwidth رو بزار رو 40
گاهی اوقات نوع رمزنگاری مودم بعضی دستگاها رو اذیت میکنه اگهWPA 2هست بزار رو WPA
اگه حل نشد حالت های مختلف وایرلس A B G Wireless Modeرو جداگانه تست کن

آخرین ویرایش:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
درود.

دوستان من 1 مگ مخابرات دارم ولی یک ماه هست که از سرورهای خارجی بین 20 تا 30K سرعت دانلودم هست ولی از سرورهای داخلی خیلی خوب و 120 تا 130 سرعت دانلودم هست. موضوع چیه؟ چطور میشه درستش کنم؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام من نت مخابرات دارم , دوستان یه دو روزیه که همه چی خوب شده و اصلا پاکت لاست ندارم ... اوضاع بطور مشکوکی بهتر شده , دوستانی که از مخابرات سرویس میگیرن اوضاعشون چطوره؟؟؟

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام من نت مخابرات دارم , دوستان یه دو روزیه که همه چی خوب شده و اصلا پاکت لاست ندارم ... اوضاع بطور مشکوکی بهتر شده , دوستانی که از مخابرات سرویس میگیرن اوضاعشون چطوره؟؟؟
واسه من زیاد تغییر نکرده یکم احساس میکنم یکم بهتر شده ولی باز کانکشنم تو بازی یه خطه

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

معلوم نیست دوباره دارن چیکار میکنن مال من الان یه نیم ساعتی کلا تایم آوت بود الان که وصل شده پینگ از 250 اومده رو 150 + 20% پکت لاس پیجم شیش ساعت طول میکشه تا باز کنه!
ولی مثل اینکه دوباره دارن با پورتا بازی میکنن \: من الان نمی تونم تو lol لاگین کنم!!

edit: دوباره برگشت رو 250 !

Coffee Addicted

کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
باز خوبه شما یه 3 روزی استفاده کردی :))
واسه من هر دفعه پینگ میاد پایین می دونم دارن پورت ها رو دستکاری میکنن! یا لاگین نمیشی یا وسط بازی DC میشی!
الان پینگ من 580! rip

من آسیا تک (حجمی) داشتم چک میکردم یه دفعه میدیدم تو ساعت رایگان مثلا 4 گیگم رفته!!
پشتیبانیشون از مخابرات بدتر بود! یعنی کلا باید درشو گل بگیرن :d
ولی الان کلا نت همه داغونه!

جهت شادی روح گیمرها :
zed0_j-1.jpg

کیف کنید اینترنت به این میگن! مرگ بر امریکا (پستمو مثل دفعه قبل پاک نکنید من خودیم!! =)) )

از ساعت 3:30 تا 7:30 صبح پینگ میشه 180-190 ولی یکدفعه وسط بازی :

برای من شبیه عکس شماره ی یک شده
سراسریه مطمئنم
با این حال یکسریا دائم دارن آنلاین میزنند!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر